Dodaj do ulubionych

Plac Wolności już otwarty

30.05.06, 01:01
można prosic o jakieś troche wieksze foto, z większej perspektywy. Obecne
moze byc rownie dobrze zdjeciem skweru przed ratuszem w Pleszewie...
Obserwuj wątek
    • ququ777 Re: Plac Wolności już otwarty 30.05.06, 07:13
      NIE NO, zdjecie jEZD po prostu BOMBASTIC...teraz juz wiem, ze to chodzi wlasnie
      o Plac Wolnosci w Poznaniu, a nie o Skwer Jana Pawla II w Wypi..wie, prawda?
      POlecam zglosic zdjecie do nagrody WorldPressPhoto
    • Gość: M Re: Plac Wolności już otwarty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.06, 09:55
      Nawet na takiej marnej fotce widać, że nie ma siatki chroniącej przed
      wyprowadzaniem kejtrów na trawkę. Marnie to rokuje ładnym klombom.
    • jarka63 Re: Plac Wolności już otwarty 30.05.06, 10:22
      Tu żadne większe zdjęcie nie pomoże, ten plac tak wygląda.Beton, beton,
      beton.Zero cienia. Latarnie jak nogi King-Konga.A kiedys mowiono coś o
      fontannie, nawet chyba był konkurs na projekt, no i gdzie ona jest?
      • Gość: inora Re: Plac Wolności już otwarty IP: *.echostar.pl 30.05.06, 10:48
        latarnie są super!
        takie same powinny stanąć wokół beczki śmiechu przy szkole muzycznej.
        Podobna klasa i jakość dezajnu.
        piękniej nasze miasto.
    • qu_75 Re: Plac Wolności już otwarty 30.05.06, 11:52
      szkoda, że Plac jest taki betonowy, nie rozumiem, dlaczego nie został wyłożony
      naturalnym materiałem??
      Zbyt pusto...
      • Gość: LukasK Re: Plac Wolności już otwarty IP: 217.153.71.* 30.05.06, 12:54
        Materiał jest quasi-naturalny. To kostka z prasowanych kamyczków.
        • dobrusia_to_ja Re: Plac Wolności już otwarty 30.05.06, 13:07
          Kostka jest betonowa. Kamyczki tworzą wyłącznie wierzchnią, na dodatek bardzo
          cienką, warstwę.
    • Gość: xaliemorph dopiero IP: *.icpnet.pl 30.05.06, 13:59
      Przepraszam ale tytuł powienien brzmieć "dopiero" :) Trochę malkotenctwa nie
      zaszkodzi.
      • tomerkain Re: dopiero 30.05.06, 16:11
        Ja bym raczej napisał "nareście". Chociaż tak za bardzo to nie było na co
        czekać:).
    • Gość: Sceptyk Re: Plac Wolności już otwarty IP: *.imgw.pl 30.05.06, 14:37
      Wszystko to pięknie wygląda i wielu sie podoba, ale:
      1/czy 540 nowych miejsc "pod ziemią" zrekompensuje likwidację 450 miejsc w
      rejonie placu, kiedy wiemy, że część miejsc na parkingu jest wyłączona z
      normalnego parkowania i nie mogą z niego korzystać samochody napędzane LPG (a
      tych jest. ok 10-15% aut)?
      2/co zyska miasto, skoro nie jest użytkownikiem parkingu (i nie będzie przez
      bardzo długi okres)a zainwestowało w jego budowę określone środki; każdy rok
      będzie przynosił wymierne "straty", a po wygaśnięciu umowy i przejęciu
      parkingu przez miasto, będzie to obiekt do remontu
      3/wygląda na to, że jedyna korzyść doraźna z tej inwestycji to nowa "płyta" na
      Placu Wolności, bo do rozwiązania pozostanie nadal złożony problem ruchu i
      miejsc parkingowych w ścisłym centrum Poznania;
      3/
      • Gość: LukasK chyba zyska IP: 217.153.71.* 31.05.06, 09:50
        > 2/co zyska miasto, skoro nie jest użytkownikiem parkingu

        Trochę bliżej do stanu, który można nazwać porządkiem. Mniej dzikiego
        parkowania na chodnikach i jezdni, brak plam z oleju na płytkach, swobodny
        przejazd tramwajów...
    • hektor_wektor Re: zdjęcia... 30.05.06, 22:22
      Kilka zdjęć placu można zobaczyć na: tinyurl.com/p4ahu

      Wygląda o niebo lepiej niż przed remontem choć faktycznie czegoś tam brakuje.
      Płyta jest dość monotonna. Sam nie wiem. Muszę się tam przejść.


      h_w
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka