Dodaj do ulubionych

Paczki dla ZNTK

20.07.05, 22:46
Mam pytanie... paczki przekazał Wojewoda? Czy przekazał Wielkopolski Urząd
Wojewódzki, tj. Państwo tj. budżet Państwa... za pośrednictwem Wojewody?
Odpowiedź jest dość istotna... zwłaszcza w kontekście zbliżających się
wyborów jesienią.

Pozdrawiam,
VIPunia

Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: Paczki dla ZNTK IP: *.poznan.uw.gov.pl 21.07.05, 14:16
      istotne jest to że ktoś zdecydował się tym ludziom pomóc oraz negocjować, a nie
      jeak Grobelny pojechać i powiedzieć że nic nie może zrobić. Wojeowda jeat
      wykonawca budżetu i ma prawo zadecydować o przekazaniu takiej doracji.

      Złośliwi - precz!
    • Gość: xxx Re: Paczki dla ZNTK IP: *.poznan.uw.gov.pl 21.07.05, 14:20
      jeszcze jedno - do Vipuni- szkoda jak były blokady w Golinie itd - to się nie
      mówiło że urząd czegoś nie zrobił - tylko być może Wojewoda - to tak w ramach
      wyborów
    • mankut400 trochę OT 21.07.05, 14:53
      Kim jest ten nowy inwestor? Słyszał ktoś coś o firmie Sigma?
      A może ktoś zna link do strony www?
      pozdrawiam
      • Gość: 2 Re: trochę OT IP: *.icpnet.pl 21.07.05, 15:34
        www.sigmasa.pl/

        następny gamgol co nie umie z wyszukiwarki korzystać??
        • mankut400 Re: trochę OT 21.07.05, 21:27
          Gość portalu: 2 napisał(a):

          > www.sigmasa.pl/
          >
          > następny gamgol co nie umie z wyszukiwarki korzystać??

          Dzięki!
          (słabo mi to szło,przyznaję się - sigma okazało się popularną nazwą,
          dołączenie "kolej" w kilku odmianach nie zawęziło wyników)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka