sebar_rysiu 30.05.06, 01:01 można prosic o jakieś troche wieksze foto, z większej perspektywy. Obecne moze byc rownie dobrze zdjeciem skweru przed ratuszem w Pleszewie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ququ777 Re: Plac Wolności już otwarty 30.05.06, 07:13 NIE NO, zdjecie jEZD po prostu BOMBASTIC...teraz juz wiem, ze to chodzi wlasnie o Plac Wolnosci w Poznaniu, a nie o Skwer Jana Pawla II w Wypi..wie, prawda? POlecam zglosic zdjecie do nagrody WorldPressPhoto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: Plac Wolności już otwarty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.06, 09:55 Nawet na takiej marnej fotce widać, że nie ma siatki chroniącej przed wyprowadzaniem kejtrów na trawkę. Marnie to rokuje ładnym klombom. Odpowiedz Link Zgłoś
jarka63 Re: Plac Wolności już otwarty 30.05.06, 10:22 Tu żadne większe zdjęcie nie pomoże, ten plac tak wygląda.Beton, beton, beton.Zero cienia. Latarnie jak nogi King-Konga.A kiedys mowiono coś o fontannie, nawet chyba był konkurs na projekt, no i gdzie ona jest? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inora Re: Plac Wolności już otwarty IP: *.echostar.pl 30.05.06, 10:48 latarnie są super! takie same powinny stanąć wokół beczki śmiechu przy szkole muzycznej. Podobna klasa i jakość dezajnu. piękniej nasze miasto. Odpowiedz Link Zgłoś
qu_75 Re: Plac Wolności już otwarty 30.05.06, 11:52 szkoda, że Plac jest taki betonowy, nie rozumiem, dlaczego nie został wyłożony naturalnym materiałem?? Zbyt pusto... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LukasK Re: Plac Wolności już otwarty IP: 217.153.71.* 30.05.06, 12:54 Materiał jest quasi-naturalny. To kostka z prasowanych kamyczków. Odpowiedz Link Zgłoś
dobrusia_to_ja Re: Plac Wolności już otwarty 30.05.06, 13:07 Kostka jest betonowa. Kamyczki tworzą wyłącznie wierzchnią, na dodatek bardzo cienką, warstwę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xaliemorph dopiero IP: *.icpnet.pl 30.05.06, 13:59 Przepraszam ale tytuł powienien brzmieć "dopiero" :) Trochę malkotenctwa nie zaszkodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
tomerkain Re: dopiero 30.05.06, 16:11 Ja bym raczej napisał "nareście". Chociaż tak za bardzo to nie było na co czekać:). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sceptyk Re: Plac Wolności już otwarty IP: *.imgw.pl 30.05.06, 14:37 Wszystko to pięknie wygląda i wielu sie podoba, ale: 1/czy 540 nowych miejsc "pod ziemią" zrekompensuje likwidację 450 miejsc w rejonie placu, kiedy wiemy, że część miejsc na parkingu jest wyłączona z normalnego parkowania i nie mogą z niego korzystać samochody napędzane LPG (a tych jest. ok 10-15% aut)? 2/co zyska miasto, skoro nie jest użytkownikiem parkingu (i nie będzie przez bardzo długi okres)a zainwestowało w jego budowę określone środki; każdy rok będzie przynosił wymierne "straty", a po wygaśnięciu umowy i przejęciu parkingu przez miasto, będzie to obiekt do remontu 3/wygląda na to, że jedyna korzyść doraźna z tej inwestycji to nowa "płyta" na Placu Wolności, bo do rozwiązania pozostanie nadal złożony problem ruchu i miejsc parkingowych w ścisłym centrum Poznania; 3/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LukasK chyba zyska IP: 217.153.71.* 31.05.06, 09:50 > 2/co zyska miasto, skoro nie jest użytkownikiem parkingu Trochę bliżej do stanu, który można nazwać porządkiem. Mniej dzikiego parkowania na chodnikach i jezdni, brak plam z oleju na płytkach, swobodny przejazd tramwajów... Odpowiedz Link Zgłoś
hektor_wektor Re: zdjęcia... 30.05.06, 22:22 Kilka zdjęć placu można zobaczyć na: tinyurl.com/p4ahu Wygląda o niebo lepiej niż przed remontem choć faktycznie czegoś tam brakuje. Płyta jest dość monotonna. Sam nie wiem. Muszę się tam przejść. h_w Odpowiedz Link Zgłoś