Dodaj do ulubionych

Nowy biurowiec!

IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 03.10.01, 20:31
Właśnie rozpoczyna się budowa 2 biurowca na ulicy Marcelińskiej (obok stadionu
Lecha)!!
Obserwuj wątek
      • Gość: Radost Re: Nowy biurowiec! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 04.10.01, 15:35
        Gość portalu: lol napisał(a):

>
        > Własciwie to nie taki nowy - plany mają ładnych kilka lat. To właściwie II etap
        >
        > budowy biurowca PGK. Jak dobrze pójdzie to będę miał swój udział w sprzedaży
        > tej inwestycji :)

I choc Roberto wiesczyl ze budow nie dojdzie do skutku....
        Lol to milo ze i Ty bedziesz mial udzila w tej inwestycji bo i ja cosik tam
        mam:))))pozdro:)
        • Gość: P.B Re: Nowy biurowiec! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 04.10.01, 18:18
          Gość portalu: Radost napisał(a):

> Gość portalu: lol napisał(a):
          >
          > >
          > > Własciwie to nie taki nowy - plany mają ładnych kilka lat. To właściwie II
          > etap
          > >
          > > budowy biurowca PGK. Jak dobrze pójdzie to będę miał swój udział w sprzeda
          > ży
          > > tej inwestycji :)
          >
          > I choc Roberto wiesczyl ze budow nie dojdzie do skutku....
          > Lol to milo ze i Ty bedziesz mial udzila w tej inwestycji bo i ja cosik tam
          > mam:))))pozdro:)

Wniosek jeden, po co wierzyć takim cwaniakom z Wrocławia? Wciskają tylko kit na
          siłe!
          • Gość: michał Re:- DO P B znawcy nad znawcami ,który nie umie czytać. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 04.10.01, 19:58
            Gość portalu: P.B napisał(a):

> Gość portalu: Radost napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: lol napisał(a):
            > >
            > > >
            > > > Własciwie to nie taki nowy - plany mają ładnych kilka lat. To właściw
            > ie II
            > > etap
            > > >
            > > > budowy biurowca PGK. Jak dobrze pójdzie to będę miał swój udział w sp
            > rzeda
            > > ży
            > > > tej inwestycji :)
            > >
            > > I choc Roberto wiesczyl ze budow nie dojdzie do skutku....
            > > Lol to milo ze i Ty bedziesz mial udzila w tej inwestycji bo i ja cosik ta
            > m
            > > mam:))))pozdro:)
            >
            > Wniosek jeden, po co wierzyć takim cwaniakom z Wrocławia? Wciskają tylko kit na
            >
            > siłe!

P B -"Poznański cwaniaczku" - znawco Wrocławia i jego inwestycji, o ile mnie
            pamięć nie myli to Roberto pisał o inwestycji przy Rondzie RATAJE ,a nie o
            inwestycji na skrzyżowaniu Bułgarskiej i Marcelińskiej (to chyba różnica -
            zupełnie inna część miasta ,po drugiej stronie Warty). Tak to jest P B jak nie
            umie i nie rozumie się tego co się czyta.
            • Gość: P.B Re:-znawcy nad znawcami ,który nie umie czytać. IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 05.10.01, 20:25
              Gość portalu: michał napisał(a):

> Gość portalu: P.B napisał(a):
              >
              > > Gość portalu: Radost napisał(a):
              > >
              > > > Gość portalu: lol napisał(a):
              > > >
              > > > >
              > > > > Własciwie to nie taki nowy - plany mają ładnych kilka lat. To wł
              > aściw
              > > ie II
              > > > etap
              > > > >
              > > > > budowy biurowca PGK. Jak dobrze pójdzie to będę miał swój udział
              > w sp
              > > rzeda
              > > > ży
              > > > > tej inwestycji :)
              > > >
              > > > I choc Roberto wiesczyl ze budow nie dojdzie do skutku....
              > > > Lol to milo ze i Ty bedziesz mial udzila w tej inwestycji bo i ja cos
              > ik ta
              > > m
              > > > mam:))))pozdro:)
              > >
              > > Wniosek jeden, po co wierzyć takim cwaniakom z Wrocławia? Wciskają tylko k
              > it na
              > >
              > > siłe!
              >
              >
              > P B -"Poznański cwaniaczku" - znawco Wrocławia i jego inwestycji, o ile mnie
              > pamięć nie myli to Roberto pisał o inwestycji przy Rondzie RATAJE ,a nie o
              > inwestycji na skrzyżowaniu Bułgarskiej i Marcelińskiej (to chyba różnica -
              > zupełnie inna część miasta ,po drugiej stronie Warty). Tak to jest P B jak nie
              > umie i nie rozumie się tego co się czyta.

Oj drogi kolego, Roberto opisał tyle inwestycji, że książka by powstała!
      • Gość: P.B Re: Nowy biurowiec! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 04.10.01, 18:19
        Gość portalu: tur napisał(a):

> Ale dlaczego budują go tak blisko ulicy?.
        > Bułgarska ma miec chyba w przyszłości dwa pasy od Dąbrowskiego do Grunwaldzkiej
        > . Więc po co tak blisko przelotowej ulicy i w dodatku na skrzyżowaniu?. Przeci
        > eż miejsca wokół jest pod dostatkiem.

Może chcą zrobić napowietrzne połączenie 2 biurowców???
        • Gość: Loki Re: Nowy biurowiec! IP: *.echostar.pl 04.10.01, 20:44
          Oba te biurowce będą stanowić całość-będą połączone(te trzy wystające elementy
          z obecnego,to właśnie część łącznika)-ten obecnie budowany będzie budynkiem
          głównym.
          PS.Faktycznie Roberto pisał o przełożeniu tej inwestycji na póżniejszy termin.
          • Gość: Radost Re: Nowy biurowiec!Do michala! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 04.10.01, 22:42
            -"Poznański cwaniaczku" - znawco Wrocławia i jego inwestycji, o ile mnie
            pamięć nie myli to Roberto pisał o inwestycji przy
            Rondzie RATAJE ,a nie o
            inwestycji na skrzyżowaniu Bułgarskiej i Marcelińskiej
            (to chyba różnica -
            zupełnie inna część miasta ,po drugiej stronie Warty).
            Tak to jest P B jak nie
            umie i nie rozumie się tego co się czyta.

To ja pisalem ze Roberto wieszczyl zaniechanie budowy w najblizszym czasie! i
            jest to prawda ! wystarczy pocytac forum! panie michale!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka