Gość: zieleniak IP: 217.97.244.* 20.11.04, 17:09 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: fn6ntfgn Półśrodki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 17:11 Szkoda, że policja wraz z normalnymi ludźmi nie zabrała się do spuszczenia wycisku tym rozwydrzonym zboczeńcom. Ludzie musza po prostu sami zajmować się ochroną swojego środowiska przed takimi totalniackimi szumowinami jak te pedryle - bo urzędasy mają to w dupie, ktoś przecież wydał pozwolenie na ten pedalskii spęd, nie ? Czy poznaniacy zamierzają pociągnąć do odpowiedzialności tego kto wydał zgode na ten spęd ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SAMO Re: Półśrodki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:26 WG CIEBIE NORMALNI LUDZIE TO TE SZUMOWINY Z KAMIENIAMI? SPADAJ NA DRZEWO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jon Re: Półśrodki IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 21:31 czy homo to normalni ludzi ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruda Re: Półśrodki IP: *.gdynia.mm.pl 21.11.04, 10:06 Gość portalu: jon napisał(a): > czy homo to normalni ludzi ? ********************** Podobnoż Giertych też nosi koronkową bieliznę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poznaniak MANIFESTACJA PEDAŁOW ROZGONIONA ha ha ha IP: *.twmi.rr.com 23.11.04, 00:53 Wysyłając policję państwową , aby ta Policja opłacana z funduszy podatnika UCZESTNICZYŁA w "DESANTACH" homoseksualistów z całej Polski NA ULICACH MIASTA Poznania ! DLACZEGO prezydent Poznania UPRZYWILEJOWAŁ homeseksualistów i pozwolił im robić IMPREZĘ - ZADYMĘ na ULICACH MIASTA Poznania !!! W Poznaniu i w Polsce jest TYSIĄCE oraganizacji, ugrupowań religijnych, związków, zrzeszeń . . . itp. i ONI WSZYSCY organizują wszelkiego rodzaju ZJAZDY, IMPRAZY, PRZEMÓWIENIA i MANIFESTACJE, ale w WYNAJĘTYCH przez SIEBIE SALACH lub LOKALACH nie zakułucając SPOKOJU PUBLICZNEGO na ulicach !!! Jak to DALEJ pójdzie, to te wszystkie oraganizacje, ugrupowania religijne, związki, zrzeszenia . . . itp. OSZOŁOMÓW ZACZNĄ teraz organizować POCHODY z WYMYŚLONYMI DEMAGOGICZNYMI hasłami w CENTRUM Poznania i to w każdą sobotę, bo tych różnych organizacji jest na KILKADZIESIĄT stron w książce telefonicznej. Poznaniowi GROZI zablokowanie centrum miasta w każdą sobotę przez jakiś OSZOŁOMÓW z falagami o różnych kolarach, a policja w Polsce, która się po prostu i tak już się NIE WYRABIA teraz DODATKOWO bedzie zajęta GŁUPOTAMI jak np. KOLEJNEJ asyscie „manifestacji” jakieś kolejnej grupy OSZOŁOMÓW co sobie UBZDURALI ZADYMĘ na jakiejś centralnej ulicy lub placu w Poznaniu. Niech KTO KOLWIEK w Poznaniu i w tym HOMOSEKSUALIŚCI , lezbijki czy ci wszyscy co mają jakieś DEWIACJE seksualne czy PSYCHICZNE, SPOTYKAJĄ się w jakieś WYNAJETEJ SALI czy LOKALU, ale na SWÓJ PRYWATNY WŁASNY RACHUNEK ! Niech geje wynajmą sobie jakiś WELKI LOKAL w Poznaniu bo takich jest pełno i IDENTYCZNIE jak inne oraganizacje przy dżwiach tego wynajetego lokalu POSTAWIĄ też WYNAJĘTĄ firmę ochroniarska i ona bedzie pilnować przy drzwiach i wpuszczać na PRYWATNĄ IMPREZĘ homoseksualistów do tego WYNAJETEGO LOKALU. IMPREZA homoseksualistów NA ULICACH Poznania BYŁA NA RACHUNEK PODATNIKA !!! Inne WSZYSTKIE organizacje ORGANIZUJĄ SWOJE SPOTKANIA w lokalach i nikt NIKOMU nie zakłóca spokoju na ulicach i właśnie NA TYM POLEGA ta demokracja !!! OSZOŁOMY homseksualisci uważąją, że demokracja polega na tym że mogą ZAKŁUCAĆ spokój na ulicach miast i na tym polega ta „równość” . Dlaczego Grobelny - prezydent Poznania jest taki NIE UCZCIWY wobec podatnika i OKRADA tego podatnika DOPŁACAJAC homeseksualistom do ich PRYWATNYCH IMPREAZ, co akurat oni UBZDURALI sobie zorganizowac „ZADYMĘ” NA ULICACH MIASTA Poznania ?? Niech się „SKRZYKUJĄ” pedały i lezbijki z całej Polski w Poznaniu NAWET CODZIENNIE, ale w WYNAJETYM przez SIEBIE LOKALU i SAMI SOBIE ZAPŁACĄ za swoją IMPREZĘ !! DLACZEGO prezydent Poznania UPRZYWILEJOWAŁ akurat homeseksualistów i pozwolił im robić IMPREZĘ - ZADYMĘ na ULICACH MIASTA Poznania i pogonił państwową policję na IMPREZĘ ULICZNĄ homoseksualistów. DLACZEGO akurat PEDAŁOM Grobelny i urzad miasta POZWOLIŁ zakłocać spokój publiczny NA ULICACH Poznania i organizował homeskualistom asyste policji, której to policji TRZEBA BYŁO przeciż SPECJALNIE ZAPŁACIĆ z kieszeni podatnika za czas pracy bo hemoseksulaistom, UBZDURAŁO się robić ZADYMĘ akurat na ulicach !!!??? W WYNAJETYM LOKALU niech się homseksualisci „SKRZYKUJĄ” i wymanifestują ILE CHCĄ, zawołają sobie te media czyli kogo sobie tam życzą, aby nagłasniali ich „DESANTA” na Poznań, IDENTYCZNIE jak to robią WSZYSTKIE inne zoorganizowane grupy ludzi w partiach politycznych, związkch, zrzeszeniach . . . itp. Dlaczego Grobelny UPRZYWILIJOWAŁ homoseksualistów i SPRZENIEWIERZA pieniądze podatniaka płacąc państwowej policji za udział tej policji w PRYWATNYCH IMPREZACH ULICZNYCH jakichkolwiek OSZOŁOMÓW. Poznaniacy ! PO CO wam taki prezydent mista jak Ryszard Grobelny co TRWONI pieniadze podatnika ? Nie wyobrażam sobie jaki to byłby BAŁAGAN np. na 5 Aleji w New Yorku gdyby tam jakieś OSZOŁOMY organizowały jakieś manifestacje, dlatego jak sie tam pokażą jakeś OSZOŁOMY to zmiatani działkami wodnymi a nawet PAŁOWANI za zakłucanie spokoju publicznego bo tyle jest tego OSZOŁOMSTWA w Ameryce i oczywiście też w Polsce. Wy tam w Polsce NIE DAJCIE się ZWIEŚĆ jakieś DEMAGOGI OSZOŁOMÓW, że niby brak jest w Polsce „demokarcji” lub „równości” bo kilkunastu OSZOŁOMOM zabroniono zrobić „ZADYMĘ” w centrum miasta i zakłucić spokój uliczny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemo_gej przestan krzyczec, pocwicz ortografie i zmadrzej.. IP: 193.53.93.* 23.11.04, 16:01 a przy okazji - to cie pewnie zaskoczy :))) - geje i lesbijki sa rowniez Polakami i podatnikami i maja prawo korzystac ze wszystkiego, co oferuje panstwo, takze z ochrony policji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemo_gej polska demokracja i naiwni zadymiarze IP: 193.53.93.* 23.11.04, 16:24 Szkoda, ze polska demokracja jest tylko na pokaz. niby wszystko na miejscu, rzad, parlament, ustawy, ale przeciez i tak dzieje sie co chce. policja broni ekonomistow i politykow, ktorzy przyjezdzaja na szczyty i rozmowy, a potem biernie patrzy, jak chuligani obrzucaja kamieniami niewinnych ludzi, takze rodziny z dziecmi (tak, tak, oni tez byli na Marszu). ale nie mam pretensji do zadymiarzy, choc mnie denerwuja. oni sa naiwni, daja sie manipulowac prawicowym politykom, ktorym w to graj - po trupach do kariery i forsy. naszczuc na siebie tlumy i krzyczec o upadku panstwa. wspaniale to wyglada w telewizji, no nie? prawie jak mowy Juliusza Cezara. dla pozorow lapie potem policja paru zadymiarzy - chlopakow, ktorzy sie za bardzo nie zastanowili, co robia, tylko poszli owczym pedem za kolegami i glosem LPR czy PiS. chlopaki laduja przed sadem, w areszcie i maja przechlapane, podczas gdy politycy bryluja w telewizji, moze nawet zdenerwuja sie "na to chuliganstwo". male rybki sie lapie, duze zostawia na swobodzie. robcie tak dalej, chlopaki! rzucajcie kamieniami, bijcie kogo sie da, ktoregos dnia trzeba bedzie za to beknac. a Wielki Brat z LPR bedzie sie wam w tylko w oczy smial... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bydgoszczanin Re: Półśrodki IP: *.telsten.com / *.telsten.com 28.11.04, 15:49 Poznań takie fajne i ciekawe miasto tylko szkoda ze zyją tam ludzie tak malo tolerancyjni WSTYD POZNIACY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dh6hd6he [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 17:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:13 Po pierwsze nie drzyj ryja. Masz jaja to walcz. A zboczencom Poznania nie oddamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.11.04, 17:13 Nie przesadzaj. Po co od razu te wielkie słowa? Ot po prostu banda zacofanych łysych debili. To, że krzyczą najgłośniej nie znaczy, że stanowią jakąś większość. Chyba , że u Jankowskiego na kazaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vivat Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:19 Banda lysych debili. 99% jest inteligentniejsza od Ciebie. Normalni jescze sa wiekszoscia w tym miescie i cale szczesci. Zboczencom Poznan powiedzial nie:)!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 17:23 Oczywiscie! Bo kazdy kto nie kocha pedalow jest zacofany i nieeuropejski! I prawda jest taka, ze przeciwnicy byli w wiekszosci. Stalo sie to, o co walczyla wiekszosc! Demokracja wygrala! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Sluchaj Facet!!!!! ty oszalaly znienawiści maly IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:25 Polaczku!!!!!!!na to patrzy caly świat,jestes też winny tego co się stalo w Poznaniu, mamy twoje namiary staniesz przed sądem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uruchamiamy procedurę śledczą ,Przewrót prawicowo kościelny nie przejdzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angelo [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:31 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Straszysz Przewrotem???????????????????????/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:40 Kryminalisto?????????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angelo Re: Straszysz Przewrotem???????????????????????/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:45 Niewiasto nawet nie jestem z Poznania mosiądzu jeden! Za kryminaliste uzytego bez podstawnie w sumie juz by cie mozna było zbanowac na to forum i powiadomoc twojego providera ze rozrabiasz. ps. Jaki przewrot?, znasz znaczenie tego słowa? o czym ty w ogle piszesz? gdzie? kiedy? za ile? jak?, poprostu Swiat sie oczyszcza to naturalna kolej rzeczy gdy juz sie tak zanieczysci jak obecnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Język faszyzmu?? a z czego się niby oczyszcza??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:48 Z zydów, pedalów,,chorych, innowierców??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angelo Re: Język faszyzmu?? a z czego się niby oczyszcza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:53 Zydzi akurat sa bardzo dobrymi ludzmi , homosiow jak najbardziej spychac do ich własnych domow, chorych i kalekich trzeba chronic i starac sie leczyc oraz ułatwiac zycie, inowiercow tylko jedna grupa- islamofaszystow wiesz takie jakies 20% społeczenstwa wsrod muzułamanow na swiecie. Pozatym nie mieszaj w to chorych , zydow, ciemnoskorych i ludzi kotrzy spokojnie wyznaja swoją religie. ps. czy ty jestes jakis nie kumaty czy czytac nie umiesz? a tak sie chwalicie inteligencją:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Coś tobie powiem te wasze wyczyny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 19:06 Na ulicach polskich miast ,Krakow., Warszawa, a teraz Poznań to nic innego jak, szarpanie prosiaka, przed zarżnięciem,bo nic nie znaczycie w zjednoczonej europie( mam na myśli to wasze katoprawicowe towarzystwo) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michalaniol Euro-pejczyku bo Cie wybatoze, IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 19:10 To Ty nic nie znaczysz. Smiec ktory uwaza ze Kwasniewski ktory spil sie i obrazal pomordowanych Polakow nigdzie nic nie oznacza. Jak spojrzysz sobie w lustro to powtarzaj sobie ze nic nie znaczysz. Nedzne 70 kg tolerancji,neostrada i 1300 na reke. Hahaha jestes zerem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 19:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: davinci Euo-pejczyk idz sprzedaj Polske razem z pijakiem IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 19:25 Kwasniewskim. Spijcie sie na grobach bohaterow tego kraju np. w Charkowie a na miejscha pamieci wybudujcie gejowskie kluby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kokosz Re: Do Michala Aniola który byl gejem!!!!!!!!!! IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 21:24 tak tak słyszałem o waszych hasłach na transparentach -"Kopernik też była lesbijką". wy nie wiecie co to uszanować człowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Inzynierze! to dzięki milości!!, Michal Aniol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:44 Stworzyl te dziela, które wielbi, caly swiat, z kosciolem na czele, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Inzynierze! to dzięki milości!!, Michal Aniol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:05 A co ma do tego kosciol? A Michal Aniol stworzyl wspaniale dziela bo byl geniuszem - a nie dlatego, ze byl pedalem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk On kochal miloscią niezwyklą! drugiego czlowieka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:33 Umyśle scisly!! ja rozumiem ze możesz tego nie czuć,ale proszę nie upraszczaj,"Tworzywem" dla niego, bylo poczucie piekna, i Czlowiek!! który jest dzielem doskonalym,a sam On, (Michal Aniol) byl dzielem stwórcy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: On kochal miloscią niezwyklą! drugiego czlowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:35 Ale to czy jest homo czy hetero ma sie nijak do tego, co tworzyl! Czy on przedstawial kopulujace pary? Nie! On robil NORMALNE, ASEKSUALNE dziela sztuki i homo/hetero nie ma nic do tego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Owszem ma, poniewaz w tych czasach , IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:39 Musial ukrywać się ze swoimi inklinacjami!!(kościol)(Cierpienie i extaza!!!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Owszem ma, poniewaz w tych czasach , IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Owszem ma, poniewaz w tych czasach , IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:51 Nie musial sie ukrywac, bo homoseksualizm nigdy za przestepstwo nie byl uznawany. Zreszta w tamtych czasach kosciol byl dosc zepsuty, wiec latwo by sie mogl wykaraskac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Owszem musial! bo bylby napiętnowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:55 Jak dzisiaj 21- wieku, w Poznaniu!!!!!!!A kościol zawsze byl "Zepsuty"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kwadransik Re: Do Michala Aniola który byl gejem!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:09 Ale czy oni sie z tym obnosili Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Euro-pejczyku bo Cie wybatoze, IP: *.238.86.254.adsl.inetia.pl 20.11.04, 19:42 "michalaniol" - Wiesz że michał anioł był gejem, z twojmi pogladami może byś zmienił logo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angelo Re: Coś tobie powiem te wasze wyczyny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:10 Ja nie biore w nich udziału ale popieram je. I powiem tylko tyle skoro społeczeństwo USA czyli panstwa ktore deklasuje pod każdym względem wszystkie inne uważa że sam fakt dyskusji nt. zwiazków homo juz zakrawa na żart to znaczy tyle że to faktycznie jest patologia i idiotyzm. Europa dopuki nie zacznie całkowicie nasladować USA na każdej płaszczyznie jak po II wojnie dotąd bedzie sie staczać coraz bardziej pod każdym wzgledem a przedewszystkim pod wzgledem gospodarczym bo promotorzy homo to tez socjalisci czyli kaganiec rozwoju, a gdy juz stopa życiowa spadnie bardzo nisko wtedy sie zacznie taka rozróba przez ten bajzel ze wszyscy beda płakać i pozostanie jedynie uciekać. Chcecie tego? bo ja nie ale jesli bedzie trzeba to wyjade za ocean. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kwadransik Re: Coś tobie powiem te wasze wyczyny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:13 A co do rzeczy maja katolicy czy ateisci przecież ten marsz rozzuchwala boczeńców zlodzieji pijaków bandytów i POLACY bez wzgledu na przekonania maja się godzić na wszejawy zła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Morphy Hurrrra!!! Moze nas wyrzuca z tej 'europy'! IP: *.icpnet.pl 23.11.04, 22:03 Byloby super!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Hurrrra!!! Moze nas wyrzuca z tej 'europy'! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 16:56 Lepiej poczekac i zanim nas wyrzuca to nauczmy Europe, zeby miala wlasne zdanie. Ze Berlin, Paryz, Lizbona i kazde inne miasto moze powiedziec "nie" paradzie pedalow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Język faszyzmu?? a z czego się niby oczyszcza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 20:05 Najbardziej mnie zastanawia, czmeu mowicie na kazdego "faszysci". Rozumiesz chociaz co to znaczy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Straszysz Przewrotem???????????????????????/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 20:04 Raczej przewiduje powrot do normalnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Sluchaj Facet!!!!! ty oszalaly znienawiści ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 20:03 Caly swiat patzry? Jesli tak, to dobrze! Niech wiedza jak sie postepuje z demonstracjami, ktorych zdecydowana wiekszosc sobie nie zyczy. Moje namiary? Tak? My? W sensie jakas tajna policja pedalow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Morphy Ty, europejsik, znowu kogos sadem straszysz... IP: *.icpnet.pl 23.11.04, 21:59 A moze jakis argument? Wysil sie chociaz na jeden... na tyle postow chociaz 1 moglbys wymyslic... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Ty, europejsik, znowu kogos sadem straszysz.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 16:57 Przeciez nie jest w stanie. Nie ma tyle oleju w glowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyGEJ!! Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 17:15 art - "Pod Zamkiem stali uczestnicy marszu. A dookoła jego przeciwnicy" I dlaczego redakcja nie pisze ze ci "przeciwnicy to nie byli kibole i zadymiarze tylko normalni poznaniacy ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek-Zieloni2004 Nie taki Poznań mi sie marzy !!!! IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:41 nie widzialem noralnych Poznaniaków po stronie kontrdemonstarcji .... a wlasciwie to była faszystowska banda łysych kiboli, a nie Poznaniacy ... wstyd mi za nich , bo w swiat pojdzie info. że Poznań to ciemnogród i nietolerancyjne miasto ... gdzie bandy łysych bandytów decyduja o tym czy ktos ma prawo demonstarować czy nie .... dobrze że demonstarcja nie ruszyła w miasto, bo te bandy miałyby tylko pretekst do dalszych zadym ... dziekuje policja za powstrzymanie tej bandy agresywnych bandytów !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jay-z Poznan powstrzymal zboczencow! IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 19:14 Zielony to jest Roszak i jego psuedoekologiczna organizacja ktora blokuje rozwoj miasta. Nie dla zboczencow. Ciemnogrod bylby wtedy gdybysmy nie powstrzymali parady lewackich idiotow i smierdacych potem zboczencow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush FASZYZM - wiecie co to jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 20:09 Wkurza mnie juz to. Co chwile od pedalow slysze w nasza strone wyzwiska w stylu "faszysci". Czy chociaz jeden z Was wie co to jest faszyzm? Jesli tak, to chetnie prosze o Wasze wytlumaczenie w tym watku. A jak nie wiecie co to jest, to nie uzywajcie slow, ktorych nie rozumiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Biedny Hackenbushu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 20:35 Dlaczego w swoich "postach" "generujesz" co drugie slowo pedal, dlaczego?? powiedz to publicznie, poświęcasz nam Gejom tyle czasu? bo muszę Tobie powiedzieć że typowego "heteryka" czyli faceta z "Jajami" sprawy "Gejowskie" "G" obchodzą , co Tobie jest,??? a może Ty w dzieciństwie byleś uwiedziony przez pedofila???Dlaczego masz taką pilną potrzebę ciąglego manifestowania swej męskości tu na forum??Powoli zaczynam rozumieć Twoje potrzeby,(Imperatyw) zadalem Tobie te pytania, bo zawodowo zajmuję się psychologią! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Biedny Hackenbushu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:08 Czyli kolejny psycholog-zboczeniec... Dlaczego poswiecam tyle czasu? Bo kocham Polske jak nic innego na swiecie i nie dopuszcze do zepsucia moralnego, obyczajowego, kulturowego tego wspanialego kraju! Dewiacjom musimy powiedziec stanowcze "NIE!" i je wyleczyc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk To sobie niedopuszczaj smieszny czlowieku!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:36 Huckenbushu prosze bez inwektyw!!!!!Czy Polak może mówić normalnym cywilizowanym językiem??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk a nie mozesz się zająć zlodziejami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:49 Bandytami,oszustami, pedofilami w sutannach,ty mówisz o obronie przed zepsuciem przecież Polska jest zepsuta m kompletnie moralnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Morphy Mam goraca prosbe IP: *.icpnet.pl 23.11.04, 22:09 Zdaje sie, ze jestes wsrod tych 'cieplejszych' jakas tam fisza (oberfuhrergej czy jak wy tam to w 'europie' nazywacie), wiec mam do ciebie prosbe: ROZESLIJ PO CALEJ EUROPIE OSWIADCZENIA, ZE MY TU NIE LUBIMY HOMOSIOW I POPROS, ZEBY TU NIE PRZYJEZDZALI. CHCEMY TU ZYC W 'CIEMNOCIE'. Z gory dzieki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Morphy Ty, europejsik, znowu domagasz sie cenzury IP: *.icpnet.pl 24.11.04, 14:48 Jak przystalo na prawdziwego komuniste, zamiast argumentow domagasz sie cenzury. To na tym ma polegac ta twoja 'europa', ze kazdy kto tylko osmieli sie miec inne zdanie niz taki los jak ty, powinien zostac ocenzurowany, a najlepiej wpakowany do obozu koncentracyjnego, co? Jak to wasz wielki przywodca socjalistyczny, Stalin, mawial: "Jest czlowiek - jest problem; nie ma czlowieka, nie ma problemu." Prawda, europejsik? Czlowiek niewygodny - zakneblowac i najlepiej do obozu, albo zamordowac. Od razu widac, ze rasowy socjalista z ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 17:17 Nie bylo mnie tam, ale jedno musze przyznac: jestem dumny z tego, ze jestem Poznaniakiem! Nasze miasto jest pionierskie: wladze zgode wydaly, ale (jak to od lat bylo w Polsce) najwazniejsze okazalo sie kryterium uliczne! Inne miasta niech biora z nas przyklad! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 17:19 Stalo sie to, na co czekala wiekszosc! Wiekszosc osob nie zyczyla sobie marszu pedalow, totez zostal on zablokowany. Takie sa zasady demokracji. Gdyby za kazdym razem podporzadkowywac sie mniejszosci, mielibysmy oligarchie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beria [...] IP: *.pl 20.11.04, 17:25 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grusz [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:27 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scura [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:31 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beria [...] IP: *.pl 20.11.04, 17:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beriacykor [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:37 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beria a co ty ciota jestes? IP: *.pl 20.11.04, 17:39 co to za słownictwo - "paznokietki"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: ty dostaniesz w berecik ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:12 Ja mam nadzieje, ze to ostatnia proba marszu w Polsce. A jesli nie, to mysle ze i inne miasta pojda droga wytyczona przez Poznan i zatrzymaja zaraze w zarodku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Mylisz się ,to dopiero się zacznie!!!!!!!!!!!!!!1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:42 Hackenbushu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: siad frajerze.HHAHA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:11 Powalajacy argument... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beria od dzis beda "argumenty" tylko w Waszym stylu IP: *.pl 20.11.04, 22:40 i co szczekasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:54 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: do budy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:06 Na nic innego Cie nie stac? Wrociliscie na tarczy, a normalnosc wrocila z tarcza. Przyjmij to do wiadomosci, ze w Polsce sobie takich zachowan nie zyczymy i chcemy je leczyc! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beria wyleczymy Was z faszyzmu IP: *.pl 20.11.04, 23:08 Polska dla normalnych! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: wyleczymy Was z faszyzmu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:18 Tez tak uwazam - a choroba psychiczna, zwana homoseksualizmem, normalnoscia nie jest!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beria [...] IP: *.pl 20.11.04, 23:21 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beria [...] IP: *.pl 20.11.04, 23:37 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: zostawiam Cie z własną dłonią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 00:15 To Ty masz kobiete? I ona toleruje to ze pedalow lubisz? Fuj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Hackenbush ,suwaku może już dośc!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:11 Nie kompromituj do reszty Polaków! Twoja idee fix zaczyna przerażać!!! idz do swojej żony, i uprawiaj prokreację jak powiedzial jeden z "waszych " biskupów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beria huckenbush to pewnie impotent IP: *.pl 20.11.04, 23:14 która by go chciała? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:20 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beria [...] IP: *.pl 20.11.04, 23:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: lubisz popatrzeć co? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 00:16 Jestes tepy i prosty jak Twoj imiennik z czasow Stalina... Odpowiedz Link Zgłoś
gili_vanili Re: Hackenbush ,suwaku może już dośc!!! 28.11.04, 22:59 Lepiej nie ryzykować, że to będzie się rozmnażać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KT4D Re: Znajdziemy łoma na oszołoma.HHAHA IP: *.iu-bremen.de 20.11.04, 17:33 Jakbys zapomnial, to w panstwie prawa tego typu kwestii nie rozwiazuje sie silowo. Kazda proba rozwiazania sprawy silowo powinna sie przynajmniej konczyc aresztem :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beria łysych do pierdla IP: *.pl 20.11.04, 17:36 to mam nadzieję, że łysi i kibole już siedzą w areszcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haha [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:43 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beria co ty taki gadatliwy? IP: *.pl 20.11.04, 17:49 gadaj se. nie uleczysz w ten sposób swoich kompleksów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:15 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: masz jakis problem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:05 Wez spieprzaj, bo takie pedalskie grozby zabawne nie sa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beria może i pedalskie są śmieszne IP: *.pl 20.11.04, 23:07 Wasze groźby sa śmieszne i pedalskie tez. A może Wy jesteście pedałami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Znajdziemy łoma na oszołoma.HHAHA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:14 Chcieli po dobroci... Poszly pisma do Grobelnego zeby zabronil maszerowania... Ale on swoje... Wiec trza bylo wziac sprawe w swoje rece... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Znajdziemy łoma na oszołoma.HHAHA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:11 Pedaly maja ogromny dlug wdziecznosci u policji - bo gdyby nie policja, to porzadek bylby uczyniony doglebniej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angelo do berii skoro wiekszosc chciała to gdzie byli? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:20 GDZIE????? gdyby wiekszosc chciała to by wyszło z 5000-10000 tys. ludzi. U nas w krakowie niestety udało sie dwaiantom przejsc troche za duzo metrow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: do berii skoro wiekszosc chciała to gdzie byl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:17 Ja niestety nie mialem czasu zeby tam jechac - bo chcialem zobaczyc co sie bedzie dzialo. Z ogromnym strachem wchodzilem na gazeta.pl zeby sprawdzic. Czytam, i oczom nie wierze... Przeszli na druga strone ulicy i koniec. Sukces!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jon Re: Znajdziemy łoma na oszołoma. IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 21:28 precz z takimi marszami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Znajdziemy łoma na oszołoma. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:10 Nie jestem lysy i z kibicami Lecha nie mam nic wspolnego - to pierwsza akcja za ktora bede im dziekowac. Wiekszosc chciala tego marszu? No jakos tego nie bylo widac. Staliscie pod Zamkiem otoczeni z kazdej strony przez przeciwnikow. Skoro "aktywistow" bylo wiecej, to osob ktore z biernym sprzeciwem pozostaly w domach z pewnoscia bylo wiecej niz tych, ktorzy Was cicho popierali. Przyjmijcie to do wiadomosic: polskie spoleczenstwo nie chce waszych demonstracji, bo sie tym brzydzimy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beria polskie spoleczenstwo samo sie wypowie IP: *.pl 20.11.04, 22:38 a Ciebie nikt nie pytał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: polskie spoleczenstwo samo sie wypowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:07 Wypowie sie... Widac, ze wszyscy Wasz marsz mieli w dupie. W glownym wydaniu Faktow nic o Was nie mowili, w Wiadomosciach przez minute pod sam koniec. Ludzie nie chca Waszych manifestacji na ulicach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poznaniak Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:26 najwazniejsze bylo jedno na ulicy zapanowala jednosc obok siebie stali starsi ludzie, kibice, studenci, rodzice z dziecmi wszystkich laczylo jedno - wkurzenie, ze zboczency opanowali centrum miasta nawet policjanci sie tlumaczyli, ze wkurza ich to ze "musza ochraniac ta zgraje sodomitow" (cytat) nareszcie poznaniacy pokazali, ze to oni sa tym miastem i ani grobelny ani tzw UE nie beda nam narzucac, co jest normalne a co nie a ktoz zwala cos na kibicow jjest kretynem, tam byli normalni ludzie widzialem nawet murzyna, ktory krzyczal PEDALY hehe pozdrawiam wszystkich normalnych poznaniakow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:20 Ja mam drobny zal do policji. Bo domyslam sie, ze wiekszosc jest normalna i byla zbulwersowana demonstracja. Wiadomo, ze byli tam z przymusu. Ale nic by sie nie stalo, gdyby sytuacja - przypadkiem oczywiscie - wymknela sie policjantom z pod kontroli. Chociaz na chwile... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normalny poznaniak [...] IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.11.04, 15:15 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: conkret Dzięki za pozdrowienia IP: *.icpnet.pl 27.11.04, 03:23 Jest jak jest, mamy głupie prawo i przepisy i te nie pozwalają żadnemu urzędnikowi(nawet Kwaśniewskiemu) zabronić marszu, musimy chodzić na wybory, wybierać mądrych ludzi i zmieniać prawo na takie aby normalnie się żyło normalnym ludziom. Nie mormalni powinni być leczeni lub zamykani. Bo czego oni chcą równość przecież jest każdy może zakładać rodzinę mieć żonę, wierzyć w co chce itd ... w konstytucji wyraźnie pisze. A im chce się więcej nie dość że są chorzy (bo to choroba), a jeśli nie choroba to chyba jakieś mutanty bo przecież normalny facet nie rż..e drugiego, są żeczy które powstały dla zaspokajania różnych potrzeb fizjologicznych a mutantom się funkcje pokićkały. Walczą o coś czego ja nie chcę - bo ja na przykład nie chcę poślubić faceta. czyli chcą znacznie więcej niż zdrowi normalni ludzie. Mutanty pragną tolerancji, ale co mamy tolerować, niepochamowaną rządzę posiadania więcej niż normalny człowiek. Nie wystarcza im już robienie tych swoich spraw w intymności, oni muszą mówić i pokazywać swoją nienormalność a przy tym wciągać nas w swoje głupie gierki. Chrzy ludzie doprowadzili do tego że normalni biorą się teraz za łby między sobą. Zarzucamy urzędnikom brak rozsądku, głupotę że zezwoliły na taką demonstrację mutanctwa. Ale prawo zwyczjnie mówi że wszelkie demonstracje są legalne kiedy się je oficjalnie zgłasza a nie kiedy się otrzyma zezwolenie. Przerwać można je jedynie wtedy gdy uczestnicy demonstracji łamią prawo. A tutaj łamanie prawa było z zewnątrz. Właśnie takie mamy prawo, prawo uchwalone przez idiotów którzy aby się wykazać gdziekolwiek i chcąc dorównać innym krajom z europy naśladują je. A niech sobie szwedzi czy duńczycy, anglicy czy holendrzy, francuzi a nawet niemcy zezwalają na takie "tolerancje" W krajach gdzie nie ma tak pięknych kobiet jak w Polsce i gdzie urodą mężczyźni o głowe przewyższają baby, nie dziwi nikogo zboczenie. Ale u nas w kraju najpiękniejszych kobiet świata to nietylko powinno dziwić ale wręcz powinniśmy obciąć trzynastki wszystkim urzędnikom i cały fundusz przeznaczyć na leczenie z wykorzystaniem wszelkich środków choroby która zaczyna zalewać nasz kraj. Zastanawiam się czasami i myślę że mam racje, a mianowicie niektóre frakcje polityczne wykorzystują to zboczenie aby zaistnieć na politycznej arenie. Kto wie czy nie finansują niektórych zboczonych kręgów. Tym razem nie udało się. PiS popisał się w Warszawie Kaczyński wbrew prawu zabronił marszu, w Poznaniu Tomczak (Prawo i Sprawiedliwość) nie zna prawa i półgębkiem krytykuje kogo się da. Czy ci ludzie gdyby Niedaj Boże doszli do władzy także łamali by prawo bo im się wydawało bo ich przekonania .... W demokratycznym państwie nie może być łamania prawa, bo gdy raz się to zrobi to .... . Są inne legalne rozwiązania chociażby wniosek do sejmu, uchwała i ... np. zabraniamy zboczeńcom, mutantom czy jak ich tam zwał, nawet mówić w publicznym miejscu o homoseksualiźmie. Ale nie IM jest tak wygodnie, Kaczyńskiemu marzy się totalitaryzm, a może zachłysnoł się epoką stalinowską kiedy władza mogła wszystko, bo przecież tak zrobił i próbuje nadal na innym polu niszczyć wszystko czego nie stworzył. Bo on nie potrzfi nic tworzyć, czy któraś jego inicjatywa była twórcza... ale co będę się rozpisywał wiem napewno że żaden Kaczyński czy inny Pisowiec żadnego wniosku o którym wyżej pisałem do sejmu nie złożyli i nie zlożą. Nie mówia też co zrobić aby w Polsce .... ale to inny temat Serwus. Odpowiedz Link Zgłoś
tronix Byliśmy, jesteśmy, będziemy! 20.11.04, 17:23 Drogi homofobie! Twoje kompromitujące zachowanie daje nam siłę by trwać... Pamiętaj: żyjemy między wami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :D [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
tronix Re: Pamietaj o fotkach.. 20.11.04, 17:43 spox rób fotek ile wlezie... mi to nie przeszkadza ;) przy okazji, nie zapominaj, że film który kupiłeś mógł byc wyprodukowany przez jakiegoś geja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Pamietaj o fotkach.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:20 Filmy robia maszyny, a nie pedaly. Odpowiedz Link Zgłoś
tronix Re: Pamietaj o fotkach.. 21.11.04, 11:28 przejaw mądrości? a może zgodzisz się z faktem, że ja pracuję właśnie w takiej firmie i te filmy robię? Gość portalu: dr huckenbush napisał(a): > Filmy robia maszyny, a nie pedaly. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Pamietaj o fotkach.. IP: *.icpnet.pl 27.11.04, 03:31 Ty nie robisz filmów tak ci się tylko wydaje ty robisz w "kanał" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemo_gej zelazna logika :-/ IP: 193.53.93.* 29.11.04, 13:40 a komputery robia atomaty, a nie heterosie wstydz sie, huckenbush, a ja cie gdzies pochwalilem na forum za poziom w dyskusji... postaraj sie troche. szkoda marnowac bajtow na takie odzywki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: zelazna logika :-/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 21:55 Gość portalu: Przemo_gej napisał(a): > a komputery robia atomaty, a nie heterosie > Bo tak jest ;-) Skladany moze jest przez czlowieka, ale zasadniczo wszystko to masowa produkcja przez maszyny, bo czlowiek (ani homo ani hetero) nie bylby w stanie tego wyprodukowac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: VROOOM Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.04, 17:30 Dawno nie czułem takiego wstydu za własne miasto. Takiego nagromadzenia prymitywnej nietolerancji się nie spodziewałem. Tchórzliwy tłum - jak zwykle silnych tylko w grupie - dresiarzy zamaskowanych swoimi żałosnymi szaliczkami z logo prowincjonalnej drużyny Lech i na to wszystko banda frustratów, którzy nie są atrakcyjni dla żadnej płci i protestują w "świętej sprawie". A na to, niestety, bezradność uczestników marszu - w dużej mierze młodych dziewczyn, które zostały wyzwane od "pedałów"... Groteska, głupota, wstyd? Sam już nie wiem? ŻENADA. Poznań przegrał - nie przeszedł przez najprostszą próbę tolerancji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antypedal Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:32 sam przegrales przegrales swoje zycie z takimi pogladami to nie byli kretynie dresiarze, ale normalni ludzie zazenowani, ze ich miasto stalo sie arena dla pedalskich dzialaczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KT4D Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.iu-bremen.de 20.11.04, 17:35 Od kiedy normalny czlowiek nosi dres, szalik na ryju, naduzywa sterydow i kibicuje Lechowi "az do smierci"? :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:24 A myslisz ze tylko tacy ludzie sie pojawili w obronie wyzszych wartosci? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KT4D Na zdjeciach... IP: *.iu-bremen.de 21.11.04, 00:45 ...widac tylko drecholi, a w artykule pisza jeszcze o jakiejs babci rzucajacej jajkami. Watpie, zeby to "normalni" ludzie bili sie z policja i swoim zachowaniem spowodowali grozbe wybuchu zamieszek, co spowodowalo zatrzymanie Marszu Rownosci. Chyba ze tez sie podpisujesz pod haslem HWDP, lubisz wpier... smerfowi i uwazasz ludzi sobie podobnych za normalnych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Na zdjeciach... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 00:56 Nie chce sie autorytatywnie wypowiadac, bo mnie tam nie bylo. Ale z relacji niektorych forumowiczow wnioskuje, ze na zdjeciach nie pokazano wszystkich uczestnikow pikiety, a jedynie kibicow, zeby adrenalinke podniesc. HWDP - wiesz co, to jest skomplikowana sprawa. Czestokroc policja sama sie prosi o to zeby tak do nich mowic. Bo daja mandaty za bzdury, pol godziny beda przeszukiwac ludzi czy ktos nie ma w kieszeni blanta, a ulice obok moga kogos zabijac, okradac i policji tam nie bedzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KT4D Re: Na zdjeciach... IP: *.iu-bremen.de 21.11.04, 11:45 Wiesz, mnie tam tez nie bylo, co nie zmienia faktu, ze to wylacznie uczestnicy KONTRmarszu mieli ochote na zadyme i zaklocanie porzadku publicznego. "Normalni" przeciwnicy marszu by sobie mogli isc rownolegle, rzucic raz czy drugi jajkiem, bo to sie zawsze zdarza i tyle. Wnioskujac z rodzaju wypowiedzi na forum i po tym, jak sie ten marsz zakonczyl, mozna powiedziec, ze to po prostu glosna i brutalna mniejszosc zastraszyla inna, mniej brutalna, a wiekszosc poznaniakow ma ta kwestie gleboko w powazaniu, podobnie jak kwestie aborcji i inne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Na zdjeciach... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 11:57 Moim zdaniem mylisz sie. To organizatorzy i uczestnicy marszu - czyli aktywisci homoseksualni ktorzy chca zrobic kariere na dupie - sa mala ale glosna grupa i potem ludzie mysla, ze takich jest duzo. A nasze spoleczenstwo jest konserwatywne i sobie tego po prostu nie zyczy. Niech zyje Polska!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KT4D No nie wiem... IP: *.iu-bremen.de 21.11.04, 19:14 O aborcji tez tak myslisz az tu nagle pojawiaja sie ciekawe sondaze, gdzie nagle polowa Polakow nie ma nic przeciwko zalegalizowaniu aborcji... Czas, by CBOS zrobil nowy sondaz, to zobaczymy... Polska dla Polakow - hetero I homo... :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: No nie wiem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 22:00 Sondaze sa sterowane przez ruchy feministyczne. Je***ete feminstki robia co sie tylko da, by w mowic ludziom i politykom, ze aborcja ma publiczna akceptacje. A prawda jest taka, ze mimo lewackiego Sejmu liberalizacja ustawy antyaborcyjnej nie ma zadnych szans. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KT4D Na paranoje nie ma lekarstwa... IP: *.iu-bremen.de 22.11.04, 02:47 ...a znasz dyrekcje CBOSu, zeby stwierdzic, kto wplywa na te sondaze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bip Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.11.04, 15:09 Gratuluję Panu antypedała myślę, że powinien Pan to zachować na życie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyVRoom Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:35 Logo prowincjonalnej druzyny.. Po pierwsze klub Lech Poznan nie jest z prowincji. Po drugie kluby maja herby a nie loga. Po trzecie czepiasz sie czegos a sam atakujesz. Taka tolerencja. Poznan wygral probe czy chce byc miastem gdzie przestepcy typu Roszak i Mackowiak moga bezkarnie paradowac po ulicy i spelniac ich chore wizje swiata. Wizje swiata pod plaszczykiem niepelnosprawnych. To jest groteska. Na szczescie nie dopuszczono do tego. A Ty sie wyprowadz do kraju gdzie Twoja coreczka z loczkami pojedzie na oboz z opiekunami homo i ciesz sie wolnoscia. My mamy swoje miasto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: VROOOM Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.04, 17:42 Jaki Poznań taka drużyna. A dziś wypełzła cała prowincjonalność. Herb, logo - mniejsza z tym. A jakość gry tego zespoliku zdaje się nie jest najlepsza. Taka właśnie mniej lub bardziej, ale prowincjonalna, z tego co widzę? To oczywiście dygresja. Tak właśnie się zastanawiam - lepiej, żeby moją potencjalną córką opiekowali się geje na obozie (tym bardziej, że moja córka z racji swojej płci ich nie interesuje). Czy może żeby zajęli się nią zdrowi, "normalni" i rasowo czyści polacy (mała litera świadomie użyta), jakich dziś miałem "przyjemność podziwiać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brunet [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:44 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:28 A kim jest ten caly Mackowiak, bo nie bardzo wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:27 Gość portalu: VROOOM napisał(a): > Jaki Poznań taka drużyna. A dziś wypełzła cała prowincjonalność. Herb, logo - > mniejsza z tym. A jakość gry tego zespoliku zdaje się nie jest najlepsza. Taka > właśnie mniej lub bardziej, ale prowincjonalna, z tego co widzę? To oczywiście > dygresja. Ta prowincjonalna druzyna jest zdobywca Pucharu i Superpucharu Polski - to oczywiscie dygresja. > Tak właśnie się zastanawiam - lepiej, żeby moją potencjalną córką opiekowali > się geje na obozie (tym bardziej, że moja córka z racji swojej płci ich nie > interesuje) Dobra... Potencjalnym synkiem... Lepiej? > Czy może żeby zajęli się nią zdrowi, "normalni" i rasowo czyści > polacy (mała litera świadomie użyta), jakich dziś miałem "przyjemność podziwiać > ? Przedtem myslalem ze walczysz o jakies chore wartosci. Teraz widze ze jestes smieciem, bo wlasnego Narodu i Ojczyzny nie szanujesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nietolerancyjny Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.medizin.uni-essen.de 20.11.04, 17:46 Mnie tez wstyd za moje miasto, wstyd mi za bande kretynow noszacych szaliki mojej ulubionej druzyny (wypraszam sobie nazywanie jej prowincjonalna). Banda neandertali bez pomyslu na zycie atakuje ludzi o wiele ambitniejszych, odwazniejszych, lepszych, slabszych jedynie fizycznie. Brak argumentow nadrabia piescia. Jak zwykle.Chcialbym by Poznan stal sie naprawde NIETOLERANCYJNY. Nietolerancyjny dla bandy lysoli, dla glupoty i przemocy. Dla mlodziezy wszechpolskiej- ktora z przyjemnoscia umiescilbym w gettcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angelo [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:26 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nietolerancyjny Re: IP: *.medizin.uni-essen.de Poznan nie twoj. IP: *.medizin.uni-essen.de 20.11.04, 21:15 Oo coz za spostrzegawczosc. Aha to juz wiem ze czasowa obecnosc w innym miejscu wyklucza mnie z grona Poznaniakow. Sypcie ta wyspe sypcie- mozecie juz dzis wyjechac gdzies na srodek Pacyfiku- byle na dlugo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: IP: *.medizin.uni-essen.de Poznan nie twoj. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:29 No tak, z Niemiec, to sie faszyzmu nauczyl i stad ten pomysl z gettem... Precz! Niech zyje Polska!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk mądry tekst! ! Polska,przechodzi trudny okres IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 19:52 Oblędu katoprawicowego,ale jest nadzieja na szybką europejzację ludu z nad wisly,teraz mam nadzieje, wlączy się Unia Europejska,która wymusi na wladzach Polski penelizację takich kryminalnych zachowań, a to niestety potrwa!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Włodek z Poznania UE ma się nijak do polskiego wymiaru sprawiedli... IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 20.11.04, 21:10 wości. To polscy sędziowie muszą wreszcie chcieć karać ostrzej gwałcicieli, nożowników, chuliganów, ludzi posługujcych się siłą i agresją w codziennym życiu. Ale jakoś nie chcą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Masz niestety Rację!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:39 Posunę się dalej, w ocenie wymiaru sprawiedliwosci, sędziowie i prokuratorzy, wręcz sabotują prace sadów w Polsce! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tmk Re: mądry tekst! ! Polska,przechodzi trudny okres IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:18 UE nie moze na Polsce nic wymusic ( w praktyce ), jedynie cos zalecic. A katoprawicofaszysci ;) szykuja sie na stolki przy Wiejskiej. Chyba znasz sondarze przedwyborcze? To nie potrwa, to baaardzo dluuugo potrwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Jest to wysoce prawdopodobne!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:13 Ale przeszkodzimy im w Tym!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: mądry tekst! ! Polska,przechodzi trudny okres IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:31 Co zdanie to jeszcze wieksza bzdura... To unia sie od nas czegos nauczy. Moze wreszcie w dawnych krajach UE zrozumieja, ze zboczen nie trzeba tolerowac i "schwundel-paraden" mozna unicestwic! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Jesteś jednak kompletnym nawiedzonym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:32 Idiotą, a mialem już nadzieje ze??? czego Unia może nauczyć się od Polski,?? antysemityzmu, czy moze zlodziejstwa? a moze pijanstwa??naucz się językow, nie schwundel paraden nur schwulen paraden, du bist ein echter idiot!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Jesteś jednak kompletnym nawiedzonym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:34 Z tym niemickim moglem przekrecic, bo nie znam go. Unia moze duzo nauczyc sie od Polski. Ze mozna otwarcie mowic "Jestem katolikiem" i nie ponosic za to konsekwencji. Ze mozna publicznie powiedziec "Homoseksualizm to choroba" i nie poniesc za to konsekwencji. Ze ostateczna decyzja nalezy zawsze do ludzi - nigdy do wladzy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Morphy Owszem, trudny okres lewactwa IP: *.icpnet.pl 23.11.04, 22:12 Przez 2 tysiace lat na terenach obecnej Polski zboczenia seksualne byly zakazane, czasem karane smiercia. Teraz niestety Polska przechodzi trudny okres masowego popierania zboczen seksualnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:28 Faszysta sie odezwal... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jonny Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 21:29 poznan wygral - nie poddal sie i zablokowal marsz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:23 Poznan wygral i pokazal klase. Krakow - zakonczenie wlasciwe, ale mimo wszystko "impreza" rozwinela sie za bardzo. Warszawa - brak zgody prezydenta, marsz sie nie odbyl. Poznan - strach, przerazenie: prezydent wydaje zgode... bedziemy posmiewiskiem... Jednak okazalo sie, ze - jak zwykle - Poznan, nawet jak sie wszyscy odwroca od nas, potrafi dbac o swoje i Polske! Puchar jest nasz!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek62 Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:32 Zenująca postawa policji,ciekawe kto tymi"{przeciwnikami"manipuluje-policja czy politycy????Swoją drogą jaja owszem leciały ale w strone uczestników marszu--tylko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lalalala Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:36 Zenujaca postawa policji ze ochranili przestepcow i zboczencow. Skandal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:24 A moze mi ktos wyjasnic czemu cytryny? Bo wszedzie pisza o cytrynach... Czy to jakas aluzja czy tak po prostu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Bez sensu .... IP: *.tinet / *.tinet.pl 20.11.04, 17:39 Dwie ekstremy się starły : lewacka i prawicowa. Idee jak zwykle na dalszym miejsu legły. W sumie zadyma była tylko na rękę organizatorom marszu. I pewnie o taką reklamę im chodziło, bo normalnie nikt by tej garstki nie zauważył........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgadzam sie Re: Bez sensu .... IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:42 XXL pierwsza wypowiedz odkrywajaca sedno sprawy. niejaki maciej roszak, niespelniony w zadnej dziedzinie zycia - pojawia sie tam gdzie bedzie telewizja. i tylko temu sluzyla dzisiejsza impreza. niepelnosprawnych i obcokrajowcow wzieto tylko zeby lepiej sie zamaskowac. wiadomo bylo, ze ludzie przeciwstawiaja sie temu - a mlodsi beda protestowac silowo. teraz nzowu powroci temat, jacy to jestesmy nietolerancyjni a pseudodzialacze pokroju roszaka, seigna znow do panstwowej kasy na swoje pseudo instytucje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KT4D Re: Bez sensu, ale... IP: *.iu-bremen.de 20.11.04, 18:09 Zgadzam sie rowniez. Niemniej prawda jest taka, ze ruch gejowski w USA zaczal sie takze od najazdu policji na klub gejowski na Christopher Street w Nowym Jorku. Po dwudniowych zamieszkach i kilku ofiarach smiertelnych wreszcie zaczeto o tym problemie dyskutowac na szeroka skale. I o zrobienie takiej "imprezy" tutaj wlasnie chodzilo. Inna rzecz ze dyskusja jeszcze w tym kraju chyba niczego na lepsze nie zmieniono... Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.radia.maryja oczyściliśmy miasto z obyczajowego połświatka 20.11.04, 23:06 Pelen sukces! niech lewactwo wie ze nie ma przyzwolenia na promocje zboczeń i dewiacji!! Dość już tych eksperymentów moralnych! Czas z tym skończyc! Pedały leczyć się! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KT4D Nowy Jork tez kiedys tak zdobywano... IP: *.iu-bremen.de 21.11.04, 00:47 ...Polska tez kiedys bedzie tolerancyjna... Znajdzie sie predzej czy pozniej jakis lewacki oszolom, co zabije Rydzyka jak w Holandii Fortuyna i Radio nagle juz nie bedzie miec Ryja, a tolerancyjna inteligencja bedzie miec swiety spokoj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Nowy Jork tez kiedys tak zdobywano... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 00:58 A czy Ty myslisz, ze Rydzyk jest jakims duchowym przywodca normalnych ludzi? W bledzie jestes. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KT4D To w Polsce... IP: *.iu-bremen.de 22.11.04, 02:50 ...mamy 2 mln ludzi nienormalnych, ktorzy do tego ani sie nie lecza, ani nie maja ograniczonych swobod obywatelskich, ani nawet nie wiedza o swojej chorobie? Skandal normalnie :D A na serio - facet jest niebezpieczny, bo popularyzuje niebezpieczne poglady... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Diagnosis! schizofrenia paranoidalna zespól Oszol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.04, 11:00 natręctw o charakterze cyklicznym ,"uskok" 3- go stopnia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Morphy [...] IP: *.icpnet.pl 23.11.04, 22:16 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemo_gej oszolom, to jeszcze nie koniec! :) IP: 193.53.93.* 29.11.04, 13:44 oszolom, mylisz sie! Poznan w dalszym ciagu roi sie od gejow i tak juz pozostanie. chuliganom udalo sie tylko zatrzymac jeden marsz. za rok bedzie nastepny. jak dla mnie, to ty sie mozesz zaczac leczyc. na nerwice natrectw (masz jakas obsesje na punkcie gejow) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk XXL nie jesteśmy garstką, jesteśmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:36 Dwumilionową spolecznością gejowską w Polsce, która jest prawie od roku czlonkiem Unii Europejskiej,A czasu nie da się zatrzymać!! to samo kiedyć przechodzila Ameryka,i byly ofiaty śmiertelne,Z przerażeniem patrzy na Polskę Europa, jesteśmy porównywani do rezerwatu, ( komentarz TV francuskiej dot, wydarzen w Poznaniu!!,Polak zaczyna budzić strach w Europie,Autodieb, ksenofob,antysemita i homofob, oto najlagodniejsze z określen jakie często slysze, kiedy jestem w Europie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shakel Re: XXL nie jesteśmy garstką, jesteśmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:09 Twoj komentarz wlasnie mi uzmyslowil, ze rzeczywiscie wiekszosc Polakow jest strasznie zacofana. Nigdy nie rozmawial z Zydem, ale krzyczy antysemickie wyzwiska. Zatroskana babunia na pewno trzyma kciuki za kochanego wnusia, ktory jest skrytym gejem, dresiarz zaciska piesc, gdy widzi Murzyna, ale w bloku na caly regulator slucha 50centa czy Ushera, jak ulica idzie kuternoga to slychac zarty... jest pelno ksenofobicznej i ograniczonej spolecznosci, ktora sprawia, ze Polska jest krajem, ktory mi brzydnie w oczach i w sercu. Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Europejczyku jesteście nieeuropejscy .... IP: *.tinet / *.tinet.pl 20.11.04, 23:13 Te 2 miliony to niestety pobożne życzenia, statystycznie może kilkasettysięcy. Problem w tym, że większość homoseksualistów was (lewaków) nie popiera. Czy możesz sobie wyobrazić ich o innych poglądach ? Prawicowych, katolickich, centrowych .... Jak pisałem,całe to zajście miało podłoże polityczne,skrajnej lewicy i prawicy. C iekawe, jak ja bywam w Europie to najczęściej Polaków nazywają komunistami. I z tym poparciem (na szczęście mijającym) lewicy to jesteśmy faktycznie rezerwatem Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Pandemonium Suwaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:44 Zapisalem wszystkie Twoje teksty, będzie to ciekawy material poglądowy, na naszym seminarium, dot, ekstremizmów,zaprosimy cie tam, będziesz dowódem na istnienie, jednostek wyalienowanych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Pandemonium Suwaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:45 Dzisiejsza akcja Lecha i MW byla dowodem, ze to Wy jestescie jednostkami. Seminarium se mozesz robic - nie przyjde, bo nie walcze o zaden rozglos, a jedynie o normalnosc w kraju, ktory kocham. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk na seminarium będziesz obiektem pogladowym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:50 Jako curiosum ze wschodu, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: XXL nie jesteśmy garstką, jesteśmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:32 Prawie dwumilionowa! Hahaha! To jest tak samo prawdziwe jak to, ze rocznie kilkaset tysiecy Polek usuwa ciaze... Propaganda i demagogia! Chcecie, zeby ludzie mysleli ze jest Was duzo i z tego tylko powodu uznali chorobe za cos normalnego. Kiedy jestes w Europie? A teraz to niby gdzie, baranie? Aha - w UE jestesmy zaledwie pol roku, a nie rok... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Odwal się wreszcie od nas Suwaku polamany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:38 Durny jestes jak stolowa noga!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Bez sensu .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:24 Nikt nie zauwazyl, bo w Faktach ani slowa, w Wiadomosciach krotka wzmianka - i o to chodzi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafal chrost Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 17:42 No i organizatorzy marszu osiagneli co chcieli.Ja juz nigdy nie zaglosuje na prezydenta miata Poznania Ryszarda Grobelnego. Wiadomy byl juz od dawna final tego marszu Teraz przeciwnicy tego marszu beda nazwani ciemnogrodem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:37 Ciemnogrodem, faszystami, katoprawica itd. Ja to ignoruje - sa ograniczeni umyslowo, nie pojmuja podstawowych faktow - przykro mi. Ale mimo to uwazam, ze powinnismy im pomoc i ich wyleczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: StanislawMackowiak Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: 195.94.213.* 20.11.04, 17:45 Poznaniacy, ci normalni - byli własnie zaprezentować swa wolę demokracji, równości i poszanowania praw innych. Dzieki stanowczej postawie Policji - dziękuję, bo też tam byłem uczestnikiem marszu równosci - ci ograniczeni, po katolicku wyrozumiali i miłosierni dla innych ludzi byli obici pałkami. Pewnie Chrystusa też byście obrzucili jajkami i wyzwali od żyda, masona, pedała i biedaka? Żal mi was i waszych bliskich, z takich wywodzą się faszyści. Tylko dlaczego nie pokrzyczeliście na Paetza, Wojciecha K i Sławomira P? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: delikatesy Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:46 mackowiak - kiedy splacisz dlugi ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stanislaw Mackowia Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: 195.94.213.* 20.11.04, 17:54 ty, oddaj mi to co jesteś mi winien, bo ja tobie homofobie nic nie jestem winien. Jeżeli uwazasz inaczej podaj mnie do sądu o zwrot kaski a nie kłam publicznie o długach, których nie mam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:00 Ja Tobie nic nie jestem winien. Winien jestes bankom, hurtowniom i pracownikom. Francuskie delikatesy. Procesy sie tocza a golas jeste jak obsczymurek. Hahah:) Pamietasz Akademie Ekonomiczna? piekne czasy nie:)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: imbir Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 17:48 Oddaj dlugi a pozniej to sie obsciskuj z chlopcami po bramch:) pracownicu z michele badre Tak Cie Poznan lubi ze radnym juz nie jestes. Normalni poznaniacy przez takiego siwego dluznika jak Ty nie mogli przejsc ulica. Dziekujmy za wyplaty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:41 A z jakiej racji ktos ma nazwac Chrystusa pedalem lub masonem? Czy Ty idiota jestes? Zydem mozna nazwac - bo nim przeciez byl, to kazdy wie. A czemu krzyczec na Paetza, skoro byl niewinny, a caly spisek byl misternym dzielem masonerii i zydokomuny? Na Wojciecha K i Slawomira P powiedziano duzo i wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Morphy Towarzyszu Mackowiak!!! IP: *.icpnet.pl 24.11.04, 15:04 Faszysci, czyli narodowi socjalisci, biora sie z socjalistow. A kto, towarzyszu Mackowiak, jezeli nie wy, promuje socjalizm? Jak mawia stara prawda: tam, gdzie jest socjalizm, z czasem robi sie narodowy socjalizm (czyli faszyzm). Zatem towarzyszu Mackowiak, jezeli chcecie kogos oskarzac o promowanie faszyzmu, to trzeba pokazac palcem na samego siebie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radca Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.olsztyn.mm.pl 20.11.04, 18:09 Poznaję prawdziwe oblicze hołoty. Az dziw,że w takim porządnym mieście jak Poznań jest menelstwa nazistowskiego. I ta bezradna policja. Zawsze strzela nie wtedy kiedy trzeba. Polska staje się politycznym szambem Europy. Coraz bliżej Łukaszenki i Białorosi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alek [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radca Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.olsztyn.mm.pl 20.11.04, 18:41 A co ty zrobiłeś żeby oczyścić Poznań ze zboczeńców = nazistów, nacjonalistów i młodziezowych bojówek lpr? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciemnogrodzianin Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.04, 18:31 Chołota i naziści to ta cała homolewica - takie mieli hasła. A Europa to tylko Niemcy, Rosja i inni którzy nas tylko najeżdzali. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany 20.11.04, 18:34 rzeczywiście jesteś ciemny analfabeto - naucz sie pisać po polsku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teo Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:53 Niestety, w ostatnich latach namnozylo sie lysych i brudnych pajacy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:46 Zobaczysz, ze jeszcze inne kraje UE pojda za nami i w innych miastach parady pedalow beda sie podobnie konczyc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KKK Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:17 Mieszkam w Poznaniu od urodzenia i zawsze ceniłem jego mieszkańców za zdrowy rozsądek. Niestety, dziś pokazali swą prowincjonalność jak niedawno krakowianie. Poznańczycy umarli, pozostali wsiowi poznaniacy. To przykre Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QXL Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:20 Wies? Wies to ludzi jak Roszak ktorzy maluja po odnowionych kamienicach. Wies to popieranie zboczencow. Wies to taki na szczescie byly radny Mackowiak ktory nakradl a terez siwa glowka swieci przy okazji spedu ludzi ktorych jedyna ideologia sie jest byle sie nie myc i wypic tanie wino. To jest wies. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poznaniak Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:23 zamknij sie KKK moja rodzina mieszka w tym miescie od ponad 250 lat. moi dziadkowie i pradziadkowie gineli w powstaniach, wojnach czy katowniach UB. dlatego ktos taki nie bedzie bruzdzil na moje ukochane miasto. ani moi dziadkowie ani rodzice nie byli rzucac kamieniami w towarzystwo na schodach zamku, ale byli z calaego serca przeciwny, by ulice ich ukochanego miasta, na dobro ktorego oddali swoja krew, pot i zdrowie, przemierzaly takie marsze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:50 Wiwat Poznaniacy! Tak jak o niepodleglosc sami walczylismy - konieczne bylo Powstanie Wielkopolskie, pierwsze polskie wygrane powstanie, tak i teraz trzeba bylo wziac sprawy w swoje rece, bo wladza sie od nas odwrocila. I wygralismy! Walke o piekny kraj! Niech zyje Polska!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Stan wyjątkowy w Katolandzie!!! natychmiast!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:21 Za atmosferę nienawiści okarżam kosciól katolicki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: freddie [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Europa wstrzyma pieniadze dla was IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:27 I zdechnioecie zglodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: noico [...] IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:32 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europeczyk radze Tobie, innym podobnym, o opamiętanie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:36 bo moze byc za pozno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teo Re: Stan wyjątkowy w Katolandzie!!! natychmiast! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:46 oraz lpr i pis Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Panie prezydencie Kwaśniewski Prosze o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:32 wprowadzenie stanu wyjątkowego w Poznaniu, prosze natychmiast wylapac tę kryminalną cholotę, prosze o uruchomienie instytucji sądów doraznych!!!!!!!!!!!!!!!Jeszcze dzisiaj Parlament europejski ustosunkuje się, do wydarzen w Poznaniu,Katoland musi być izolowany,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciemny Re: Panie prezydencie Kwaśniewski Prosze o IP: *.promax.media.pl / *.promax.media.pl 20.11.04, 18:34 A kto odpowie za ten burdel?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michnikpilzurbanem Re: Panie prezydencie Kwaśniewski Prosze o IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:34 Hahaha Kwasniewski. Jesli dla Ciebie autorytet ten co kradnie i obrazil groby zolnierzy w Charkowie bo byl pijany jak bela to ja dziekuje za taka Europe. Bez pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk dotrzemy się do was sami sprowokowaliście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:38 To!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zerotokwas Kwasniewski jest dla mnie nikim IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:39 Kwasniewski jest dla mnie nikim po tym jak pijany bezsczscil groby Polakow w Charkowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Panie prezydencie Kwaśniewski Prosze o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:54 I klamie! Pieprzyl ze jest mgr, a tu sie okazalo, ze nawet studiow nie skonczyl... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radca Re: Panie prezydencie Kwaśniewski Prosze o IP: *.olsztyn.mm.pl 20.11.04, 18:43 zanim wywołać rewolucję naucz się polskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Panie prezydencie Kwaśniewski Prosze o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:53 ROTFL! Na szczescie niedlugo Kwachu bedzie mial w tym kraju do gadania tyle co... No, w kazdym razie niewiele... Unia Europejska... Zaczynasz sie bronic euroholota... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:39 Precz pedału!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tmk Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:43 Precz Agnieszko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk To bylo do mnie! precz pedalu! praw,Pedale!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 22:57 poucz się!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:58 Hehe, slyszalem ze jakies babcie z takimi haslami biegaly na pikiecie :D :D :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemo_gej Agnisiu, powtorz sobie gramatyke :))) IP: 193.53.93.* 29.11.04, 13:47 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Europejczyk Europejczyk do "zieleniaka" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 18:57 Dziękuje Tobie za "krzyk" rozpaczy!!! te Twoje frazy uratuja chociaz w odrobinie, honor Poznania,Polska stoi u progu, przewrotu katofaszystowskiego, musimy sobie zdac ztego jasno sprawę,Bandy pospolitych lysych przestępcow,próbują na ulicy ksztaltować politykę Panstwa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samo Re: Europejczyk do "zieleniaka" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:42 Mimo wszystko powinnismy walczyc o to, aby do tego przewrotu nie doszlo, mimo, iz bedzie przyzwolenie ( po wyborach?) wladz. Wg. mnie honor Poznania i tak nie jest uratowany. Jak moze, skoro brudasy zablokowaly glowna ulice, a policjanci sikali ze strachu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: posener. Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 18:59 Największymi platfusami są władze miasta i policja, które nie są w stanie zapewnić mozliwości swobodnej wypowiedzi uczestnikom marszu! Wstyd z powodu ich niekompetencji! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maraget Wladze miasta ochraniaja zboczencow IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 19:03 Wstyd mi ze policja musiala chronic przestepcow czyli uczestnikow marszu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel Re: Wladze miasta ochraniaja zboczencow IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 19:23 nawet nie wyobrazam sobie jak musiala sie czuc policja, chroniac zboczencow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amigo Re: Wladze miasta ochraniaja zboczencow IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 19:27 Fatalnie o czym swiadcza rozmowy obywateli z mieszkancami ktorzy mieli przez bande niemyjacych sie oczolomow utrudnione zycie w centrum. Zaden ale to zaden z policjantow nie popieral tego marszu. Mieli poleceni chronic zboczencow.Poprawnosc polityczna to sie nazywa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andre9999 Re: Wladze miasta ochraniaja zboczencow IP: *.238.86.254.adsl.inetia.pl 20.11.04, 20:11 Gość portalu: amigo napisał(a):"(...) Mieli poleceni chronic > zboczencow.Poprawnosc polityczna to sie nazywa"- nie to się nie nazywa poprawność polityczna tylko występowanie w obronie powszechnie panującego porzadku prawnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Wladze miasta ochraniaja zboczencow IP: *.icpnet.pl 20.11.04, 20:27 Porzadek prawny to przestepcy i zboczency za kordenem policji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Definicjaaaaaa Re: Wladze miasta ochraniaja zboczencow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:00 Porządek prawny to jest to co napisane w obowiązującym prawie tępaku. Żadne zboczenie nielegalne nie jest ani bycie zboczeńcem. Moje zboczenie to np. damskie łydki i gó.. Ci do tego. A władze miasta ochraniają tego, kto ich o to poprosi zgodnie z procedurą, idioto. A kogo mają ochraniać? Tego co myśli podobnie jak oni? A może tylko rodzinę i kolegów, co? Ciebie na pewno by do tej grupy nie zaliczyli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:59 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 23:59 Policji powinnas dziekowac, bo Wam dupy uratowali... Pomysl sobie, jakby to wygladalo bez nich... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojojoj Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 19:36 Bla-bla-bla-bla....a pedałów coraz boszo w tym mieście. Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.radia.maryja Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany 20.11.04, 20:15 i Bogu niech bedą dzieki. Nie ma przyzwolenia na patologie społ ani tym bardziej na ich promocję! Czas z tym skończyć wreszczie! Jeśli o choroba to należy to leczyc jeśli tylko styl zycia i fanaberia zdekadentyzowanej lewackiej inteligencji - zwalczać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Po co policja? Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 20:51 Co potrafi nasza policja? Miała podobno ochraniać pokojową demonstrację a więc tłumić wszelkie akty i oznaki przemocy. Monitorowanie, wyłapywanie po cichu i bez prowokacji, spokojnie stłumic jak na meczu, dać przejśc wyznaczoną trasą osobom, które miały na to zezwolenie (a więc demonstracji zarejestrowanej). A oni? Przestraszyli się bandy w kominiarach (widziałem zdjęcia w TV), nie zareagowali, otoczyli kordonem i chyba się bali. Zatrzymali 9 osób, he he, na kilkudziesięciu rozrabiaków. Czemu nie każdego, kto rzucił kamieniem, butelką, itp? Czemu nie każdego, kto ich atakował? Chyba jak na ulicy będę biegł z pałą na policjanta to od razu mnie zatrzymają. A tu kibice mogli sobie bezkarnie porozrabiać i free, jedynie paru zatrzymują. Dupy, nie potrafią przy najmniejszej zadymce utworzyć ochrony i zapewnić bezpieczeństwa. Boją się interweniować, wyłapać wszystkich agresywnych, powlepiać mandatów. Chyba można wyrażać każdą nawet najbardziej zaściankową opinię, pokojowo, nie? Iść sobie drugą ulica i krzyczeć co innego. A tu bach - kibice blokuja ulicę, a biedni policjanci, bo kto ich w ogóle tam wysłał w takie zimno i po co, tylko stoją i co najwyżej, oddzielaja. Może tym miastem rządzą kibice jak mogą sobie centralną ulicę zablokować i nikt nie jest w stanie temu zapobiec? Może mi zablokuja jutro wejście na rynek, a policja grzecznie oddzieli i powie że przejścia nie ma, co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teo Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:32 Niestety, policja okazala sie kompletnie bezradna w zaistnialej sytuacji. Jak mam sie czuc bezpiecznie, skoro kibice moga zablokowac glowna ulice w miescie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 00:06 Ulice zablokowaly pedaly. A policja ich chronila... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ty hakenbusz Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 01:58 Masz rozumek jak George Bush, ograniczony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!! [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:02 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TY ty Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:07 Chyba jakieś kompleksy ciężkie masz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teo Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:29 Precz z kibolami !!!!! Glupie cioty z wszechpolski!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr huckenbush Re: Marsz Równości w Poznaniu zablokowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 00:07 Cioty akurat byly po innej stronie barykady niz Lech i MW :-) Odpowiedz Link Zgłoś