Dodaj do ulubionych

nowy wizerunek LECHA

IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 15.06.04, 09:05
jak oceniacie efekt odświeżenia marki??

Mi osobiście średnio przypadł do gustu.
Obserwuj wątek
    • Gość: george Re: nowy wizerunek LECHA IP: *.icpnet.pl 15.06.04, 12:14
      Przed laty był artykuł w kolorowym dodatku do "Gazety" (wtedy nazywało się to
      Magazyn czy tak jakoś) o różnych markach piwa. Autor przyrównał Lecha do sików.
      Tak mi to utkwiło w pamięci, że cofa mnie na sam widok etykiety, bez względu
      czy jest ona na zielonej czy brązowej butelce. Przysłowiowym gwoździem do
      trumny była jedna z ostatnich reklam, podczas której obleśny, obśliniony facet
      z tłustym włosami siedzi z kumplem przy barze - ohyda. Cóź, nie dla mnie te
      klimaty.
      • Gość: SZP Re: nowy wizerunek LECHA IP: *.icpnet.pl 19.06.04, 14:16
        Pamiętam, to był początek lat 90-tych. Autorami artykułu byli Bikont i
        Kurkiewicz, polegało to na testowaniu kilkudziesięciu marek piwa "w ciemno". O
        Lechu napisali że jest "śmierdziuchem". To był chyba moment, kiedy jedynym
        piwem produkowanym "nowocześnie" i mającym "europejski" image było ś.p. EB.
        Ciekawe na ile te testy panów B. i K. były uczciwe, ja sam raczej się nimi nie
        kierowałem, a wprost przeciwnie.
    • Gość: Tom A Pils? IP: 217.153.116.* 16.06.04, 15:16
      Cześć Guerra, mam do Ciebie pytanie: jak wygląda teraz Lech Pils (ten złoty)?
      Pytam, bo piszę spoza WLKP, a tu jest tylko ten zielony (Premium). Parę dni
      temu pojawił się w nowej szacie graficznej, już go nawet piłem. Ale wolę Pilsa,
      zawsze jak jestem w WLKP to sobie kupuję zapasik. I dlatego jestem ciekaw, jak
      on teraz wygląda: puszka jest złota, żółta? BTW: gratuluję PP i świetnej oprawy
      meczu na Bułgarskiej!
      • Gość: Tim No nie wierzę... IP: 217.153.116.* 17.06.04, 09:56
        ...że nikt z forumowiczów poznańskim nie wie, jak teraz wygląda nowa puszka
        Lecha Pils... Może jednak ktoś mi życzliwie powie?
        • Gość: george Re: No nie wierzę... IP: *.icpnet.pl 17.06.04, 10:00
          Widać pijami lepsze piwo.
          • Gość: Tim Re: No nie wierzę... IP: 217.153.116.* 17.06.04, 10:10
            Gość portalu: george napisał(a):

            > Widać pijami lepsze piwo.

            Może i "pijami" różne piwa, co chyba nie zmienia faktu, że "widzimi" różne
            stojące na półce i moglibyśmy opisać jak wyglądają ;)



            • Gość: El Comendante Re: No nie wierzę... IP: 62.233.186.* 17.06.04, 13:52
              przewaga złota
            • Gość: El Comendante masz i patrz IP: 62.233.186.* 17.06.04, 13:55
              www.kp.pl/lech_pils.html
              • Gość: Tim Re: masz i patrz IP: 217.153.116.* 17.06.04, 14:45
                To jest stare logo. Widziałem setki razy. Pytam, czy jest już NOWE, tak samo
                jak nowe ma Lech Premium?
                • Gość: Łuki Re: masz i patrz IP: *.icpnet.pl 17.06.04, 22:12
                  zmienia sie etykieta tylko premium , pils pozostaje taki jak był , przynajmniej
                  na razie.
                  Co do nowego wizerunku pilsa - stykizowany nieco na Carlsberga lub Hainekena +
                  zielona butelka, niestety jak dla mnie zbyt uproszczona etykieta, żeby nie
                  powiedziec prostacka
                  No ale ja na szczęscie pijam pilsa.
                  • Gość: guerra Re: masz i patrz IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 18.06.04, 10:59
                    Tom dzięki - również pozdrawiam.
                    Pils jak widać się nie zmienia.

                    Wracając do tematu - odważna decyzja speców od brandingu KP. Zobaczymy co z
                    tego wyjdzie. Takie małe retro::)
                    • Gość: Tom Re: masz i patrz IP: 217.153.116.* 18.06.04, 12:17
                      > Pils jak widać się nie zmienia.

                      No właśnie trochę to dziwne. Myślę, że z czasem i Pils będzie wyglądał jak
                      Premium, tyle, że pozostanie złoty (lub żółty - jak kto woli).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka