Dodaj do ulubionych

Awantura o Marsz Równości

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.05, 22:30
Normalny człowiek nie ma potrzeby manifestowac swoich skłonnosci seksualnych
bowiem jest to jego prywatna sprawa. Nie robią tego przecież
heteroseksualiści. Stad też skoro mowa o równości homoseksualiści nie mają
prawa narzucać swoich zachowań większości. Niech się gniotą według swego
upodobania ale w zaciszu czterech ścian. Zdecydowanie pożyteczniejszym było
by zajęcie się losem tysięcy polskich rodzin pozostawionych samym sobie bez
środków do życia i jakichkolwiek perspektyw.
Kwestia równości homoseksualistów jest tematem zastępczym wąskiej
grupy "działaczy", którzy w zaden inny sposób nie są w stanie zaistnieć.
Swoistym dyktatem demagogii i zakłamania. O jaką bowiem równość tutaj chodzi.
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Awantura o Marsz Równości IP: *.ds2.agh.edu.pl 18.11.05, 14:40
      mylisz sie heteroseksualisci rowniez manifestuja swa seksualnosc. Robia to
      poprzez np. trzymanie sie za rece na ulicy, calowanie sie czy malzenstwo.
      Przeciez wy caly czas krzyczycie ze jestescie hetero i czy ktos wam tego
      zabrania? Chcemy tego samego to wszystko. To nie sa jakies specjalne prawa lecz
      takie same jakie posiada wiekszos spoleczenstwa. Chcemy zyc w zgodzie z nasza
      orientacjo i nie bac sie ze ktos nas za to pobije na ulicy...
        • kpix Nic podobnego! 18.11.05, 18:59
          > Wasze prowadzą do śmierci społeczeństwa.
          Przez cala historie swiata bylo te kilka % homoseksualistow i co? I zyjemy!
          Myslisz, ze to, ze sie kilkuset gejow raz na rok przejdzie ulica, spowoduje
          ze zmniejszy sie wspolczynnik dzietnosci w Polsce? Come on! Wspolczynnik
          dzietnosci mamy najnizszy w Europie z powodu m.in. bolesnej transformacji,
          a nie z powodu kilkuset gejow!

>pokazują jakie wzajemne związki powinny prowadzić do odnawiania się życia.
          Stary! Kazdy w swoim zakresie wie, jakie prowadza do odnawiania zycia!
          Nic nikomu nie trzeba pokazywac. Gwarantuje Ci, ze jesli postawia cie na
          bezludnej wyspie z jedna kobieta, bedziesz sam doskonale wiedzial, co
          doprowadzi do odnowienia zycia. Ba! Mozesz nawet tego nie wiedziec, a i
          tak zycie szybko odnowisz!

Jesli zas ktos jest juz gejem, to rowniez gwarantuje ci, ze tez z twoich
          sposobow odnawiania zycia nie bedzie sklonny skorzystac.

Korzysc z parady: nienaruszenie konstytucji + miedzynarodowej konwencji
          praw czlowieka
        • obrazoburca Re: i słusznie heteroseksualisci manifestuja. Dzi 19.11.05, 17:25
          Gość portalu: 007 napisał(a):

> temu pokazują jakie wzajemne związki powinny prowadzić do odnawiania się życia.
          Raczej do produkowenia ludzi, którzy mają za zadanie tryac całe zycie na utrzymanie aparatu władzy, i zapewnic ciągłość produkcji w róznego typu fanrykach (zwanych cudami cywilizacji), byc gwałconymi przez szamanów pedofili, i zdychania za 50zł zasiłku miesięcznie.

Vivat cywilizacja zycia.
          Hura, Hura, Hura!!!!
        • Gość: Piotruś Re: i słusznie heteroseksualisci manifestuja. Dzi IP: *.aster.pl 20.11.05, 00:00
          Homoseksualizm jest powszechnym zjawiskiem w naturze. Nie ty ciołku bedziesz
          uczył matkę naturę co jej służy a co nie. O życiu i śmierci to masz tyle
          pojęcia, że wiesz, że coś takiego istnieje, ale jak istnieje i w jaki sposób i
          jak sie wszystko ze wszystkim ładnie wiąże tego nie kumasz. Więc nie wysrywaj
          swoich mundrości między pierdnięciem, łykiem piwa a beknięciem.
          • Gość: 007 Piotrusiowi/wypowiedź byłego homoseksuali.<michała IP: *.icpnet.pl 02.12.05, 09:30
            Odp.: Seksualne nawrócenie (to szczera prawda)
            michal01234567890

14-05-2004 12:18 CEST

Bardzo dobry artykuł, choć jeszcze bardziej podoba mi się podejście Richarda Cohena. Polecam
            książkę "Wyjść na prostą". Dzięki poglądom tych dwóch panów udało mi się wyjść naprostą. Byłem
            nieszczęśliwym człowiekiem i wiem, jak ciężko jest walczyć na tym tak propagującym homoseksualizm
            świecie.
            Mam 23 lata, jestem żonaty, żona od prawie samego początku wiedziała o moim problemie i starała
            się mnie wspierać. Moje podejście zmieniło się drastycznie właśnie po przeczytaniu książki Cohena
            "Wyjść na prostą" Zdałem sobie sprawę, że jest to problem psychologiczny (nie gentyczne
            uwarunkowania). Zacząłem nawiązywać "zdrowe" męskie znajomości i cały problem zaczął się
            minimalizować. Zauważyłem, że jedyne czego tak naprawdę mi brakowało, to możliwości wygadania się
            osobie, która mnie rozumiała. To wystarczyło. W przypadku tego problemu najważniejsza jest
            świadomość, że jest ktoś z podobnym problemem, z kim możemy szczerze o tym porozmawiać, kto
            nas rozumie i przytuli. Nawet nie wiedziałem, jak ważny jest "zdrowe" przytulenie się do mężczyzny. Po
            jakimś czasie zastępuje to praktycznie te wszystkie nieczyste myśli, pożądania. Teraz już wiem, jak
            ważne jest tworzenie grupy wsparcia (składającej się z osób, które znają Twój problem i będą Cię
            wspierać - np. żona, przyjaciel, osoby z podobnym problemem, ale też pragnącie się zmienić). Jeśli
            masz ochotę spotkać się i o tym pogadać, to napisz na mój adres e-mail:
            michal0123456789@interia.pl, a wierzę, że możemy sobie wzajemnie pomoc.
            Pozdrawiam
            Michał
      • viola33 Re: Awantura o Marsz Równości 18.11.05, 18:50
        to sobie żyjcie jak chcecie ale to nie powód aby manifaestować swoja inność,
        zamiast marszu czy parady, społeczeństwo powinno sie nauczyc was tolerować, a
        nie demonstrowac publicznie o to ja jestem, zyj sobie jak chcesz, myslisz że
        jak wyjdziesz na ulice to nikt ciebie nie pobije? co za bzdury wypisujesz,
        mozesz zostac napadnietym na ulicy bez wzgledu na pleć czy swoja orientacje ,
        chyba że masz ja na czole wypisaną,,właśnie przez publiczne sie pokazywanie
        jestes bardziej narazony na skrzywdzenie, niz zycie sobie jak do tej pory,
        • kpix Nie Tobie to oceniac, czy maja manifestowac 18.11.05, 23:57
          ani mi, ani nikomu. Nie wladasz nimi, jestes jako obywatelka
          im rowna.

Chodzi o to, ze ta grupa, jak kazda inna, w swietle polskiego
          prawa (!) ma swiete prawo przeprowadzic sobie demonstracje z
          wlasnymi haslami. Dopoki te hasla nie lamia postanowien kodeksu
          w Polsce, tj np. nie nawoluja jawnie do nienawisci itp itd,
          to dowolna grupa moze korzystac z nadanej przez prawo wolnosci
          wypowiedzi i zgromadzen. I tobie ani mi, ani nikomu nic do tego.

Jesli natomiast ktos naduzywa urzedu panstwowego i stawia sie
          ponad prawem, uwazajac, ze cos moze wbrew prawu zakazac,
          to nalezy sie temu przeciwstawic w imie porzadku prawnego
          (o standardach cywilizacji nie wspominajac). I tyle.
          Z tego tez powodu ja i wielu innych hetero poszlismy na
          ("nielegalna") parade w Warszawie.
          • viola33 Re: Nie Tobie to oceniac, czy maja manifestowac 20.11.05, 18:09
            oglądałeę parady i marsze w niemczech? czy do tego mamy doprowadzić? dzis
            pozwolimy na przemarsze bo oni są równi, oki niech sobie będą i równi w końcu
            są ludżmi ale jeżeli podamy palec to za jakis czas moze parady miłości, gdzie
            na to mamy prawie nagie homoseksualne osoby nadużywaja publicznie obnażeń,
            na to mamy pozwolic aby nasze dzieci to ogladały, mnie osobiście przyprawia to
            o obrzydzenie,
            niech sobie żyja tak jak chcą ,ale po co im marsze,
            moze ja też powinnam wyjść na ulice i pokazać publicznie siebie bo lubię
            anal,czy to jest normalne? bo dla mnie nie, to moja osobista sprawa co lubie z
            kim i jak
            i wcale nie musze tego demonstrowac publicznie, ten świat sie przekreca do góry
            nogami!
            • obrazoburca Re: Nie Tobie to oceniac, czy maja manifestowac 21.11.05, 14:46
              Nie rozumiesz.
              Oni nie demonstrują tego, ze lubia anal - oni demostrują dlatego, ze za to, że kochaja tą czy inna osobe sa obrażani, bici, wyrzucani z pracy...
              I o to tu chodzi.

Sęk w tym, że ci ludzie nie godza sie na to, żeby ich zycie osobiste było poddawane społecznej ocenie czy presji
      • porannakawa Kazirodcy to także mniejszość seksualna? 10.12.05, 08:34
        Gość portalu: gosc napisał(a):

> mylisz sie heteroseksualisci rowniez manifestuja swa seksualnosc. Robia to
        > poprzez np. trzymanie sie za rece na ulicy, calowanie sie czy malzenstwo.
        > Przeciez wy caly czas krzyczycie ze jestescie hetero i czy ktos wam tego
        > zabrania? Chcemy tego samego to wszystko. To nie sa jakies specjalne prawa
        lecz> takie same jakie posiada wiekszos spoleczenstwa. Chcemy zyc w zgodzie z
        nasza> orientacjo i nie bac sie ze ktos nas za to pobije na ulicy...

Masz rację gościu!
        Tego samego oczekują również kazirodcy! Na razie jest to mniejszość seksualna
        poza prawem. Jak i homoseksualizm jest mniejszością seksualną dziejącą się za
        zgodą obydwóch zainteresowanych i kochających się stron.
        Co z tego, że obecnie JESZCZE prawem zakazana? Homoseksualizm kiedyś również był
        prawem zakazany.
        Zastanawia mnie odcinanie się organizatorów Marszów Tolerancji i Wolności od
        uznawania tolerancji dla kazirodców.
        Wydaje się, że organizatorzy to taki sort raczej zawodowych organizatorów.
        Usiłują wypłynąć medialnie gdyż bez tego nie dostawaliby kasy na takie
        zachowania. Jaki sens miałyby Marsze Tolerancji gdyby organizatorzy i
        popierający je nie mieliby nadzieji na kasę?

To jak w końcu z kazirodcami jest?
        To nie jest mniejszość seksualna - taka jak i homoseksualiści i lesbijki?
        • Gość: Włodek z Grunwaldu kawa był widać za mocna IP: *.adsl.inetia.pl 11.12.05, 13:13
          (widzę, że do takiego rodzaju zacietrzewienia po ludzku się nie da, więc trzeba
          wyłącznie skutecznie)
          Człowieku!
          Jeśli uważasz, że kazirodztwo jest przestępstwem, to nie dopuść by nim przestało
          być. Jako wzorowy hetero Cię wspomogę.
          Natomiast jeśli homoseksualizm nie jest przestępstwem, to się zajmij innymi
          ważnymi sprawami, albo nawołuj by homoseksualizm uczynić przestępstwem.

Wtedy z milionami Polaków wyjdę na ulicę i pokażę Ci drzwi na emigrację.
          Co do Twojej niezgody na marsze równości skrzyknij się z kolegami, zgłoście w UM
          demonstrację i oficjalnie demonstrujcie
          • porannakawa kawa był widać za mocna ? Hłe, hłe! 13.12.05, 23:27
            Gość portalu: Włodek z Grunwaldu napisał(a):

> (widzę, że do takiego rodzaju zacietrzewienia po ludzku się nie da, więc trzeba
            > wyłącznie skutecznie)
            > Człowieku!
            > Jeśli uważasz, że kazirodztwo jest przestępstwem, to nie dopuść by nim przestał
            > o
            > być. Jako wzorowy hetero Cię wspomogę.
            > Natomiast jeśli homoseksualizm nie jest przestępstwem, to się zajmij innymi
            > ważnymi sprawami, albo nawołuj by homoseksualizm uczynić przestępstwem.
            >
            > Wtedy z milionami Polaków wyjdę na ulicę i pokażę Ci drzwi na emigrację.
            > Co do Twojej niezgody na marsze równości skrzyknij się z kolegami, zgłoście w U
            > M
            > demonstrację i oficjalnie demonstrujcie
            Kazirodztwo na razie jeszcze jest przestępstwem.
            Jednak - zgodnie z logiką, którą prezentują zwolennicy mniejszości seksualnych -
            chcesz czy nie - kazirodcy są mniejszością seksualną i zgodnie z ich logiką -
            dwie osoby dorosłe się kochają - któż mogłby mieć coś przeciw ich miłości?
            Dlaczego by nawoływać w sprawie homoseksualizmu?
            Zacznijmy także tolerować inne zboczenia(mniejszości seksualne) - tak jak
            kazirodztwo, potem można będzie zoofilię itd.
            Masz moją pełną zgodę na Marsze Równości i tzw Gay Pride Parade - oglądaną np w
            Toronto. Jeżeli tolerancja dla mniejszości homoseksualnej to dlaczego
            nietolerancja dla kazirodców?
            Tolerancja nietolerująca kazirodców?
    • Gość: Henke Re: Awantura o Marsz Równości IP: *.cm-upc.chello.se 19.11.05, 23:38
      Szkoda mi Ciebie Polsko! Przez tyle lat okupacji okaleczyli Twoj narod. Ludzie
      cofneli sie w rozwoju. To wszystko; nie komentuje faktow. Jednak powolywanie
      sie w tym kontekscie na pamiec i autorytet Ojca Swietego jest poprostu zenujace
      i przykre. Mialem nadzieje, ze nikt juz nigdy nie nazwie mojej Ojczyzny
      Ciemnogrodem. Teraz nie jestem juz tego taki pewny.
    • ginzburg pytanie o tolerancję wobec katolików? 09.12.05, 12:03
      Interesuje mnie kiedy pod naciskiem radykalnie zorientowanych zielonych
      wspieranych przez entuzjastycznie-naiwną (ale postępową, otwartą i przede
      wszystkim tolerancyjną młodzież!!! ),zakażemy ustawowo praktykowania i
      wyznawania katolicyzmu ze względu na tkwiące, rzekomo, w tym wyznaniu pokłady
      homofobii i "ciemnoty". Może pozwólmy wierzącym wierzyć tak jak im sumienie
      dyktuje.Słabo się robi i "ręce opadają", gdy widzę "głęboką tolerancję" w
      szczerych, (czyt.naiwnych, na domiar złego sfanatyzowanych w swej naiwności)
      obliczach organizatorek marszu
      • renepoznan Re: pytanie o tolerancję wobec katolików? 09.12.05, 15:20
        ginzburg napisał:

Słabo się robi i "ręce opadają", gdy widzę "głęboką tolerancję" w
        > szczerych, (czyt.naiwnych, na domiar złego sfanatyzowanych w swej naiwności)
        > obliczach organizatorek marszu

Jesteś pewien, ze one sa szczere czyt. naiwne? Moim zdaniem kute na cztery
        nogi - sądząc po ich postepowaniu. A że wykorzystuja głupotę decydentów to tez
        fakt.
          • Gość: Włodek z Grunwaldu R E W E L A C J A !!! IP: *.adsl.inetia.pl 11.12.05, 13:26
            "dla mnie efekt nie pożądany"
            I to upoważnia Ciebie do kadzenia na temat innych, do podważania czyjejś
            wiarygodności, mimo iż wiesz, że Twoje argumenty są do niczego. Ważna sprawa.

W dawnej Polsce takie zachowanie określano:
            "Łże jak pies", albo "szczeka po turecku", z dużą krzywdą dla tego narodu.
            Jednak w ten sposób charakteryzowano podejście narodów azjatyckich do prawdy i
            honoru.
            Jaki te dziewczyny miałyby interes? Za pieniądze? Czyje? Zydów? Przecież oni są
            hetero? Aha, ale chcą zniszczyć naród polski, gdyż są pamiętliwi, a w końcu
            dlaiśmy im ostatnie dwa stulecia popalić. No to już wszystko wiemy. Hm.

Żal słów.
            • ginzburg Re: R E W E L A C J A !!! 12.12.05, 10:21
              Czy cokolwiek co od Ciebie usłyszałem dotyczy mojej opinii??? Bo mam wrażenie
              że jak reszta towarzycha paplesz coś o "prywatnych sprawach" okraszając to
              zawołaniami o tolerancję i Ty i nikt z tego środowiska nie wybija się ponad tą
              pustą retorykę. Ja widzę tu sporo arogancji i niczego więcej, ale daleko mi do
              tego aby stanąć w gronie tych którzy walą w paradę kamieniami. Arogancja
              tęczowych polega właśnie na tym że, pomiędzy swymi przeciwnikami czynią znak
              równości krzycząc coś wiecznie o tolerancji jakby moim obowiązkiem było
              wszystko akceptować bez namysłu.Jakikolwiek głos sceptyczny stawia mnie w
              gronie idiotów w kapturach szukających okazji do zadymy - to jest tolerancja i
              otwartość?!? I jeszcze jedno, jeśli w mojej opinii pojawił się
              termin "katolicki" to nie przytaczaj mi tu "bogoojczyźnianych" frazesów w które
              jakoby ( w Twojej opinii )muszę wierzyć. To jest sztandarowy stereotyp w
              myśleniu tęczowych aktywistów: wierzący=katolicki=narodowy=nacjonalista=brak
              tolerancji.Wykazują tym samym taki sam mały poziom zrozumienia jak fanatycy
              religijni i miałem okazję się o tym przekonać.A mam prawo domagac się
              zrozumienia, oczywiście w imię TOLERANCJI!!!
            • ginzburg Re: R E W E L A C J A !!! 12.12.05, 11:39
              jeszcze jedna uwaga z mojej strony:"Za czyje pieniądze? - Żydów?" jeszcze
              jakieś dowody na ciasnotę Twego myślenia, raz napisałem "katolicki" a Ty już w
              bezczelny sposób wmawiasz mi antysemityzm czego sobie nie życzę!Masz w głowie
              jeden obraz wierzącego: głupka, antysemity,fanatyka klepiącego bezrefleksyjnie
              modlitwy i już utożsamiłeś mnie z "modelowym przykładem".I Ty mi prawisz o
              tolerancji - usłyszałeś jedno zdanie i już "lecisz" po całości przywołując
              idiotyczne stereotypy, człowieku Ty nawet nie wiesz czy jestem katolikiem, a
              może jestem muzułmaninem, a może Żydem a może jestem niewierzący??!!!Średnio
              widzę tutaj możliwość jakiejkolwiek dyskusji, dlaczego? Ponieważ oponenci z
              góry założyli że, mają rację i niczego tłumaczyć mi nie są zobowiązani.Wbijamy
              sie klinem-"paradą" w przestrzeń publiczną i zdziwienie nas ogarnia że, nie
              każdy radośnie akceptuje radykalne odmienności - czy to nie zakrawa na naiwność?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka