Dodaj do ulubionych

Moje codzienne przygody z MPK

21.10.09, 08:59
Witajcie,
Przyznam, że mam już dość pisania reklamacji do MPK, w odpowiedzi na które
zwykle otrzymuje statystyki typu : 90 % przejazdów tramwajowych i 85 %
przejazdów autobusowych odbywa się punktualnie, dlatego postanowiłem
codziennie wrzucać moje dane z przejazdu na trasie :
Rano : Pętla Sobieskiego - Matejki
Popołudnie : Matejki - Kurpińskiego - Naramowice.
Jeśli macie ochotę dodawajcie proszę też własne dane
Obserwuj wątek
    • tomyorke Re: Moje codzienne przygody z MPK 21.10.09, 09:02
      WPIS 1 (20.X.2009)
      - Rano 7:50 - punktualny odjazd z Sobieskiego
      - Popołudnie 16:55 - 17:15 - brak tramwajów na przystanku Matejki, spóźnienie o
      5 minut autobusu 51 przystanek Kurpińskiego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka