kolo125 15.08.11, 20:57 gdzie na ul. Chwiałkowskiego są LINIE WYSOKIEGO NAPIĘCIA, ten inspektor to chyba jakiś popapraniec, nic więcej !!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ... Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: 195.114.161.* 15.08.11, 22:30 Przykład dyskusji dotyczącej wycinania (1750) drzew w Parku na Szelągu Proszę zwrócić uwagę na (podkreśliłem) wypowiedź pana dyrektora Zarządu Zieleni Miejskiej (temu człowiekowi zwyczajnie przeszkadza zieleń, drzewa, i zawsze znajdzie jakiś powód żeby coś wyciąć...) - ...radny Grzegorz Steczkowski Każde drzewo, nawet takie próchniejące, jest środowiskiem, w którym żyje wiele organizmów. Zamiast wycinać lepiej tu posprzątać - uważa. - Czy żeby wziąć ten worek trzeba koniecznie wyciąć drzewo? - sekundował mu radny Przemysław Markowski, pokazując rozrzucone wokół śmieci. - Żeby podnieść choć jeden worek to trzeba do niego jakoś dojść - ripostował dyrektor Lisiecki oraz Tomasz Lisiecki, dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej, przekonywał, że 1750 drzew to niewielki procent drzewostanu, który absolutnie nie zaszkodzi mieszkającym tu zwierzętom... Dlatego nie dziwią jego, takie... słowa... Złudzeń nie pozostawia dyr. Lisiecki: - Jak chce pani mieć drzewo pod domem, to proszę sobie kupić świeczkę i postawić wychodek. Bo jeśli ma być elektryczność i woda, to ponosi się pewne koszty. W gęsto zaludnionej przestrzeni miejskiej będzie coraz mniej miejsca na drzewa. Cena postępu. Skoro do wyrzucenia worka śmieci... Należy według tego pana wyciąć tak wiele drzew... Pana odpowiedzialnego za zieleń miasta Poznań Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kat Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: *.icpnet.pl 15.08.11, 22:52 odwołać drania!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: In Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: 195.114.161.* 15.08.11, 23:10 Chce też wyciąć wszystkie drzewa na Niepodległości - Kiedy ostatni raz spacerowała pani aleją Niepodległości? - pyta Tomasz Lisiecki, dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej i nie czekając na odpowiedź wspomina. - Kiedy byłem dzieckiem, regularnie chodziłem tam na niedzielne spacery. Poznaniacy lubili to miejsce, które dziś podupada. Ale ja jestem przekonany, że znów mogłoby to być reprezentacyjna aleja, wizytówka miasta. Trzeba by było ją tylko zmienić. I to najlepiej dość radykalnie. Naszym zdaniem rozwiązaniem problemu mogłaby być wycinka wszystkich drzew. Brzmi strasznie, prawda? Ale tak się robi na świecie - przekonuje. Cały artykuł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ndb Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.08.11, 23:13 ten koleś jest normalny? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mateusz Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: *.centertel.pl 15.08.11, 23:47 To jest chore... Teraz ścinają, by za kilka lat wydawać pieniądze i sadzać drzewa.... Cena postępu? to znaczy co? wyciąć wszystko co zielone i zasadzić kostkę brukową? Poznań jest obrzydliwie zabetonowany: w centrum głogowska, kaponiera, św. Marcin, okolice kupca, półwiejska jedna wielka kostka brukowa. Miasto jest atrakcyjne jak jest funkcjonalne i ładne. A beton to ładny raczej nie jest..... Odpowiedz Link Zgłoś
jupix Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? 16.08.11, 03:40 Oddalone są o trzy metry w bezwietrzną pogodę. Poza tym grożą uszkodzeniem elewacji oraz okien. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ezekiel 25;17 Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: *.washdc.fios.verizon.net 16.08.11, 06:12 Jezeli nie wytna , a galezie zaczna wchodzic do okien , to worek soli rozsypanej wokol pnia szybko rozwiaze problem ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ,,,, Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: *.opera-mini.net 16.08.11, 10:54 W tej Twojej Ameryce (czy gdzie tam siedzisz...) robicie... Wiesz... tutaj w europie mamy trochę inne zapatrywanie na pewne sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
lukask73 p. Lisiecki 16.08.11, 09:21 Typowy urzędas, któremu zależy na stanowisku, a nie na pracy. On, jako dyrektor Zielemi Miejskiej ma interes w tym, aby zieleni było jak najmniej. Farsa. Mieszkam w Poznaniu, mam w budynku i elektryczność i nawet wodociąg, a wokół drzew jest pełno. Czyżby p. Lisiecki nie wiedział, że to jest możliwe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lech Mergler Re: p. Lisiecki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 23:16 Dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej Tomasz Lisiecki kolejny raz dostarczył argumentacji na rzecz określenia instytucji, którą kieruje (określenia nie przeze mnie!), jako OLIMPIJSKIEJ BRYGADY DRWALI. Lisiecki Tomasz – pierwszy drwal-dyrektor Poznania! Tylko dlaczego na stolcu szefa zieleni miejskiej? A nie np. komunalnego tartaku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LMergler Re: p. Lisiecki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 23:22 Czarną Pierwszą Pyrę dać Panu Lisieckiemu Tomaszowi Dyrektorowi-Drwalowi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
czerwonylech Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? 16.08.11, 10:20 Pozwole sobie zapytać, czy p. Prezydent nie cierpi zieleni miasta, czy tez całego miasta, w którym straszą upiory pustych, pięknych kamienic, w których niedawno tętniło zycie. Niech zabierze głos! Tylko niech nie powie,że nic nie moze, jak p. Tusk. Odpowiedz Link Zgłoś
poz3 Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? 16.08.11, 10:32 Ale po co zieleń w dzielnicy urbanistycznie patologicznej praktycznie skazanej na bycie slumsem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Co czeka po wtorku wildeckie kasztanowce? IP: *.ip.netia.com.pl 16.08.11, 12:30 i długo nie trzeba było czekać po.j.eb : poz3 dał kolejny popis, większego fiuta to w tym mieście nia ma Odpowiedz Link Zgłoś