Dodaj do ulubionych

Lech na koszulkach Wisełki!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 09:14
TAKĄ INFORMACJĘ ZNALAZŁEM NA STRONIE WIRTUALNYCH MEDIÓW! ALE SIĘ KIBOLE LECHA
WKURZĄ, NIE? MIŁEJ LEKTURY!

Lech sponsorem Wisły Kraków
Reklama marki Lech, który należy do Kompanii Piwowarskiej SA, pojawi się na
koszulkach Wisły Kraków. Oficjalnie Kompania Piwowarska i Wisła poinformują o
tym 9 sierpnia. Szczegóły umowy nie są znane.Przypomnijmy, że w ostatnich
dwóch sezonach na koszulkach Wisły Kraków była reklama sieci komórkowej Era.

Obserwuj wątek
    • Gość: MAG Re: Lech na koszulkach Wisełki! IP: *.adsl.inetia.pl 04.08.05, 11:18
      No i czemu tu się dziwić? Wisła rozegra dwa mecze w europejskich pucharach - to jest reklama! A Lech
      przyzwoitego sponsora nie znajdzie doputy będzie ten zarząd współpracujący z półświatkiem
      przestępczym będzie zarządzał klubem!!! Poprostu należy to zrozumieć i o co tu się wkurzać???
      • Gość: bułgarr Re: Lech na koszulkach Wisełki! IP: *.hstl2.put.poznan.pl 04.08.05, 12:18
        no to co? wolą dac tam gdzie finanse są jasne a nie do lecha który jest
        zadłuzony a trójca dzialaczy robi co chce odpychajac potencjalnych sponsorów
      • Gość: www.kp.go.pl i po co sie polglowku osmieszasz? IP: *.icpnet.pl 04.08.05, 17:48
        Jakie masz dowody na swiatek przestepczy? Wyrzucili Cie z forum hejlech i teraz
        tu pokazujesz swoje pryszcze. Nie zalezy Tobie na klubie? Klub wychodzi sciezki
        do KP. Sudol opowiadal ze wejda jak awansuje do I ligii - awans byl,jak bedzie
        spokojnie i wzrosnie frekwencja(2000-2001-2002) , byl tez sukces zdobycie
        Pucharu Polski i co? i maja w du438438-pie dlatego idiotom i KP mowimy NIe
    • Gość: s.t.m Re: Lech na koszulkach Wisełki! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 15:09
      Musze przyznać, że nie jest to dobra decyzja Kompanii Piwowarskiej aby
      sponsorowac Wisłe Kraków!Jest to marka regionalna i nalezy do Wielkopolski!!!A
      największe spozycie jednak tego piwa jest wśród wielkopolan!Dzięki tej decyzji
      wcale się nie zdziwie jak spadnie sprzedaż!Tak więc uważam, że niewarto
      sponsorować klubu z aspiracjami do pucharów mimo wszystko a wspierać wpierw
      własny region











      • Gość: mih Re: Lech na koszulkach Wisełki! IP: *.adsl.inetia.pl 04.08.05, 18:42
        powiedzcie mi jeszcze co teraz beda pili kibice kolejorza?
        • Gość: qwert Re: Lech na koszulkach Wisełki! IP: *.icpnet.pl 04.08.05, 18:46
          Jezeli o mnie chodzi pije prawdziwie wielkopolski browar Fortuna.

          Na pohybel KP !
    • Gość: qwert Re: Lech na koszulkach Wisełki! IP: *.icpnet.pl 04.08.05, 17:57
      kp.go.pl/
      Dosc klamstw, oszustw i darmowej kampanii KP przy pomocy Lecha.
      Bojkot!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka