01.03.07, 13:58
czy ktoś rusza z budową domu w Gowarzewie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Lukasz K. Re: Gowarzewo IP: *.icpnet.pl 14.05.07, 22:01
      TAK. jestem w trakcie wyboru projektu. chcialbym ruszyc w tym roku.
      • Gość: maja Re: Gowarzewo IP: 62.189.41.* 15.05.07, 00:58
        Ile za dzialki w tym rejonie orientujecie sie...? Moge kupic za 120/m... Duzo?
        • Gość: gość Re: Gowarzewo IP: 83.238.142.* 26.07.07, 13:48
          proponuje pojeżdzić po wiosce i popytać bezpośrednio u gospodarzy sprzedajacych
          pola:)
      • Gość: etresen Re: Gowarzewo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.07, 13:48
        my chyba zaczniemy w przyszłym roku. Projekt już wybraliśmy, LMB-27
        z biura Lipińskich. Studnia się nie powiodła bo jest kurzawka i
        wkopali nam tylko 4 z 6 zaplanowanych kręgów :/ , ale i tak mamy 1,5
        kręgu wody :) Gdzie macie działkę, na polu od p. Sochy? My właśnie
        tam, z nr 7. Pozdrawiam !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka