Dodaj do ulubionych

fotograf i dj 1.06.2013 SZUKAM

IP: *.plock.mm.pl 25.02.12, 17:45
Jak w tremacie szukam dobrego fotografa i dj'a na swój ślub 1.06.2013 roku. Jeśli znacie i możecie kogoś polecić to będę wdzięczna
Obserwuj wątek
    • Gość: golden Re: fotograf i dj 1.06.2013 SZUKAM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.12, 14:03
      w/g Ciebie co oznacza dobry fotograf czy DJ czy taki który bierze .... 1000 zł ?
      Tutaj na pewno nie znajdziesz przez takie zapytanie dobrego fotografa najlepiej poszukać googlach wystarczy wpisać np hasło FOTOGRAFIA ŚLUBNA PŁOCK jest duży wybór i na pewno coś wybierzesz ale nie kieruj się ceną tylko zawartością portfolio.
      Z tego co zauważyłem to tutaj w takich wątkach polecają się głównie fotografowie prześcigając się w zachwalaniu siebie i ostro przy okazji obrzucają błotem konkurencje ... takie żałosne a prym wiedzie niejaki pan Marek P ale bez nazwisk

pozdrawiam
      • Gość: aaa Re: fotograf i dj 1.06.2013 SZUKAM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.12, 23:55
        www.arecnowak.pl

Polecam na wesle super dj-ów oraz cały zakres usług

- Super muzyka- ustalona zgodnie z wymogami klienta, dopasowana do
        charakteru przyjęcia i gości

- Dekoracja świetlana -kolorowe oswietlenie led na sali i nie tylko, cięzki dym,
        mgła, multimedia, projekcje

- Nagłośnienie - najlepszej klasy sprzęt dopasowany do ilości osób
        oraz gabarytów sali

Pozdrawiam, życzę spokojnych przygotowań oraz zabawy do białego rana!

Arkadiusz Nowak
        tel. 608-330-869
        mail. biuro@arecnowak.plwww.arecnowak.pl
      • Gość: djravi Re: fotograf i dj 1.06.2013 SZUKAM IP: *.203.c75.petrotel.pl 18.09.12, 17:52
        DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZET ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOSNIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIJENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych terminów 2012

• Gość: djravi dj wesele IP: *.203.c75.petrotel.pl 18.09.12, 17:53
          DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZET ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOSNIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIJENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych terminów 2012

• arecnowak Re: szukam dj na wesele Cieszyn 16.06.2012r. 16.03.12, 01:01

Witam serdecznie,
      Jeśli nadal szukacie Panstwo super dj-a, nagłośnienia lub dekoracji świetlnej na swoje przyjęcie bez wahania prosze zadzwonić telefonu 608-330-869 by omówić dalsze szczegóły lub napisać arek.nowak@poczta.fm. Doświadczenie od 14 lat

Pozdrawiam

Arec Nowak

Light&Sound.

• Gość: DJ&FOTO CAMILLO Re: fotograf i dj 1.06.2013 SZUKAM IP: *.dynamic.chello.pl 26.03.12, 14:55
      Witam serdecznie:) Jesteśmy duetem: dj i fotograf. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez okolicznościowych, spotkań rodzinnych itp. Wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy oświetleniowy, oraz fotograficzny, a także profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta powodują, że możemy pochwalić się gronem zadowolonych klientów. Zapraszamy również do skorzystania z usług samego fotografa lub dj-a. Jednak korzystając z naszej pełnej oferty oszczędzają państwo czas i otrzymją bardzo wysoki rabat.
      Zapraszamy na nasze strony internetowe:
      www.djcamillo.pl oraz www.fotocamillo.blogspot.com
      Więcej informacji chętnie udzielimy pod numerem telefonu: 669-020-520
      Po
      zdrawiamy
      DJ & FOTO CAMILLO
    • klrt Re: fotograf i dj 1.06.2013 SZUKAM 28.03.12, 21:30
      Jeżeli propozycja oprawy muzycznej Państwa wesela jest nadal aktualna zapraszam na moją stronę
      www.djzakordeonem.pl
      Prowadzenie przeze mnie imprez nie sprowadza się tylko do odtwarzania muzyki , ale gram i śpiewam również na żywo
      szczegółowe informacje wysyłam na maila
      konrad.mniow@wp.pl
    • lulu19-88 Re: fotograf i dj 1.06.2013 SZUKAM 31.03.12, 10:53
      Witam,
      jeśli oferta dotycząca fotografii ślubnej jest nadal aktualna to zapraszam na:

www.blog.lukaszlukawski.pl

Szczegółowy cennik przesyłam po uprzednim kontakcie mailowym bądź telefonicznym.

Pozdrawiam serdecznie,
      Łukasz Łukawski :)
      • Gość: aga Re: fotograf i dj 1.06.2013 SZUKAM IP: *.131.c64.petrotel.pl 14.05.12, 08:06
        Fotografa Ci nie polecę, bo nie znam z nazwiska, ale w płocku jest ich naprawdę sporo, wystarczy poszukać i przejrzeć oferty.

Co do dj, też nie polecę, ale mogę przestrzec przed pewnym panem, teraz już nie pamiętam jak się nazywa, ale jest dość charakterystyczny, ma różny kolor oczu, co je rzadko spotykane, więc nie trudno zauważyć.
        Na moim weselu zrobił taką chałę, a raczej nie robił nic, kompletnie, że do dziś to pamiętamy, jak nas skompromitował przed gośćmi brakiem zainteresowania. Co więcej, wstępnie mieliśmy umowę do 4, ale w trakcie okazało się, że goście jeszcze byli, pan niestety pozbierał zabawki i sobie poszedł.
        Koszmar.! naprawdę nie polecam.
        Jak tylko mi się przypomni, edytuję i dodam imię, ale jak wspominałam pan bardzo charakterystyczny.
    • Gość: karolka Re: fotograf i dj 1.06.2013 SZUKAM IP: *.c151.petrotel.pl 12.07.12, 13:19
      jeżeli szukasz nadal DJ to mogę ci polecic Roberta Kowalskiego bierze dość dużo ale nie siedzi za sprzetem tylko ale i zabawia gosci. jeśli się zdecydujesz z nim spotkać porozmawiać to uwierz mi że nie będziesz chięć nikogo innego . my niestety nie mogliśmy go zatrudnić na nasze wesele ponieważ nie miał już terminu gdyż za pozno dostałam namiary na niego. za to podpisaliśmy umowe z też bardzo fajnym DJ Amatys bierze nie duzo mozesz nawet poprosic aby czesciowo grał i spiewalna zywo , zabawia ludzi jest sympatyczny. my szukalismy dj przez trzy tygodnie od kidy dowiedzielismy sie ze P. Robert nie ma terminu i powiem ci ze naprawde bylo ciężko, dj love nie polecam pytasz goo muzyke typu ITALO DISCO on Ci puszcza biełyje rozy, dj weeding np da ci plyte do obejrzenia i sam masz siewszystkiego domyslac .jeżeli bedziesz nadal chciec do kogoś namiar to napisz na mail.
      • djdolardjdolar Re: fotograf i dj 1.06.2013 SZUKAM 08.10.12, 21:38
        Nazywam się Konrad Dolecki - Dj.Dolar. Specjalizuje się w szeroko rozumianej organizacji i prowadzeniu imprez o charakterze okolicznościowym. Animuję imprezy prowadząc zarówno konferansjerkę, zabawy i konkursy w tym karaoke. Prowadzę imprezy weselne, bankiety, imprezy dla dzieci i młodzieży. Organizuje oprawę muzyczną eventów, imprez firmowych oraz imprez o charakterze masowym i plenerowym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

www.djdolar.eu

www.djdolar.eu
    • Gość: Dj Arec Nowak.pl Re: fotograf i dj 1.06.2013 SZUKAM IP: *.opera-mini.net 17.07.12, 09:24
      www.arecnowak.pl

- Dekoracja świetlana -kolorowe oswietlenie led na sali i nie tylko, cięzki dym,

oraz gabarytów sali

Arkadiusz Nowak
      tel. 608-330-869
      mail. biuro@arecnowak.plwww.arecnowak.plwww.arecnowak.pl

oraz gabarytów sali

Arkadiusz Nowak
      tel. 608-330-869
      mail. biuro@arecnowak.plwww.arecnowak.pl
    • fotomadzia2010 Re: fotograf i dj 1.06.2013 SZUKAM 21.07.12, 14:22
      Witam, jestem zainteresowana nawiązaniem współpracy. Zajmuję się tymi rzeczami, u mnie jest tanio i profesjonalnie. Oferuję przygotowania, błogosławieństwo, ślub, życzenia, wesele, oczepiny dodatkowo gratis sesja plenerowa innego dnia, prezentacja multimedialna najlepszych zdjęć oraz album fotograficzny z zawarcia związku w kościele. Cały dzień fotografa należy do was. Do dyspozycji dwie osoby, fotograf oraz pomocnik fotografa. Cena 1200zł za całość do ewentualnej negocjacji. zainteresowanych proszę o kontakt gg-1871915 mail- m-guz@o2.pl podam dalsze namiary :)
    • sztuka_art Re: fotograf i dj 1.06.2013 SZUKAM 03.09.12, 15:40
      Witam serdecznie :)

Nazywam się Joanna Kiczka "Jotka", mam 30 lat. Ukończyłam Europejską Akademię Fotografii i Uniwersytet Warszawski (Muzykologię). Specjalizuję się w fot. modowej, portretowej. W dniach 5-16 marca 2012 roku miała miejsce moja wystawa fotografii modowej pt. "EKO-uwięzieni" w w-wskiej Galerii Sztuki Współczesnej "Schody", która spotkała się z dużym zainteresowaniem gości i mediów (TVP, wp.pl, Dziennik Metro, sophisti.pl, Magazyn Vege), druga edycja tej wystawy miała miejsce w Kielcach z zaproszenia Fundacji Odzyskaj Środowisko (Galeria Handlowa Echo). Jestem laureatką 3 konkursów fotograficznych, byłam przewodniczącą Jury na konkursie "eko-moda" w Kielcach. Prowadzę warsztaty fotograficzne.

Oferuję fotografię reportażową wykonywaną podczas ważnych uroczystości: ślub, wesele, chrzciny, zaręczyny, urodziny, wieczorki panieńskie. Zapraszam na plenerowe i studyjne sesje portretowe i zaręczynowe oraz sesje zdjęciowe z okazji Walentynek, Dnia Kobiet, Dnia Babci i Dziadka - fotografia rodzinna.

Moja fotografia to emocje, uśmiech, łzy szczęścia. Jestem absolwentką Europejskiej Akademii Fotografii, laureatką kilku konkursów fotograficznych, mam na koncie wystawy indywidualne i zbiorowe, prowadzę warsztaty fotograficzne. Specjalizuję się w fot. mody, portrecie i reportażu.

Mieszkam w Warszawie, ale dojadę wszędzie. :) Ceny przystępne, a zdjęcia wykonane z pasją i umiejętnościami technicznymi. Współpracuję z firmą wykonującą odbitki i albumy fot. na wysokim poziomie www.fotowydruki.com

Portfolio reportażowe: www.facebook.com/pages/Wedding-DAY-by-Photo-Jotkapl/429089530474673

Cena za ślub z przygotowaniami + wesele do oczepin w Warszawie to 1700 zł netto, sesja portretowa 800 zł netto.
      Cena za ślub z przygotowaniami + wesele do oczepin poza Warszawą to 2200 zł netto, zdjęcia obrobione na cd, dowolna ilość ale nie więcej niż 150 sztuk w tej cenie, wszystkie zdjęcia zgrane na cd. Sesja plenerowa poza Warszawą to 1200 zł netto, retusz 40 zdjęć, reszta na cd. Zdjęcia do retuszu wybierają Państwo, oczywiście mogę pomóc w wyborze.

Zapraszam, Jotka
      www.photo-jotka.pl

Gość portalu: :)) napisał(a):

> Jak w tremacie szukam dobrego fotografa i dj'a na swój ślub 1.06.2013 roku. Jeś
      > li znacie i możecie kogoś polecić to będę wdzięczna
    • vabankdjs Re: fotograf i dj 1.06.2013 SZUKAM 08.09.12, 16:42
      Witamy, w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie, proponujemy skorzystanie z naszych usług. Jesteśmy grupą Dj-ską z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy na sprzęcie odtwarzającym (tj: konsoli, kolumnach, wzmacniaczach) jak również oświetleniowym renomowanych marek. Proponujemy atrakcyjne ceny w stosunku do konkurencji oraz ciekawą oprawę Waszej imprezy. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.vabank-djs.pl, która przybliży Wam nasze sylwetki, oraz do kontaktu pod nr. tel. 724122409 (po 16.00) lub 508100300 (po 20.00) Pozdrawiamy Vabank DJ's.
      Współpracujemy również na zasadach partnerskich z licencjonowanym fotografem, który się specjalizuje w fotografii ślubnej.
      Oto kontakt do niego: www.rwphoto.pl, tel: 693-764-210
      Gdybyście zdecydowali się Państwo na naszą ofertę tj. DJ+Fotograf przewidujemy Ciekawe rabaty.
    • goodtoseeyou.eu Re: fotograf i dj 1.06.2013 SZUKAM 12.09.12, 00:02
      Witam,
      jeśli poszukiwania nadal aktualne zapraszam do zapoznania się z portfolio na stronie
      www.goodtoseeyou.eu
      W razie zainteresowania proszę o bezpośredni kontakt, ofertę przesyłam na maila, chętnie odpowiem na wszelkie pytania..
      Pozdrawiam,
      Radek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka