Dodaj do ulubionych

meble kuchenne kraków

IP: *.81.radiotel.com.pl 30.10.12, 21:18
Witam, czy ktoś z Was mógłby mi polecić sprawdzoną firmę, która zrobi w Krakowie meble kuchenne na wymiar? Zeszłam kilka firm i nie jestem przekonana - ceny potężne i chęć doradztwa ograniczona. Do tego potrzebuję pewnych rad co do gniazdek elektrycznych i usytuowania poszczególnych sprzętów. Poratujcie :)
Obserwuj wątek
    • Gość: pati Re: meble kuchenne kraków IP: *.82.radiotel.com.pl 31.10.12, 23:11
      Naprawdę, nikt nie ma żadnych doświadczeń???
      • clas_sic Re: meble kuchenne kraków 31.10.12, 23:15
        napisz na priv na gazetowego
    • kotwbutach12 Re: meble kuchenne kraków 30.01.13, 22:54
      własnie 23 a ja dzióbie w komputer i szukam tego co Ty..czyli tanio,solidnie i blisko ,tez jestem z krakowa
    • shiningpath Re: meble kuchenne kraków 26.09.13, 22:19
      Koszmar.
      Człowiek szuka prostej odpowiedzi a jedyne co znajduje to te same w kółko powtarzające się reklamy.

Sam teraz szukam kogoś do swojej przyszłej kuchni i to forum - mimo pewnie dobrych intencji samych w sobie - nie pomaga. Brak weryfikacji kto jest kim i łatwo się nadziać. Choć niektórych już można poznać - stosują ctrl+v - nawet im się tworzyć nowych słów nie chce.. to jak może być z ich meblami? Pewnie tak samo..

Ech - i bądź tu mądry..
    • Gość: Ewamaj Re: meble kuchenne kraków IP: *.dynamic.chello.pl 22.10.13, 13:37
      Robiliśmy kuchnie i szafy w Meble Koleco. Super doradzają, zrobili nam projekt kuchni łącznie z sufitami nie było problemów żeby wprowadzać zmiany w projekcie. Bardzo dobra komunikacja.
      Zaznaczyli nam w kuchni gdzie ma być elektryka, hydraulika. Jakoś bardzo dobra, ceny przytępne.
      • k-sk Re: meble kuchenne kraków 17.09.15, 14:29
        Również miałam niestety tę nieprzyjemność współpracować. I szczerze wszystkim odradzam, brak rzetelności, terminowości. Na pierwszy rzut oka wszystko pięknie, dopóki się nie wpłaci pieniędzy... potem równia pochyła, traktowanie klienta jak zło konieczne - mam porównanie z wykonawcą, który robił mi meble jakieś 6-7 lat temu - niebo a ziemia, (niestety nie mogę go polecić, ponieważ zmarł i nie miał kto po nim przejąć interesu). Odradzam. Kraków piękne miasto i duże - lepiej znaleźć prawdziwych fachowców :) Pozdrawiam. ks
    • majaluki Re: meble kuchenne kraków 02.12.22, 08:31
      Bardzo dobra marka bracia BS bsbrothers.pl/meble-na-wymiar-krakow-malopolska
    • reysero Re: meble kuchenne kraków 06.12.22, 23:26
      Proponuję zajrzeć na tę stronę o meblach kuchennych. dekoration-de.com/kuchenutensilien-set-ikea-kuchenutensilien-kuchenutensilien-aufbewahrung-2023/
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka