Gość: bolo IP: *.ae.poznan.pl 20.08.04, 08:36 "...Ten sierpień będzie jednak należał do cieplejszych niż ubiegłoroczne." A dużo było tych sierpni w zeszłym roku?????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj