IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 13:59
Dość dawno pisane. Teraz jest zupełnie, niestety wszystko fatalne. Trudno
znaleźć jakiś plus. Jeśli ktoś chce coś więcej powiedzieć się, niech napisze.
Obserwuj wątek
    • Gość: Mareusz Re: Bacówka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 10:17
      Rewelacyjna kuchnia,świetne drinki oraz najlepszy na świece dzban cynamonowy.
    • Gość: PAN Bacówka IP: *.icpnet.pl 28.11.06, 21:02
      Nie wiem jak dzisiaj, ale założycielem i pierwszym właścicielem był kadrowy
      pracownik Komitetu Wojewódzkiego PZPR.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka