Dodaj do ulubionych

Debile z Gleiwitz

24.11.21, 12:00
Debile z Gleiwitz


Czytajcie dokładnie teksty

(Mateusz Morawiecki) We wtorek spotkał się z przywódcami Grupy Wyszehradzkiej. Chciał też wystąpić w Parlamencie Europejskim podczas debaty poświęconej sytuacji na Białorusi i na granicy polsko-białoruskiej. Nie udało się. Jak relacjonuje RMF FM, premier Mateusz Morawiecki nie dostał zgody na udział w dyskusji.

Rzecznik prasowy europarlamentu poinformował w rozmowie z rozgłośnią, że szefowi polskiego rządu odmówiono wystąpienia ze względu na to, że "w tego rodzaju debacie wszystkie kraje są już reprezentowane przez półroczną prezydencję Rady UE".

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27836471,morawiecki-chcial-wystapic-w-pe-ale-nie-dano-mu-na-to-zgody.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=287&do_a=287&s=BoxNewsMT--

***
UE jest organizacją solidarną i jakoś tutaj tej solidarności europejskiej, podczas gdy trzy kraje członkowskie są atakowane przez dykatatora Białorusi, nie widać.

***

Socer:
Wstyd.

Wstyd za co?, że lewicowy parlament wyśmiewa demokratycznie wybrany polski rząd i daje Łukaszence pole do popisu?

Czy to nie ten sam parlament uchwalił polityczne bojkotowanie Łukaszenki?
Kto złamał tą zasadę i zadzwonił do Łukaszenki?
Czy parlament UE to skrytykował?

Przypomnę też, że była drobna afera z porwanym samolotem.

forum.gazeta.pl/forum/w,34281,171502484,171502484,To_wina_obecnie_rzondzoncych_.html
Obserwuj wątek
  • petronella.kozlowska Re: Debile z Gleiwitz 24.11.21, 12:00
   Socer zastanów się ty durnowaty kuzynie tego błazna ballesta nad wpisem, zanim ponownie coś zidiociałego zacytujesz:


   ktos napisal:

   doradca02
   To jest szczególny afront ; premier dużego europejskiego państwa dostał odmowę zabrania głosu w europejskim forum. To świadczy ,że jesteśmy popychadłem dla innych . Tego nie było od stuleci .
   Motłoch i jego wybrańcy zrobili z nas pośmiewisko.

   ***

   Polska jest członkiem UE od 2004, czyli od 17 lat, a nie od stuleci. Parlament UE to jest rzeczywiście motłoch.
   To był afront, ale dostarczył on argumentów dyktatorowi, który określa UE jako organizację faszystowską. Logicznie rzecz biorąc von der Leyen z CDU jest faszystką.
   • petronella.kozlowska Re: Debile z Gleiwitz 24.11.21, 12:01

    c.d.:

    - To wyzwanie rzucone całej Unii Europejskiej - powiedziała von der Leyen. Przewodnicząca KE podkreśliła, że to nie jest kryzys migracyjny. - To próba autorytarnego reżimu, by zdestabilizować swoich demokratycznych sąsiadów - mówiła. Przypomniała również, że UE nie uznaje reżimu w Mińsku, który destabilizuje wspólnotę europejską.

    (Telefon Merkel do Łukaszenki)

    ***
    W 2015 roku kłapała ryjem co innego:


    www.spiegel.de/politik/deutschland/fluechtlinge-von-der-leyen-nahm-jungen-syrer-auf-a-1068782.html

    www.bild.de/politik/inland/ursula-von-der-leyen/nahm-fluechtling-auf-43868122.bild.html

    www.pi-news.net/2015/12/und-zu-weihnachten-jedem-seinen-fluechtling/
    • petronella.kozlowska Re: Debile z Gleiwitz 24.11.21, 12:02
     forum.gazeta.pl/forum/w,50,172702151,172702151,Rosyjska_kampania_hybrydowa.html     petronella.kozlowska Błazen forumowy 19.11.21, 09:34
     Putin podczas rozmowy telefonicznej zaproponował Merkel by dać pieniądze Łukaszence i z nim porozmawiać i Merkel się na to zgodziła (na zasadzie sama dyskutuj z tym cymbałem). Zrobiła dokładnie to co jej kazał Putin i rozmawiała z dyktatorem który sfałszował wybory i z przemocą zdławił pokojowe protesty.

     Merkel złamała uchwaliły Unii Europejskiej w stosunku do Łukaszenki, po to by na drugi dzień głosić jedność tej Unii. Ta pani jest zwykłą hipokrytką i „niemiecką chrześcijanką“. To było jej pożegnanie z Unią Europejską. Merkel jest po prostu zbyt długo u władzy i nie jest w stanie ocenić własnej polityki. Jej działanie świadczy o tym, że nastała rzeczywiście pora na to by ta pani odeszła od polityki.

     Zwycięzcami w tej wojnie hybrydowej są Putin i Łukaszenko, bo obydwu udało się z pomocą Merkel i Macrona rozbić bojkotowanie Łukaszenki. Obaj ograli UE i jej rzekomą jedność.
     W tym samym czasie trzecia burmistrz z Monachium z SPD powiedziała w wywiadzie, że jej miasto jest gotowe przyjąć pewną liczbą tych uchodźców koczujących na granicy z tą wredną Polską. Do tego przyłączyło się paru innych burmistrzów z SPD i Zielonych, ale dwa, trzy dni później centrale SPD i Zielonych ich uciszyli, bo nie chcieli rozpętać tego co było w roku 2015. Spora część mediów w RFN jest w rękach SPD i CDU i te media nie rozpętały burzy nad słowami pani z SPD z Monachium. Po prostu SPD i Zieloni będą tworzyć następny rząd i azylanci z Białorusi nie są im potrzebni.


     W Polsce i w Niemczech jest sporo ludzi głupich, którzy sądzą. że Merkel z Macronem wykiwali Polskę i ośmieszyli „Kaczora“.
     Ludzie z Iraku, Syrii i innych krajów przylatują bez wizy do Mińska i następnie są transportowani na granicę z Polską, ci ludzie są po prostu w brutalny sposób wykorzystywani, czego rezultatem jest ich desperacja na granicy. Ciekawe, czy Merkel i członkowie Bundestagu domyślają się skąd uchodźcy mają łopaty, pręty metalowe, nożyce do metalu i petardy? I co oni mają z Polską wspólnego.
     Kogo wykiwała Merkel?

     Merkel liczyła też na to, że jej się uda rozpętać burzę w Polsce, bo jakaś tam aktorka na łamach pewnej gazety zaczęła pieprzyć o otwarciu granicy.
     11 listopada odbyły się w Polsce marsze niepodległościowe obserwowane przez wywiady ambasad niemieckiej i francuskiej, co spowodowało dalsze telefony Merkel z Łukaszenką.

     I na koniec prognoza pogody. Polska prasa już kilka dni temu wspominała, że od następnego wtorku przyjdzie fala zimnego powietrza z Syberii, dlatego też kaczory brały wszystko na luzie. Problem koczujących azylantów rozwiąże w najbliższych dniach syberyjski mrozik. Łukaszenko dobrze wie, co by było po kilkudziesięciu zamarzniętych turystach - kompletne embargo - i dlatego też nakazał wysłanie tych „uchodźców“ do domu.

     Kogo wykiwał Łukaszenko?

      • petronella.kozlowska Łukaszenko 27.11.21, 18:48
       fatum min. 30:00

       durniu, tam turystka która przyjechała zwiedzać Białoruś, kłapie ryjem że chce do Niemiec.
       Więc co ma Polska z tym wspólnego?


       forum.gazeta.pl/forum/w,34281,171367091,171367091,Pogranicze_w_ogniu.html1fatum
       Re: Pogranicze w ogniu
       27.11.21, 17:26
       Łukaszenko wyszedł do migrantów.

       Kto występuje do migrantów w Polsce i z jakimi środkami.
       Łukaszenko wyszedł do migrantów bez obstawy i mówi jak człowiek i prezydent kraju. Nie chronią go kordony i druty kolczaste. Wskazuje zakres pomocy jaki może udzielić Białoruś i co robi Polska.
       Tym samym świat widzi taki, a nie inny obraz. Kraje arabskojęzyczne też poznają kto wróg, a kto przyjaciel. Gdyby nawet słowa Łukaszenko nie były prawdziwe, to popłynęły w świat.

       www.youtube.com/watch?v=lZRmQF1mxuY&t=1823s
  • szwampuch58 Re: Debile z Gleiwitz 24.11.21, 13:15
   Ten znany lgarz Morawiecki w poniedzialek:
   forum.gazeta.pl/forum/0,173832,25752101.html?ext=aHR0cHM6Ly90dm4yNC5wbC9wb2xza2Eva29yb25hd2lydXMtdy1wb2xzY2UtY3p3YXJ0YS1mYWxhLXpha2F6ZW4tcHJlbWllci1tYXRldXN6LW1vcmF3aWVja2kta29tZW50dWplLTU0OTg0NDI%3D
    • petronella.kozlowska Re: Debile z Gleiwitz 25.11.21, 10:44


     Modernizacja Niemiec - program przyszłego rządu:

     - obniżenie wieku wyborczego do 16 lat.
     - prawo jazdy od 16 roku życia,
     - legalizacja konopii indyjskich


     ***
     prawo karne dla młodocianych pozostaje do 21 roku życia

      • petronella.kozlowska Niemcy 25.11.21, 12:21
       ministrem pracy będzie facet który nigdy nie pracował
       ministrem gospodarki będzie facet który nigdy nie pracował
       ministrem spraw zagranicznych będzie oszustka
       ministrem finansów bądzie pan który dwa razy splajtował

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka