piotrploc
30.05.07, 07:47
Na forum Plock znalazłem wizualizację rozbudowy Sanktuarium Bożego
Miłosierdzia. Bardzo ciekawe. Myslę, że to inwestycja warta pokazania na
stronie płockich inwestycji, tym bardziej, że jest jedna z wizytówek miasta w
Polsce i zagranicą.