etresen 01.03.07, 13:58 czy ktoś rusza z budową domu w Gowarzewie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Lukasz K. Re: Gowarzewo IP: *.icpnet.pl 14.05.07, 22:01 TAK. jestem w trakcie wyboru projektu. chcialbym ruszyc w tym roku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja Re: Gowarzewo IP: 62.189.41.* 15.05.07, 00:58 Ile za dzialki w tym rejonie orientujecie sie...? Moge kupic za 120/m... Duzo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Gowarzewo IP: 83.238.142.* 26.07.07, 13:48 proponuje pojeżdzić po wiosce i popytać bezpośrednio u gospodarzy sprzedajacych pola:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: etresen Re: Gowarzewo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.07, 13:48 my chyba zaczniemy w przyszłym roku. Projekt już wybraliśmy, LMB-27 z biura Lipińskich. Studnia się nie powiodła bo jest kurzawka i wkopali nam tylko 4 z 6 zaplanowanych kręgów :/ , ale i tak mamy 1,5 kręgu wody :) Gdzie macie działkę, na polu od p. Sochy? My właśnie tam, z nr 7. Pozdrawiam ! Odpowiedz Link Zgłoś