Dodaj do ulubionych

Na razie gorąco

IP: *.ae.poznan.pl 20.08.04, 08:36
"...Ten sierpień będzie jednak należał do cieplejszych niż ubiegłoroczne."
A dużo było tych sierpni w zeszłym roku??????????????????

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka