l.george.l 23.07.22, 15:24 Tak śpiewają w Kórniku na powitanie prezesa. Brawo Kórnik! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kiks4 Re: Niech Kaczyński wypi****a w siną dal 23.07.22, 18:09 I Zalasewo, co prezesa nie chciało- brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka * 10.09.23, 22:10 kiks4 napisał: > I Zalasewo, co prezesa nie chciało- brawo! Wiwat Zalasewo! Odpowiedz Link Zgłoś
kiks4 Re: Niech Kaczyński wypi****a w siną dal 23.07.22, 18:19 Biednemu dziadkowi wszystko się ...rdoli. Niedawno chwalił swojego pupila, którego od kryminału wybronił, że jako wójt zbudował we wsi taki sklep jak w Ameryce, że można samochodem podjechać i nie wysiadając samemu z półki kupować. Co prawda tego sobie nie wyobrażałem, że aż tak bardzo strasznemu dziaduniowi pomojtało wew tym czerepie. Śmialiśmy się niegdyś z ruskiej propagandy głoszącej, że w Moskwie, na placu Czerwonym samochody rozdają podczas gdy prawda była taka, że nie w Moskwie tylko w Petersburgu i nie na placu Czerwonym tylko na Newskim Prospekcie i nie samochody a rowery. No i że nie rozdają tylko kradną. W opowieści dziadunia zgadzał się tylko Pcim. Ale to nie wójt a rolnicy i nie drive thru a normalny sklep z ich własnymi wyrobami i nie zbudowali tylko chcieli zbudować. I ten człowiek rządzi Polską. Odpowiedz Link Zgłoś
l.george.l Re: Niech Kaczyński wypi****a w siną dal 23.07.22, 18:38 A zwróciłeś uwagę, jakie to było infantylne? Facet nie zdaje sobie sprawy, że jest śmieszny i że obwożą go po jarmarkach niczym tresowaną małpę. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: obwożą go po jarmarkach 04.02.24, 02:44 pijatyka napisała: > Nowy objazd się zaczął ;-D Dla PiS byłoby lepiej, gdyby go obwozili w skrzyni i z niej nie wypuszczali. Na początku spotkania by mówiono: - W tej oto skrzyni przyjechał do państwa sam Prezes. A teraz głos zabierze... S. Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: Nowy objazd się zaczął 05.12.24, 22:10 Z kandydatem obywatelskim ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Miłych wakacji i wędrówek PO naziej Wielkopolsce 23.07.22, 21:10 Skoro George już zareklamował ośrodek Przylądek Daglezja, tylko dodam, że jest położony kilometr od zamku kórnickiego i Arboretum, ale moją uwagę najbardziej przykuwa Półwysep Szyja w sąsiednim Bninie ze starym grodziskiem, którego osada datuje się od czasów łużyckich, ta mapa chyba jednak prezentuje późniejszą kasztelanię. Aż prosi się o rezerwat archeologiczny, bo miejsce w obecnym stanie jest zaniedbane, a jest śliczne. kornik.travel/pl/obiekty/zwiedzanie/polwysep-szyja powiat.poznan.pl/wp-content/uploads/Bnin_nr_dz_292_3D/Bnin_nr_dz_292_3D.html Odpowiedz Link Zgłoś
kiks4 Re: Miłych wakacji i wędrówek PO naziej Wielkopol 24.07.22, 11:57 Dzięki Qwardian za info. Bywam czasami w tamtych okolicach ale o tym grodziszczu nie wiedziałem. Z całą pewnością pójdę tam przy najbliższej okazji. A mieszkańcom Kórnika wielkie podziękowania za gorące przyjęcie Dostojnego Gościa. Oby tak wszędzie był witany! Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Miłych wakacji i wędrówek PO naziej Wielkopol 24.07.22, 13:02 Dojechać do samego końca i zaparkować na ulicy Armii Krajowej, potem obejść cmentarz z lewej strony (z prawej nie próbowałem). Półwysep jest zarośnięty, okazyjnie można dostrzec puszeczki od piwa, więc nie wygląda imponująco jak z drona. Moim zdaniem tam właśnie powinno się wypić, mieć romans i posprzątać po sobie. Przodkowie, którzy tam zamieszkali przeszli wszystkie konkursy przetrwania i ważniejsze, nie byli agresorami, byli u siebie, chronili własne rodziny, w dogodnym miejscu. Identyfikuję się z nimi Odpowiedz Link Zgłoś
kiks4 Re: Miłych wakacji i wędrówek PO naziej Wielkopol 25.07.22, 09:53 Niech mi ktoś pomoże wyjasnić, dlaczego nie wkurza mnie i inie dziwi, że funkcjonariusz partyjny objeżdżając Polskę korzysta z ogromnego wsparcia instytucji państwowych- mediów publicznych ( czy. TVPIS) czy wszelkich formacji policyjnych aż do policji końskiej włącznie. Ostatnimi, którzy tak postępowali to byli pierwsi sekretarze PIS. To znaczy- sorry- PZPR. Mylą mi się te dwie tak podobne partie. Więc ponawiam pytanie: dlaczego mnie i reszty Polaków nie dziwi wykorzystywanie państwowych środków na partyjne cele??? Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Miłych wakacji i wędrówek PO naziej Wielkopol 25.07.22, 14:21 Polityka to jedno wielkie biuro podróży, niektórzy chwalą się co zwiedzili, kogo poznali i na końcu formułują błędne wnioski, których i tak nikt nie czyta, ani słucha. Mały gnom przynajmniej porusza się w granicach PL, co wypali jego kolumna i zedrze opon to przechodzi na nasz rachunek, ale Tusk za swoich czasów latał samolotem w każdy weekend do Gdańska. Mam ich wszystkich w nosie, mam nadzieję, że się nawzajem wymordują i odpowiedni ludzie zrobią tu porządek.. Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: gorące przyjęcie Dostojnego Gościa 10.08.25, 14:14 Roman zawsze zapewni ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Na razie karakan dotarł... 06.07.25, 17:34 ...tylko na granicę polsko-niemiecką, ale trzymamy kciuki. Odpowiedz Link Zgłoś