Dodaj do ulubionych

Depilacja laserowa w Olsztynie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.13, 13:34
Poszukuję sprawdzonego salonu kosmetycznego, który wykonuje depilację laserową. nie chcę iść do pierwszego lepszego, bo już wiele razy źle trafiłam i generalnie nie mam zaufania do nowych miejsc. Znalazłam takie dwa, które mają dobre opinie:
www.depilacja.edu.pl/salon/olsztyn/gabinet-kosmetyki-estetycznej-chimera-derm
www.depilacja.edu.pl/salon/olsztyn/gabinet-kosmetyczny-natura
Czy ktoś z was może coś więcej o nich napisać?
Obserwuj wątek
    • Gość: Monia Re: Depilacja laserowa w Olsztynie IP: *.hiload.org 05.03.13, 22:20
      Ja na wosk chodziłam na Żeromskiego, za bikini i pachy płaciłam 50 zł, trwało 10 minut z rozebraniem i pogadaniem. Bardziej bolały pachy niz bikini. Włoski nie wrastały, byłam bardzo zadowolona. Teraz zrobiłam przerwę bo jestem w ciąży i nie dość, że bardziej
      bolało, to miałam problemy z gojeniem.
    • fjankowski Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 19.04.15, 17:22
      Moja żona chyba już z dwa lata na takie rzeczy związane depilacją chodzi do Instytutu Kosmetyki Estetycznej. I tak ją podziwiam, że dla piękna tak cierpi. Podejrzewam, że taka depilacja to nic przyjemnego. Chociaż ona przychodzi akurat taka jakaś zadowolona i zrelaksowana. To sądzę, że jej się tam bardzo podoba. Teraz sam jej wykupiłem na urodziny jeden z zabiegów www.kosmetyka-estetyczna.pl/. ;)
    • anita19888 Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 08.11.16, 16:23
      Witam, niedawno zaczęłam serie zabiegów laserem diodowym, jest to dość kosztowna inwestycja, ale moim zdaniem bardzo skuteczna (wcześniej miałam okazji spróbować depilacji IPL, różnica jest wręcz nie do opisania, ponieważ IPL w ogóle u mnie był nieskuteczny). W salonie, w którym wykonuję zabiegi jest możliwość skorzystania z promocji 50% dla mnie oraz dla nowej klientki salonu również, czyli korzystają dwie osoby. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt, 510-372-358 lub mail: dziewczyna1810@wp.pl, pozdrawiam Anita.
    • kk1144 Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 08.05.17, 16:03
      Cześć, polecam DEPILART w Olsztynie - www.depilart.pl/depilacja-laserowa/. Mila i profesjonalna obsluga. Zabieg wykonywany przy użyciu lasera diodowego Light Sheer® Desire™. Jeśli chcesz uzyskać zniżkę 50% na pierwszy zabieg proszę o kontakt na kk114@wp.pl. pozdrawiam
    • iwona-czop Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 13.09.17, 23:04
      Witam, niedawno skorzystałam z depilacji laserowej. Zabieg wykonałam w salonie DEPILART w Olsztynie - www.depilart.pl/depilacja-laserowa/. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, efekty zdumiewające, pełny profesjonalizm! Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg 50%, zainteresowanych proszę o kontakt na maila: iwona-czop@wp.pl. Pozdrawiam
      • iwona-czop Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 01.08.18, 21:47
        iwona-czop napisał(a):

> Witam, niedawno skorzystałam z depilacji laserowej. Zabieg wykonałam w salonie
        > DEPILART w Olsztynie - www.depilart.pl/depilacja-laserowa/. Jestem bardzo zadow
        > olona z zabiegu, efekty zdumiewające, pełny profesjonalizm! Mam do zaoferowania
        > zniżkę na pierwszy zabieg 50%, zainteresowanych proszę o kontakt na maila: iwo
        > na-czop@wp.pl. Pozdrawiam
      • aneslanes123 Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 08.04.19, 17:08
        Bardzo polecam zabiegi depilacji laserowej w Depilart w Olsztynie www.depilart.pl/depilacja-laserowa/. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, dodatkowo bardzo miła i profesjonalna obsługa :)
        Podzielę się zniżką -50 % na pierwszy zabieg. Proszę o kontakt na: agus7771@o2.pl Zapraszam :)
    • iecka Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 01.02.18, 20:18
      Witam! Mam do zaoferowania mega promocję ze zniżką 50% na zabieg depilacji laserowej w Olsztynie w
      Depilart. Musisz tylko powołać się na moje imię i nazwisko. W ten sposób korzystasz i
      Ty i ja Jeśli jesteś zainteresowana/y ,napisz do mnie. iecka@wp.pl

• missmolko Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 13.02.18, 14:58
      Ja również polecam salon Depilart w Warmia Towers przy ul. Barczewskiego 1. Depiluje bardzo miła i bardzo profesjonalna Pani. Ja jestem super zadowolona z efektu. Jest trochę drogo - 300 zł za zabieg. Jeżeli chcesz otrzymać 50-procentową zniżkę, to napisz do mnie: monsze@wp.pl
    • agnieszka9427 Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 20.02.18, 15:57
      Ja również korzystam z zabiegów depilacji laserowej w Depilart w Olsztynie, jestem po 1 zabiegu depilacji łydek i i już dużo włosów wypadło :) Kiedyś chodziłam do innego salonu w Olsztynie, jednak nie widziałam dużych efektów, a wszystkie włoski po pół roku odrosły.
      Jeżeli chcesz skorzystać ze zniżki -50% to napisz do mnie wiadomość na maila: aguska2705@wp.pl , udzielę Ci wszystkich informacji :)
    • kozaszalona Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 13.03.18, 14:43
      Ja byłam w salonie DepilArt w Warmia Tower. Powiem jedno: REWELACJA. Wypróbowałam w życiu wiele urządzeń i metod usuwania obrzydliwego owłosienia. IPLe itp. ale w DepilArt przeżyłam pozytywny szok. Zero bólu ( w porównaniu z IPLem czy depilatorem). Tylko bikini trochę bolało, ale Pani schładzała mi to okładem i też nie było źle. Cena to też był szok. Mają promocję, jeżeli podasz imię osoby, która była już tam na zabiegu to płacisz 50% niezależnie ile partii ciała robisz! Zrobiłam głębokie bikini (do zera), pachy, piersi, łydki z kolanami i zapłaciłam za wszystko tylko 500 zł. A efekt jest taki, że po 2 tygodniach wypadły mi wszystkie włosy. Zostały tylko pojedyncze, ale o wiele cieńsze. Po pierwszym zabiegu maszynkę do golenia wyrzuciłam do kosza.
      Jeśli chcesz skorzystać z 50% zniżki to podaj moje imię i nazwisko przy pierwszej wizycie.
      Kaja Nowoduńska (788-122-010)
    • iwona-czop Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 01.08.18, 22:47
      Witam, niedawno skorzystałam z depilacji laserowej. Zabieg wykonałam w salonie DEPILART w Olsztynie - www.depilart.pl/depilacja-laserowa/. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, efekty zdumiewające, pełny profesjonalizm! Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg 50%, zainteresowanych proszę o kontakt na maila: iwona-czop@wp.pl. Pozdrawiam
    • darek9124 Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 25.11.18, 08:33
      Cześć, jeżeli chodzi o zabieg depilacji laserowej to z czystym sumieniem polecam epicentrum.olsztyn.pl/zabiegi/laseroterapia/depilacja-laserowa/ nowoczesny gabinet, innowacyjny sprzęt, doświadczone Panie no ogólnie wszystko na swoim miejscu :)
      • szelcia74 Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 30.11.18, 16:03
        Korzystam z zabiegów depilacji laserowej Depilart w Olsztynie, jestem bardzo zadowolona.Wvzesniej chodziłam do innego salonu w Olsztynie, jednak nie widziałam dużych efektów.a wszystkie włoski po pół roku odrosły.
        Jeżelimasz ochote skorzystać ze zniżki -50% to bardzo prosze.Napisz do mnie wiadomość sms lub na maila. Moj telefon 604606110. Mail - szelcia74@wp.pl udzielę Ci wszystkich informacji.
        Pozdrawiam i serdecznie polecam.
        • szelcia74 Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 30.11.18, 16:06
          szelcia74 napisała:

> Korzystam z zabiegów depilacji laserowej Depilart w Olsztynie, jestem bardzo za
          > dowolona.Wczesniej chodziłam do innego salonu w Olsztynie, jednak nie widziałam
          > dużych efektów.a wszystkie włoski po krotkim czasie odrosły.
          > Jeżeli masz ochote skorzystać ze zniżki -50% to bardzo prosze.Napisz do mnie wia
          > domość sms lub na maila. Moj telefon 604606110. Mail - szelcia74@wp.pl udzielę
          > Ci wszystkich informacji.
          > Pozdrawiam i serdecznie polecam.
          • madzia32 Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 21.12.18, 15:52
            Polecam DEPILART w Olsztynie
            - www.depilart.pl/mega-rabat-50/. Zabieg wykonywany jest najnowszym laserem diodowym Light Sheer. W salonie spotkałam sie z bardzo miłą i profesjonalna obsługą, już po pierwszym zabiegu widać efekty :) W salonie można skorzystać z 50% zniżki na depilacje dla siebie i dla poleconego przez siebie nowego klienta. Jeśli jesteś zainteresowana, proszę kontaktować się przez sms lub telefonicznie tel. 784 371 323.
            • szelcia74 Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 29.01.19, 20:15
              Witam serdeczne. Bardzo polecam zabiegi laserowe w Depilart. Sama korzystam i jestem bardzo zadowolona. Dysponuje kolejną zniżka 50 procent . Jeśli chcesz skorzystać skontaktuj się że mną 604 606 110 lub przez maila : szelcia74@wp.pl
              Pozdrawiam
              • lanes1234 Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 18.03.19, 22:50
                Witam, również polecam zabiegi depilacji laserowej w Depilart w Olsztynie przy ulicy W. Barczewskiego 1 www.depilart.pl/depilacja-laserowa/. Pełen profesjonalizm i miła obsługa - gwarantowana.
                Proponuję zniżkę -50 % na pierwszy zabieg. Jeśli jesteś zainteresowana/y otrzymaniem zniżki proszę o kontakt na adres: aneskaneska123@o2.pl lub pod numerem 609904973. Zapraszam do kontaktu :)
    • lanes1234 Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 19.03.19, 18:33
      Witam, serdecznie polecam zabiegi depilacji laserowej w Depilart w Olsztynie przy ulicy W. Barczewskiego 1 www.depilart.pl/depilacja-laserowa/. Pełen profesjonalizm i miła obsługa - gwarantowana.
      Proponuję zniżkę -50 % na pierwszy zabieg. Jeśli jesteś zainteresowana/y otrzymaniem zniżki proszę o kontakt na adres: aneskaneska123@o2.pl Zapraszam do kontaktu :)
      • zalewskabeata Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 20.03.19, 21:41
        Witam, niedawno skorzystałam z depilacji laserowej. Zabieg wykonałam w salonie DEPILART w Olsztynie - www.depilart.pl/depilacja-laserowa/. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu,pełny profesjonalizm! Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg 50%, zainteresowanych proszę o kontakt na maila- alakordula@gmail.com
        Pozdrawiam
        • szelcia74 Re: Depilacja laserowa w Olsztynie 21.01.20, 22:20
          Witam serdeczne. Bardzo polecam zabiegi laserowe w Depilart. Sama korzystam i jestem bardzo zadowolona. Dysponuje kolejną zniżka 50 procent . Jeśli chcesz skorzystać skontaktuj się że mną 604 606 110 lub przez maila : szelcia74@wp.pl
          Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka