Dodaj do ulubionych

Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce?

15.08.11, 20:57
gdzie na ul. Chwiałkowskiego są LINIE WYSOKIEGO NAPIĘCIA, ten inspektor to chyba jakiś popapraniec, nic więcej !!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: ... Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: 195.114.161.* 15.08.11, 22:30
      Przykład dyskusji dotyczącej wycinania (1750) drzew w Parku na Szelągu
      Proszę zwrócić uwagę na (podkreśliłem) wypowiedź pana dyrektora Zarządu Zieleni Miejskiej
      (temu człowiekowi zwyczajnie przeszkadza zieleń, drzewa, i zawsze znajdzie jakiś powód żeby coś wyciąć...)

      - ...radny Grzegorz Steczkowski
      Każde drzewo, nawet takie próchniejące, jest środowiskiem, w którym żyje wiele organizmów. Zamiast wycinać lepiej tu posprzątać - uważa.

      - Czy żeby wziąć ten worek trzeba koniecznie wyciąć drzewo? - sekundował mu radny Przemysław Markowski, pokazując rozrzucone wokół śmieci.


      - Żeby podnieść choć jeden worek to trzeba do niego jakoś dojść - ripostował dyrektor Lisiecki
      oraz
      Tomasz Lisiecki, dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej, przekonywał, że 1750 drzew to niewielki procent drzewostanu, który absolutnie nie zaszkodzi mieszkającym tu zwierzętom...

      Dlatego nie dziwią jego, takie... słowa...
      Złudzeń nie pozostawia dyr. Lisiecki: - Jak chce pani mieć drzewo pod domem, to proszę sobie kupić świeczkę i postawić wychodek. Bo jeśli ma być elektryczność i woda, to ponosi się pewne koszty. W gęsto zaludnionej przestrzeni miejskiej będzie coraz mniej miejsca na drzewa. Cena postępu.

      Skoro do wyrzucenia worka śmieci... Należy według tego pana wyciąć tak wiele drzew...
      Pana odpowiedzialnego za zieleń miasta Poznań
      • Gość: kat Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: *.icpnet.pl 15.08.11, 22:52
        odwołać drania!!!!
        • Gość: In Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: 195.114.161.* 15.08.11, 23:10
          Chce też wyciąć wszystkie drzewa na Niepodległości

          - Kiedy ostatni raz spacerowała pani aleją Niepodległości? - pyta Tomasz Lisiecki, dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej i nie czekając na odpowiedź wspomina. - Kiedy byłem dzieckiem, regularnie chodziłem tam na niedzielne spacery. Poznaniacy lubili to miejsce, które dziś podupada. Ale ja jestem przekonany, że znów mogłoby to być reprezentacyjna aleja, wizytówka miasta. Trzeba by było ją tylko zmienić. I to najlepiej dość radykalnie. Naszym zdaniem rozwiązaniem problemu mogłaby być wycinka wszystkich drzew. Brzmi strasznie, prawda? Ale tak się robi na świecie - przekonuje.
          Cały artykuł
          • Gość: ndb Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.08.11, 23:13
            ten koleś jest normalny?
    • Gość: Mateusz Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: *.centertel.pl 15.08.11, 23:47
      To jest chore... Teraz ścinają, by za kilka lat wydawać pieniądze i sadzać drzewa.... Cena postępu? to znaczy co? wyciąć wszystko co zielone i zasadzić kostkę brukową? Poznań jest obrzydliwie zabetonowany: w centrum głogowska, kaponiera, św. Marcin, okolice kupca, półwiejska jedna wielka kostka brukowa. Miasto jest atrakcyjne jak jest funkcjonalne i ładne. A beton to ładny raczej nie jest.....
    • jupix Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? 16.08.11, 03:40
      Oddalone są o trzy metry w bezwietrzną pogodę. Poza tym grożą uszkodzeniem elewacji oraz okien.
      • Gość: Ezekiel 25;17 Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: *.washdc.fios.verizon.net 16.08.11, 06:12
        Jezeli nie wytna , a galezie zaczna wchodzic do okien , to worek soli rozsypanej wokol pnia szybko rozwiaze problem !
        • Gość: ,,,, Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: *.opera-mini.net 16.08.11, 10:54
          W tej Twojej Ameryce (czy gdzie tam siedzisz...) robicie... Wiesz... tutaj w europie mamy trochę inne zapatrywanie na pewne sprawy.
    • lukask73 p. Lisiecki 16.08.11, 09:21
      Typowy urzędas, któremu zależy na stanowisku, a nie na pracy.

      On, jako dyrektor Zielemi Miejskiej ma interes w tym, aby zieleni było jak najmniej. Farsa.
      Mieszkam w Poznaniu, mam w budynku i elektryczność i nawet wodociąg, a wokół drzew jest pełno. Czyżby p. Lisiecki nie wiedział, że to jest możliwe?
      • Gość: Lech Mergler Re: p. Lisiecki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 23:16
        Dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej Tomasz Lisiecki kolejny raz dostarczył argumentacji na rzecz określenia instytucji, którą kieruje (określenia nie przeze mnie!), jako OLIMPIJSKIEJ BRYGADY DRWALI. Lisiecki Tomasz – pierwszy drwal-dyrektor Poznania! Tylko dlaczego na stolcu szefa zieleni miejskiej? A nie np. komunalnego tartaku?
        • Gość: LMergler Re: p. Lisiecki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 23:22
          Czarną Pierwszą Pyrę dać Panu Lisieckiemu Tomaszowi Dyrektorowi-Drwalowi!!!
    • czerwonylech Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? 16.08.11, 10:20
      Pozwole sobie zapytać, czy p. Prezydent nie cierpi zieleni miasta, czy tez całego miasta, w którym straszą upiory pustych, pięknych kamienic, w których niedawno tętniło zycie. Niech zabierze głos! Tylko niech nie powie,że nic nie moze, jak p. Tusk.
    • poz3 Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? 16.08.11, 10:32
      Ale po co zieleń w dzielnicy urbanistycznie patologicznej praktycznie skazanej na bycie slumsem?
      • Gość: x Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: *.ip.netia.com.pl 16.08.11, 12:30
        i długo nie trzeba było czekać po.j.eb : poz3 dał kolejny popis, większego fiuta to w tym mieście nia ma

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka