21.09.10, 21:14
Witam,

Nie mieszkam jeszcze na stałe na Os. Leśnym ale niedługo będę i w związku z tym sporadycznie dojeżdżam autobusem 527. Czy zdarzyło się Wam, by sprawdzali bilety w tym autobusie. Ja mam komkartę na strefę "A", więc powinienem wysiadać przy ul. Rydzowej ale fakt bliskości przystanku przy ul. Krętej kusi, żeby przejechać jeszcze kawałek, no niestety "na gapę". Jeżeli macie jakieś informację, to proszę podawajcie. Dzięki.
Obserwuj wątek
    • corrugado Re: Linia 527 27.09.10, 16:48
      ... no i odkryłeś karty ... teraz będzie się można spodziewać nalotu :)
    • madzikkon Re: Linia 527 03.10.10, 16:11
      Szkoda, że do osiedla można dojechać tylko jedną linią.
      • iwbor Re: Linia 527 03.10.10, 22:54
        dobrze że chociaz jedną linie mamy ,bo dowiedziałam sie,że nikt nie chciał jeździć na tej trasie dlatego ,że kierowcy mają problemy w godz wieczornych z pijącą w autobusie mlodzieża
    • karolin_a_soleil Re: Linia 527 - czyżby zniknęła??? 22.02.11, 19:01
      nie wiecie czy zlikwidowali linie 527? czym teraz można dojechać z poznania do Czapur??
      • karolin_a_soleil Re: Linia 527 - odwołuje :)))) 22.02.11, 19:17
        spanikowałam....:))))))
        • 154b Re: Linia 527 - odwołuje :)))) 22.02.11, 22:38
          SPOKO. chyba jeździe;)

          ztm.poznan.pl/komunikacja/rozklad/#/kierunki/527
          • karolin_a_soleil Re: Linia 527 - odwołuje :)))) 23.02.11, 19:40
            dzięki...już spanikowałam.... bo ja jeszcze niezmotoryzowana....ale jak widać po częstotliwości kursowania tego autobusu, to prędzej czy później trzeba będzie cię zaopatrzyć w 4 kółka :))))
            • 154b Re: Linia 527 - odwołuje :)))) 23.02.11, 21:01
              ja też nie zmotoryzowany, relax....

              myślałaś nad rowerem?
              • karolin_a_soleil Re: Linia 527 - odwołuje :)))) 24.02.11, 18:31
                rowerek fajna sprawa...ale jak będzie -15 stopnia :))))) może przymarznąc siodełko :))))
                • 154b Re: Linia 527 - odwołuje :)))) 24.02.11, 20:07
                  przy -12' nie przymarza.

                  jak będzie -15' to zawsze można odinstalować siodełko :) nie ma ryzyka
                  • karolin_a_soleil Re: Linia 527 - odwołuje :)))) 27.02.11, 10:47
                    i jazda na rurze :)))))) hihi
    • zel-dka Re: Linia 527 26.08.11, 21:13
      sprawdzają. hmm a żal 10 zł dołożyc na miesiąc do komkarty ?
      ech.. jak takie będziecie mieli podejście ze "jeden przystanek" to powodzenia w czekaniu na kolejne kursy na linii 527, jak stwierdzą ze im sie to nie opłaca bo ludzie nie płaca za bilety....
      • anna_u3 Re: Linia 527 30.08.11, 19:35
        Jeszcze nie jechałam busem, gdyż jestem zmotoryzowana :) Ale chyba lepiej dołożyć do sieciówki i jeździć spokojnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka