Dodaj do ulubionych

Może stanie się cud

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.06, 19:27

Kiedy się jest psem i ma się sześć lat ma się swojego człowieka i dom, na ogół…
Tramp ma sześć lat, ale nie ma szczęścia… Nie ma swojego domu, miski,
posłania… Nie ma swojego człowieka, którego mógłby kochać
Kiedyś miał dom, został jednak wywieziony i porzucony.
Pewien człowiek znalazł go i ulitował się nad nim. Odwiózł wycieńczonego długą
tułaczką Trampa do azylu. Tam psa uratowano. W azylu psa bardzo polubili, bo
jak nie lubić psa, który tak bardzo szuka kontaktu z człowiekiem, lubi spacery
i pieszczoty?
Jutro jednak pies zostanie przewieziony do schroniska. Tam czeka na niego
chłód i depresja, tam czekają kraty i łańcuch, tam czekają go walki z innymi
psami o każdy kęs. Tramp nie przeżyje zimy w schronisku!
Może los tego psa wzruszy Cię na tyle, aby go pokochać i dać mu dom?
Jeżeli nie możesz dać mu domu stałego, może przyjmiesz go na dom tymczasowy do
momentu znalezienia stałego lub możesz pomóc w utrzymaniu go w hoteliku
Kontakt:
gg: 1751498
Skype: wilga2006






Obserwuj wątek
    • anapos Re: Może stanie się cud 03.01.07, 19:12
      Co się dzieje z pieskiem ?
      • Gość: anja Re: Może stanie się cud IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.07, 20:30
        w dalszym ciagu przebywa w azylu
        • Gość: anapos Re: Może stanie się cud IP: *.greenlan.pl 03.01.07, 22:35
          Może umieść go na dogomanii , szkoda go , jest ,śliczny i taki delikatny .
          Spróbuj , dogomaniacy potrafią dużo zrobić .
          • Gość: anapos Re: Może stanie się cud IP: *.greenlan.pl 04.01.07, 19:19
            Podbijam - domku przyjdź !
            • Gość: anapos Re: Może stanie się cud IP: 85.128.107.* 09.01.07, 21:34
              hop !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka