Gość: Gorzowianka
IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl
16.05.03, 14:32
To co piszą o Panu W.Flugelu w gazetach często mija się z
prawdą. Dlaczego nie napiszecie co zrobił dla Gorzowa będąc
prezesem PFRON-u? Spóbujcie poszperać i napisać coś innego, a
nie tylko o szarpaninie ze znanym wszystkim panem(znanym z nie
najlepszej strony).
Pan Waldemar Flugel jest prawym, kulturalnym,inteligentnym,
błyskotliwym mężczyzną i na pewno nie jest człowiekiem porywczym.
Miano porywczego nadano Mu w gazetach po jednym incydencie.
Niepotrzebnie. To na prawdę świetny gość.