Dodaj do ulubionych

kto moderuje FS

08.03.07, 16:49
bo rozumiem,ze kropki juz nie ma choc dalej widnieje jako moderator tego forum?
poza tym jaki jest sens usuwania wpisu,ktory wisial przez pare dni na forum a
zostal usuniety tylko dlatego,ze pewnemu nickowi cos sie w sformulowaniach nie
podoba. nick dana33 jak wiekszosc nickow popierajacych taki a nie inny
swiatopoglad prawie w kazdym wpisie odnosi sie do Polakow jako 'polaczki',do
arabow jako 'araby' lub 'arabstwo' etc. nie mowiac o wyulgaryzmach jakimi
obrzucaja prawie kazdego z ktorym sie nie zgadzaja ideowo,wiec jaki jest sens
aby wybiorczo kasowac cos co ma slowo 'zydziaczek' w sobie? czy FS to
przedszkole,gdzie moderator ulega presji rozhisteryzowanych wrzaskotow,ktorzy
piszac na wolnym forum narzucaja innym tylko swoja wole? tak czy owak to
towarzystwo rozwalio juz forum na amen a teraz albo kasujcie kazdego rowno
albo wlozcie sobie korek w uszy i nie reagujcie na glupie przedstawienia
trzeciorzednych aktorow.
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=58236848
Obserwuj wątek
    • ols Re: kto moderuje FS 08.03.07, 16:58
      Każdego równo.
      • i-love-2-ski Re: kto moderuje FS 08.03.07, 17:13
        ols napisał:

        > Każdego równo.

        a kto moderuje FS i dlaczego wydruki z Haaretz sa kasowane,czyzby Haaretz
        rowniez byl na indeksie u moderatorow,bo to juz zakrawa na smiech? jesli macie
        obiekcje co do gazet to podajcie na wstepie ,ktore wolno cytowac,ktore nie i
        dlaczego. przedruk z OFICJALNEJ gazety jest chyba na tyle czysty,ze mozecie i wy
        to COS zaakceptowac.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=58688007
        • ols Re: kto moderuje FS 08.03.07, 17:23
          Na górze tego forum jest napis "Dlaczego skasowano Twój post? Przeczytaj". Kliknij w to ostatnie słowo.
          • i-love-2-ski Re: kto moderuje FS 08.03.07, 17:31
            ols napisał:

            > Na górze tego forum jest napis "Dlaczego skasowano Twój post? Przeczytaj". Klik
            > nij w to ostatnie słowo.

            no wiec jeszcze raz bo w ostatnim slowie nie jest nic napisane na temat "co
            wolno cytowac a czego nie". do tej pory Haaretz nie byl zabronionym pismem do
            cytowania,a jesli chodzi o lamanie netykiety to obrazanie Polakow jakie w co
            drugim slowie ma miejsce we wpisie polaniego TO ROBI? wiec zamiast kosic co
            popadnie prosze abyscie chociaz czesciowo respektowali wlasne wytyczne,inaczej
            robi sie to "forum preferencyjne" albo uzaleznione od humoru moderatora,a tak
            nie powinno byc. cytaty z glownych zrodel medialnych,ktore nie sa dowolna
            interpretacja tylko DOKLADNA kopia nie sa,lub nie powinny byc dla nikogo
            obrazliwe,bo czytaja je miliony ludzi na swiecie w INTRENECIE,ale obrazliwe
            wyzwiska,ktore sa wytworem tu piszacych jak najbardziej netykiete wasza lamia.
            widzisz chyba roznice.
      • i-love-2-ski Re: kto moderuje FS 08.03.07, 17:16
        ols napisał:

        > Każdego równo.

        czyzby?
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=58187968
      • goldbaum Re: kto moderuje FS 09.03.07, 08:16
        ols napisał:

        > Każdego równo.

        To troche nie tak olsie. Postow, w ktorych Polacy sa obrazani jako "polaczki"
        jest nadal pelno a usuniety watek tematyzowal tylko cala ta kwestie w
        odniesieniu do Zydow na tym forum, ktorzy takich okreslen uzywaja.

        To nie byl post, w ktorym kogos zwymyslano od "zydziczkow". To byl post, w
        ktorym padlo pytanie, kiedy Zyda mozna nazwac zydziczkiem, skoro Zydzi Niemcow i
        Polakow nagminnie okreslaja jako niemiaszkow i polaczkow.

        Czy nie wolno juz nawet zadac takiego pytania?
    • polski_francuz Kto moderuje FS? 08.03.07, 19:30
      no wlasnie.

      Juz kiedys zalozylem watek o requiem dla Kropki.

      I faktycznie moderwanie sie zmienilo.

      No wiec co jest? Kropka zmodyfikowana? czy Kropki niet?

      W pierwszym razie pozdrowienia dla jej a w drugim farewell, farewell.

      Ja jestem zadowolony z moderowania, ale chce wiedziec bo Kropke lubie!

      PF

      • kropka Re: Kto moderuje FS? 08.03.07, 23:25
        jeszcze ciut cierpliwości. Dochodzę do siebie po róznych zyciowych
        kataklizmach. Powolutku, ale do przodu.
        A jak wrócę... !!!
        serdeczności :)
        • polski_francuz Re: Kto moderuje FS? 09.03.07, 08:24
          Trzym sie zatem

          PF

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka