Dodaj do ulubionych

marzę o buldożku.....

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.06, 10:24
marze o buldożku jednak nie stac mnie na kupno pieska wiem ze wielu ludzi oddaje z jakiegos powodu psiaki wiec jesli ktos bedzie tak dobry to prosze o kontakt(o odpowiedz tu na forum lub na maila frania_6@tlen.pl)pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • pierozek_monika uzupełnij ogłoszenie - napisz skąd jesteś 19.01.06, 10:25
    • Gość: frania Re: marzę o buldożku..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.06, 10:40
      wlasnie nie napisalam ze jestem z warszawy.....=)
    • Gość: Iwona Re: marzę o buldożku..... IP: *.ghnet.pl 19.01.06, 15:55
      Nie stac Cie na takiego psa, a zdajesz sobie sprawe ile kosztuje utrzymanie?
      Buldogi nie jedza byle czego,najczesciej maja alergie, a karmy 15 kg, kosztuja
      ponad 250 zl!
      • Gość: frania Re: marzę o buldożku..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.06, 16:28
        wiesz to jest jednak różnica.......wydac od reki ponad 300zł a rozłożyc to na kupno jedzenia szepionki itp.na to mnie stac powoli wydawac pieniądze przeciez nie biore psa zeby miec zabawke!!!!zdaje sobie z tego spr tak samo jak moi rodzce........
      • sharon_0 Re: marzę o buldożku..... 19.01.06, 16:42
        Gość portalu: Iwona napisał(a):

> Nie stac Cie na takiego psa, a zdajesz sobie sprawe ile kosztuje utrzymanie?
        > Buldogi nie jedza byle czego,najczesciej maja alergie, a karmy 15 kg, kosztuja
        > ponad 250 zl!
        Zależy od psa. Mój pies jadł ROYALA i EUKANUBE ale raz zaczeliśmy mu dawac
        Pedeegree i mu zasmakowała:)
        A moze poszukasz w schronisku?Tam ludzie oddaja rasowe psiaki, zrobisz przysługe
        takim biedako,a nawet moze spodoba ci sie jakiś biedulek kundelek który czeka na
        domek kilka lat.
    • sharon_0 Re: marzę o buldożku..... 19.01.06, 16:46
      www.kupsprzedaj.pl/ks-item,651155.asp
      prosze tu jest do oddania buldog,nie francuski ale angielski
    • sharon_0 Re: marzę o buldożku..... 19.01.06, 16:52
      Tui znalażłam ze ktoś oddaje buldożka francuskiegoi:
      oddam buldoga francuzkiego masc plowa wiek 1,5 roku z rodowodem

Kontakt:
      tel: 088-640-3099
      • Gość: frania Re: marzę o buldożku..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.06, 17:14
        oj sprostowanie sharonie przepraszam pisalam nie w tej osobie=)nie gniewaj sie
    • Gość: Iwona Re: marzę o buldożku..... IP: *.ghnet.pl 19.01.06, 16:59
      Jak tak, to czasem na allegro kupisz francuza za 500 zl, wiadomo, bez rodowodu,
      ale to chyba nie problem.
      • Gość: frania Re: marzę o buldożku..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.06, 17:12
        bardzo Wam dziękuje....a szczególnie tobie sharonie(chyba żle napisalam:/) miałes dobry pomysł z tym schroniskiem popatrze a tak wogole to dziwie sie ludziom ze maja serce oddac te biedne stworzonka do schroniska ja bym nie mogla.....
        • sharon_0 Re: marzę o buldożku..... 19.01.06, 17:18
          Ale dałam ci link i liknij w jeden mój wątek,tam jest telefon,Oddaje ktoś
          buldożka z rodowodem
          • Gość: frania Re: marzę o buldożku..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.06, 17:40
            ogłoszenie jest juz niestety nie aktualne a szkoda.....dziekuje Ci bardzo za pomoc i ze tak zaangazowałas sie w poszukiwaniu=)
    • pierozek_monika Re: marzę o buldożku..... 19.01.06, 18:05
      przypominam, że na forum można publikować tylko posty dotycząca oddania /
      przyjęcia zwierzaka ZA DARMO
    • anusiaw111 Re: marzę o buldożku..... 19.01.06, 18:09
      na dogomanii jest jakis sprawdz koniecznie ma byc rodowodowy 2 letni
      • Gość: frania Re: marzę o buldożku..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.06, 18:17
        ogłoszenie jest niestety nieaktualne......(masz pewnie na mysli tego co chca oddac bo zakladaja hodowle amstaffow tak??) bo to ogloszenie jest nieaktualne....kurcze ja naprawde nie mam szczescia wszystkie ogloszenia sa zawsze nieaktualne....=(..............dziekuje Ci za pomoc
        • Gość: Iwona Re: marzę o buldożku..... IP: *.ghnet.pl 19.01.06, 19:10
          Wejdz na allegro, tam jest sunia, chcialam podac Ci link, ale mnie kasuja.
          • Gość: frania Re: marzę o buldożku..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.06, 19:25
            a wiem wlasnie zdecydowałam sie na licytacje...dzieki a wiesz moze co znaczy sunia BCM??
            • Gość: Iwona Re: marzę o buldożku..... IP: *.ghnet.pl 19.01.06, 20:11
              BCM znaczy bez ceny minimalnej, kto da najwiecej ten bierze sunie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka