Dodaj do ulubionych

A Dyrektor SP 3

IP: *.mi.gov.pl 12.06.06, 10:55
Nie przeszedł w konkursie bo nie koleś Pana M.

A rewelacyjny nauczyciel dobry dyrektor. Szkoła sie rozwiłała, uczniowie
odnosili sukcesy w konkursach międzyszkolnych i wojewódzkich.

A tu przyjdzie Pani, która sama nawet nie ma swoich dzieci i jest
sflustrowaną "stara panną".
No pogratulować GŁUPOTY panowie za biureczkami (na szcęście jeszce tyko 4
miesiące !).

A w Szkole cóż może być innego ŻAŁOBA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Rodzic
Obserwuj wątek
    • Gość: też rodzic Re: A Dyrektor SP 3 IP: *.class147.petrotel.pl 12.06.06, 11:05
      A najgorsze jest to, że rodzice nie mogą nic zrobić, ponieważ zgraja kolesiów z
      UM wie lepiej kto powinien uczyć ich dzieci. W SP nr 23 też jest konkurs na
      dyrektora, dlaczego Pani Rulak tam nie startowała? Jeżeli jest tak świetnym
      pedagogiem i menadżerem oświaty, to przecież koledzy z Rady Pedagogicznej by ją
      poparli. A może jest spalona w tamtym środowisku i chce namieszać w innym.
      • Gość: załamany rodzic Re: A Dyrektor SP 3 IP: *.mi.gov.pl 13.06.06, 14:56
        O Boże nie wiedziałam dowiedział sie dopiero z FORUM.
        Niech sobie ta Baba poszła skąd przyszła ale tam wyraźniej jej nie chcą.
        Może trzeba poszukać innej szkoły dla dziecka . Bo nowy Dyrektor ma w tym
        mieście taka opinię jaką ma i lepiej niech nie ma nic wpólnego z moimi dziećmi.


        A TO BYŁA TAKA DOBRA SZKOŁA !!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: szczęśliwy rodzic Do załamanego rodzica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 14:36
          Teraz złotko ta szkoła będzie bardzo dobrą szkołą. Lepiej szukaj dla dzieciaka
          innej dobrej.
    • Gość: rodzic2 Re: A Dyrektor SP 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.06, 17:46
      Pan Janusz Banasiak już nie jest dyrektorem ??!!!!!!!
      :(
      Rzygać mi się chce na politykę. Jest brudna, śmierdząca i krzywdzi ludzi.....
    • Gość: matka ucznia Przywrócić Banasiaka na stanowisko!!! IP: 193.59.95.* 14.06.06, 08:15
      Skandal Panie Prezydencie!!!!
      przywrócić mi migiem dyr. Banasiaka. Żenada jakich mało bo to bardzo dobry
      pedagog.
      • Gość: też rodzic Re: Przywrócić Banasiaka na stanowisko!!! IP: *.class147.petrotel.pl 14.06.06, 09:22
        Raczej wątpię, żeby nasz "kochany" prezydent przejmował się takimi głupotami,
        jak zdanie jego przeszłych i ewentualnie przyszłych wyborców. Przecież ono nie
        ma dla niego żadnego znaczenia. Ważne jest to, że Pani Rulak jest z odpowiedniej
        opcji politycznej. A to co Dyrektor Bansiak zrobił dla szkoły i dla uczniów, że
        SP 3 miało dobrą opinię w kuratorium i u rodziców nagle przestało się liczyć.
        Wstydzę się, że muszę mieszkać w mieści, gdzie nie liczy się profesjonalizm i
        zaangażowanie tylko zgraja kolesiów.
        • Gość: lesiu Re: Przywrócić Banasiaka na stanowisko!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 23:03
          Na miejscu Dyrektora wystartowąłbym w wyborach na jesieni i udowodnił
          Milewskiemu, co jest wart. A potem zrobił porządki w płockiej oświacie
          • Gość: anka Re: Przywrócić Banasiaka na stanowisko!!! IP: *.plock.msk.pl / 80.48.4.* 16.06.06, 08:11
            Dobry pomysł- popieram. banasiak na prezydenta, a dyrektorzy z obecnego układu-
            wynocha!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: aaa Re: Przywrócić Banasiaka na stanowisko!!! IP: *.c240.petrotel.pl 16.06.06, 09:38
              Pan Banasiak jest człowiekiem z klasą i w takie bagno nie będzie chciał iść.
    • Gość: xxx Re: A Dyrektor SP 3 IP: *.class146.petrotel.pl 16.06.06, 14:29
      To był dobry dyrektor
    • Gość: Misieek Re: A Dyrektor SP 3 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.06, 16:03
      Pozdrawiam Pana Janusza Banasiaka. Co prawda SP3 kończyłem 20 lat temu, ale
      doskonale go pamiętam, no i te te wspaniałe dyskoteki na sali gimnastycznej
      grane przez niego.
    • Gość: ojciec Dajcie już spokój ludzie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 14:50
      Przestańcie chwalić Banasiaka i brać go w obronę! Nie jest świętym. Niech idzie
      na zasiłek i nabierze pokory. Niech zobaczy jak ciężko żyć bezrobotnym i
      wychować za to dzieci. Na nauczyciela się pewnie nie nadaje, bo nie pracował
      przy tablicy prawie 10 lat. O wszystkim nie wiecie i nie będziecie wiedzieli.
      Gdyby rodzice zgłaszali kuratorium uwagi do jego pracy, nie miałby pozytywnej
      oceny. Szkoła wymagała remontu i modernizacji przez te wszystkie lata. Nie
      zrobił przecież tego za własne pieniądze. Na innym forum znajduje się
      informacja, że niektóre prace remontowe szkoły zbiegły się w czasie ze zmianą
      przez niego mieszkania i jego remontem. Powinniście wiedzieć, że kiedyś nie było
      przetargów i dyrektor sobie sam wybierał wykonawcę i ustalał koszty remontu.
      Obiektywizmu trochę wyduście z siebie, zamiast pisać bałwochwalcze teksty!
      • Gość: rodzic Do ojca IP: *.class147.petrotel.pl 26.06.06, 08:51
        Za takie oskarżenia można by było podać Pana do sądu, gdyby tylko miał Pan
        odwagę i podpisał się swoim nazwiskiem, a nie powtarzał głupie plotkie nie
        poparte dowodami.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka