Forum   łotwa

łotwa

(262 wyniki)
 • Pod tym tekstem było ponad 30 komentarzy. Gdzie on się podziały? Soeren
 • chyba nie ja jedna nabrałam ochoty do odwiedzenia nadbałtyckich krajów... Myślę o połączeniu Łotwy i Estonii z Finlandią...
 • ... naszą przewodnią obecnie siłę unijną, i to bynajmniej nie jakieś zielone ludziki, a jak najbardziej unijni politycy. Chociaż kto wie, czy to nie agent wiadomych sił?:) Oto fragment dla wykształciuchów:) "But in many ways Latvia is a microcosm of all that has gone wrong in the EU, your economy tanked in 2008 followed by one of the worst recessions on the planet. You had to receive a bailout even before you joined the ailing currency that is the euro, against the wishes of your people...
 • Wredne Ruskie wygrały wybory na Łotwie a na forum cisza? Mowę odebrało? wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,10307421,Wybory_wygrywa_prorosyjskie_Centrum_Zgody__porazka.html
 • My tu o radarach, Gowinie i Macierewiczu. A Łotwa dzisiaj wystąpiła z formalnym wnioskiem o przyjęcie do strefy euro.
 • Ktoś z forumowiczów wspomniał wcześniej że kupił auto na Łotwie bo sa tam tańsze. Czy aby napewno i jak ewent. sobie poradzić z zakupem. Interesuje mnie Civic lub Golf. Pozdr.
 • KE ...zaleca progresywne progi podatkowe ... nasi liberałowie z Balcerowiczem na czele chyba czkawki dostaną . Przecież to niesprawiedliwe by bogatsi płacili wiecej !!!!! No i jak to skąplikuje pobór podatku !!!! A kto stworzy miejsca pracy ???? HA HA HA !!!!!!
 • Nie żebym się czepiał, ale nie jakieś 1,5 roku temu gdzieś czytałem o doskonałej kondycji państw bałtyckich, ich najlepszym w Europie wzorze rozwoju gospodarczego i jak powinniśmy kierować się światłym przykładem? A tak wyszło szydło z worka..... Kredyciki,kredyciki i spekulacja. A tak na koniec gwoli wyjaśnienia: skończyłem ekonomię i wyznaję starą prostą zasadę: im bardziej zabalujesz tym większy kac następnego dnia. To sprawdza się też w gospodarce ;-)
 • Dzisiaj opuścił port gdyński statek Walka Młodych który przywiózł z Łotwy 32 000 tyś ton węgla. Co na to śląscy górnicy?
 • biznes.interia.pl/wiadomosci/news/skandal-polska-jest-biedniejsza-nawet-od-litwy,1873414 O czym tu dyskutować?
 • Czy uznac moskiewski za drugi jezyk panstwowy ? Moge tylko wyrazic swoja opinie: Akceptacja stanu rzeczy pomoze znormalizowac dosc trudne stosunki narodowosciowe Lotwy, wiec jestem raczej za. Obecny quasi apartheid jest trudny do zniesienia. Z drugiej strony ..... pytam sie, jakbym sam glosowal, gdyby w Polsce mieszkalo 40% Rosjan i wystapili z takim postulatem ?
 • Króciutkie infko w "ruskiej" "totalitarnej" prasie: www.kommersant.ru/doc/1856319 18 lutego odbędzie się ciekawe referendum - brawo, dziarscy demokraci łotewscy, odważne decyzje! Tym razem - szapo ba! Jak jeszcze zmienią status tzw. dyskryminacyjny w świetle "demokratycznego" europejskiego "prawa" nie-obywateli dla pokaźnej grupy mieszkańców swojego kraju - to już w ogóle będą zuchy! No, co prawda niektórym posłom sejmu łotewskiego nie podobał się pomysł demokratycznego sprawdzenia...
 • 1. czy ogolnie jest tam drogo ? słodycze, chleb, alkohole,hamburger w mcdonaldzie, jakis obiad w barze, paliwo, motele ( te najtańsze jakies noclegi nawet w akademikach) 2. nie pokusiłem sie jeszcze o sprawdzenie waluty - jaka tam jest ?? 3. jedziemy samochodem - jakie miejscowosci należy odwiedzic oprócz Rygi ?? 4.czy znajomośc angielskiego jest tam popularna ??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się