Forum   odcinek lędźwiowy

odcinek lędźwiowy

(4 wyniki)
  • Przechodzę to co jakiś czas: albo się schylę nie tak, albo kichnę, etc i pojawia się straszny ból w plecach i jestem sztywna przez parę dni, a każdy róch powoduje straszny ból. Po kilku dniach brania leków rozluźniających mięśnie i przeciwzapalnych dolegliwość mija. Lecz zastanawiam się skąd to się bierze i czy mogę coś zrobić by w ogóle tego uniknąć. Proszę powiedzcie czy można coś zrobić by to się nie powtarzało. Naprawdę te kilka dni cierpienia są straszne.
  • Mój mąż od dwóch dni ma straszne bóle kręgosłupa na odcinku lędźwiowym. Najwygodniej jest mu w pozycji pionowej, nie jest w stanie się zginać i prawie nie daje rady chodzić. Co to może być? Korzonki chyba nie, bo ból jest innego rodzaju. Promieniujący na nogi. Jest też otyły - może kręgosłup nie wytrzymuje (ale ma dopiero 33 lata..) Pomóżcie, bo on nie chce iść d lekarza.. Mimi
  • chcialabym sie dowiedziec czy lordoze ledzwiowa mozna jakos operacyjnie usunąc? czy sa jakies zabiegi aby kregosłup wzmocnic, zeby mogl sie wyprostowac?
  • boli mnie kręgosłup w odcinku lędźwiowym. potrzebuje dobrego ortopedy w warszawie. jak znacie jakichś to napiszcie pilnie.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?