facetpoznan 09.05.06, 21:50 Świetna dyskusja na temat odejścia C. Michniewicza: www.hejlech.pl/forum/index.php?showtopic=3113&st=0 Kibice Lecha - pełny szacuneczek dla Was!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bolo Re: Powstaje KKS Lech Poznań IP: *.izomet.net / *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.06, 22:56 Amica to fabryka którą stworzyli Wronczanie a nie jakiś herr Ruthkoski albo Alf Kadziński,tu obecnie marnotrawi się dorobek wielu pokoleń. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: Powstaje KKS Lech Poznań IP: *.icpnet.pl 09.05.06, 23:46 Fdyby Kulczykpark nie leżał obecnie odłogiem, to nie było by to marnotrastwo?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mjq Re: Powstaje KKS Lech Poznań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 00:02 hej chłopaki z redakcji! www.hejlech.pl/forum/index.php?showtopic=3113&st=45 wejdźcie, przeczytajcie, poszperajcie po innych forach... zróbcie coś, jakąś akcje na jutro, macie tam z resztą kilka propozycji - jutro musi być ładnie, pięknie! a może Czesiu zostanie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Życzliwiec Podsuwam pomysł dla GW z forum Lecha!! IP: *.Red-83-58-127.dynamicIP.rima-tde.net 10.05.06, 00:09 www.hejlech.pl/forum/index.php?showtopic=3113&st=60 Pod koniec tej strony jest wypowiedz niejakiego Turtlesika ... moze to sluszna propozycja na material dla Gazety.pl ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek Sebastianie Kulczyk i Kompanio Piwowarska IP: *.vn.shawcable.net 10.05.06, 14:48 pocalujcie nas teraz w d... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kona Ja wiem :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 17:54 Z poznania do lubina jest ok 160 km :) ale to tylko w woli ścisłości Odpowiedz Link Zgłoś