Dodaj do ulubionych

Waldemar Flugel

IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 16.05.03, 14:32
To co piszą o Panu W.Flugelu w gazetach często mija się z
prawdą. Dlaczego nie napiszecie co zrobił dla Gorzowa będąc
prezesem PFRON-u? Spóbujcie poszperać i napisać coś innego, a
nie tylko o szarpaninie ze znanym wszystkim panem(znanym z nie
najlepszej strony).
Pan Waldemar Flugel jest prawym, kulturalnym,inteligentnym,
błyskotliwym mężczyzną i na pewno nie jest człowiekiem porywczym.
Miano porywczego nadano Mu w gazetach po jednym incydencie.
Niepotrzebnie. To na prawdę świetny gość.
Obserwuj wątek
    • Gość: Czarny Kruk Re: Waldemar Flugel IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 16.05.03, 19:45
      Zazdrościmy Wam Poznaniacy!!!!!!!
      Skaperowaliście najlepszego fachowca, będącego w stanie
      uporządkować wiele spraw. Prawdziwi Gorzowianie z niekłamanym
      smutkiem żegnają się, mamy nadzieję, że na krótko (może trzy
      lata ) z przyszłym Prezydentem Miasta Gorzowa.
      • Gość: :) Re: niech nam żyje wspaniały ... IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 23.05.03, 23:27
        ale listy pochwalne z Gorzowa, ho ho :)
        Pierwszy raz Gorzowianin na poznańskim forum
        Waldek jak wraca na weekend do domu to siedzi w internecie
    • Gość: ? Re: Waldemar Flugel IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 23.05.03, 23:23
      "Przed kilkoma laty szarpał się w nocnym lokalu z działaczem
      AWS. Sprawę badała prokuratura." - ciekawe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka