Dodaj do ulubionych

marmy_ramirez to troll

09.07.05, 00:43
Jak tu widac, prosilbym o zrobienie cos w tej kwestii, bo to juz nie jest
bezbolesna podszywka
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=26195686&a=26219670
Obserwuj wątek
    • i-love-2-bike Re: marmy_ramirez to troll 09.07.05, 19:19
      manny_ramirez napisał:

      > Jak tu widac, prosilbym o zrobienie cos w tej kwestii, bo to juz nie jest
      > bezbolesna podszywka
      > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=26195686&a=26219670

      a gdzie cie boli manius?
    • Gość: manius [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.05, 19:34
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: manny_ramirez oddawaj nicka złodzieju______!!! ntxt IP: 67.15.119.* 09.07.05, 23:06

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka