Gość: guerra IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 15.06.04, 09:05 jak oceniacie efekt odświeżenia marki?? Mi osobiście średnio przypadł do gustu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: george Re: nowy wizerunek LECHA IP: *.icpnet.pl 15.06.04, 12:14 Przed laty był artykuł w kolorowym dodatku do "Gazety" (wtedy nazywało się to Magazyn czy tak jakoś) o różnych markach piwa. Autor przyrównał Lecha do sików. Tak mi to utkwiło w pamięci, że cofa mnie na sam widok etykiety, bez względu czy jest ona na zielonej czy brązowej butelce. Przysłowiowym gwoździem do trumny była jedna z ostatnich reklam, podczas której obleśny, obśliniony facet z tłustym włosami siedzi z kumplem przy barze - ohyda. Cóź, nie dla mnie te klimaty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SZP Re: nowy wizerunek LECHA IP: *.icpnet.pl 19.06.04, 14:16 Pamiętam, to był początek lat 90-tych. Autorami artykułu byli Bikont i Kurkiewicz, polegało to na testowaniu kilkudziesięciu marek piwa "w ciemno". O Lechu napisali że jest "śmierdziuchem". To był chyba moment, kiedy jedynym piwem produkowanym "nowocześnie" i mającym "europejski" image było ś.p. EB. Ciekawe na ile te testy panów B. i K. były uczciwe, ja sam raczej się nimi nie kierowałem, a wprost przeciwnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom A Pils? IP: 217.153.116.* 16.06.04, 15:16 Cześć Guerra, mam do Ciebie pytanie: jak wygląda teraz Lech Pils (ten złoty)? Pytam, bo piszę spoza WLKP, a tu jest tylko ten zielony (Premium). Parę dni temu pojawił się w nowej szacie graficznej, już go nawet piłem. Ale wolę Pilsa, zawsze jak jestem w WLKP to sobie kupuję zapasik. I dlatego jestem ciekaw, jak on teraz wygląda: puszka jest złota, żółta? BTW: gratuluję PP i świetnej oprawy meczu na Bułgarskiej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tim No nie wierzę... IP: 217.153.116.* 17.06.04, 09:56 ...że nikt z forumowiczów poznańskim nie wie, jak teraz wygląda nowa puszka Lecha Pils... Może jednak ktoś mi życzliwie powie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: george Re: No nie wierzę... IP: *.icpnet.pl 17.06.04, 10:00 Widać pijami lepsze piwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tim Re: No nie wierzę... IP: 217.153.116.* 17.06.04, 10:10 Gość portalu: george napisał(a): > Widać pijami lepsze piwo. Może i "pijami" różne piwa, co chyba nie zmienia faktu, że "widzimi" różne stojące na półce i moglibyśmy opisać jak wyglądają ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: El Comendante Re: No nie wierzę... IP: 62.233.186.* 17.06.04, 13:52 przewaga złota Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: El Comendante masz i patrz IP: 62.233.186.* 17.06.04, 13:55 www.kp.pl/lech_pils.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tim Re: masz i patrz IP: 217.153.116.* 17.06.04, 14:45 To jest stare logo. Widziałem setki razy. Pytam, czy jest już NOWE, tak samo jak nowe ma Lech Premium? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łuki Re: masz i patrz IP: *.icpnet.pl 17.06.04, 22:12 zmienia sie etykieta tylko premium , pils pozostaje taki jak był , przynajmniej na razie. Co do nowego wizerunku pilsa - stykizowany nieco na Carlsberga lub Hainekena + zielona butelka, niestety jak dla mnie zbyt uproszczona etykieta, żeby nie powiedziec prostacka No ale ja na szczęscie pijam pilsa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guerra Re: masz i patrz IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 18.06.04, 10:59 Tom dzięki - również pozdrawiam. Pils jak widać się nie zmienia. Wracając do tematu - odważna decyzja speców od brandingu KP. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Takie małe retro::) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Re: masz i patrz IP: 217.153.116.* 18.06.04, 12:17 > Pils jak widać się nie zmienia. No właśnie trochę to dziwne. Myślę, że z czasem i Pils będzie wyglądał jak Premium, tyle, że pozostanie złoty (lub żółty - jak kto woli). Odpowiedz Link Zgłoś