Gość: gość
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
24.09.04, 17:07
Tyle już było wcześniejszych doniesień prasowych, nawet wstępnych dochodzeń,
oskarżeń odnośnie oszukujących młode dziewczyny Agencji Modelek, w których
one pracują albo za darmo, albo nie dostają wcześniej obiecanych pieniędzy a
co gorsze niejednokrotnie muszą płacić na "dzień dobry" niezłą kasę, że chyba
jakieś władze powinny się za to zabrać!!!
Może znacie takie agencje i uruchomimy taką negatywną listę aby ochronić
ludzi startujących w świat dorosłych???