Dodaj do ulubionych

Sanktuarium

30.05.07, 07:47
Na forum Plock znalazłem wizualizację rozbudowy Sanktuarium Bożego
Miłosierdzia. Bardzo ciekawe. Myslę, że to inwestycja warta pokazania na
stronie płockich inwestycji, tym bardziej, że jest jedna z wizytówek miasta w
Polsce i zagranicą.
Obserwuj wątek
    • enaka Re: Sanktuarium 30.05.07, 08:55
      Link:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=66&w=63289944&a=63289944
    • werdan Re: Sanktuarium 30.05.07, 12:29
      Wizualizacje:

      www.milosierdzie.plock.eu/Salon_sponsorow.htm
      Wyglada to bardzo przyzwoicie.
      ...................................................
      Werdan
      www.plock24.pl
    • stuntman Re: Sanktuarium 30.05.07, 18:42
      Przyznam, że mam mieszane uczucia co do tego czy obiekty kultu religijnego
      powinny trafiać na SPI.
      Ale zgadzam się, że samo przedsięwzięcie wygląda rzeczywiście interesująco.
      • enaka Re: Sanktuarium 31.05.07, 08:59
        W zasadzie to dlaczego nie? Czy ktos uslyszalby o Lourdes (miasto w jednym z
        najbardziej laickich krajow Europy), gdyby nie bylo to miasto zwiazane z kultem
        religijnym? A Czestochowa? Znalibysmy Agre, gdyby nie Taj Mahal?
        Mysle, ze powinno sie wykorzystywac kazda szanse na przyciagniecie turystow (bo
        przeciez pielgrzymi tez sa turystami) do miasta.
        • radeqrdemenes Re: Sanktuarium 31.05.07, 11:48
          Z mojej strony Stuntmanie proszę o umieszczenie wizualizacji na SPI
          • stuntman Re: Sanktuarium 01.06.07, 17:43
            Przedyskutujemy tą kwestię przy najbliższym spotkaniu.
      • konrad_wp Re: Sanktuarium 02.06.07, 21:50
        Ze względu na moje przekonania nie wypowiadam się na tematy religijne bo te siłą
        rzeczy mnie nie dotyczą. Nie wypowiem się więc w kwestii tej "inwestycji" ale
        jestem zawsze "za" jeśli potencjalnym zyskiem będzie zyskanie "atrakcji"
        turystycznej.
        • stuntman Re: Sanktuarium 02.06.07, 22:41
          No to widzę, że mamy identyczny punkt widzenia :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka