dellice 12.10.05, 00:10 czy komuś znane są losy Agromy straszącej na naszym osiedlu? RENATA twierdzi, że teren wykupiony. Który etap i kiedy wchodzi na te tereny? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mejbi Re: agroma 12.10.05, 11:15 A tego już Renata nie powiedziała? ;) Looknij tu: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30211&w=28011850&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś