bu69 10.02.06, 14:50 Jakie macie zdanie o firmie Provident?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cipcipcip Re: ________Provident___________ 10.02.06, 15:15 Przyznają pozyczki przy minimum formalności, ale za to oprocentowanie podobno jest najwyższe na rynku. Coś za coś. Odpowiedz Link Zgłoś
bu69 Re: ________Provident___________ 10.02.06, 15:28 Nie pytam o wiadomości tylko o zdanie. Pracuje w tej firmie i dobrze wiem czym sie zajmuje.... Pytam Was o zdanie.Co o tym myslicie. Odpowiedz Link Zgłoś
cipcipcip Re: ________Provident___________ 10.02.06, 15:56 Hmmm.. jak piszę "coś za coś " to znaczy, że jak sie ktos wpakuje w providenta to jego sprawa - może przedtem przeczytać umowę, dokładnie zapytac się o realne oprocentowanie. I takie jest moje ZDANIE. Nie mozna mówić, że provident jest taki, siaki czy owaki. Mają twarde warunki i tyle. Jeśli ktoś je akceptuje, to jego prywatna sprawa. bu69 - jesli pracujesz w providencie to jeszcze chyba nie powód do tego, aby być nieuprzejmym, co ? Odpowiedz Link Zgłoś
bu69 Re: ________Provident___________ 10.02.06, 16:47 gdzie Ty widzisz tu nieuprzejmość?? pewnie jestes z tych "nie tykaj mnie bo moja mam Cie zbije". Oprocentowanie to 15%. W innych masz po 20 % Odpowiedz Link Zgłoś
waclaw_kzn Re: ________Provident___________ 11.02.06, 00:07 Cipcipek pisał o oprocentowaniu "realnym". Przecież wiadomo, że faktyczne oprocentowanie ukryte jest w "opłatach" manipulacyjnych, obsługi, dodatkowych, czy jak je tam zwał i faktycznie zwiększa się dwu-trzykrotnie w stosunku do teoretycznego. Uważam podobnie jak cipcip: jeśli ktoś się wpakuje w warunki wszelkich firm tego typu, to albo jest nierozsądny albo naprawdę zdesperowany! Odpowiedz Link Zgłoś
azazel87 Re: ________Provident___________ 11.02.06, 15:31 Moim zdaniem to co robi Provident to typowa lichwa. Jest to wykorzystywanie, żerowanie na niewiedzy, desperacji i biedzie. Tak rośnie wielka korporacja, potężna machna finansowa, każąca sobie płacić niebotyczne sumy za "oopłaty manipulacyjne", bardzo bym się cieszył gdyby przyjeto tzw "ustawę lichwiarską". W mojej rodzinie ktoś wziął właśnie kredyt na ich warunkach nie zdając chyba sobie sprawy z tego jaki jest faktyczny koszt kredytu. jednym słowem ocieniam działalność tej firmy skrajnie negatywnie Odpowiedz Link Zgłoś
bu69 Re: ________Provident___________ 11.02.06, 15:44 nie koniecznie zdesperowani. W moim rejestrze jest konkretnie pare osób które,nie sa zdesperowane. Osoby na powaznych stanowiskach w urzedzie miasta.W zyciu byscie sie nie spodziewali,ze ktoś sie na to decyduje. Odpowiedz Link Zgłoś
azazel87 Re: ________Provident___________ 11.02.06, 18:52 zaiście ładnie to ujełaś "niekoniecznie", jasne że niekoniecznie, ludzie są różni i np. niektórzy są całkiem zniewoleni relamą miłej, sympatycznej firmy dającej gotowkę od ręki i nie zdają sobie sprawy z rzeczywistych kosztów kredytu. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wziąłby w Providencie kredytu na samochód, albo dom i podejrzewam raczej, że w większości ludzie ratują się providentem jak już nie mają od kogo innego pożyczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
black791 Re: ________Provident___________ 22.02.06, 21:50 Chocbym mial kamienie żreć nigdy nie skorzystam z uslug tej firmy!. Tyle co mam do powiedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
bashah Re: ________Provident___________ 20.07.06, 13:57 ile zarabiasz w tym providencie? Odpowiedz Link Zgłoś