Dodaj do ulubionych

Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz wideo

30.08.12, 12:03
nikt jej tam nie zapraszał, przecież widać, że Policja zamyka przejście, po co się pchali?

podziękuje 'kolegom' łowca łowiarna
Obserwuj wątek
    • szmecierecie Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz wideo 30.08.12, 12:04
      "Dziewczyna szamotała się, ale nie atakowała policjanta, nie mogła użyć rąk, bo trzymała nimi pozostałych anarchistów."

      Chwila, szamotała się i nie atakowała policjantów? To co ona tam robiła, przechodziła wracając z zakupów, potknęła się i wpadła na policjanta?

      Czy może jednak przyszła na zadymę, nie wykonywała poleceń policjantów i w związku z tym została potraktowana odpowiednio...
      • Gość: grzegorz Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: 217.153.144.* 30.08.12, 12:13
        Dokladnie, po co te bezsensowne artykuly, grupka nierobow zajela bezprawnie kamienice, policja przyszla ich wywalic, to niby co mieli zrobic, dywan im jeszcze rozlozyc czerwony? A ci co przyszli ogladac to tylko po to by sie ewentualnie na rozrobe jakas zalapac...

        Osobiscie uwazam ze jeszcze za lekko ich potraktowano, w pelni popieram policje i zycze wiecej takich zdecydowanych akcji, a szukanie tanich sensacji przez reporterow tego portalu jest ponizej krytyki, zamienia sie to w fakt czy SE
        • piotr_ze_wsi Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w 30.08.12, 12:51
          To celowe wsadzanie kija w mrowisko - Gazeta Wyborcza w dupie ma anarchistów, chodzi jedynie o czytalność. Artykułem tej treści przyciąga większą ilość klikaczy.
          Bandę włamywaczy i złodziei pogonić pałami.
          • Gość: asdf Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: *.60.citypartner.pl 30.08.12, 17:45
            Można by się sprzeczać. Lektura artykułów pozwala przypuszczać iż GW bardzo sympatyzuje z ruchami lewicowymi i stąd te artykuły.
            Nie pamięta nikt artykułów wyborczej zachęcającej do protestów podczas obchodów dnia niepodległości? O gwizdkach? Jak to się skończyło wiadomo - bandy zdziczałych anarchistów z Niemiec i Polski atakowały pochody z dziećmi i dziadkami...a GW w to graj.
          • refleksyjny Gaz jest na anarchistów i innych kiboli 30.08.12, 17:45
      • Gość: christophe123 Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: *.w86-193.abo.wanadoo.fr 30.08.12, 12:35
        Dobra rada do anarchistow.
        Wyjedzcie za granice , zarobcie pienadze , kupcie kamienice i ja wyremontujcie.
        Jak bylem w waszym wieku tak zrobilem
        ale jest maly problem , wtedy bedziecie znienawidzonymi kamienicznikami , niestety Polacy jeszcze nie wyleczyli sie z komunizmu oza zasluga mediow.
        Konkluzja wyjedzcie do australii i nigdy nie wracajcie do Polski
        • megasceptyk słuszna uwaga, polski, mentalny kołchoźnik nigdy 30.08.12, 12:58
          nie zrozumie wolnego człowieka.

          I jeszcze komentarz do "Policja broni bogatych przed biednymi!".
          Też mi odkrycie. To jst właśnie definicja "państwa"
          czyli etatyzmu. To szwadrony wykidajłów, których jedutynym zadaniem
          jest ochrona majątku ich Panów
          wszelkimi metodami w tym gazem, pałką i torturą
          (patrz szwadrowny Putina, Łukaszenki, tego tłuściocha z Korei,
          Busha a teraz Obamy itd. itd.)
          Wystarczy przeanalizować jak konstruuje się państwo
          w plemiennej Afryce.
          Daje się broń bandytom i wydaje polecenie złapania za mordę całego terenu,
          zwanego później państwem.
          Tych złapanych policyjnym karabinem za mordę
          wpycha się pod ziemię, żeby kopali dla Pana diamenty.
          • rezoon Re: słuszna uwaga, polski, mentalny kołchoźnik ni 30.08.12, 14:18
            błąd ... ich zadaniem jest ochrona majątku wszystkich "Panów" - twojego również
            • megasceptyk Re: słuszna uwaga, polski, mentalny kołchoźnik ni 30.08.12, 17:43
              no więc gdzie ten błąd?
              Mógłbyś rozwinąc myśl?
        • era_matolkiewicza Miał rację. Stawiała czynny opór policji... 30.08.12, 13:38
          ,
          • Gość: cehaem Re: Miał rację. Stawiała czynny opór policji... IP: *.173.0.95.tesatnet.pl 30.08.12, 13:43
            Panzerfaustem? Czlowieku, taki policjant jest tak opancerzony, ze "czynny opor" to dla niego nawet mniej niz laskotki.

        • Gość: maxxi Re:Policjant (brutalnie) atakuje gazem anarchistkę IP: 173.233.205.* 30.08.12, 21:17
          "Dobra rada do anarchistow. Wyjedzcie za granice , zarobcie pienadze , kupcie kamienice i ja wyremontujcie."

          "Francuziku"... oni podobno te kamienice remontowali !
      • chrumffe Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w 30.08.12, 13:30
        nic dodać nic ując, brawo!
      • Gość: kółko Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: *.icpnet.pl 30.08.12, 15:36
        Swoją drogą wszyscy są zadowoleni, właściciel odzyskał lokal i to wyremontowany a aktywiści będą teraz w glorii i chwale aktywnie publikować wstrząsające, rozdzierające serca zdjęcia z brutalnej akcji policji na niewinnych "zajmowaczy lokali", "przywłaszczaczy" ? już język głupoty nie ogarnia
    • Gość: zenek Brawo policja!!! IP: 95.108.105.* 30.08.12, 12:11
      Zadymiarzom i pasożytom należy dawać stanowczy odpór.
      Jeśli pani ruda nie próbowała by z innymi sforsować kordonu policyjnego i nie uczestniczyła by w zajęciu cudzej własności, nic by jej się nie stało.
      • Gość: dd Re: Brawo policja!!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.08.12, 12:15
        POLICJA nie powinna cackać się z dezodorantami, ale nap......ać brudasów pałami.
        Współczuję policjantom, bo mogli się nabawić hiva na tej interwencji.
        • zdzisiek66 Ciekawe, że faszystom nie przyjdzie do głowy 30.08.12, 14:48
          że sami też mogą dostać od takiego policyjnego odważniaka gazem po oczach i pałą po nerkach.
          Wcale nie trzeba chodzić na demonstracje ani włamywać się do opuszczonych domów. Wystarczy przechodząc ulicą trafić na policjanta w złym humorze.
          • Gość: nikt Re: Ciekawe, że faszystom nie przyjdzie do głowy IP: 217.96.55.* 30.08.12, 14:56
            I wtedy jak dostaniesz od policjanta to znajda sie idiocio jakich pelno w tym watku ktorzy zapytaja "po co ty tam polazles? sam sobie byles winny, przeciez moglo cie tam nie byc".
            • alfalfa Re: Ciekawe, że faszystom nie przyjdzie do głowy 30.08.12, 18:01
              Idiotyczne jest zdanie o przypadkowym spotkaniu ze złym policjantem. Powszechnie się przecież to zdarza. Miałeś takie zdarzenie jeden z drugim czy tylko ssiecie brudne paluchy?
              A.
              • zdzisiek66 Re: Ciekawe, że faszystom nie przyjdzie do głowy 31.08.12, 09:14
                A żebyś wiedział, że mi się zdarzyło. Jak stwierdzili ci policyjni bandyci, miałem szczęście, że byli w dobrym humorze, więc mi wp.....lu nie spuścili. Ale szczerze życzę ci przeżycia podobnego upokorzenia. A może to lubisz?
      • rumiany_jasiu Re: Brawo policja!!! 30.08.12, 12:22
        Na filmie ewidentnie widać, że Pani pluje w kierunku policjanta i usiłuje dać mu z tak zwanej dyńki.
        Jak się agresywnie pchała na służby porządkowe to czego się spodziewała? Buzi?

        PS. Tytuły artykułów z wyborczej doskonale pokazują obiektywizm tego medium:
        1."Policjant atakuje anarchistkę"
        2. "Jak kibole rzucali w policjantów butelkami"

        Każda hołota czy lewa czy prawa, za atak na funkcjonariusza na służbie powinna równo po dupach pałami dostawać.
        • Gość: kibol Re: Brawo policja!!! IP: 193.43.77.* 30.08.12, 12:41
          Jestem kibolem, chodzę na mecze, jeżdżę na wyjazdy i przyznam, że tak spokojnej i delikatnie interweniującej policji dawno nie widziałem. Potraktowali lewaków bardzo łagodnie.
          • Gość: xxx Re: Brawo policja!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.12, 12:55
            Bo jak by im spuścili porządny wpie... to było by to niepoprawne politycznie.
            • wwredny Re: Brawo policja!!! 30.08.12, 14:58
              Gość portalu: xxx napisał(a):

              > Bo jak by im spuścili porządny wpie... to było by to niepoprawne politycznie.
              Fakt, mogliby spuścić porzadny wpie... np temu co rozpylil gaz.
        • quri3 Re: Brawo policja!!! 30.08.12, 14:56
          rumiany_jasiu napisał:


          >
          > Każda hołota czy lewa czy prawa, za atak na funkcjonariusza na służbie powinna
          > równo po dupach pałami dostawać.

          Zgadzam się. Zobaczcie jaki jest porządek na zachodzie. Policjanci są mili i uprzejmi, ba nawet pomocni. Ale zrób coś nie tak :-) Wpie...gwarantowany i nikt się nie cacka - byłem świadkiem, i to wielokrotnie; najpierw prosili, a potem pałowali i nikt się nie przejmował "pobitymi".

          A do wszystkich tolerastów lewicowych i prawicowych, którzy piszą tu o anarchistach, jak o bohaterach: zaproście ich do okupowania waszych nieruchomości.
      • leunammi wracaj na komendę 30.08.12, 13:28
        Gość portalu: zenek napisał(a):

        Zenuś, wracaj na komendę lepiej zamiast tu komentować.
        Szefu się sie dowie, kłopoty będą. Emeryturę po 15 latach za nasze pieniądze możesz stracić. I po co Ci to?


        > Zadymiarzom i pasożytom należy dawać stanowczy odpór.
        > Jeśli pani ruda nie próbowała by z innymi sforsować kordonu policyjnego i nie u
        > czestniczyła by w zajęciu cudzej własności, nic by jej się nie stało.
        • Gość: columbo Nieprawidłowe użycie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.08.12, 14:41
          Policjant
          a. użył nieadekwatnego środka do zaistniałej sytuacji
          b. użył gazu niezgodnie z zasadami - narażajac dziewczyne na utrate wzroku !
          gaz rozpyla sie z pewnej odległości. Widać na zdjęciu że był skuteczny wobec osób znajdujcych sie obok.
          Jak bedziemy tolerować takie zachowanie policjantów to możemy mieć za chwle rzeźnie na ulicach. Stawiam na braki w wyszkoleniu i organizacji.
          • zdzisiek66 na pewno pozadrościł sławy koledze z USA 30.08.12, 14:55
            W końcu każdy chce być amerykańskim celebrytą i gwiazdą internetu
            pepper-spray cop
          • Gość: xyi Re: Nieprawidłowe użycie IP: 74.221.212.* 30.08.12, 14:56
            Oni używają gazu jako broni zaczepnej, a nie poskramiającej zaczepnych.

            Nie rozumieją, że są do obrony, a nie do atakowania -> Tępe łby.

            Moim zdaniem są całkowicie zdolni do urządzenia krwawej jatki społeczeństwu.

            Społeczeństwo powinno robić wszystko by się tego komunistycznego złogu pozbyć.
            Jeśli ma, oczywiście, instynkt samozachowawczy.
            Z wpisów widać, że wielu, z tu piszących, instynkt samozachowawczy dawno opuścił.
            • Gość: kwizz Re: Nieprawidłowe użycie IP: *.adsl.inetia.pl 30.08.12, 15:52
              instynkt samozachowawczy? To po co grupa debili(która bezprawnie zajmuje kamienice i nie wiadomo co by zrobili z właścicielem gdyby tam nie było policji), awanturuje się, krzyczy jak banda nawiedzonych kojotów, pcha się w ciężko uzbrojonych policjantów co znowu świadczy o ich skrajnie niskim ilorazie inteligencji. Powinno się ich spałować żeby im się odechciało takich wrażeń. Do pracy by się wzięli! To samo tyczy się kiboli
          • Gość: asdf Re: Nieprawidłowe użycie IP: *.60.citypartner.pl 30.08.12, 17:48
            Nie dziewczyna tylko prymitywna anarchistka i nie on naraził tylko durna pipa sama się naraziła biorąc udział w zadymie.
          • Gość: maxxi Re: Nieprawidłowe użycie... nie po raz pierwszy!!! IP: 173.233.205.* 30.08.12, 21:14
            Policjant
            a. użył nieadekwatnego środka do zaistniałej sytuacji
            b. użył gazu niezgodnie z zasadami - narażajac dziewczyne na utrate wzroku !
            gaz rozpyla sie z pewnej odległości. Widać na zdjęciu że był skuteczny wobec osób znajdujcych sie obok.
            Jak bedziemy tolerować takie zachowanie policjantów to możemy mieć za chwle rzeźnie na ulicach. Stawiam na braki w wyszkoleniu i organizacji.
            ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
            To sa istotne braki w wyszkoleniu polaczone z buta, pycha oraz ignorancja...

            Nie pierwszy to raz... moze ktos stworzy liste ludzi pobitych, czy tez zabitych (bez uzasadnienia) przez policje w Polsce w ciagu ostatnich 15 - 20 lat !
      • Gość: namor75 Re: Brawo policja!!! IP: *.centertel.pl 30.08.12, 13:56
        Popieram-Brawo policja.Anarchia nam nie potrzebna.Niech się obiboki do roboty wezmą.Nic nie potrafią tylko na wszystko się buntowac a od siebie nic nie dają.
        • wwredny Re: Brawo policja!!! 30.08.12, 14:57
          Gość portalu: namor75 napisał(a):

          > Popieram-Brawo policja.Anarchia nam nie potrzebna.Niech się obiboki do roboty w
          > ezmą.Nic nie potrafią tylko na wszystko się buntowac a od siebie nic nie dają.
          Zdecyduj sie czy pochwalasz policje czy ja krytykujesz. To o obibokach doskonale do nich pasuje.
      • kretyno-fob Re: Brawo policja!!! 30.08.12, 17:58
        Ręka podniesiona na kapitalizm i bogatych zostanie odcięta!
    • Gość: obserwator Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: *.adsl.inetia.pl 30.08.12, 12:16
      Przestańcie już na siłę bronić tych anarchistów. Właściciel otwiera własną kamienicę rzuca się na niego horda wrzeszczących młodzieńców trzymających się za ręce. Taranuje odgradzających go policjantów a potem płacze i jęki, że gazem dostali. Powinni wszystkich z miejsca zgarnąć na 48. Precz z państwem bezprawia! Porządek musi być.
    • Gość: kazujoszi_funaki Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: *.adsl.inetia.pl 30.08.12, 12:26
      Bardzo tendencyjny tytuł filmiku, ale anarchiści już dobrze za nas wiedzą co jest legalne a co nie...
    • dziodu Chyba oglądaliśmy 2 różne filmy 30.08.12, 12:28
      Czy policjant miał podstawy, by użyć gazu? Dziewczyna szamotała się, ale nie atakowała policjanta, nie mogła użyć rąk, bo trzymała nimi pozostałych anarchistów. Czy policjantowi puściły nerwy? Zapytaliśmy rzecznika wielkopolskiej policji Andrzeja Borowiaka. Czekamy na odpowiedź.
      Na tym, który zamieściliście widać, że grupa próbuje przedostać się przez kordon policji. Czy anarchiści grzecznie stali a zły policjant podszedł i psiknął gazem? Z filmu wynika, że niekoniecznie.Niestety redakcja, ślepo broniąc każdego działania anarchistów, coraz bardziej dryfuje w kierunku biuletynu propagandowego rozbratu.
      • Gość: asdf Re: Chyba oglądaliśmy 2 różne filmy IP: *.60.citypartner.pl 30.08.12, 17:56
        nowa Trybuna Ludu?
    • siljan_2 Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz wideo 30.08.12, 12:34
      Policja zwykle atakuje najsłabsze ogniwa. Jak na obrazku - jest kupa facetów, obrywa dziewczyna.
      • stefanpajonk Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w 30.08.12, 12:39
        bo tak się działa, to co mieli strzelać bo tam była grupka facetów ?
      • bhrt Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w 30.08.12, 12:45
        W twoim rozumieniu Policjanci mieli przeprowadzić z każdym z uczestników kulturalną rozmowę sporządzić ankietę dlaczego tam się znaleźli, później pogrupować ludzi według płci a na koniec użyć gazu wyłącznie w kierunku facetów jednocześnie stawiając kobiety po zawietrznej aby im się nie oberwało.

        Jak dla mnie to ewidentny atak na Policjantów. Wczoraj w Gazecie były infotmacje że POLICJA RUSZYŁA NA ANARCHISTÓW Z KARABINAMI MASZYNOWYMI!
        SENSACJA, a dzisiaj pretensje że do rozproszenia agresywnej grupy użyli Gazu łzawiącego.

        WTF?

        • Gość: EM Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: *.173.0.95.tesatnet.pl 30.08.12, 13:34
          > Jak dla mnie to ewidentny atak na Policjantów. Wczoraj w Gazecie były infotmacj
          > e że POLICJA RUSZYŁA NA ANARCHISTÓW Z KARABINAMI MASZYNOWYMI!
          > SENSACJA

          A co? Zdjec nie widziales, jak policyjne osilki szczerzyly zeby do kamery, bawiac sie swoja bronia maszynowa?
          • bhrt Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w 30.08.12, 13:58
            Chyba nie chcesz mi powiedzieć żę tytuł gazety: PILNE!!!! "Policja ruszyła na anarchistów z bronią maszynową - SĄ RANNI" nie jest szukaniem taniej sensacji.

            Przyjazd oddziału z uzbrojeniem na który zawsze jeżdżą na akcję nie jest czymś nadzwyczajnym.
            • Gość: EM Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: *.173.0.95.tesatnet.pl 30.08.12, 15:22
              > Przyjazd oddziału z uzbrojeniem na który zawsze jeżdżą na akcję nie jest czymś
              > nadzwyczajnym.

              Tak, poniewaz squatersi mogliby odpowiedziec ogniem zaporowym. Dlatego trzeba koniecznie robic pokazowe i paradowac z bronia przed kamerami, chociaz i tak kazdy wie, ze mogla zostac na komendzie czy gdzie ja tam trzymaja.

              Jak lubisz takie akcyjki, to polecam przeprowadzke do Rosji.

              • Gość: bhrt Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: *.icpnet.pl 30.08.12, 21:13
                Nie dzięki w Polsce takie akcje mi wystarczą. Może ogniem zaporowym nie ale wystarczy kilka noży itp. Jak przed nimi stoi policjant z gazem łzawiącym to jak widzisz nie budzi wśród nich respektu. Jakoś na antyterrorystów się nie pchali. Stąd widać że antyterrorystów było za mało. A teraz gazety szukają taniej sensacji.

                A poza tym w Rosji było by zupełnie inaczej. Przyjechałaby s.u.k.a, spałowali by anarchistów, spakowali do samochodu, wywieźli do lasu i tak jeszcze raz dali pałą po plecach, a jak by wrócili do miasta znalazłby się paragraf na wszystkich i dostali by dwa lata bez zawiasów.

                Scenariusz już sprawdzony.
      • gogo2012 Jak zwykle wstyd dla polskiej policji 30.08.12, 14:09
        No tak, oczywiście kolejna bezbronna ofiara polskiego policjanta który za mało zarabia i jest za słabo wyszkolony...
        W efekcie takich działań hula wszędzie brak profesjonalizmu w działaniu i frustyracje a tymczasem polska mafia jest bezkarna, handlarze narkotykami uzgadniają warunki "pracy" z policją a atakuje się słabszych, bezdomnych, kobiety ale na pewno nie byków którzy mogą oddać.
        Tak jest zazwyczaj ponieważ z drugiej strony bardzo mi się podobała praca polskiej policji podczas Euro 2012 w Warszawie - przed meczem z rosją.
    • Gość: sq Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: *.ip.netia.com.pl 30.08.12, 12:36
      Policyjne mendy... proponuję zapoznać się z historią jednego z protestujących... dzielny "policjant" Tomasz W. pobił go, skutego w kajdanki, na komisariacie, przy aprobacie kolegów "policjantów". Ten sam policjant wdarł się do karetki, w której udzielano pomocy osobom, w stronę których "policjanci" rozpylili gaz :/

      • Gość: art Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: 62.233.165.* 30.08.12, 12:41
        bo tak sie powinno traktować lewaków, Policjant reagował prawidłowo
        • Gość: m747 Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: *.emea.ibm.com 30.08.12, 13:52
          Z całego serca życzę Ci aby Cię kiedyś policja wzięła za lewaka albo kibola.
          • Gość: as Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: *.adsl.inetia.pl 30.08.12, 14:09
            nie kazdy ma tak nas.. we lbie, zeby zajmowac cudze kamienice i jeszcze miec pretensje gdy go wygania wlasciciel.
            • wwredny Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w 30.08.12, 15:00
              Ty masz wystarczajaco ... we lbie skoro piszesz takie durnoty jak to i wyzej.
    • Gość: yan Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: *.icpnet.pl 30.08.12, 12:38
      Niestety nie zgodzę się z większością opinii. Prawdą jest, że budynek jest właściciela i hmmm tyle, nikt nie ma prawa sobie go zawłaszczać. Ale z drugiej strony, nic się tam nie wydarzyło żeby ściągać prawie antyterrorystów. Wiadomo, że szczytem marzeń drogówki jest wypisać 100 mandatów za przejście na czerwonym świetle (bądź ostatnio lewoskręt z Dąbrowskiego w Kraszewskiego - codziennie stoją) a takiego od bicia zlać słabszego w imię ojczyzny. Niestety policja nie przyciąga normalnych ludzi. A skłoty są na całym świecie, w Polsce zawsze powstają w okół nich afery. Jeśli bezdomni chleją i rozkradają kamienicę jest OK, kiedy młodzi ludzie chcą tam działać kulturalnie jest afera, policja i pały. Dziwny kraj, dziwni ludzie.
      • bhrt Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w 30.08.12, 12:51
        Niech działają kulturalnie ALE w porozumieniu z właścicielem budynku.
        Jeżeli nie mieli żadnej umowy to o skąd te oburzenie? Podejrzewam że jeżeli nie ten to znalazłby się inny lokal z właścicielem chętnym do współpracy który podpisałby bezgotówkową umowę z anarchistami w zamian za wyremontowanie lokalu.

        Wszystko w ramach współpracy i w świetle prawa a nie zajmowania mienia.
        • Gość: a Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: 178.73.49.* 30.08.12, 13:28
          własicicle opuszczonych kamienic nie chcą anarchistów - bo ci dbają o budynek, a włąsciciel chce jak najszybciej doprowadzic go do ruiny i miec plac
          • bhrt Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w 30.08.12, 14:00
            Biorąc pod uwagę fakt że miasto ma prawo odebrać właścicielowi budynku prawo do nieruchomości jeżeli kamienica objęta ochroną konserwatorską jest zaniedbana i grozi zawaleniem i ewidentnie pomimo wielu wezwań właściciel nie ma zamiaru jej remontować to TAK! Na pewno to co piszesz ma sens.
    • ado43 Cóż za bezczelność! 30.08.12, 12:40
      A od kiedy to właściciel ma prawo wchodzić na swoją posesję ja się pytam? Cóż za bezczelność ze strony właściciela!
      • osa102 Re: Cóż za bezczelność! 30.08.12, 12:49
        tez tak uważam... a na oolere panienka pchala sie tam gdzie nie powinna? chce byc anarchia to dostala jak anarchia bo tyle sie jej nalezy
      • Gość: pp Re: Cóż za bezczelność! IP: *.netilia.pl 30.08.12, 13:42
        Mało tego! Od kiedy to anarchiści nie mają prawa na wejście do cudzego mieszkania, a policja broni prawa własności? To jest kolejna bezczelność!
    • wojtusz Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz wideo 30.08.12, 12:41
      Zajęcie bezprawne cudzej własności musie się spotkać z przeciwdziałaniem.
      Każda forma jest dobra.
    • byla_lesbijka Miał powód - włamała się do cudzego domu 30.08.12, 12:43
      Jeśli ktoś włamuje się do cudzego budynku celem zagarnięcia go, to policja jest od tego, żeby go stamtąd siłą wyciągnąć siłą. W USA dostałaby kulkę w głowę, a u nas tylko gazem. Policjant to nie jest dobry wujek, który ma się zastanawiać czy aby pałą tego bandziora, gazem, czy może gołymi rękami. Po to są środki przymusu, żeby je stosować wobec agresywnych bandziorów, a taka była ta anarchistka
      • chimera03 Re: Miał powód - włamała się do cudzego domu 30.08.12, 12:46
        www.rozbrat.org/informacje/poznan/3559-pokaze-ci-co-to-znaczy-komus-jebnac-relacja-zatrzymanego-aktywisty
        Bez komentarza, bo jeszcze mi chłopaki wjazd na chatę zrobią
        • Gość: xyi Polska policja = banda niecywilizowanych bydlaków. IP: 74.221.212.* 30.08.12, 13:37
          I przestańcie tuwypisywać brednie o "powodach" ich zbydlęcenia.
          Prawdopodobnie tacy się urodzili.
          • Gość: cc Re: Polska policja = banda niecywilizowanych bydl IP: *.warszawa.mm.pl 30.08.12, 14:55
            ktos im placi za takie zachowanie, a poslkie sady i prokuratursa ich chronia na potege!!! to sa kryminalisci w mundurach za nasze pienadze!!! to jest NIENORMALNE!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: cehaem Re: Miał powód - włamała się do cudzego domu IP: *.173.0.95.tesatnet.pl 30.08.12, 13:39
          Stara spiewka. Nie pamietasz obrazow z marszu polskiej skrajnej prawicy, jak bandyta na uslugach panstwa bil i kopal lezacego na ziemii demonstranta, zamiast go po prostu skuc i odprowadzic? Dla calkiem sporej gromadki policjantow takie akcje to bardzo lubiana zabawa. Sami sa uzbrojeni, opancerzeni i przeszkoleni, a co najlepsze, do woli moga lac znacznie slabszych od siebie.
      • Gość: xyi "Powód" nie wystarczy - wy polskie przygłupy IP: 74.221.212.* 30.08.12, 13:31
        nawet w USA.
        Wystarczające jest uprawnienie, w danej sytuacji.

        Większość z was rozumuje "powodem", jak ZOMO.
        Dlatego wasz kraj jest taki gó...any.
        Policja i wszelka inna waaaadza działa na podstawie "powodu"
        a nie uprawnień, wśród populacji debili, którzy rozumują podobnie,
        więc nie widzą by cokolwiek złego się działo.
      • Gość: kj1920 Re: Miał powód - włamała się do cudzego domu IP: *.31.97.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.08.12, 14:51
        a wlasnie ze nie masz racji bo wlamanie to to nie bylo, jakby to zglosili pol roku temu, a przez taki czas sie nie interesowali ze ktos w tym opuszczonym budynku urzeduje, ze teraz to innym paragrafom podlega i inna droga prawna zeby sie pozbyc "lokatorow"
      • Gość: Mixer Re: Miał powód - włamała się do cudzego domu IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.12, 15:11
        Prosty pastuchu,
        Z tego co wiemy (choć relacje są różne), ci "anarchiści" dogadali się z właścicielem i od wielu miesięcy na własny koszt kamienicę remontowali. Gdy remont był skończony bandzior wynajął sobie policję i postanowił anarchistów wywalić. W ten sposób ścierwo (sądząc z wypowiedzi podobne tobie) chciało owych "anarchistów" wyru....
        Pierdolę takie państwo jezeli szef policji w Poznaniu za to nie beknie.
      • Gość: moxxi Re: Miał powód - włamała się do cudzego domu? IP: 173.233.205.* 30.08.12, 21:07
        "Jeśli ktoś włamuje się do cudzego budynku celem zagarnięcia go, to policja jest od tego, żeby go stamtąd siłą wyciągnąć siłą. W USA dostałaby kulkę w głowę, a u nas tylko gazem"

        Mieszkam w USA kilkanascie lat i musze napisac, ze "Byla_lesbijka" raczy tu wypisywac kompletne bzdury!

        P.S. Wszystko wskazuje na nieuzasadnione i nadmierne uzycie sily przez poznanska policje.
        Niestety, dosyc czesto policja w Polsce przypomina w dzialaniu wsciekle psy... i prosze
        nie pisac bajek o tym, ze sa "lagodniejsi" od policji w USA.
    • st1111 Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz wideo 30.08.12, 12:45
      Oburzone społeczeństwo lemingów popiera pałowanie i gazowanie współobywateli bo jeszcze ma mieszkania.
    • filkower Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz wideo 30.08.12, 12:46
      Ciekawe jak się taką policyjną eksmisję organizuje. Jak ja wynajmę Kowalskiemu mieszkanie, to będę musiał uzyskać wyrok eksmisyjny i egzekwować go przez komornika.
      • Gość: sojo Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.12, 13:19
        Widziałeś akt najmu? To o jakim wyroku eksmisyjnym mówisz??
      • w.s3 Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w 30.08.12, 15:17
        Tlko, że anarchstom nikt nic nie wynajmował. I tu jest subtelna różnica. Anarchści negują wszelkie prawa więc z jakiego powodu domagaję się jakiś praw.
    • losiu4 ja mam tylko jedno pytanie: 30.08.12, 12:46
      czy aby w tytule wideo nie nastąpił jakiś czeski błąd, bo pisze:
      "Nielegalna eksmisja skłotu..."

      Czy aby nie powinno być:
      "Eksmisja nielegalnego skłotu..."?

      Pozdrawiam

      Losiu
      • Gość: herbatnik Re: ja mam tylko jedno pytanie: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.12, 13:30
        Dobre :)
      • Gość: gu Re: ja mam tylko jedno pytanie: IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.12, 13:48
        Gdyby właściciel pojawił się z policją niezwłocznie po pojawieniu się nielegalnych lokatorów w jego nieruchomości - to by w ogóle nie była eksmisja, tylko usunięcie z terenu.
        A że trwało to miesiące, a w międzyczasie oni mieszkali tam, remontowali i się z tym nie ukrywali, to nabyli praw do eksmisji właśnie - która wymaga wyroku sądu. (Kojarzysz zapewne, że komornicy sądowi zajmują się takimi rzeczami).
        A tu pewnie właściciel ma kolesi w policji/prokuraturze/gdzieś i sobie "załatwił" akcję - całkowicie nielegalną.
        I pewnie zlali by ich i wywalili, gdyby nie koledzy anarchistów w gazetach :)
        • Gość: jml13060 Re: ja mam tylko jedno pytanie: IP: *.ite.waw.pl 30.08.12, 13:58
          Nie masz racji.

          Przecież można gdzieś wyjechać na rok i dłużej i to nikogo nie uprawnia do zajęcia mieszkania. Tryb wypowiadania najmu dotyczy tylko przypadków kiedy ktoś posiada umowę najmu. Dziki lokator nie nabywa uprawnień najemcy z tytułu nielegalnego zamieszkania w cudzym domu. Jeżeli masz zdanie odmienne, to podaj paragrafy k.c. i ustaw.
        • Gość: as Re: ja mam tylko jedno pytanie: IP: *.adsl.inetia.pl 30.08.12, 14:41
          czyli jak wlamie sie do kogos na chate, kto wyjechal na miesiac na wakacje to zeby mnie wyrzucic, bedzie potrzebowal decyzje sadu? Powalilo cie? Tak glupich rzeczy dawno nie czytalem jak te twoje idiotyzmy.
    • Gość: sojo Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.12, 12:46
      Nie przypominam sobie takich analiz po marszu niepodległości, gdzie policja tłukła przechodzących spokojnie ludzi.
    • Gość: poli polska policja= najwieksza zorganizowana grupa IP: *.warszawa.mm.pl 30.08.12, 12:47
      przestepcza i uzbrojona w kraju!! w dodatku za pieniadze podatnikow!!i BEZKARNA!!
      • osa102 nie gadaj głupot 30.08.12, 12:51
        jak dostaniesz po mordzie od karczycha to do policjanta polecisz z glutem w nosie
        • polska_to_dziki_kraj Re: nie gadaj głupot 30.08.12, 13:15
          ale głupi komentarz. a dlaczego miałby nie polecieć z tym na policję ? skoro policja jest od tego jak doopa od srania, co nie zmienia faktu ze jest tam wiele patologii, nieuzasadnionej przemocy a większość z tych co tam ostatnio poszła to ze względu na przywileje emerytalne, na koszt podatnika. etos służby jest dla nich pojęciem biegunowo odległym
          • Gość: xyi Re: nie gadaj głupot IP: 74.221.212.* 30.08.12, 14:00
            > ale głupi komentarz. a dlaczego miałby nie polecieć z tym na policję ? skoro po
            > licja jest od tego jak doopa od srania

            No właśnie, jeśliu nie z tym to z czym miałby lecieć na policję?
            Po to by mu dali "w ryj" albo kupili wieśmaka?
            Wygląda jednak na to, że oni nie za bardzo zajmują się tym do czego ich powołano.

            Zamiast obroną przed dającymi w ryj, sami sa dającymi "w ryj".

            Ich wulgarne słownictwo i koncertowa kłamliwość, świadczą o ich kompletnej
            moralnej degrengoladzie.

            Ci ludzie powinni być godziwie opłacani i bezlitośnie eliminowani w przypadku nieprawidłowości.
            To by pozwoliło pozbyć się szumowin, sposród nich.
            • Gość: as Re: nie gadaj głupot IP: *.adsl.inetia.pl 30.08.12, 14:43
              jak maja przed soba holote, ktora wlamala sie komus do budynku i jeszcze bezczelnie twierdzi, ze maja do niego jakies prawa, to jak najbardziej powinni im to wybic palami z glowy tego typu pomysly, bo logika w przypadku sklatujacych raczej niezbyt funkcjinuje.
          • osa102 Re: nie gadaj głupot 31.08.12, 10:11
            alez pusciles baka jak Antek policmajster
            • polska_to_dziki_kraj Re: nie gadaj głupot 31.08.12, 12:11
              coś jeszcze ?
        • Gość: xyi Nie takich policjantów potrzeba. IP: 74.221.212.* 30.08.12, 13:47
          do "obrony" obywateli.

          Po dostaniu w ryj od karczycha taki "policjant" gó... ci pomoże.
          On nie jest od tego by cię przed karczychem bronić.
          Co najwyżej może ci przyłozyć w "ryja" z drugiej strony gdyż tylko
          do tego ma dobre kwalifikacje moralne.
          A ty głupku wierz sobie, jeśli chcesz, w takich policyjnych aniołów stróżów.
          Zmienisz zdanie, gdy będziesz ich potrzebował.
          Szybko się przekonasz jacy są dla ciebie bezużyteczni.

          Samo twoje nazywanie "ryjem" czyjejś twarzy upodbania cię do tych policyjnych łobuzów.
        • zdzisiek66 Re: nie gadaj głupot 30.08.12, 14:58
          A jak dostanę po mordzie od karczycha w policyjnym mundurze, to do kogo mam polecieć?
          Do gangstera? Dresowi mogę przynajmniej oddać. Jak oddam policjantowi, to dostanę 5 lat za napad na funkcjonariusza.
      • Gość: cehaem Re: polska policja= najwieksza zorganizowana grup IP: *.173.0.95.tesatnet.pl 30.08.12, 14:03
        Spokojnie. Tak jest na calym swiecie. Pare tygodni temu w Londynie oczyszczono z zarzutow o spowodowanie smierci bandyte w mundurze, ktory podczas protestow przeciwko szczytowi G8 potraktowal palka przechodnia, ktory nastepnie upadl i zmarl w szpitalu. Inni bandyci chronili kolege, twierdzac, ze gosc byl agresywny. Az przeciekly nagrania, pokazujace, ze typ nie tylko nie mial nic wspolnego z protestami (byl pijany i przypadkowo dostal sie do kotla), ale i odchodzil od policyjnego kordonu z rekami w kieszeni, kiedy ten przestepca w mundurze do niego doskoczyl od tylu. Jako smaczek mozna dodac, ze bandzior mial juz w wewnetrznych aktach kilka wpisow z powodu przekraczania kompetencji, chamskiego zachowania i brutalnosci na sluzbie.

        Panstwo nie wysyla takich ludzi to pilnowania porzadku, tylko posluguje sie nimi, zeby zastraszac obywateli.
        • Gość: xx Re: polska policja= najwieksza zorganizowana grup IP: *.warszawa.mm.pl 30.08.12, 14:54
          100% RACJI!! tam jest najciemniej,pod latarnia!!
          • Gość: cehaem Re: polska policja= najwieksza zorganizowana grup IP: *.173.0.95.tesatnet.pl 30.08.12, 15:27
            Tylko kretyni mysla, ze zgraja, ktora z piana na ustach przed 1989 r. palowala na ulicach nagle zmienila sie w prawych obywateli w mundurach. Do niektorych formacji policji zawsze brano zabijakow i kolesi, ktorych swedzi reka.
    • amenominakanushi-pan-poczatku Oczywiście, ze policjant przekroczył... 30.08.12, 12:49
      ...uprawnienia o ile było to legalne, zgłoszone zgromadzenie anarchistów.
      Jeśli natomiast było to zgromadzenie nielegalne to po gazie powinna jeszcze dostać pałą za wydzieranie mordy i zakłócanie ciszy okolicznym mieszkańcom.
      • Gość: wdr zgromadzenie było legalne IP: 145.221.193.* 30.08.12, 12:56
        nie ma obowiązku zgłaszania zgomadzeń w momencie, gdy na zgłoszenie nie ma czasu , wynika to z orzeczenia TK (tak było w tym przypadku, protest był odpowiedzią na próbę nielegalnej eksmisji)
        • amenominakanushi-pan-poczatku Re: zgromadzenie było legalne 30.08.12, 13:16
          Nielegalnej eksmisji? Z nielegalnie zajmowanego cudzego domu?
        • Gość: Azrafael Re: zgromadzenie było legalne IP: *.pbg-sa.pl 30.08.12, 13:29
          Jeśli jedna osoba może bezprawnie zawłaszczyć cudze mienie, to inna osoba równie bezprawnie może, za przeproszeniem, dać jej w r*j. Prawo, jak i jego brak, działa w dwie strony. Chyba, że anarchistą przyświeca idea - działamy bezprawnie, bronimy się prawem.
        • Gość: Naza Re: zgromadzenie było legalne IP: *.pbg-sa.pl 30.08.12, 13:34
          Jeśli anarchista może bezprawnie zawłaszczyć czyjeś mienie, to ktoś może mu, za przeproszeniem, bezprawnie dać w r*j w imię tych samych zasad. Prawo, jak i bezprawie, zawsze działa w dwie strony
          • Gość: xyi Re: zgromadzenie było legalne IP: 74.221.212.* 30.08.12, 13:53
            > Prawo, jak i bezprawie, zawsze działa w dwie strony

            Jesteś strasznie głupi i używasz argumentów stosownie do swojej inteligencji,
            czyl niedorzecznych.
            • Gość: Azrafael Re: zgromadzenie było legalne IP: *.pbg-sa.pl 30.08.12, 16:27
              Prawdziwa siła arugmentu "jestes głupi"... brakuje zdrowego rozsądku to inwektywa, niech ma.
              Anarchiści działają wg zasady: "Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy (...) to jest zły uczynek (...). Dobry, to jak Kali zabrać komu krowy.". Typowa moralność Kaliego.
              Głupi jest ten który wyciąga rękę po cudzą własność i nie spodziewa się, że mu ją kiedyś odrąbią.
    • damian_wro pałą ją trzeba było 30.08.12, 12:49
      mam pretensje do policjanta powinna dostać pałą w łeb może by coś do niej dotarło i zaczęła by szanować własność prywatną, zgadzam się z opiniami, po jakiego wafla się pchali jak policj blokowała wejście do nie ich własności, jak widze tych nierobów to odrzu jestem nerwowoy, kupcie sobie kamienicie i róbcie co chcecie
      • siljan_2 Re: pałą ją trzeba było 30.08.12, 12:53
        Wstąp do ZOMO, będziesz mógł się wyżyć.
      • chimera03 Re: pałą ją trzeba było 30.08.12, 12:55
        Łamiesz prawo, jest to mowa nienawiści i publiczna aprobata przestępstwa. Ale dla ciebie prawo znaczy dokładnie tyle co dla policji i dla właściciela, prawda ?
        Krótka odpowiedź na pytanie zadane w artykule, policjant nie miał prawa nawet tam być.
        • Gość: ja Re: pałą ją trzeba było IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.12, 16:11
          Łamiesz prawo, jest to mowa nienawiści i publiczna aprobata przestępstwa. Ale d
          > la ciebie prawo znaczy dokładnie tyle co dla policji i dla właściciela, prawda
          > ?

          a ile znaczy prawodla anarchistow ktorzy stwierdzili ze ich zasady sa waznejsze niz jakies tam glupie zasady III RP?
          widze ze trafil swoj na swego
      • norbertrabarbar Współczuję żonie i dzieciom 30.08.12, 13:02
        Pewnie w domu jesteś agresywny i używasz przemocy do pokazania swoich racji.
        • zdzisiek66 Re: Współczuję żonie i dzieciom 30.08.12, 15:03
          Eee tam, to właśnie żona go tłucze i poniewiera, więc biedak tylko na forach może się odreagować.
      • Gość: art A jak ja widzę ten kapitalizm IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.08.12, 13:45
        te bandy oszustów z różnych firm wyłudzających kasę, skorumpowanych polityków, Kulczyków robiących interesy ze zbrodniarzami w rodzaju Kadafiego, to już nie wiem, czy to własność czy wynik oszustwa.
      • Gość: fooky Re: pałą ją trzeba było IP: *.limes.com.pl 30.08.12, 14:31
        Głupi jesteś!

        Policję obowiązują przepisy o użyciu broni i tzw środków przymusu...
        dodatkowo za bandyckie zachowanie można uważać wysłanie brygady w kominiarkach na taką akcję - Teraz oczywiście nikt nie znajdzie osoby, która rozpyliła gaz, i jako, że nie można ustalić winnego, sprawa zostanie umorzona (gdyby ktoś chciał dochodzić swoich praw).

        Kto zakłada kominiarkę? Bandyta. Dlatego właśnie obywateli obowiązuje zakaz jeżdżenie w kominiarkach samochodem, chodzenia w kominiarce na wiece, manifestacje, mecze.. a policja jest ponad prawem...

        Chory system! I jeszcze mnie zmuszają do płacenia podatków na tych debili z pałami i za moje pieniądze kupili ten gaz...!
    • glaschinksy lament pseudo-punków 30.08.12, 12:52
      Polecam dłuższe filny np. na Głosie Wlkp. gdzie widać jak pseudo-punki prowokują policjantów. Byłem w szoku, że policjanci tak długo nie interweniowali. Dużo wcześnie powinni zgarnąć paru cwaniaczków za obrażanie funkcjonariusza publicznego. Teraz będzie lament, że policja jest agresywna, żałosne. Wyborcza znowu wchodzi w retorykę, że to policja kogoś bije. Trochę obiektywizmu proszę.
      • chimera03 Re: lament pseudo-punków 30.08.12, 12:59
        Każdy polaczek musi się popisywać na forum jakim jest świnią ? Anarchiści z Poznania już raz ośmieszyli psiarnie w sądzie, teraz będzie podobnie.
        • Gość: Azrafael Re: lament pseudo-punków IP: *.pbg-sa.pl 30.08.12, 13:32
          Niecodzienny to anarchista, który uznaje władze sądowniczą.
      • dwabe Re: lament pseudo-punków 30.08.12, 13:07
        Zobaczymy, jaki będziesz obiektywny, jak policja wpadnie ci do domu o 6 rano, wybije zęby, skuje i potrzyma na podłodze 5 godzin - a potem stwierdzi, że się pomyliła. Albo jak ci zabije syna - jak parę lat temu w Poznaniu... Każdy jest mądry, jak problem nie dotyczy niego. Albo jak mawia mój kolega: każdy jest tak długo mądry, dopóki nie dostanie w ryj :)
        • glaschinksy Re: lament pseudo-punków 30.08.12, 13:13
          Ale w tej sprawie policja nie wpadła do nikogo o 5 rano, ani nikogo nie zabiła. Opanuj się.
          • zdzisiek66 Re: lament pseudo-punków 30.08.12, 15:08
            Ale skoro nam nie przeszkadza niezgodne z regulaminem użycie gazu, to czemu ma nam przeszkadzać niezgodne z regulaminem użycie broni, albo skakanie glanami po leżącym, dopóki mu kości nie popękają?
          • pyzz Re: lament pseudo-punków 30.08.12, 17:53
            > Ale w tej sprawie policja nie wpadła do nikogo o 5 rano, ani nikogo nie zabiła.
            > Opanuj się.
            Ale po pierwsze w tej sprawie też nadużyła uprawnień, a po drugie zdarzało się i wpadanie o piątej rano, zdarzało się też zabijanie. Zdarzało się także katowanie na komendzie, gwałty na komendzie i zabijanie w aresztach. Zdarzało się też przyznawanie się do morderstwa, jak się potem okazało popełnionego przez kogoś innego. I, z wyjątkiem sprawy zgwałcenia zamieszanym w to policjantom/śledczym innych służb włos z głowy za to nie spadł.
            Tu jest Rzeczpospolita Polska, a nie państwo prawa.
        • Gość: ja Re: lament pseudo-punków IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.12, 16:08
          "jak parę lat temu w Poznaniu... Każdy jest m
          > ądry, jak problem nie dotyczy niego."

          o kim mowisz o tym wzorowym obywatelu co jadac samochodemna widok policji zaczal uciekac?
          • pyzz Re: lament pseudo-punków 30.08.12, 17:17
            > o kim mowisz o tym wzorowym obywatelu co jadac samochodemna widok policji zacza
            > l uciekac?
            Policja nosi mundury, za to nie nosi kominiarek.
      • Gość: gupii Re: lament pseudo-punków IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.12, 13:38
        Niechby ci "Stróże Prawa" zdjęli kominiarki i kaski, to ukazałyby się piękne wygolone glace. Te same glace, które stoją na bramkach w dyskotekach, te same które zezwierzęcają się na stadionach, te same które po pracy dadzą ci w mordę za "krzywy chód po ulicy".
        Taką mamy "elitę" policyjną - oni po prostu lubią w mordę dać, gazem pryskać, pałą przylać. Taki charakter.
      • Gość: kat Re: lament pseudo-punków IP: *.173.16.55.tesatnet.pl 30.08.12, 13:40
        tych bandytów w w kominiarkach nie można obrazić!
    • myfly Co wolno? 30.08.12, 12:53
      -Piąchą nie można, pałą nie można, gazem nie można.

      "-No to k**** co wolno, jak nic nie wolno?
      -Otóż dozwolone są: ostrzeżenie wzrokowe, upomnienie na piśmie oraz perswazja ustna, aż do nagany włącznie. "*

      *wzięte z "Kiler-ów 2-óch"
    • Gość: hehe Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: *.icpnet.pl 30.08.12, 12:57
      Powinni tych leniwcow lewych obciazyc kosztami udzielenia pomocy lekarskiej, bo jak sadze skladki NFZ ani zadnych ubezpieczen nie placa? Nieroby jedne.
      • Gość: wdr Re: Policjant atakuje gazem anarchistkę. Zobacz w IP: 145.221.193.* 30.08.12, 12:59
        ubezpieczenie niepotrzebne. za leczenie osoby zatrzymanej płaci policja
    • mariner4 A czy "Janek Wiśniewski padł"? 30.08.12, 12:59
      Bo to, że jakąś głupią d.. obsikali gazem to dobrze.
      Pozdrawiam Wielkopolan
      M. - Szczecinianin
    • Gość: myslacy mozg prymitywne psy bez matury!!! IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.12, 13:00
      dobrze ze tyle kamer bylo, to se biedaki nie mogli karabinami poszczekac. Tfu, bronia automatyczna!!!!
    • tymczasowy01 Niedoceniona wolność 30.08.12, 13:02
      To dość zabawne kiedy bezmyślni gó...arze krzyczą do policjantów "ZOMO" i smutne zarazem, bo nie mają zielonego pojęcia co prawdziwe ZOMO by z nimi zrobiło...
      • p8 Re: Niedoceniona wolność 30.08.12, 13:15
        tymczasowy01 napisał:

        > To dość zabawne kiedy bezmyślni gó...arze krzyczą do policjantów "ZOMO" i smutn
        > e zarazem, bo nie mają zielonego pojęcia co prawdziwe ZOMO by z nimi zrobiło...

        Wiesz co?, uważam na twojej wypowiedzi powinno się zakończyć dyskusję w tym temacie. Trafiłeś w sedno i lepszego podsumowania dla zaistniałej sytuacji nie potrzeba. Tak, dostałem "szturmową blondyną" od zomowca. Miałem może jedenaście lat...
        • siljan_2 Re: Niedoceniona wolność 30.08.12, 15:01
          To że kiedyś było gorzej, to nie znaczy, że teraz wszystkie działania policji są OK i nie należy krytykować, jeśli przekraczają dozwolone granice. Bo ZOMO może w każdej chwili wrócić.
        • Gość: cehaem Re: Niedoceniona wolność IP: *.173.0.95.tesatnet.pl 30.08.12, 15:28
          > rzeba. Tak, dostałem "szturmową blondyną" od zomowca. Miałem może jedenaście la
          > t...

          To po cos tam polazl?
        • nazikomunista_back Re: Niedoceniona wolność 30.08.12, 16:16
          No i dobrze, lewaku cuchnący. Widać było, że siły porządkowe robią swoje, to po coś się, idioto, pchał. Szkoda, że wtedy nie mieli takich fajnych dezodorantów, może jako trwale ślepy dla odmiany dostrzegałbyś podobieństwo metodyki.
          • p8 Ha ha ha ha 30.08.12, 19:16
            Powiedz coś jeszcze vice mistrzu "uciętej" riposty ;)
      • Gość: Normalny Re: Niedoceniona wolność IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.12, 13:29
        Teraz to taka moda na okrzyki typu ZOMO. Najwięcej krzyczą ci co nigdy ZOMO - wca na oczy nie widzieli, gó...arze anarchiści pojęcia nie mają co ZOMO by z nimi zrobiło. Większość już nie wróciłaby do "domów" znaleźli by ich trzewia za kilka lat w lesie. Precz z anarchią!
        • Gość: xyi Re: Niedoceniona wolność IP: 74.221.212.* 30.08.12, 14:32
          ZOMO, w zasadzie robiło to, co ta "policja": rozpylało gaz, biło, "po ryju" i plerach i wyzywało zatrzymanych, ruszało z pałami i tarczami na demonstrantów, zrzucało granaty hukowe, strzelało z rakietnic, polewało tłum z polewaczki.
          I owszem, widziałem ich w akcji, choć nie miałem pecha dostać się w ich łapy.
          Miałem wszak znajomych, którzy mieli trochę mniej szczęścia.

          To co wyprawiała SB i strzelanie do demonstracji, to osobna sprawa i wcale nie wiadomo
          czy akurat to ZOMO z pałami za to odpowiadało.

          Wychwalanie tych policyjnych łobuzów, gdyż rzekomo są lepsi od ZOMO, jako, że nie strzelali
          i nie zakopali nikogo w lesie jest KOMPLETNIE BEZ SENSU.

          JESZCZE do nikogo nie strzelali.

          Po ich zachowaniu i zachowaniu ich przełożonych, "kryjących" ich poczynania, widać, że ta banda
          ma najlepsze kwalifikacje moralne do pójścia w ślady ZOMO, gdy ich będzie tego
          "wymagała sytuacja".

          "Sytuacji" na razie nie ma, więc oni zachowują się tak jak zachowywali się ZOMO-wcy
          w mniej "wymagająych" sytuacjach.

          Argument, że "stłukli pałą a mogli zastrzelić" w ogóle do mnie nie przemawia.

          Ludzie nie po to walczyli z SB i ZOMO by SB i ZOMO zatoczyły kółko i wyłoniły się
          zza zakrętu w nowym przebraniu.

          A ty, nieszczęsny człowieku, popadłeś w stan zaprzeczenia.
          Nie chcesz po prostu uwierzyć, że cała ta walka nie przyniosła żadnej zmiany
          w ZOMO-wskim temacie i wmawiasz sobie, że dzisiejsze policyjne łobuzy są lepsze
          od tych dawnych.

          Pocieszaj się, pocieszaj, tylko nie wchodź w drogę tej "policji" bo wtedy przekonasz się
          jak bardzo się mylisz.

          Wysyłanie policji z długą bronią na jakąś tam pikietę to absolutny skandal.
          Dowódcy tych "gieroji" mają zjarane mózgi.
          Ciekawe co ćpają?
          • zdzisiek66 teraz SB i ZOMO już niepotrzebne 30.08.12, 15:14
            > Ludzie nie po to walczyli z SB i ZOMO by SB i ZOMO zatoczyły kółko i wyłoniły się zza zakrętu w nowym przebraniu.

            Kiedyś na takie praktyki oburzali się wszyscy, poza samymi zomowcami i ich rodzinami oraz partyjnymi kacykami.
            A teraz wielu ludziom to nie przeszkadza, a jeszcze inni krzyczą "dobrze tak głupiej dupie, jeszcze ją spałować powinni". ZOMO i SB fizycznie znikło, ale mentalnie siedzi takim ludziom w głowach. Straszne, pogrobowe zwycięstwo komuny.
      • Gość: drifter Re: Niedoceniona wolność IP: 83.142.123.* 30.08.12, 13:41
        Nie rozumiesz, że ZOMO w tym wypadku to zamierzona przesada, hiperbola, taka figura retoryczna ? Jakby krzyczeli "bandyci", to też byś pisał, że policjanci nie mają wyroków ?
      • Gość: kat Re: Niedoceniona wolność IP: *.173.16.55.tesatnet.pl 30.08.12, 13:47
        to smutne gdy bezmyślni internauci zabiera głos bo wydaje mu się, że szwadrony siepaczy różnią się czymś od zomo
        • p8 Re: Niedoceniona wolność 30.08.12, 14:24
          Różnią się i to bardzo. A nawet bardzo-bardzo. I bez obrazy, ale doskonale wpisujesz się w stereotyp "bezmyślnego internauty" który uważa, że można "być Pewexem i zmieszać dwa systemy walutowe" - między ZOMO a współczesnymi jak to ująłeś "szwadronami siepaczy" jest różnica zarówno w "sposobie działania", "kompetencjach" jak i w kwestiach "odpowiedzialności". Kompania ZOMO po prostu przebiegłaby się po "protestujących" o ile zamiast biegać nie użyłaby ostrej amunicji albo "przejechała się" służbowym Starem tudzież urządziła "ścieżkę zdrowia". I w dupie miałaby zdanie równie szeroko jak wąsko pojmowanej "opinii publicznej".

          Ja tam jestem zadowolony, że ZOMO nie ma i daj jakikolwiek boże nigdy już nie będzie. Nie da się porównać rzeczy nieporównywalnych i tak naprawdę nie ma po co ich porównywać.
          • Gość: xyi Re: Niedoceniona wolność IP: 74.221.212.* 30.08.12, 14:46
            "Kompania ZOMO po prostu przebiegłaby się po "protestujących" o ile zamiast biegać nie użyłaby ostrej amunicji albo "przejechała się" służbowym Starem tudzież urządziła "ścieżkę zdrowia". "

            Jesteś głupi czy złośliwy?

            Przecież te dzisiejsze policyjne łobuzy rutynowo biją zatrzymanych, czyli urządzają im ścieżki zdrowia.
            Oskarżają ich potem o "napaść na policjanta". Ich koledzy to potwierdzają, zeznając fałszywie, czyli są w zmowie przestępczej.

            Co ty dobrego widzisz w takim zachowaniu?
            Jesteś chory? Przywykłeś do roli bitego kundla?
            Jesteś jednym z tych łobuzów i wierzysz w swoją krystaliczną niewinność?
            Obudź się, może coś cię oczadziło?!
          • Gość: cehaem Re: Niedoceniona wolność IP: *.173.0.95.tesatnet.pl 30.08.12, 15:37
            > jach" jak i w kwestiach "odpowiedzialności". Kompania ZOMO po prostu przebiegła
            > by się po "protestujących" o ile zamiast biegać nie użyłaby ostrej amunicji alb
            > o "przejechała się" służbowym Starem tudzież urządziła "ścieżkę zdrowia".

            Przestan klamac. Doskonale wiesz, w jakch okolicznosciach ZOMO uzylo broni palnej. A z incydentu we Wroclawiu robisz regule.
            • p8 Ryśki miśki... 30.08.12, 19:22
              Na jakiej podstawie wysnuwacie takie wnioski? Twierdzę, że dzisiejszym policjantom daleko w brutalności do ZOMO. I nic ponadto. Jeśli jednak węszycie w moich wypowiedziach coś innego to wybaczcie, ale to jest wasz problem i jeśli lubicie, to szukajcie dalej, na zdrowie:)

              Pani we Wrocławiu dostała gazem podczas szarpaniny z mundurowym. Słusznie dostała. A to czy była anarchistką czy hotentotką z fartuszkiem mało mnie obchodzi...
              • Gość: purify Re: Ryśki miśki... IP: *.play-internet.pl 30.08.12, 20:25
                weź bądź zjebany gdzieś indziej.
                • p8 Re: Ryśki miśki... 30.08.12, 21:24
                  Nie bo nie :)
      • jungleman Re: Niedoceniona wolność 30.08.12, 14:12
        Owszem, bezmyślne, ale z tego względu, że jest to gruby eufemizm i obraża się w ten sposób zomowców.
        Oraz tak, widziałem co prawdziwe zomo robiło na własne oczy.
        • Gość: xyi Re: Niedoceniona wolność IP: 74.221.212.* 30.08.12, 14:48
          Ja też widziałem i uważam, ze tylko głupcy dobrowolnie godzą się na obniżanie standardów.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka