Dodaj do ulubionych

LIBRA developer opinie

IP: *.man.poznan.pl 22.02.05, 17:39
Witam :)
LIBRA developer
czy ktos kupowal od nich mieszkanie na plewiskach?
Jak wyglada obsluga? czy sa jakies zastrzezenia?
czego mozna sie spodziewac? jak wyglada uzytkowanie i odbior?
dzieki za info
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka