Gość: koles IP: *.man.poznan.pl 22.02.05, 17:39 Witam :) LIBRA developer czy ktos kupowal od nich mieszkanie na plewiskach? Jak wyglada obsluga? czy sa jakies zastrzezenia? czego mozna sie spodziewac? jak wyglada uzytkowanie i odbior? dzieki za info Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj