ti_grin
15.10.06, 23:43
serdecznie kibicowałam w zeszłym(biegł syn),i w tym roku(córka na szkolnym
dystansie).
Podziwiam maratończyków, bardzo sznuję ich i podziwiam.Gratulacje.
Za rok też będę kibicować... pobiegnie syn,
a może sama w jakimś krótkim biegu sił spróbuję..?