Dodaj do ulubionych

Marsz Równości w Poznaniu zablokowany

IP: 217.97.244.* 20.11.04, 17:09
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: fn6ntfgn Półśrodki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 17:11
      Szkoda, że policja wraz z normalnymi ludźmi nie zabrała się do spuszczenia
      wycisku tym rozwydrzonym zboczeńcom. Ludzie musza po prostu sami zajmować się
      ochroną swojego środowiska przed takimi totalniackimi szumowinami jak te
      pedryle - bo urzędasy mają to w dupie, ktoś przecież wydał pozwolenie na ten
      pedalskii spęd, nie ? Czy poznaniacy zamierzają pociągnąć do odpowiedzialności
      tego kto wydał zgode na ten spęd ?
      • Gość: jon Re: Półśrodki IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 21:25
        popieram
      • Gość: SAMO Re: Półśrodki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:26
        WG CIEBIE NORMALNI LUDZIE TO TE SZUMOWINY Z KAMIENIAMI? SPADAJ NA DRZEWO.
        • Gość: jon Re: Półśrodki IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 21:31
          czy homo to normalni ludzi ?
          • Gość: maruda Re: Półśrodki IP: *.gdynia.mm.pl 21.11.04, 10:06
            Gość portalu: jon napisał(a):

            > czy homo to normalni ludzi ?

            **********************

            Podobnoż Giertych też nosi koronkową bieliznę.

            • Gość: Poznaniak MANIFESTACJA PEDAŁOW ROZGONIONA ha ha ha IP: *.twmi.rr.com 23.11.04, 00:53
              Wysyłając policję państwową , aby ta Policja opłacana z funduszy podatnika
              UCZESTNICZYŁA w "DESANTACH" homoseksualistów z całej Polski NA ULICACH
              MIASTA Poznania !

              DLACZEGO prezydent Poznania UPRZYWILEJOWAŁ homeseksualistów i pozwolił im
              robić IMPREZĘ - ZADYMĘ na ULICACH MIASTA Poznania !!!


              W Poznaniu i w Polsce jest TYSIĄCE oraganizacji, ugrupowań religijnych,
              związków, zrzeszeń . . . itp. i ONI WSZYSCY organizują wszelkiego
              rodzaju ZJAZDY, IMPRAZY, PRZEMÓWIENIA i MANIFESTACJE, ale w
              WYNAJĘTYCH przez SIEBIE SALACH lub LOKALACH nie zakułucając SPOKOJU
              PUBLICZNEGO na ulicach !!!

              Jak to DALEJ pójdzie, to te wszystkie oraganizacje, ugrupowania
              religijne, związki, zrzeszenia . . . itp. OSZOŁOMÓW ZACZNĄ teraz
              organizować POCHODY z WYMYŚLONYMI DEMAGOGICZNYMI hasłami w CENTRUM
              Poznania i to w każdą sobotę, bo tych różnych organizacji jest na
              KILKADZIESIĄT stron w książce telefonicznej.

              Poznaniowi GROZI zablokowanie centrum miasta w każdą sobotę przez jakiś
              OSZOŁOMÓW z falagami o różnych kolarach, a policja w Polsce, która się po
              prostu i tak już się NIE WYRABIA teraz DODATKOWO bedzie zajęta
              GŁUPOTAMI jak np. KOLEJNEJ asyscie „manifestacji” jakieś kolejnej grupy
              OSZOŁOMÓW co sobie UBZDURALI ZADYMĘ na jakiejś centralnej ulicy lub
              placu w Poznaniu.

              Niech KTO KOLWIEK w Poznaniu i w tym HOMOSEKSUALIŚCI , lezbijki czy ci
              wszyscy co mają jakieś DEWIACJE seksualne czy PSYCHICZNE, SPOTYKAJĄ się w
              jakieś WYNAJETEJ SALI czy LOKALU, ale na SWÓJ PRYWATNY WŁASNY RACHUNEK !

              Niech geje wynajmą sobie jakiś WELKI LOKAL w Poznaniu bo takich jest
              pełno i IDENTYCZNIE jak inne oraganizacje przy dżwiach tego wynajetego
              lokalu POSTAWIĄ też WYNAJĘTĄ firmę ochroniarska i ona bedzie pilnować
              przy drzwiach i wpuszczać na PRYWATNĄ IMPREZĘ homoseksualistów do
              tego WYNAJETEGO LOKALU.

              IMPREZA homoseksualistów NA ULICACH Poznania BYŁA NA RACHUNEK
              PODATNIKA !!!


              Inne WSZYSTKIE organizacje ORGANIZUJĄ SWOJE SPOTKANIA w lokalach i
              nikt NIKOMU nie zakłóca spokoju na ulicach i właśnie NA TYM POLEGA
              ta demokracja !!!

              OSZOŁOMY homseksualisci uważąją, że demokracja polega na tym że mogą
              ZAKŁUCAĆ spokój na ulicach miast i na tym polega ta „równość” .


              Dlaczego Grobelny - prezydent Poznania jest taki NIE UCZCIWY wobec
              podatnika i OKRADA tego podatnika DOPŁACAJAC homeseksualistom do ich
              PRYWATNYCH IMPREAZ, co akurat oni UBZDURALI sobie
              zorganizowac „ZADYMĘ” NA ULICACH MIASTA Poznania ??


              Niech się „SKRZYKUJĄ” pedały i lezbijki z całej Polski w Poznaniu NAWET
              CODZIENNIE, ale w WYNAJETYM przez SIEBIE LOKALU i SAMI SOBIE
              ZAPŁACĄ za swoją IMPREZĘ !!


              DLACZEGO prezydent Poznania UPRZYWILEJOWAŁ akurat homeseksualistów i
              pozwolił im robić IMPREZĘ - ZADYMĘ na ULICACH MIASTA Poznania i
              pogonił państwową policję na IMPREZĘ ULICZNĄ homoseksualistów.

              DLACZEGO akurat PEDAŁOM Grobelny i urzad miasta POZWOLIŁ zakłocać spokój
              publiczny NA ULICACH Poznania i organizował homeskualistom asyste
              policji, której to policji TRZEBA BYŁO przeciż SPECJALNIE ZAPŁACIĆ
              z kieszeni podatnika za czas pracy bo hemoseksulaistom, UBZDURAŁO się
              robić ZADYMĘ akurat na ulicach !!!???


              W WYNAJETYM LOKALU niech się homseksualisci „SKRZYKUJĄ” i
              wymanifestują ILE CHCĄ, zawołają sobie te media czyli kogo sobie tam
              życzą, aby nagłasniali ich „DESANTA” na Poznań, IDENTYCZNIE jak to
              robią WSZYSTKIE inne zoorganizowane grupy ludzi w partiach politycznych,
              związkch, zrzeszeniach . . . itp.


              Dlaczego Grobelny UPRZYWILIJOWAŁ homoseksualistów i SPRZENIEWIERZA
              pieniądze podatniaka płacąc państwowej policji za udział tej policji
              w PRYWATNYCH IMPREZACH ULICZNYCH jakichkolwiek OSZOŁOMÓW.

              Poznaniacy !

              PO CO wam taki prezydent mista jak Ryszard Grobelny co TRWONI pieniadze
              podatnika ?

              Nie wyobrażam sobie jaki to byłby BAŁAGAN np. na 5 Aleji w New Yorku gdyby
              tam jakieś OSZOŁOMY organizowały jakieś manifestacje, dlatego jak sie
              tam pokażą jakeś OSZOŁOMY to zmiatani działkami wodnymi a nawet PAŁOWANI
              za zakłucanie spokoju publicznego bo tyle jest tego OSZOŁOMSTWA w
              Ameryce i oczywiście też w Polsce.

              Wy tam w Polsce NIE DAJCIE się ZWIEŚĆ jakieś DEMAGOGI OSZOŁOMÓW, że
              niby brak jest w Polsce „demokarcji” lub „równości” bo kilkunastu
              OSZOŁOMOM zabroniono zrobić „ZADYMĘ” w centrum miasta i zakłucić spokój
              uliczny.


              • Gość: Przemo_gej przestan krzyczec, pocwicz ortografie i zmadrzej.. IP: 193.53.93.* 23.11.04, 16:01
                a przy okazji - to cie pewnie zaskoczy :))) - geje i lesbijki sa rowniez
                Polakami i podatnikami i maja prawo korzystac ze wszystkiego, co oferuje
                panstwo, takze z ochrony policji.
      • Gość: Przemo_gej polska demokracja i naiwni zadymiarze IP: 193.53.93.* 23.11.04, 16:24
        Szkoda, ze polska demokracja jest tylko na pokaz. niby wszystko na miejscu,
        rzad, parlament, ustawy, ale przeciez i tak dzieje sie co chce. policja broni
        ekonomistow i politykow, ktorzy przyjezdzaja na szczyty i rozmowy, a potem
        biernie patrzy, jak chuligani obrzucaja kamieniami niewinnych ludzi, takze
        rodziny z dziecmi (tak, tak, oni tez byli na Marszu).

        ale nie mam pretensji do zadymiarzy, choc mnie denerwuja. oni sa naiwni, daja
        sie manipulowac prawicowym politykom, ktorym w to graj - po trupach do kariery
        i forsy. naszczuc na siebie tlumy i krzyczec o upadku panstwa. wspaniale to
        wyglada w telewizji, no nie? prawie jak mowy Juliusza Cezara.

        dla pozorow lapie potem policja paru zadymiarzy - chlopakow, ktorzy sie za
        bardzo nie zastanowili, co robia, tylko poszli owczym pedem za kolegami i
        glosem LPR czy PiS. chlopaki laduja przed sadem, w areszcie i maja
        przechlapane, podczas gdy politycy bryluja w telewizji, moze nawet zdenerwuja
        sie "na to chuliganstwo". male rybki sie lapie, duze zostawia na swobodzie.

        robcie tak dalej, chlopaki! rzucajcie kamieniami, bijcie kogo sie da, ktoregos
        dnia trzeba bedzie za to beknac. a Wielki Brat z LPR bedzie sie wam w tylko w
        oczy smial...
      • Gość: bydgoszczanin Re: Półśrodki IP: *.telsten.com / *.telsten.com 28.11.04, 15:49
        Poznań takie fajne i ciekawe miasto tylko szkoda ze zyją tam ludzie tak malo
        tolerancyjni WSTYD POZNIACY!!!
    • Gość: dh6hd6he [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 17:12
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: f Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:13
      Po pierwsze nie drzyj ryja. Masz jaja to walcz. A zboczencom Poznania nie
      oddamy.
    • Gość: Kuba Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.11.04, 17:13
      Nie przesadzaj. Po co od razu te wielkie słowa? Ot po prostu banda zacofanych
      łysych debili. To, że krzyczą najgłośniej nie znaczy, że stanowią jakąś
      większość. Chyba , że u Jankowskiego na kazaniu.
      • Gość: vivat Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:19
        Banda lysych debili. 99% jest inteligentniejsza od Ciebie. Normalni jescze sa
        wiekszoscia w tym miescie i cale szczesci. Zboczencom Poznan powiedzial nie:)!!!
      • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 17:23
        Oczywiscie! Bo kazdy kto nie kocha pedalow jest zacofany i nieeuropejski!
        I prawda jest taka, ze przeciwnicy byli w wiekszosci. Stalo sie to, o co
        walczyla wiekszosc! Demokracja wygrala!
        • Gość: Europejczyk Sluchaj Facet!!!!! ty oszalaly znienawiści maly IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:25
          Polaczku!!!!!!!na to patrzy caly świat,jestes też winny tego co się stalo w
          Poznaniu, mamy twoje namiary staniesz przed sądem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Uruchamiamy procedurę śledczą ,Przewrót prawicowo kościelny nie przejdzie
          • Gość: angelo [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:31
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: Europejczyk Straszysz Przewrotem???????????????????????/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:40
              Kryminalisto??????????????????????????
              • Gość: angelo Re: Straszysz Przewrotem???????????????????????/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:45
                Niewiasto nawet nie jestem z Poznania mosiądzu jeden!
                Za kryminaliste uzytego bez podstawnie w sumie juz by cie mozna było zbanowac
                na to forum i powiadomoc twojego providera ze rozrabiasz.

                ps. Jaki przewrot?, znasz znaczenie tego słowa? o czym ty w ogle piszesz?
                gdzie? kiedy? za ile? jak?, poprostu Swiat sie oczyszcza to naturalna kolej
                rzeczy gdy juz sie tak zanieczysci jak obecnie.
                • Gość: Europejczyk Język faszyzmu?? a z czego się niby oczyszcza??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:48
                  Z zydów, pedalów,,chorych, innowierców???
                  • Gość: angelo Re: Język faszyzmu?? a z czego się niby oczyszcza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:53
                    Zydzi akurat sa bardzo dobrymi ludzmi , homosiow jak najbardziej spychac do ich
                    własnych domow, chorych i kalekich trzeba chronic i starac sie leczyc oraz
                    ułatwiac zycie, inowiercow tylko jedna grupa- islamofaszystow wiesz takie
                    jakies 20% społeczenstwa wsrod muzułamanow na swiecie.

                    Pozatym nie mieszaj w to chorych , zydow, ciemnoskorych i ludzi kotrzy
                    spokojnie wyznaja swoją religie.

                    ps. czy ty jestes jakis nie kumaty czy czytac nie umiesz? a tak sie chwalicie
                    inteligencją:)
                    • Gość: Europejczyk Coś tobie powiem te wasze wyczyny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 19:06
                      Na ulicach polskich miast ,Krakow., Warszawa, a teraz Poznań to nic innego
                      jak, szarpanie prosiaka, przed zarżnięciem,bo nic nie znaczycie w
                      zjednoczonej europie( mam na myśli to wasze katoprawicowe towarzystwo)
                      • Gość: michalaniol Euro-pejczyku bo Cie wybatoze, IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 19:10
                        To Ty nic nie znaczysz. Smiec ktory uwaza ze Kwasniewski ktory spil sie i
                        obrazal pomordowanych Polakow nigdzie nic nie oznacza. Jak spojrzysz sobie w
                        lustro to powtarzaj sobie ze nic nie znaczysz. Nedzne 70 kg
                        tolerancji,neostrada i 1300 na reke. Hahaha jestes zerem.
                        • Gość: Europejczyk [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 19:24
                          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                          • Gość: davinci Euo-pejczyk idz sprzedaj Polske razem z pijakiem IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 19:25
                            Kwasniewskim. Spijcie sie na grobach bohaterow tego kraju np. w Charkowie a na
                            miejscha pamieci wybudujcie gejowskie kluby.
                          • Gość: kokosz Re: Do Michala Aniola który byl gejem!!!!!!!!!! IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 21:24
                            tak tak słyszałem o waszych hasłach na transparentach -"Kopernik też była
                            lesbijką". wy nie wiecie co to uszanować człowieka.
                            • Gość: Europejczyk Inzynierze! to dzięki milości!!, Michal Aniol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:44
                              Stworzyl te dziela, które wielbi, caly swiat, z kosciolem na czele,
                              • Gość: dr huckenbush Re: Inzynierze! to dzięki milości!!, Michal Aniol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:05
                                A co ma do tego kosciol?
                                A Michal Aniol stworzyl wspaniale dziela bo byl geniuszem - a nie dlatego, ze
                                byl pedalem...
                                • Gość: Europejczyk On kochal miloscią niezwyklą! drugiego czlowieka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:33
                                  Umyśle scisly!! ja rozumiem ze możesz tego nie czuć,ale proszę nie
                                  upraszczaj,"Tworzywem" dla niego, bylo poczucie piekna, i Czlowiek!! który
                                  jest dzielem doskonalym,a sam On, (Michal Aniol) byl dzielem stwórcy.
                                  • Gość: dr huckenbush Re: On kochal miloscią niezwyklą! drugiego czlowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:35
                                    Ale to czy jest homo czy hetero ma sie nijak do tego, co tworzyl! Czy on
                                    przedstawial kopulujace pary? Nie! On robil NORMALNE, ASEKSUALNE dziela sztuki i
                                    homo/hetero nie ma nic do tego.
                                    • Gość: Europejczyk Owszem ma, poniewaz w tych czasach , IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:39
                                      Musial ukrywać się ze swoimi inklinacjami!!(kościol)(Cierpienie i extaza!!!)
                                      • Gość: dr huckenbush Re: Owszem ma, poniewaz w tych czasach , IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:50
                                      • Gość: dr huckenbush Re: Owszem ma, poniewaz w tych czasach , IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:51
                                        Nie musial sie ukrywac, bo homoseksualizm nigdy za przestepstwo nie byl
                                        uznawany. Zreszta w tamtych czasach kosciol byl dosc zepsuty, wiec latwo by sie
                                        mogl wykaraskac...
                                        • Gość: Europejczyk Owszem musial! bo bylby napiętnowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:55
                                          Jak dzisiaj 21- wieku, w Poznaniu!!!!!!!A kościol zawsze
                                          byl "Zepsuty"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            • Gość: kwadransik Re: Do Michala Aniola który byl gejem!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:09
                              Ale czy oni sie z tym obnosili
                        • Gość: a Re: Euro-pejczyku bo Cie wybatoze, IP: *.238.86.254.adsl.inetia.pl 20.11.04, 19:42
                          "michalaniol" - Wiesz że michał anioł był gejem, z twojmi pogladami może byś
                          zmienił logo.
                      • Gość: angelo Re: Coś tobie powiem te wasze wyczyny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:10
                        Ja nie biore w nich udziału ale popieram je.

                        I powiem tylko tyle skoro społeczeństwo USA czyli panstwa ktore deklasuje pod
                        każdym względem wszystkie inne uważa że sam fakt dyskusji nt. zwiazków homo juz
                        zakrawa na żart to znaczy tyle że to faktycznie jest patologia i idiotyzm.

                        Europa dopuki nie zacznie całkowicie nasladować USA na każdej płaszczyznie jak
                        po II wojnie dotąd bedzie sie staczać coraz bardziej pod każdym wzgledem a
                        przedewszystkim pod wzgledem gospodarczym bo promotorzy homo to tez socjalisci
                        czyli kaganiec rozwoju, a gdy juz stopa życiowa spadnie bardzo nisko wtedy sie
                        zacznie taka rozróba przez ten bajzel ze wszyscy beda płakać i pozostanie
                        jedynie uciekać.

                        Chcecie tego? bo ja nie ale jesli bedzie trzeba to wyjade za ocean.
                      • Gość: kwadransik Re: Coś tobie powiem te wasze wyczyny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:13
                        A co do rzeczy maja katolicy czy ateisci przecież ten marsz rozzuchwala
                        boczeńców zlodzieji pijaków bandytów i POLACY bez wzgledu na przekonania maja
                        się godzić na wszejawy zła
                      • Gość: Morphy Hurrrra!!! Moze nas wyrzuca z tej 'europy'! IP: *.icpnet.pl 23.11.04, 22:03
                        Byloby super!!!
                        • Gość: dr huckenbush Re: Hurrrra!!! Moze nas wyrzuca z tej 'europy'! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 16:56
                          Lepiej poczekac i zanim nas wyrzuca to nauczmy Europe, zeby miala wlasne zdanie.
                          Ze Berlin, Paryz, Lizbona i kazde inne miasto moze powiedziec "nie" paradzie
                          pedalow.
                  • Gość: dr huckenbush Re: Język faszyzmu?? a z czego się niby oczyszcza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 20:05
                    Najbardziej mnie zastanawia, czmeu mowicie na kazdego "faszysci". Rozumiesz
                    chociaz co to znaczy?
              • Gość: dr huckenbush Re: Straszysz Przewrotem???????????????????????/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 20:04
                Raczej przewiduje powrot do normalnosci.
          • Gość: dr huckenbush Re: Sluchaj Facet!!!!! ty oszalaly znienawiści ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 20:03
            Caly swiat patzry? Jesli tak, to dobrze! Niech wiedza jak sie postepuje z
            demonstracjami, ktorych zdecydowana wiekszosc sobie nie zyczy.
            Moje namiary? Tak? My? W sensie jakas tajna policja pedalow?
          • Gość: Morphy Ty, europejsik, znowu kogos sadem straszysz... IP: *.icpnet.pl 23.11.04, 21:59
            A moze jakis argument? Wysil sie chociaz na jeden... na tyle postow chociaz 1 moglbys wymyslic...
            • Gość: dr huckenbush Re: Ty, europejsik, znowu kogos sadem straszysz.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 16:57
              Przeciez nie jest w stanie. Nie ma tyle oleju w glowie.
    • Gość: antyGEJ!! Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 17:15
      art - "Pod Zamkiem stali uczestnicy marszu. A dookoła jego przeciwnicy"

      I dlaczego redakcja nie pisze ze ci "przeciwnicy to nie byli kibole i
      zadymiarze tylko normalni poznaniacy ??
      • Gość: Jacek-Zieloni2004 Nie taki Poznań mi sie marzy !!!! IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:41
        nie widzialem noralnych Poznaniaków po stronie kontrdemonstarcji .... a
        wlasciwie to była faszystowska banda łysych kiboli, a nie Poznaniacy ... wstyd
        mi za nich , bo w swiat pojdzie info. że Poznań to ciemnogród i nietolerancyjne
        miasto ... gdzie bandy łysych bandytów decyduja o tym czy ktos ma prawo
        demonstarować czy nie .... dobrze że demonstarcja nie ruszyła w miasto, bo te
        bandy miałyby tylko pretekst do dalszych zadym ... dziekuje policja za
        powstrzymanie tej bandy agresywnych bandytów !!!
        • Gość: jay-z Poznan powstrzymal zboczencow! IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 19:14
          Zielony to jest Roszak i jego psuedoekologiczna organizacja ktora blokuje
          rozwoj miasta. Nie dla zboczencow. Ciemnogrod bylby wtedy gdybysmy nie
          powstrzymali parady lewackich idiotow i smierdacych potem zboczencow.
        • Gość: dr huckenbush FASZYZM - wiecie co to jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 20:09
          Wkurza mnie juz to. Co chwile od pedalow slysze w nasza strone wyzwiska w stylu
          "faszysci". Czy chociaz jeden z Was wie co to jest faszyzm? Jesli tak, to
          chetnie prosze o Wasze wytlumaczenie w tym watku. A jak nie wiecie co to jest,
          to nie uzywajcie slow, ktorych nie rozumiecie.
          • Gość: Europejczyk Biedny Hackenbushu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 20:35
            Dlaczego w swoich "postach" "generujesz" co drugie slowo pedal, dlaczego??
            powiedz to publicznie, poświęcasz nam Gejom tyle czasu? bo muszę Tobie
            powiedzieć że typowego "heteryka" czyli faceta z "Jajami"
            sprawy "Gejowskie" "G" obchodzą , co Tobie jest,??? a może Ty w dzieciństwie
            byleś uwiedziony przez pedofila???Dlaczego masz taką pilną potrzebę ciąglego
            manifestowania swej męskości tu na forum??Powoli zaczynam rozumieć Twoje
            potrzeby,(Imperatyw) zadalem Tobie te pytania, bo zawodowo zajmuję się
            psychologią!
            • Gość: dr huckenbush Re: Biedny Hackenbushu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:08
              Czyli kolejny psycholog-zboczeniec...
              Dlaczego poswiecam tyle czasu? Bo kocham Polske jak nic innego na swiecie i nie
              dopuszcze do zepsucia moralnego, obyczajowego, kulturowego tego wspanialego
              kraju! Dewiacjom musimy powiedziec stanowcze "NIE!" i je wyleczyc...
              • Gość: Europejczyk To sobie niedopuszczaj smieszny czlowieku!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:36
                Huckenbushu prosze bez inwektyw!!!!!Czy Polak może mówić normalnym
                cywilizowanym językiem???
              • Gość: Europejczyk a nie mozesz się zająć zlodziejami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:49
                Bandytami,oszustami, pedofilami w sutannach,ty mówisz o obronie przed zepsuciem
                przecież Polska jest zepsuta m kompletnie moralnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: Morphy Mam goraca prosbe IP: *.icpnet.pl 23.11.04, 22:09
          Zdaje sie, ze jestes wsrod tych 'cieplejszych' jakas tam fisza (oberfuhrergej czy jak wy tam to w 'europie' nazywacie), wiec mam do ciebie prosbe:

          ROZESLIJ PO CALEJ EUROPIE OSWIADCZENIA, ZE MY TU NIE LUBIMY HOMOSIOW I POPROS, ZEBY TU NIE PRZYJEZDZALI. CHCEMY TU ZYC W 'CIEMNOCIE'.

          Z gory dzieki!!!
          • Gość: Europejczyk Do budy!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 10:38
            • Gość: Morphy Ty, europejsik, znowu domagasz sie cenzury IP: *.icpnet.pl 24.11.04, 14:48
              Jak przystalo na prawdziwego komuniste, zamiast argumentow domagasz sie cenzury. To na tym ma polegac ta twoja 'europa', ze kazdy kto tylko osmieli sie miec inne zdanie niz taki los jak ty, powinien zostac ocenzurowany, a najlepiej wpakowany do obozu koncentracyjnego, co?

              Jak to wasz wielki przywodca socjalistyczny, Stalin, mawial:
              "Jest czlowiek - jest problem; nie ma czlowieka, nie ma problemu."

              Prawda, europejsik? Czlowiek niewygodny - zakneblowac i najlepiej do obozu, albo zamordowac. Od razu widac, ze rasowy socjalista z ciebie.
    • Gość: dr huckenbush Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 17:17
      Nie bylo mnie tam, ale jedno musze przyznac: jestem dumny z tego, ze jestem
      Poznaniakiem! Nasze miasto jest pionierskie: wladze zgode wydaly, ale (jak to
      od lat bylo w Polsce) najwazniejsze okazalo sie kryterium uliczne! Inne miasta
      niech biora z nas przyklad!
    • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 17:19
      Stalo sie to, na co czekala wiekszosc! Wiekszosc osob nie zyczyla sobie marszu
      pedalow, totez zostal on zablokowany. Takie sa zasady demokracji. Gdyby za
      kazdym razem podporzadkowywac sie mniejszosci, mielibysmy oligarchie!
      • Gość: beria [...] IP: *.pl 20.11.04, 17:25
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: grusz [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:27
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: beria siad frajerze.HHAHA IP: *.pl 20.11.04, 17:29
            siad
            • Gość: scura [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:31
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • Gość: beria [...] IP: *.pl 20.11.04, 17:35
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • Gość: beriacykor [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:37
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • Gość: beria a co ty ciota jestes? IP: *.pl 20.11.04, 17:39
                    co to za słownictwo - "paznokietki"?
                • Gość: dr huckenbush Re: ty dostaniesz w berecik ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:12
                  Ja mam nadzieje, ze to ostatnia proba marszu w Polsce. A jesli nie, to mysle ze
                  i inne miasta pojda droga wytyczona przez Poznan i zatrzymaja zaraze w zarodku...
                  • Gość: Europejczyk Mylisz się ,to dopiero się zacznie!!!!!!!!!!!!!!1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:42
                    Hackenbushu
            • Gość: dr huckenbush Re: siad frajerze.HHAHA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:11
              Powalajacy argument...
              • Gość: beria od dzis beda "argumenty" tylko w Waszym stylu IP: *.pl 20.11.04, 22:40
                i co szczekasz?
                • Gość: dr huckenbush [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:54
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • Gość: beria do budy IP: *.pl 20.11.04, 23:05
                    dość się naszczekałeś
                    • Gość: dr huckenbush Re: do budy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:06
                      Na nic innego Cie nie stac? Wrociliscie na tarczy, a normalnosc wrocila z
                      tarcza. Przyjmij to do wiadomosci, ze w Polsce sobie takich zachowan nie zyczymy
                      i chcemy je leczyc!
                      • Gość: beria wyleczymy Was z faszyzmu IP: *.pl 20.11.04, 23:08
                        Polska dla normalnych!
                        • Gość: dr huckenbush Re: wyleczymy Was z faszyzmu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:18
                          Tez tak uwazam - a choroba psychiczna, zwana homoseksualizmem, normalnoscia nie
                          jest!!!
                          • Gość: beria [...] IP: *.pl 20.11.04, 23:21
                            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                          • Gość: beria [...] IP: *.pl 20.11.04, 23:37
                            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                            • Gość: dr huckenbush Re: zostawiam Cie z własną dłonią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 00:15
                              To Ty masz kobiete? I ona toleruje to ze pedalow lubisz? Fuj!
                  • Gość: Europejczyk Hackenbush ,suwaku może już dośc!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:11
                    Nie kompromituj do reszty Polaków! Twoja idee fix zaczyna przerażać!!! idz do
                    swojej żony, i uprawiaj prokreację jak powiedzial jeden z "waszych " biskupów
                    • Gość: beria huckenbush to pewnie impotent IP: *.pl 20.11.04, 23:14
                      która by go chciała?
                      • Gość: dr huckenbush [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:20
                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                        • Gość: beria [...] IP: *.pl 20.11.04, 23:24
                          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                          • Gość: dr huckenbush Re: lubisz popatrzeć co? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 00:16
                            Jestes tepy i prosty jak Twoj imiennik z czasow Stalina...
                            • Gość: beria aleś leszczu IP: *.pl 21.11.04, 13:06
                              błysnął "entelektem"
                    • gili_vanili Re: Hackenbush ,suwaku może już dośc!!! 28.11.04, 22:59
                      Lepiej nie ryzykować, że to będzie się rozmnażać.
          • Gość: KT4D Re: Znajdziemy łoma na oszołoma.HHAHA IP: *.iu-bremen.de 20.11.04, 17:33
            Jakbys zapomnial, to w panstwie prawa tego typu kwestii nie rozwiazuje sie
            silowo. Kazda proba rozwiazania sprawy silowo powinna sie przynajmniej konczyc
            aresztem :D
            • Gość: beria łysych do pierdla IP: *.pl 20.11.04, 17:36
              to mam nadzieję, że łysi i kibole już siedzą w areszcie.
              • Gość: haha [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:43
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • Gość: beria co ty taki gadatliwy? IP: *.pl 20.11.04, 17:49
                  gadaj se. nie uleczysz w ten sposób swoich kompleksów
                  • Gość: dr huckenbush [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:15
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • Gość: beria masz jakis problem? IP: *.pl 20.11.04, 22:43
                      ciesz sie poki mozesz
                      • Gość: dr huckenbush Re: masz jakis problem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:05
                        Wez spieprzaj, bo takie pedalskie grozby zabawne nie sa...
                        • Gość: beria może i pedalskie są śmieszne IP: *.pl 20.11.04, 23:07
                          Wasze groźby sa śmieszne i pedalskie tez. A może Wy jesteście pedałami?
            • Gość: dr huckenbush Re: Znajdziemy łoma na oszołoma.HHAHA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:14
              Chcieli po dobroci... Poszly pisma do Grobelnego zeby zabronil maszerowania...
              Ale on swoje... Wiec trza bylo wziac sprawe w swoje rece...
          • Gość: dr huckenbush Re: Znajdziemy łoma na oszołoma.HHAHA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:11
            Pedaly maja ogromny dlug wdziecznosci u policji - bo gdyby nie policja, to
            porzadek bylby uczyniony doglebniej...
        • Gość: angelo do berii skoro wiekszosc chciała to gdzie byli? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:20
          GDZIE????? gdyby wiekszosc chciała to by wyszło z 5000-10000 tys. ludzi.

          U nas w krakowie niestety udało sie dwaiantom przejsc troche za duzo metrow.
          • Gość: dr huckenbush Re: do berii skoro wiekszosc chciała to gdzie byl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:17
            Ja niestety nie mialem czasu zeby tam jechac - bo chcialem zobaczyc co sie
            bedzie dzialo. Z ogromnym strachem wchodzilem na gazeta.pl zeby sprawdzic.
            Czytam, i oczom nie wierze... Przeszli na druga strone ulicy i koniec. Sukces!!!
        • Gość: jon Re: Znajdziemy łoma na oszołoma. IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 21:28
          precz z takimi marszami
        • Gość: dr huckenbush Re: Znajdziemy łoma na oszołoma. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:10
          Nie jestem lysy i z kibicami Lecha nie mam nic wspolnego - to pierwsza akcja za
          ktora bede im dziekowac.
          Wiekszosc chciala tego marszu? No jakos tego nie bylo widac. Staliscie pod
          Zamkiem otoczeni z kazdej strony przez przeciwnikow. Skoro "aktywistow" bylo
          wiecej, to osob ktore z biernym sprzeciwem pozostaly w domach z pewnoscia bylo
          wiecej niz tych, ktorzy Was cicho popierali.
          Przyjmijcie to do wiadomosic: polskie spoleczenstwo nie chce waszych
          demonstracji, bo sie tym brzydzimy!
          • Gość: beria polskie spoleczenstwo samo sie wypowie IP: *.pl 20.11.04, 22:38
            a Ciebie nikt nie pytał.
            • Gość: dr huckenbush Re: polskie spoleczenstwo samo sie wypowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:07
              Wypowie sie... Widac, ze wszyscy Wasz marsz mieli w dupie. W glownym wydaniu
              Faktow nic o Was nie mowili, w Wiadomosciach przez minute pod sam koniec. Ludzie
              nie chca Waszych manifestacji na ulicach!
      • Gość: poznaniak Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:26
        najwazniejsze bylo jedno
        na ulicy zapanowala jednosc
        obok siebie stali starsi ludzie, kibice, studenci, rodzice z dziecmi
        wszystkich laczylo jedno - wkurzenie, ze zboczency opanowali centrum miasta
        nawet policjanci sie tlumaczyli, ze wkurza ich to ze "musza ochraniac ta zgraje
        sodomitow" (cytat)
        nareszcie poznaniacy pokazali, ze to oni sa tym miastem i ani grobelny ani tzw
        UE nie beda nam narzucac, co jest normalne a co nie
        a ktoz zwala cos na kibicow jjest kretynem, tam byli normalni ludzie
        widzialem nawet murzyna, ktory krzyczal PEDALY hehe
        pozdrawiam wszystkich normalnych poznaniakow
        • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:20
          Ja mam drobny zal do policji. Bo domyslam sie, ze wiekszosc jest normalna i byla
          zbulwersowana demonstracja. Wiadomo, ze byli tam z przymusu. Ale nic by sie nie
          stalo, gdyby sytuacja - przypadkiem oczywiscie - wymknela sie policjantom z pod
          kontroli. Chociaz na chwile...
        • Gość: normalny poznaniak [...] IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.11.04, 15:15
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: conkret Dzięki za pozdrowienia IP: *.icpnet.pl 27.11.04, 03:23
          Jest jak jest, mamy głupie prawo i przepisy i te nie pozwalają żadnemu
          urzędnikowi(nawet Kwaśniewskiemu) zabronić marszu, musimy chodzić na wybory,
          wybierać mądrych ludzi i zmieniać prawo na takie aby normalnie się żyło
          normalnym ludziom.
          Nie mormalni powinni być leczeni lub zamykani. Bo czego oni chcą równość
          przecież jest każdy może zakładać rodzinę mieć żonę, wierzyć w co chce itd ...
          w konstytucji wyraźnie pisze.
          A im chce się więcej nie dość że są chorzy (bo to choroba), a jeśli nie choroba
          to chyba jakieś mutanty bo przecież normalny facet nie rż..e drugiego, są żeczy
          które powstały dla zaspokajania różnych potrzeb fizjologicznych a mutantom się
          funkcje pokićkały.
          Walczą o coś czego ja nie chcę - bo ja na przykład nie chcę poślubić faceta.
          czyli chcą znacznie więcej niż zdrowi normalni ludzie. Mutanty pragną
          tolerancji, ale co mamy tolerować, niepochamowaną rządzę posiadania więcej niż
          normalny człowiek.
          Nie wystarcza im już robienie tych swoich spraw w intymności, oni muszą mówić i
          pokazywać swoją nienormalność a przy tym wciągać nas w swoje głupie gierki.
          Chrzy ludzie doprowadzili do tego że normalni biorą się teraz za łby między
          sobą.
          Zarzucamy urzędnikom brak rozsądku, głupotę że zezwoliły na taką demonstrację
          mutanctwa. Ale prawo zwyczjnie mówi że wszelkie demonstracje są legalne kiedy
          się je oficjalnie zgłasza a nie kiedy się otrzyma zezwolenie. Przerwać można je
          jedynie wtedy gdy uczestnicy demonstracji łamią prawo.
          A tutaj łamanie prawa było z zewnątrz.
          Właśnie takie mamy prawo, prawo uchwalone przez idiotów którzy aby się wykazać
          gdziekolwiek i chcąc dorównać innym krajom z europy naśladują je. A niech sobie
          szwedzi czy duńczycy, anglicy czy holendrzy, francuzi a nawet niemcy zezwalają
          na takie "tolerancje"
          W krajach gdzie nie ma tak pięknych kobiet jak w Polsce i gdzie urodą mężczyźni
          o głowe przewyższają baby, nie dziwi nikogo zboczenie.
          Ale u nas w kraju najpiękniejszych kobiet świata to nietylko powinno dziwić ale
          wręcz powinniśmy obciąć trzynastki wszystkim urzędnikom i cały fundusz
          przeznaczyć na leczenie z wykorzystaniem wszelkich środków choroby która
          zaczyna zalewać nasz kraj.
          Zastanawiam się czasami i myślę że mam racje, a mianowicie niektóre frakcje
          polityczne wykorzystują to zboczenie aby zaistnieć na politycznej arenie.
          Kto wie czy nie finansują niektórych zboczonych kręgów.
          Tym razem nie udało się. PiS popisał się w Warszawie Kaczyński wbrew prawu
          zabronił marszu, w Poznaniu Tomczak (Prawo i Sprawiedliwość) nie zna prawa i
          półgębkiem krytykuje kogo się da.
          Czy ci ludzie gdyby Niedaj Boże doszli do władzy także łamali by prawo bo im
          się wydawało bo ich przekonania ....
          W demokratycznym państwie nie może być łamania prawa, bo gdy raz się to zrobi
          to .... . Są inne legalne rozwiązania chociażby wniosek do sejmu, uchwała i ...
          np. zabraniamy zboczeńcom, mutantom czy jak ich tam zwał, nawet mówić w
          publicznym miejscu o homoseksualiźmie.
          Ale nie IM jest tak wygodnie, Kaczyńskiemu marzy się totalitaryzm, a może
          zachłysnoł się epoką stalinowską kiedy władza mogła wszystko, bo przecież tak
          zrobił i próbuje nadal na innym polu niszczyć wszystko czego nie stworzył.
          Bo on nie potrzfi nic tworzyć, czy któraś jego inicjatywa była twórcza... ale
          co będę się rozpisywał wiem napewno że żaden Kaczyński czy inny Pisowiec
          żadnego wniosku o którym wyżej pisałem do sejmu nie złożyli i nie zlożą. Nie
          mówia też co zrobić aby w Polsce .... ale to inny temat
          Serwus.
    • tronix Byliśmy, jesteśmy, będziemy! 20.11.04, 17:23
      Drogi homofobie!
      Twoje kompromitujące zachowanie daje nam siłę by trwać...
      Pamiętaj: żyjemy między wami!
      • Gość: :D [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:24
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • tronix Re: Pamietaj o fotkach.. 20.11.04, 17:43
          spox rób fotek ile wlezie...
          mi to nie przeszkadza ;)
          przy okazji, nie zapominaj, że film który kupiłeś mógł byc wyprodukowany przez
          jakiegoś geja...
          • Gość: dr huckenbush Re: Pamietaj o fotkach.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:20
            Filmy robia maszyny, a nie pedaly.
            • tronix Re: Pamietaj o fotkach.. 21.11.04, 11:28
              przejaw mądrości?
              a może zgodzisz się z faktem, że ja pracuję właśnie w takiej firmie i te filmy
              robię?

              Gość portalu: dr huckenbush napisał(a):

              > Filmy robia maszyny, a nie pedaly.
              • Gość: ja Re: Pamietaj o fotkach.. IP: *.icpnet.pl 27.11.04, 03:31
                Ty nie robisz filmów tak ci się tylko wydaje ty robisz w "kanał"
            • Gość: Przemo_gej zelazna logika :-/ IP: 193.53.93.* 29.11.04, 13:40
              a komputery robia atomaty, a nie heterosie

              wstydz sie, huckenbush, a ja cie gdzies pochwalilem na forum za poziom w
              dyskusji... postaraj sie troche. szkoda marnowac bajtow na takie odzywki.
              • Gość: dr huckenbush Re: zelazna logika :-/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 21:55
                Gość portalu: Przemo_gej napisał(a):

                > a komputery robia atomaty, a nie heterosie
                >

                Bo tak jest ;-)
                Skladany moze jest przez czlowieka, ale zasadniczo wszystko to masowa produkcja
                przez maszyny, bo czlowiek (ani homo ani hetero) nie bylby w stanie tego
                wyprodukowac...
    • Gość: VROOOM Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.04, 17:30
      Dawno nie czułem takiego wstydu za własne miasto. Takiego nagromadzenia
      prymitywnej nietolerancji się nie spodziewałem. Tchórzliwy tłum - jak zwykle
      silnych tylko w grupie - dresiarzy zamaskowanych swoimi żałosnymi szaliczkami z
      logo prowincjonalnej drużyny Lech i na to wszystko banda frustratów, którzy nie
      są atrakcyjni dla żadnej płci i protestują w "świętej sprawie".
      A na to, niestety, bezradność uczestników marszu - w dużej mierze młodych
      dziewczyn, które zostały wyzwane od "pedałów"... Groteska, głupota, wstyd? Sam
      już nie wiem?
      ŻENADA. Poznań przegrał - nie przeszedł przez najprostszą próbę tolerancji.
      • Gość: antypedal Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:32
        sam przegrales
        przegrales swoje zycie z takimi pogladami
        to nie byli kretynie dresiarze, ale normalni ludzie
        zazenowani, ze ich miasto stalo sie arena dla pedalskich dzialaczy
        • Gość: KT4D Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.iu-bremen.de 20.11.04, 17:35
          Od kiedy normalny czlowiek nosi dres, szalik na ryju, naduzywa sterydow i
          kibicuje Lechowi "az do smierci"? :D
          • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:24
            A myslisz ze tylko tacy ludzie sie pojawili w obronie wyzszych wartosci?
            • Gość: KT4D Na zdjeciach... IP: *.iu-bremen.de 21.11.04, 00:45
              ...widac tylko drecholi, a w artykule pisza jeszcze o jakiejs babci rzucajacej
              jajkami. Watpie, zeby to "normalni" ludzie bili sie z policja i swoim
              zachowaniem spowodowali grozbe wybuchu zamieszek, co spowodowalo zatrzymanie
              Marszu Rownosci. Chyba ze tez sie podpisujesz pod haslem HWDP, lubisz wpier...
              smerfowi i uwazasz ludzi sobie podobnych za normalnych...
              • Gość: dr huckenbush Re: Na zdjeciach... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 00:56
                Nie chce sie autorytatywnie wypowiadac, bo mnie tam nie bylo. Ale z relacji
                niektorych forumowiczow wnioskuje, ze na zdjeciach nie pokazano wszystkich
                uczestnikow pikiety, a jedynie kibicow, zeby adrenalinke podniesc.
                HWDP - wiesz co, to jest skomplikowana sprawa. Czestokroc policja sama sie prosi
                o to zeby tak do nich mowic. Bo daja mandaty za bzdury, pol godziny beda
                przeszukiwac ludzi czy ktos nie ma w kieszeni blanta, a ulice obok moga kogos
                zabijac, okradac i policji tam nie bedzie...
                • Gość: KT4D Re: Na zdjeciach... IP: *.iu-bremen.de 21.11.04, 11:45
                  Wiesz, mnie tam tez nie bylo, co nie zmienia faktu, ze to wylacznie uczestnicy
                  KONTRmarszu mieli ochote na zadyme i zaklocanie porzadku publicznego. "Normalni"
                  przeciwnicy marszu by sobie mogli isc rownolegle, rzucic raz czy drugi jajkiem,
                  bo to sie zawsze zdarza i tyle. Wnioskujac z rodzaju wypowiedzi na forum i po
                  tym, jak sie ten marsz zakonczyl, mozna powiedziec, ze to po prostu glosna i
                  brutalna mniejszosc zastraszyla inna, mniej brutalna, a wiekszosc poznaniakow ma
                  ta kwestie gleboko w powazaniu, podobnie jak kwestie aborcji i inne...
                  • Gość: dr huckenbush Re: Na zdjeciach... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 11:57
                    Moim zdaniem mylisz sie. To organizatorzy i uczestnicy marszu - czyli aktywisci
                    homoseksualni ktorzy chca zrobic kariere na dupie - sa mala ale glosna grupa i
                    potem ludzie mysla, ze takich jest duzo. A nasze spoleczenstwo jest
                    konserwatywne i sobie tego po prostu nie zyczy.

                    Niech zyje Polska!!!
                    • Gość: KT4D No nie wiem... IP: *.iu-bremen.de 21.11.04, 19:14
                      O aborcji tez tak myslisz az tu nagle pojawiaja sie ciekawe sondaze, gdzie nagle
                      polowa Polakow nie ma nic przeciwko zalegalizowaniu aborcji... Czas, by CBOS
                      zrobil nowy sondaz, to zobaczymy...

                      Polska dla Polakow - hetero I homo... :D
                      • Gość: dr huckenbush Re: No nie wiem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 22:00
                        Sondaze sa sterowane przez ruchy feministyczne. Je***ete feminstki robia co sie
                        tylko da, by w mowic ludziom i politykom, ze aborcja ma publiczna akceptacje. A
                        prawda jest taka, ze mimo lewackiego Sejmu liberalizacja ustawy antyaborcyjnej
                        nie ma zadnych szans.
                        • Gość: KT4D Na paranoje nie ma lekarstwa... IP: *.iu-bremen.de 22.11.04, 02:47
                          ...a znasz dyrekcje CBOSu, zeby stwierdzic, kto wplywa na te sondaze?
        • Gość: Bip Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.11.04, 15:09
          Gratuluję Panu antypedała myślę, że powinien Pan to zachować na życie
      • Gość: antyVRoom Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:35
        Logo prowincjonalnej druzyny.. Po pierwsze klub Lech Poznan nie jest z
        prowincji. Po drugie kluby maja herby a nie loga. Po trzecie czepiasz sie
        czegos a sam atakujesz. Taka tolerencja. Poznan wygral probe czy chce byc
        miastem gdzie przestepcy typu Roszak i Mackowiak moga bezkarnie paradowac po
        ulicy i spelniac ich chore wizje swiata. Wizje swiata pod plaszczykiem
        niepelnosprawnych. To jest groteska. Na szczescie nie dopuszczono do tego. A Ty
        sie wyprowadz do kraju gdzie Twoja coreczka z loczkami pojedzie na oboz z
        opiekunami homo i ciesz sie wolnoscia. My mamy swoje miasto.
        • Gość: VROOOM Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.04, 17:42
          Jaki Poznań taka drużyna. A dziś wypełzła cała prowincjonalność. Herb, logo -
          mniejsza z tym. A jakość gry tego zespoliku zdaje się nie jest najlepsza. Taka
          właśnie mniej lub bardziej, ale prowincjonalna, z tego co widzę? To oczywiście
          dygresja.
          Tak właśnie się zastanawiam - lepiej, żeby moją potencjalną córką opiekowali
          się geje na obozie (tym bardziej, że moja córka z racji swojej płci ich nie
          interesuje). Czy może żeby zajęli się nią zdrowi, "normalni" i rasowo czyści
          polacy (mała litera świadomie użyta), jakich dziś miałem "przyjemność podziwiać?
          • Gość: brunet [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:44
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:28
              A kim jest ten caly Mackowiak, bo nie bardzo wiem...
          • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:27
            Gość portalu: VROOOM napisał(a):

            > Jaki Poznań taka drużyna. A dziś wypełzła cała prowincjonalność. Herb, logo -
            > mniejsza z tym. A jakość gry tego zespoliku zdaje się nie jest najlepsza. Taka
            > właśnie mniej lub bardziej, ale prowincjonalna, z tego co widzę? To oczywiście
            > dygresja.

            Ta prowincjonalna druzyna jest zdobywca Pucharu i Superpucharu Polski - to
            oczywiscie dygresja.

            > Tak właśnie się zastanawiam - lepiej, żeby moją potencjalną córką opiekowali
            > się geje na obozie (tym bardziej, że moja córka z racji swojej płci ich nie
            > interesuje)

            Dobra... Potencjalnym synkiem... Lepiej?

            > Czy może żeby zajęli się nią zdrowi, "normalni" i rasowo czyści
            > polacy (mała litera świadomie użyta), jakich dziś miałem "przyjemność podziwiać
            > ?

            Przedtem myslalem ze walczysz o jakies chore wartosci. Teraz widze ze jestes
            smieciem, bo wlasnego Narodu i Ojczyzny nie szanujesz.
      • Gość: nietolerancyjny Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.medizin.uni-essen.de 20.11.04, 17:46
        Mnie tez wstyd za moje miasto, wstyd mi za bande kretynow noszacych szaliki
        mojej ulubionej druzyny (wypraszam sobie nazywanie jej prowincjonalna). Banda
        neandertali bez pomyslu na zycie atakuje ludzi o wiele ambitniejszych,
        odwazniejszych, lepszych, slabszych jedynie fizycznie. Brak argumentow nadrabia
        piescia. Jak zwykle.Chcialbym by Poznan stal sie naprawde NIETOLERANCYJNY.
        Nietolerancyjny dla bandy lysoli, dla glupoty i przemocy. Dla mlodziezy
        wszechpolskiej- ktora z przyjemnoscia umiescilbym w gettcie.
        • Gość: angelo [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:26
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: nietolerancyjny Re: IP: *.medizin.uni-essen.de Poznan nie twoj. IP: *.medizin.uni-essen.de 20.11.04, 21:15
            Oo coz za spostrzegawczosc. Aha to juz wiem ze czasowa obecnosc w innym miejscu
            wyklucza mnie z grona Poznaniakow. Sypcie ta wyspe sypcie- mozecie juz dzis
            wyjechac gdzies na srodek Pacyfiku- byle na dlugo.
            • Gość: dr huckenbush Re: IP: *.medizin.uni-essen.de Poznan nie twoj. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:29
              No tak, z Niemiec, to sie faszyzmu nauczyl i stad ten pomysl z gettem... Precz!

              Niech zyje Polska!!!
        • Gość: Europejczyk mądry tekst! ! Polska,przechodzi trudny okres IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 19:52
          Oblędu katoprawicowego,ale jest nadzieja na szybką europejzację ludu z nad
          wisly,teraz mam nadzieje, wlączy się Unia Europejska,która wymusi na wladzach
          Polski penelizację takich kryminalnych zachowań, a to niestety potrwa!!
          • Gość: Włodek z Poznania UE ma się nijak do polskiego wymiaru sprawiedli... IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 20.11.04, 21:10
            wości. To polscy sędziowie muszą wreszcie chcieć karać ostrzej gwałcicieli,
            nożowników, chuliganów, ludzi posługujcych się siłą i agresją w codziennym
            życiu. Ale jakoś nie chcą.
            • Gość: Europejczyk Masz niestety Rację!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:39
              Posunę się dalej, w ocenie wymiaru sprawiedliwosci, sędziowie i prokuratorzy,
              wręcz sabotują prace sadów w Polsce!
          • Gość: tmk Re: mądry tekst! ! Polska,przechodzi trudny okres IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:18
            UE nie moze na Polsce nic wymusic ( w praktyce ), jedynie cos zalecic. A
            katoprawicofaszysci ;) szykuja sie na stolki przy Wiejskiej. Chyba znasz
            sondarze przedwyborcze? To nie potrwa, to baaardzo dluuugo potrwa.
            • Gość: Europejczyk Jest to wysoce prawdopodobne!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:13
              Ale przeszkodzimy im w Tym!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: dr huckenbush Re: mądry tekst! ! Polska,przechodzi trudny okres IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:31
            Co zdanie to jeszcze wieksza bzdura...
            To unia sie od nas czegos nauczy. Moze wreszcie w dawnych krajach UE zrozumieja,
            ze zboczen nie trzeba tolerowac i "schwundel-paraden" mozna unicestwic!
            • Gość: Europejczyk Jesteś jednak kompletnym nawiedzonym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:32
              Idiotą, a mialem już nadzieje ze??? czego Unia może nauczyć się od Polski,??
              antysemityzmu, czy moze zlodziejstwa? a moze pijanstwa??naucz się językow, nie
              schwundel paraden nur schwulen paraden, du bist ein echter idiot!!!!
              • Gość: dr huckenbush Re: Jesteś jednak kompletnym nawiedzonym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:34
                Z tym niemickim moglem przekrecic, bo nie znam go. Unia moze duzo nauczyc sie od
                Polski. Ze mozna otwarcie mowic "Jestem katolikiem" i nie ponosic za to
                konsekwencji. Ze mozna publicznie powiedziec "Homoseksualizm to choroba" i nie
                poniesc za to konsekwencji. Ze ostateczna decyzja nalezy zawsze do ludzi - nigdy
                do wladzy...
          • Gość: Morphy Owszem, trudny okres lewactwa IP: *.icpnet.pl 23.11.04, 22:12
            Przez 2 tysiace lat na terenach obecnej Polski zboczenia seksualne byly zakazane, czasem karane smiercia. Teraz niestety Polska przechodzi trudny okres masowego popierania zboczen seksualnych.
        • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:28
          Faszysta sie odezwal...
      • Gość: jonny Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 21:29
        poznan wygral - nie poddal sie i zablokowal marsz
      • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:23
        Poznan wygral i pokazal klase.
        Krakow - zakonczenie wlasciwe, ale mimo wszystko "impreza" rozwinela sie za bardzo.
        Warszawa - brak zgody prezydenta, marsz sie nie odbyl.
        Poznan - strach, przerazenie: prezydent wydaje zgode... bedziemy
        posmiewiskiem... Jednak okazalo sie, ze - jak zwykle - Poznan, nawet jak sie
        wszyscy odwroca od nas, potrafi dbac o swoje i Polske!

        Puchar jest nasz!!!
    • Gość: jarek62 Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:32
      Zenująca postawa policji,ciekawe kto tymi"{przeciwnikami"manipuluje-policja
      czy politycy????Swoją drogą jaja owszem leciały ale w strone uczestników
      marszu--tylko.
      • Gość: lalalala Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:36
        Zenujaca postawa policji ze ochranili przestepcow i zboczencow. Skandal.
      • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:24
        A moze mi ktos wyjasnic czemu cytryny? Bo wszedzie pisza o cytrynach... Czy to
        jakas aluzja czy tak po prostu?
    • Gość: XXL Bez sensu .... IP: *.tinet / *.tinet.pl 20.11.04, 17:39
      Dwie ekstremy się starły : lewacka i prawicowa.
      Idee jak zwykle na dalszym miejsu legły.

      W sumie zadyma była tylko na rękę organizatorom marszu.
      I pewnie o taką reklamę im chodziło, bo normalnie nikt
      by tej garstki nie zauważył........
      • Gość: zgadzam sie Re: Bez sensu .... IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:42
        XXL pierwsza wypowiedz odkrywajaca sedno sprawy. niejaki maciej roszak,
        niespelniony w zadnej dziedzinie zycia - pojawia sie tam gdzie bedzie
        telewizja. i tylko temu sluzyla dzisiejsza impreza. niepelnosprawnych i
        obcokrajowcow wzieto tylko zeby lepiej sie zamaskowac. wiadomo bylo, ze ludzie
        przeciwstawiaja sie temu - a mlodsi beda protestowac silowo. teraz nzowu
        powroci temat, jacy to jestesmy nietolerancyjni a pseudodzialacze pokroju
        roszaka, seigna znow do panstwowej kasy na swoje pseudo instytucje...
        • Gość: KT4D Re: Bez sensu, ale... IP: *.iu-bremen.de 20.11.04, 18:09
          Zgadzam sie rowniez. Niemniej prawda jest taka, ze ruch gejowski w USA zaczal
          sie takze od najazdu policji na klub gejowski na Christopher Street w Nowym
          Jorku. Po dwudniowych zamieszkach i kilku ofiarach smiertelnych wreszcie zaczeto
          o tym problemie dyskutowac na szeroka skale. I o zrobienie takiej "imprezy"
          tutaj wlasnie chodzilo.

          Inna rzecz ze dyskusja jeszcze w tym kraju chyba niczego na lepsze nie zmieniono...
          • oszolom.z.radia.maryja oczyściliśmy miasto z obyczajowego połświatka 20.11.04, 23:06
            Pelen sukces! niech lewactwo wie ze nie ma przyzwolenia na promocje zboczeń i
            dewiacji!! Dość już tych eksperymentów moralnych! Czas z tym skończyc! Pedały
            leczyć się!
            • Gość: KT4D Nowy Jork tez kiedys tak zdobywano... IP: *.iu-bremen.de 21.11.04, 00:47
              ...Polska tez kiedys bedzie tolerancyjna... Znajdzie sie predzej czy pozniej
              jakis lewacki oszolom, co zabije Rydzyka jak w Holandii Fortuyna i Radio nagle
              juz nie bedzie miec Ryja, a tolerancyjna inteligencja bedzie miec swiety spokoj.
              • Gość: dr huckenbush Re: Nowy Jork tez kiedys tak zdobywano... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 00:58
                A czy Ty myslisz, ze Rydzyk jest jakims duchowym przywodca normalnych ludzi? W
                bledzie jestes.
                • Gość: KT4D To w Polsce... IP: *.iu-bremen.de 22.11.04, 02:50
                  ...mamy 2 mln ludzi nienormalnych, ktorzy do tego ani sie nie lecza, ani nie
                  maja ograniczonych swobod obywatelskich, ani nawet nie wiedza o swojej chorobie?
                  Skandal normalnie :D A na serio - facet jest niebezpieczny, bo popularyzuje
                  niebezpieczne poglady...
            • Gość: Europejczyk Diagnosis! schizofrenia paranoidalna zespól Oszol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.04, 11:00
              natręctw o charakterze cyklicznym ,"uskok" 3- go stopnia!!!
              • Gość: Morphy [...] IP: *.icpnet.pl 23.11.04, 22:16
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: Przemo_gej oszolom, to jeszcze nie koniec! :) IP: 193.53.93.* 29.11.04, 13:44
              oszolom, mylisz sie! Poznan w dalszym ciagu roi sie od gejow i tak juz
              pozostanie. chuliganom udalo sie tylko zatrzymac jeden marsz. za rok bedzie
              nastepny.

              jak dla mnie, to ty sie mozesz zaczac leczyc. na nerwice natrectw (masz jakas
              obsesje na punkcie gejow)
      • Gość: Europejczyk XXL nie jesteśmy garstką, jesteśmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:36
        Dwumilionową spolecznością gejowską w Polsce, która jest prawie od roku
        czlonkiem Unii Europejskiej,A czasu nie da się zatrzymać!! to samo kiedyć
        przechodzila Ameryka,i byly ofiaty śmiertelne,Z przerażeniem patrzy na Polskę
        Europa, jesteśmy porównywani do rezerwatu, ( komentarz TV francuskiej dot,
        wydarzen w Poznaniu!!,Polak zaczyna budzić strach w Europie,Autodieb,
        ksenofob,antysemita i homofob, oto najlagodniejsze z określen jakie często
        slysze, kiedy jestem w Europie!!!
        • Gość: shakel Re: XXL nie jesteśmy garstką, jesteśmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:09
          Twoj komentarz wlasnie mi uzmyslowil, ze rzeczywiscie wiekszosc Polakow jest
          strasznie zacofana. Nigdy nie rozmawial z Zydem, ale krzyczy antysemickie
          wyzwiska. Zatroskana babunia na pewno trzyma kciuki za kochanego wnusia, ktory
          jest skrytym gejem, dresiarz zaciska piesc, gdy widzi Murzyna, ale w bloku na
          caly regulator slucha 50centa czy Ushera, jak ulica idzie kuternoga to slychac
          zarty... jest pelno ksenofobicznej i ograniczonej spolecznosci, ktora sprawia,
          ze Polska jest krajem, ktory mi brzydnie w oczach i w sercu. Szkoda.
        • Gość: XXL Europejczyku jesteście nieeuropejscy .... IP: *.tinet / *.tinet.pl 20.11.04, 23:13
          Te 2 miliony to niestety pobożne życzenia, statystycznie może kilkasettysięcy.

          Problem w tym, że większość homoseksualistów was (lewaków) nie popiera.
          Czy możesz sobie wyobrazić ich o innych poglądach ?
          Prawicowych, katolickich, centrowych ....
          Jak pisałem,całe to zajście miało podłoże polityczne,skrajnej lewicy i prawicy.
          C
          iekawe, jak ja bywam w Europie to najczęściej Polaków nazywają komunistami.
          I z tym poparciem (na szczęście mijającym) lewicy to jesteśmy faktycznie
          rezerwatem Europy.
          • Gość: dr huckenbush [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:35
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: Europejczyk Pandemonium Suwaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:44
              Zapisalem wszystkie Twoje teksty, będzie to ciekawy material poglądowy, na
              naszym seminarium, dot, ekstremizmów,zaprosimy cie tam, będziesz dowódem na
              istnienie, jednostek wyalienowanych.
              • Gość: dr huckenbush Re: Pandemonium Suwaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:45
                Dzisiejsza akcja Lecha i MW byla dowodem, ze to Wy jestescie jednostkami.
                Seminarium se mozesz robic - nie przyjde, bo nie walcze o zaden rozglos, a
                jedynie o normalnosc w kraju, ktory kocham.
                • Gość: Europejczyk na seminarium będziesz obiektem pogladowym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:50
                  Jako curiosum ze wschodu,
        • Gość: dr huckenbush Re: XXL nie jesteśmy garstką, jesteśmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:32
          Prawie dwumilionowa! Hahaha! To jest tak samo prawdziwe jak to, ze rocznie
          kilkaset tysiecy Polek usuwa ciaze... Propaganda i demagogia! Chcecie, zeby
          ludzie mysleli ze jest Was duzo i z tego tylko powodu uznali chorobe za cos
          normalnego.
          Kiedy jestes w Europie? A teraz to niby gdzie, baranie?
          Aha - w UE jestesmy zaledwie pol roku, a nie rok...
          • Gość: Europejczyk Odwal się wreszcie od nas Suwaku polamany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:38
            Durny jestes jak stolowa noga!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: dr huckenbush Re: Bez sensu .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:24
        Nikt nie zauwazyl, bo w Faktach ani slowa, w Wiadomosciach krotka wzmianka - i o
        to chodzi!
    • Gość: rafal chrost Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 17:42
      No i organizatorzy marszu osiagneli co chcieli.Ja juz nigdy nie zaglosuje na
      prezydenta miata Poznania Ryszarda Grobelnego. Wiadomy byl juz od dawna final
      tego marszu Teraz przeciwnicy tego marszu beda nazwani ciemnogrodem.
      • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:37
        Ciemnogrodem, faszystami, katoprawica itd. Ja to ignoruje - sa ograniczeni
        umyslowo, nie pojmuja podstawowych faktow - przykro mi. Ale mimo to uwazam, ze
        powinnismy im pomoc i ich wyleczyc.
    • Gość: StanislawMackowiak Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: 195.94.213.* 20.11.04, 17:45
      Poznaniacy, ci normalni - byli własnie zaprezentować swa wolę demokracji,
      równości i poszanowania praw innych. Dzieki stanowczej postawie Policji -
      dziękuję, bo też tam byłem uczestnikiem marszu równosci - ci ograniczeni, po
      katolicku wyrozumiali i miłosierni dla innych ludzi byli obici pałkami. Pewnie
      Chrystusa też byście obrzucili jajkami i wyzwali od żyda, masona, pedała i
      biedaka? Żal mi was i waszych bliskich, z takich wywodzą się faszyści. Tylko
      dlaczego nie pokrzyczeliście na Paetza, Wojciecha K i Sławomira P?
      • Gość: delikatesy Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:46
        mackowiak - kiedy splacisz dlugi ??
        • Gość: Stanislaw Mackowia Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: 195.94.213.* 20.11.04, 17:54
          ty, oddaj mi to co jesteś mi winien, bo ja tobie homofobie nic nie jestem
          winien. Jeżeli uwazasz inaczej podaj mnie do sądu o zwrot kaski a nie kłam
          publicznie o długach, których nie mam.
          • Gość: lolo Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:00
            Ja Tobie nic nie jestem winien. Winien jestes bankom, hurtowniom i pracownikom.
            Francuskie delikatesy. Procesy sie tocza a golas jeste jak obsczymurek. Hahah:)
            Pamietasz Akademie Ekonomiczna? piekne czasy nie:)?
      • Gość: imbir Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:48
        Oddaj dlugi a pozniej to sie obsciskuj z chlopcami po bramch:) pracownicu z
        michele badre
        Tak Cie Poznan lubi ze radnym juz nie jestes. Normalni poznaniacy przez takiego
        siwego dluznika jak Ty nie mogli przejsc ulica. Dziekujmy za wyplaty.
      • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:41
        A z jakiej racji ktos ma nazwac Chrystusa pedalem lub masonem? Czy Ty idiota
        jestes? Zydem mozna nazwac - bo nim przeciez byl, to kazdy wie.
        A czemu krzyczec na Paetza, skoro byl niewinny, a caly spisek byl misternym
        dzielem masonerii i zydokomuny?
        Na Wojciecha K i Slawomira P powiedziano duzo i wszystko.
      • Gość: Morphy Towarzyszu Mackowiak!!! IP: *.icpnet.pl 24.11.04, 15:04
        Faszysci, czyli narodowi socjalisci, biora sie z socjalistow. A kto, towarzyszu Mackowiak, jezeli nie wy, promuje socjalizm?

        Jak mawia stara prawda: tam, gdzie jest socjalizm, z czasem robi sie narodowy socjalizm (czyli faszyzm).

        Zatem towarzyszu Mackowiak, jezeli chcecie kogos oskarzac o promowanie faszyzmu, to trzeba pokazac palcem na samego siebie!
    • Gość: radca Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.olsztyn.mm.pl 20.11.04, 18:09
      Poznaję prawdziwe oblicze hołoty. Az dziw,że w takim porządnym mieście jak
      Poznań jest menelstwa nazistowskiego. I ta bezradna policja. Zawsze strzela nie
      wtedy kiedy trzeba.
      Polska staje się politycznym szambem Europy.
      Coraz bliżej Łukaszenki i Białorosi.
      • Gość: alek [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:10
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: radca Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.olsztyn.mm.pl 20.11.04, 18:41
          A co ty zrobiłeś żeby oczyścić Poznań ze zboczeńców = nazistów, nacjonalistów i
          młodziezowych bojówek lpr?
      • Gość: Ciemnogrodzianin Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.04, 18:31
        Chołota i naziści to ta cała homolewica - takie mieli hasła.
        A Europa to tylko Niemcy, Rosja i inni którzy nas tylko najeżdzali.
        • venus99 Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany 20.11.04, 18:34
          rzeczywiście jesteś ciemny analfabeto - naucz sie pisać po polsku.
      • Gość: teo Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:53
        Niestety, w ostatnich latach namnozylo sie lysych i brudnych pajacy...
      • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:46
        Zobaczysz, ze jeszcze inne kraje UE pojda za nami i w innych miastach parady
        pedalow beda sie podobnie konczyc...
    • Gość: KKK Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:17
      Mieszkam w Poznaniu od urodzenia i zawsze ceniłem jego mieszkańców za zdrowy
      rozsądek. Niestety, dziś pokazali swą prowincjonalność jak niedawno
      krakowianie. Poznańczycy umarli, pozostali wsiowi poznaniacy. To przykre
      • Gość: QXL Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:20
        Wies? Wies to ludzi jak Roszak ktorzy maluja po odnowionych kamienicach. Wies
        to popieranie zboczencow. Wies to taki na szczescie byly radny Mackowiak ktory
        nakradl a terez siwa glowka swieci przy okazji spedu ludzi ktorych jedyna
        ideologia sie jest byle sie nie myc i wypic tanie wino. To jest wies.
      • Gość: poznaniak Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:23
        zamknij sie KKK
        moja rodzina mieszka w tym miescie od ponad 250 lat. moi dziadkowie i
        pradziadkowie gineli w powstaniach, wojnach czy katowniach UB. dlatego ktos
        taki nie bedzie bruzdzil na moje ukochane miasto. ani moi dziadkowie ani
        rodzice nie byli rzucac kamieniami w towarzystwo na schodach zamku, ale byli z
        calaego serca przeciwny, by ulice ich ukochanego miasta, na dobro ktorego
        oddali swoja krew, pot i zdrowie, przemierzaly takie marsze!!!
        • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:50
          Wiwat Poznaniacy!
          Tak jak o niepodleglosc sami walczylismy - konieczne bylo Powstanie
          Wielkopolskie, pierwsze polskie wygrane powstanie, tak i teraz trzeba bylo wziac
          sprawy w swoje rece, bo wladza sie od nas odwrocila. I wygralismy! Walke o
          piekny kraj!

          Niech zyje Polska!!!
    • Gość: Europejczyk Stan wyjątkowy w Katolandzie!!! natychmiast!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:21
      Za atmosferę nienawiści okarżam kosciól katolicki
      • Gość: freddie [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:24
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Europejczyk Europa wstrzyma pieniadze dla was IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:27
          I zdechnioecie zglodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: noico [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:32
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: Europeczyk radze Tobie, innym podobnym, o opamiętanie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:36
              bo moze byc za pozno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
      • Gość: teo Re: Stan wyjątkowy w Katolandzie!!! natychmiast! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:46
        oraz lpr i pis
    • Gość: Europejczyk Panie prezydencie Kwaśniewski Prosze o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:32
      wprowadzenie stanu wyjątkowego w Poznaniu, prosze natychmiast wylapac tę
      kryminalną cholotę, prosze o uruchomienie instytucji sądów
      doraznych!!!!!!!!!!!!!!!Jeszcze dzisiaj Parlament europejski ustosunkuje się,
      do wydarzen w Poznaniu,Katoland musi być izolowany,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
      • Gość: ciemny Re: Panie prezydencie Kwaśniewski Prosze o IP: *.promax.media.pl / *.promax.media.pl 20.11.04, 18:34
        A kto odpowie za ten burdel??
      • Gość: michnikpilzurbanem Re: Panie prezydencie Kwaśniewski Prosze o IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:34
        Hahaha Kwasniewski. Jesli dla Ciebie autorytet ten co kradnie i obrazil groby
        zolnierzy w Charkowie bo byl pijany jak bela to ja dziekuje za taka Europe. Bez
        pozdro
        • Gość: Europejczyk dotrzemy się do was sami sprowokowaliście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:38
          To!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: zerotokwas Kwasniewski jest dla mnie nikim IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:39
            Kwasniewski jest dla mnie nikim po tym jak pijany bezsczscil groby Polakow w
            Charkowie.
        • Gość: dr huckenbush Re: Panie prezydencie Kwaśniewski Prosze o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:54
          I klamie! Pieprzyl ze jest mgr, a tu sie okazalo, ze nawet studiow nie skonczyl...
      • Gość: radca Re: Panie prezydencie Kwaśniewski Prosze o IP: *.olsztyn.mm.pl 20.11.04, 18:43
        zanim wywołać rewolucję naucz się polskiego.
      • Gość: dr huckenbush Re: Panie prezydencie Kwaśniewski Prosze o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:53
        ROTFL!
        Na szczescie niedlugo Kwachu bedzie mial w tym kraju do gadania tyle co... No, w
        kazdym razie niewiele...
        Unia Europejska... Zaczynasz sie bronic euroholota...
    • Gość: Agnieszka Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:39
      Precz pedału!!!
      • Gość: tmk Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:43
        Precz Agnieszko!
      • Gość: Europejczyk To bylo do mnie! precz pedalu! praw,Pedale!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:57
        poucz się!!!
      • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:58
        Hehe, slyszalem ze jakies babcie z takimi haslami biegaly na pikiecie :D :D :D
      • Gość: Przemo_gej Agnisiu, powtorz sobie gramatyke :))) IP: 193.53.93.* 29.11.04, 13:47
    • Gość: Europejczyk Europejczyk do "zieleniaka" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:57
      Dziękuje Tobie za "krzyk" rozpaczy!!! te Twoje frazy uratuja chociaz w
      odrobinie, honor Poznania,Polska stoi u progu, przewrotu katofaszystowskiego,
      musimy sobie zdac ztego jasno sprawę,Bandy pospolitych lysych
      przestępcow,próbują na ulicy ksztaltować politykę Panstwa!!!
      • Gość: samo Re: Europejczyk do "zieleniaka" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:42
        Mimo wszystko powinnismy walczyc o to, aby do tego przewrotu nie doszlo, mimo,
        iz bedzie przyzwolenie ( po wyborach?) wladz. Wg. mnie honor Poznania i tak nie
        jest uratowany. Jak moze, skoro brudasy zablokowaly glowna ulice, a policjanci
        sikali ze strachu?
    • Gość: posener. Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:59
      Największymi platfusami są władze miasta i policja, które nie są w stanie
      zapewnić mozliwości swobodnej wypowiedzi uczestnikom marszu! Wstyd z powodu ich
      niekompetencji!
      • Gość: maraget Wladze miasta ochraniaja zboczencow IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 19:03
        Wstyd mi ze policja musiala chronic przestepcow czyli uczestnikow marszu.
        • Gość: obywatel Re: Wladze miasta ochraniaja zboczencow IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 19:23
          nawet nie wyobrazam sobie jak musiala sie czuc policja, chroniac zboczencow...
          • Gość: amigo Re: Wladze miasta ochraniaja zboczencow IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 19:27
            Fatalnie o czym swiadcza rozmowy obywateli z mieszkancami ktorzy mieli przez
            bande niemyjacych sie oczolomow utrudnione zycie w centrum. Zaden ale to zaden
            z policjantow nie popieral tego marszu. Mieli poleceni chronic
            zboczencow.Poprawnosc polityczna to sie nazywa.
            • Gość: andre9999 Re: Wladze miasta ochraniaja zboczencow IP: *.238.86.254.adsl.inetia.pl 20.11.04, 20:11
              Gość portalu: amigo napisał(a):"(...) Mieli poleceni chronic
              > zboczencow.Poprawnosc polityczna to sie nazywa"-
              nie to się nie nazywa poprawność polityczna tylko występowanie w obronie
              powszechnie panującego porzadku prawnego.
              • Gość: ? Re: Wladze miasta ochraniaja zboczencow IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 20:27
                Porzadek prawny to przestepcy i zboczency za kordenem policji?
                • Gość: Definicjaaaaaa Re: Wladze miasta ochraniaja zboczencow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:00
                  Porządek prawny to jest to co napisane w obowiązującym prawie tępaku. Żadne
                  zboczenie nielegalne nie jest ani bycie zboczeńcem. Moje zboczenie to np.
                  damskie łydki i gó.. Ci do tego. A władze miasta ochraniają tego, kto ich o to
                  poprosi zgodnie z procedurą, idioto. A kogo mają ochraniać? Tego co myśli
                  podobnie jak oni? A może tylko rodzinę i kolegów, co? Ciebie na pewno by do tej
                  grupy nie zaliczyli.
      • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:59
      • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:59
        Policji powinnas dziekowac, bo Wam dupy uratowali... Pomysl sobie, jakby to
        wygladalo bez nich...
    • Gość: ojojoj Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 19:36
      Bla-bla-bla-bla....a pedałów coraz boszo w tym mieście.
    • oszolom.z.radia.maryja Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany 20.11.04, 20:15
      i Bogu niech bedą dzieki. Nie ma przyzwolenia na patologie społ ani tym
      bardziej na ich promocję! Czas z tym skończyć wreszczie! Jeśli o choroba to
      należy to leczyc jeśli tylko styl zycia i fanaberia zdekadentyzowanej lewackiej
      inteligencji - zwalczać!
    • Gość: Po co policja? Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 20:51
      Co potrafi nasza policja? Miała podobno ochraniać pokojową demonstrację a więc
      tłumić wszelkie akty i oznaki przemocy. Monitorowanie, wyłapywanie po cichu i
      bez prowokacji, spokojnie stłumic jak na meczu, dać przejśc wyznaczoną trasą
      osobom, które miały na to zezwolenie (a więc demonstracji zarejestrowanej). A
      oni? Przestraszyli się bandy w kominiarach (widziałem zdjęcia w TV), nie
      zareagowali, otoczyli kordonem i chyba się bali. Zatrzymali 9 osób, he he, na
      kilkudziesięciu rozrabiaków. Czemu nie każdego, kto rzucił kamieniem, butelką,
      itp? Czemu nie każdego, kto ich atakował? Chyba jak na ulicy będę biegł z pałą
      na policjanta to od razu mnie zatrzymają. A tu kibice mogli sobie bezkarnie
      porozrabiać i free, jedynie paru zatrzymują. Dupy, nie potrafią przy
      najmniejszej zadymce utworzyć ochrony i zapewnić bezpieczeństwa. Boją się
      interweniować, wyłapać wszystkich agresywnych, powlepiać mandatów. Chyba można
      wyrażać każdą nawet najbardziej zaściankową opinię, pokojowo, nie? Iść sobie
      drugą ulica i krzyczeć co innego. A tu bach - kibice blokuja ulicę, a biedni
      policjanci, bo kto ich w ogóle tam wysłał w takie zimno i po co, tylko stoją i
      co najwyżej, oddzielaja. Może tym miastem rządzą kibice jak mogą sobie
      centralną ulicę zablokować i nikt nie jest w stanie temu zapobiec? Może mi
      zablokuja jutro wejście na rynek, a policja grzecznie oddzieli i powie że
      przejścia nie ma, co?
      • Gość: teo Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:32
        Niestety, policja okazala sie kompletnie bezradna w zaistnialej sytuacji. Jak
        mam sie czuc bezpiecznie, skoro kibice moga zablokowac glowna ulice w miescie?
        • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 00:06
          Ulice zablokowaly pedaly. A policja ich chronila...
          • Gość: Ty hakenbusz Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 01:58
            Masz rozumek jak George Bush, ograniczony
    • Gość: !!! [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:02
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: TY ty Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:07
        Chyba jakieś kompleksy ciężkie masz.
      • Gość: teo Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:29
        Precz z kibolami !!!!! Glupie cioty z wszechpolski!!!
        • Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 00:07
          Cioty akurat byly po innej stronie barykady niz Lech i MW :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka