wojtek_k
06.02.06, 21:45
Nie możemy zdecydować się z żoną co położyć na podłogę w aneksie kuchennym i
korytarzu. Na oku mamy trzy kolekcje Opoczna: Naxos, Kalahari i Gobi. Ja z
tych trzech wybrałbym Naxos ale żona obawia się, że są za chropowate i trudno
będzie je doczyścić. I tu pytanie do szanownych forumowiczów. Czy ktoś z Was
ma może w domu te płytki i mógłby podzielić się doświadczeniami?