kolo125
12.02.10, 11:16
zapewnić mieszkańcom jak najlepsze warunki życia !!!!???? i co się ostatnio
okazuje, że Poznań jest najdroższym miastem w Polsce, wszystko jest u nas
droższe, nawet niż w Warszawce, super bardzo dziękujemy władzom za takie
najlepsze warunki do życia i realizacji. Inne miasta które bardziej w siebie
inwestują, zaciągają kredyty na inwestycje, rozwijają się bardziej od Poznania
i co okazuje się że mimo to są bardziej przyjazne dla swoich mieszkańców.
Teraz się już nie dziwię, że ludzie uciekają z tego zacofanego Poznania !!!!
pozdrawiam Rycha, dzięki wielkie