Dodaj do ulubionych

Kontrola w pociągach

24.04.07, 20:16
Podróż pociągami nie jest więc może przyjemna (z powodu braku wody w toaletach), ale za to zupełnie bezpieczna. Sanepid kontrolował też bowiem stan techniczny pociągów i w tym zakresie żadnych zastrzeżeń nie miał. - Wszystkie drzwi w pociągach zamykały się prawidłowo - zapewnia rzeczniczka sanepidu.

wow nie wiedziałem że sanepid kontroluje stan techniczny pociągów:))
do staniu technicznego pociągów nie wlicza się tylko zamykających się drzwi. mogli skontrolować szczelność okien, ilość decybeli w trakcie jazdy (w niektórych składach jest naprawde głośno) czystość siedzeń, schludność warsów, a o czystości korytarzy nie wspomnę....
Obserwuj wątek
    • Gość: Podróżnik Kontrola w pociągach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.07, 21:06
      Kurz na niektórych półkach... Rany, a inspektorzy syfu, lepkiego brudu i nigdy
      niedoczyszczonych podłóg, klamek, wszelkich powierzchni z obiciami włącznie sie
      nie dopatrzyli? Obleśność polskich pociągów nie zmienia się od lat. Ceny rosną -
      standard nie. Toalety... - brak wody, papieru...??? A czystość deski i muszli,
      umywalki... Podróż pociągiem napawa mnie wstrętem. Jedynie IC prezentują jakiś
      poziom:-)
    • lukask73 czy ktoś nie ukradł elektrozaworów 25.04.07, 09:39
      ,,Sprawdzimy też, czy przypadkiem znowu ktoś nie ukradł mosiężnych
      elektrozaworów. Jeżeli ich nie ma, zbiorników w pociągach nie można napełnić
      wodą"

No to wydało się. Z tego wynika, że dawno zbiorników nie napełniali, bo gdyby
      to robili, byłoby wiadomo, czy zawory są i działają.
    • Gość: ... Kontrola w pociągach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.07, 16:12
      Wiecie jest to dla mnie śmieszne wręcz, sanepid sprawdził stan pociągów ?? Ktorych tych najlepszych ktore akurat stały na dworcu?? Jezdze codziennie nawet w weekendy i czystością tego nazwać nie można, nie wspomne o tym ze do toalety to wcale nie ide bo sie boje ze sie pobrudze. A czy sanepid widział jaki syf jest przy oknach?? I takimi pociagami niestety musza podrożowac matki z małymi dziećmi, jesli chodzi o pkp to naprawde mam bardzo duzo do powiedzienia, tylko ciagle podnosza cene biletow a w niektorych ciuchach to syf taki... Nie mowie ze we wszystkich bo extra sa te niektore nowe pociagi tylko ich niestety mało. A wymowka prezesa pkp ze nie mozna napełnic woda toalet bo jest remont to gorsze niz smieszne, moglby lepsza wymowke wymslic, ja nie wiem tak trudno jest dostarczyc wode do pociagu ?? Przeciez to nasze prawo aby miec do niej dostep podczas podrozy, wkoncu podobno higiena to podstawa...
    • v.i.k.k.a Re: Kontrola w pociągach 25.04.07, 20:04
      100lat nie jechalam pociagiem, ale taka podroz nie jest ani przyjemna ani
      bezpieczna. Kilka lat temu mialam (nie)przyjemnosc jechac sama tzn z
      przypadkowymi ludzmi, wczesniejszych podrozy nie pamietam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka