Gość: Mieszkaniec Wildy
IP: *.icpnet.pl
27.01.05, 00:39
Odlewnia w Cegielskim to poroniony pomysł. truje mieszkańców!!! Zgodnie z
prawem budowlanym nie można lokalizować tego typu zakładów w ramach tak
dużych skupisk albowiem są uznane za należące do najbardziej uciążliwych!!!!
Mieszkańcy z okolic odlewi VW od lat skarżą sie na nią ale bez skutku. VW
taka ale nie w mieście a na obrzeżach!!!