Dodaj do ulubionych

Świetny koncert

IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 27.05.06, 20:22
W piątek 26 maja - swietny program, extra wykonanie, pełna sala! - gratulacje
dla wszystkich wykonawców!
Obserwuj wątek
    • Gość: motylek Re: Świetny koncert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.06, 23:24
      ale o jaki koncert chodzi?
    • Gość: PJ Re: Świetny koncert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.06, 11:08
      Jesli chodzi o koncert Jazz Cape, choru z tym gosciem ubranym na bialo, to w
      pelni popieram. Szczerze powiem, nie sadzilem, ze Plock stac na taki koncert
      zrobiony wlasnymi silami. Ten pe-wu-es-zecik wyrasta na niezla szkolke,
      przyznaje to nie bez zazdrosci... ;)
      • Gość: aa Re: Świetny koncert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 09:49
        Koncert zagrany w pełni profesjonalnie, dobry show, pełna sala, świetne solówki
        saksofonisty. Chór , Jeżyk i Monika super!
        ---------------------------------
        sal koncertowa szkoły muzycznej
        26.05.2006 godz. 19:00
        organizator: Płocka Orkiestra Symfoniczna
        wykonawcy: Chór PWSZ, Jazz Cape, Robert Majewski dyrygent
        • Gość: pianoman Re: Świetny koncert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 20:39
          Organizatorem była Płocka Orkiestra Symfoniczna? No, no - kto by pomyslał? No to
          świetnie, że potrafią zauważyc inne gatunki. To może i ja zaczne chodzic na
          klasykę ;))
        • Gość: KaKa Re: Świetny koncert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.06, 17:34
          Zaciągnęła mnie na ten koncert koleżanka, ja nie bardzo chciałam, teraz nie
          żałuję. Szkoda, że u nas nie praktykuje sie powtórek dobrych koncertów. Mogliby
          go powtórzyć, poszłabym jeszcze raz, bo warto. Albo też mogliby go zagrać na
          Starym Rynku, pasowałby jak ulał i Płock miałby się czym pochwalić - co
          nieczęsto się zdarza.
    • Gość: gramofon Re: Świetny koncert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.06, 08:54
      Nie bylem na tym koncercie, ale czytalem dzis recenzje Dorobka z ostatniego
      numeru plockich Sygnalow (mozna sobie sciagnac w postaci pdf, ze strony ump.pl).
      Trzeba przyznac nie ocenil tego wystepu zbyt wysoko.
      • Gość: pop Re: Świetny koncert IP: *.c241.petrotel.pl 13.06.06, 11:49
        generalnie to jest tak ze co sie podoba słuchaczom, nie podoba sie Dorobkowi,
        zwlaszcza jesli chodzi o muzyke, no ale to juz jest jego problem
        • Gość: kropla bez kitu Re: Świetny koncert IP: *.class147.petrotel.pl 13.06.06, 13:13
          Ha, dobre. W recenzji czepia sie ukladu programu i tytulu koncertu. Ani slowem
          nie zachacza na temat wykonania. Ale co ma pisac, jesli muzyke zna czysto
          teoretycznie i ma drewniane ucho - jak Drewnialdo nogi. Zreszta chyba kazdy by
          tak pisal jak on majac problemy z kobitkami i napojami "bezalkoholowymi" ;]
          • Gość: Zaskoczony reakcją Re: Świetny koncert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.06, 12:05
            Wygląda na to że pan Dorobak, Dorybak czy jak mu tam inaczej, w końcu nie o jego Dorobek tu chodzi, jest jakoś mało pozytywnie nastawiony do wszelakich koncertów które są organizowane w naszym mieście. Jego dość kąśliwe uwagi są po prostu beznadzieje, po prostu ręce opadaja jak tego się słucha. Jestem tylko ciekaw kto przed wydrukiem sprawdza te jego komiczne teksty, tak komiczne jak sam jego twórca. Jeśli naprawdę jest taki dobry, ale wątpie, skoro nie rozróżnia poszczególnych gatunków muzycznych i czepia się jakiejś interpretacji o kótrej może czytał tylko w ksiązkach mówiąc ze cioś takiego jest, to niech będzie tak odważny i niczym wspaniały artysta przygotuje i wykona koncert podobny do tego z chórem PWSZ. Zobaczymy i ocenimy jedo denność w co nie wątpię. facet czepia się odkąd sięgam pamięcią ale co innego ma robis chcąc zwrócić na siebie swoją uwagę, szczególnie pań. Trzeba to też brać pod uwagę. Ogólnie Dorobek bez pozytywnego dorobku jakiegokolwiek jest do BANI.Koszmar.
      • Gość: Marc Re: Świetny koncert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.06, 09:38
        No, to wszystko jasne. W Płocku nie mamy ciekawych wykonawców muzycznych, za to,
        jednego wybitnego znawcę i recenzenta muzycznego - A.D., ale to nowość tylko
        dla tych, którzy po raz pierwszy spotkali się z twórczością dziennikarską tego
        dżentelmena. Dla pozostałych starych wyjadaczy, to postać wręcz kultowa. My juz
        od wielu lat chylimy przed nim czoła i bijmy mu pokłony ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka