i-love-2-ski
08.03.07, 16:49
bo rozumiem,ze kropki juz nie ma choc dalej widnieje jako moderator tego forum?
poza tym jaki jest sens usuwania wpisu,ktory wisial przez pare dni na forum a
zostal usuniety tylko dlatego,ze pewnemu nickowi cos sie w sformulowaniach nie
podoba. nick dana33 jak wiekszosc nickow popierajacych taki a nie inny
swiatopoglad prawie w kazdym wpisie odnosi sie do Polakow jako 'polaczki',do
arabow jako 'araby' lub 'arabstwo' etc. nie mowiac o wyulgaryzmach jakimi
obrzucaja prawie kazdego z ktorym sie nie zgadzaja ideowo,wiec jaki jest sens
aby wybiorczo kasowac cos co ma slowo 'zydziaczek' w sobie? czy FS to
przedszkole,gdzie moderator ulega presji rozhisteryzowanych wrzaskotow,ktorzy
piszac na wolnym forum narzucaja innym tylko swoja wole? tak czy owak to
towarzystwo rozwalio juz forum na amen a teraz albo kasujcie kazdego rowno
albo wlozcie sobie korek w uszy i nie reagujcie na glupie przedstawienia
trzeciorzednych aktorow.
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=58236848