Dodaj do ulubionych

Powstaje KKS Lech Poznań

09.05.06, 21:50
Świetna dyskusja na temat odejścia C. Michniewicza:
www.hejlech.pl/forum/index.php?showtopic=3113&st=0
Kibice Lecha - pełny szacuneczek dla Was!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: bolo Re: Powstaje KKS Lech Poznań IP: *.izomet.net / *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.06, 22:56
      Amica to fabryka którą stworzyli Wronczanie a nie jakiś herr Ruthkoski albo Alf
      Kadziński,tu obecnie marnotrawi się dorobek wielu pokoleń.
    • Gość: aaa Re: Powstaje KKS Lech Poznań IP: *.icpnet.pl 09.05.06, 23:46
      Fdyby Kulczykpark nie leżał obecnie odłogiem, to nie było by to marnotrastwo??
    • Gość: mjq Re: Powstaje KKS Lech Poznań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 00:02
      hej chłopaki z redakcji!

      www.hejlech.pl/forum/index.php?showtopic=3113&st=45
      wejdźcie, przeczytajcie, poszperajcie po innych forach... zróbcie coś, jakąś akcje na jutro, macie tam z resztą kilka propozycji - jutro musi być ładnie, pięknie! a może Czesiu zostanie?
    • Gość: Życzliwiec Podsuwam pomysł dla GW z forum Lecha!! IP: *.Red-83-58-127.dynamicIP.rima-tde.net 10.05.06, 00:09
      www.hejlech.pl/forum/index.php?showtopic=3113&st=60
      Pod koniec tej strony jest wypowiedz niejakiego Turtlesika ... moze to sluszna
      propozycja na material dla Gazety.pl ???
    • Gość: Mirek Sebastianie Kulczyk i Kompanio Piwowarska IP: *.vn.shawcable.net 10.05.06, 14:48
      pocalujcie nas teraz w d...
    • dzakarta Re: Powstaje KKS Lech Poznań 10.05.06, 17:20
      Druga liga jak w banku!
    • Gość: Kona Ja wiem :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 17:54
      Z poznania do lubina jest ok 160 km :) ale to tylko w woli ścisłości
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka