cegla000
15.04.10, 15:20
Oczywiscie do zabezpieczenia pokojowej demonstracji miasto bez problemu
znajduje kilkudziesieciu policjantow. Ale kiedy sa potrzebni do pilnowania
porzadku zawsze jest ich 'za malo'. Chyba ze to z powodu 'odwodow rezerwowych'
w UM.