Gość: Przyszła tancerka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 07:35 Witajcie! Chciałabym zapisać się na kurs tańca... ale niestety nie mam partnera. Może tu znajdę chętnego? Preferowany wysoki 30-latek;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj