chollima
21.09.10, 21:14
Witam,
Nie mieszkam jeszcze na stałe na Os. Leśnym ale niedługo będę i w związku z tym sporadycznie dojeżdżam autobusem 527. Czy zdarzyło się Wam, by sprawdzali bilety w tym autobusie. Ja mam komkartę na strefę "A", więc powinienem wysiadać przy ul. Rydzowej ale fakt bliskości przystanku przy ul. Krętej kusi, żeby przejechać jeszcze kawałek, no niestety "na gapę". Jeżeli macie jakieś informację, to proszę podawajcie. Dzięki.