manny_ramirez 09.07.05, 00:43 Jak tu widac, prosilbym o zrobienie cos w tej kwestii, bo to juz nie jest bezbolesna podszywka forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=26195686&a=26219670 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
i-love-2-bike Re: marmy_ramirez to troll 09.07.05, 19:19 manny_ramirez napisał: > Jak tu widac, prosilbym o zrobienie cos w tej kwestii, bo to juz nie jest > bezbolesna podszywka > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=26195686&a=26219670 a gdzie cie boli manius? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: manius [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.05, 19:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: manny_ramirez oddawaj nicka złodzieju______!!! ntxt IP: 67.15.119.* 09.07.05, 23:06 Odpowiedz Link Zgłoś