Gość: tzynk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 13:59 Dość dawno pisane. Teraz jest zupełnie, niestety wszystko fatalne. Trudno znaleźć jakiś plus. Jeśli ktoś chce coś więcej powiedzieć się, niech napisze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mareusz Re: Bacówka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 10:17 Rewelacyjna kuchnia,świetne drinki oraz najlepszy na świece dzban cynamonowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PAN Bacówka IP: *.icpnet.pl 28.11.06, 21:02 Nie wiem jak dzisiaj, ale założycielem i pierwszym właścicielem był kadrowy pracownik Komitetu Wojewódzkiego PZPR. Odpowiedz Link Zgłoś