munky
20.12.02, 14:27
pozostawili go w stanie surowym i juz tak od dwóch miesięcy stoi
rozumiem że mogłobyć tak że pierwszy etap robiła inna firma a elewacje zrobi
inna(chociaż może wcale tak nie jest) ale czy to wszystko musi trwać tak
długo????
a może pieniążki sie skończyły????