12.10.05, 00:10
czy komuś znane są losy Agromy straszącej na naszym osiedlu? RENATA twierdzi,
że teren wykupiony. Który etap i kiedy wchodzi na te tereny?
Obserwuj wątek
    • mejbi Re: agroma 12.10.05, 11:15
      A tego już Renata nie powiedziała? ;) Looknij tu:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30211&w=28011850&v=2&s=0

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka