Gość: Rodzic
IP: *.mi.gov.pl
12.06.06, 10:55
Nie przeszedł w konkursie bo nie koleś Pana M.
A rewelacyjny nauczyciel dobry dyrektor. Szkoła sie rozwiłała, uczniowie
odnosili sukcesy w konkursach międzyszkolnych i wojewódzkich.
A tu przyjdzie Pani, która sama nawet nie ma swoich dzieci i jest
sflustrowaną "stara panną".
No pogratulować GŁUPOTY panowie za biureczkami (na szcęście jeszce tyko 4
miesiące !).
A w Szkole cóż może być innego ŻAŁOBA !!!!!!!!!!!!!!!!!
Rodzic