Forum   piły

piły

(12 wyniki)
  • Robię remont w łazience i firma którą wynajęłam, wynajmuje podwykonawców (elektryk, hydraulik, fliziarz) Dzisiaj przyszedł fliziarz i kładzie nam płytki w łazience. Jednak kiedy przyszedł, to usłyszałam dźwięk otwieranej puszki. Myślałam, że może to jakiś napój. Kiedy wyszedł na korytarz na papierosa, weszłam do łazienki i zobaczyłam, że do muszlą klozetową ma schowaną puszkę mocnego piwa. Od czasu do czasu zamyka się w łazience i po kryjomu pije. Co mam z tym fantem zrobić?
  • to dziennikarze zajmujący się tematyką IT mają przerąbane :)
  • Ja pije dużo! Wspieram gospodarkę
  • "Robotnicy zarabiali coraz więcej. Stać ich na to, aby podczas każdej przerwy śniadaniowej wypić sobie po trzy piwa - mówi Andrzej Bartosiewicz, właściciel firmy budowlanej." Ale zaszalałeś facet, kurcze rzeczywiście DOBROBYT nastąpił w tym kraju, dzisiaj już stać polaków na piwo !! Zdrówko !!
  • W kilkanaście minut w tygodniu zarabiam dla swego szefa tyle ile wynosi moja wypłata brutto + drugie tyle. Reszta to jego bonus, więc nie czuję się źle z tym, że resztę swego czasu spędzam na prowadzeniu własnej firmy. Nikt nie narzeka, ja mam pensję i ZUS zapłacony i zarabiam 4 razy tyle dodatkowo na biznesach we własnej DG. Biuro za darmo, internet. Tak się żyje w tym dziwnym kraju.
  • tak z ciekawosci bo widzialem polskojezyczne osoby bez kielni, mowiacych poprawna polszczyzna np . na placu jourdan jurdan. podejrzewam EPSOW ;o)
  • witajcie dziewczyny... jstem bardzo ciekawa ile z was przytylo na obczyznie.. a moze ktoras nawet schudla? bo duzo slysze ze dziewczyny tyja.. ze przyjezdzaja do obcego kraju gdzie jedzenie jst inne, mniej naturalne, bardziej tluste itp.. moje zdanie jst takie, ze nikt nie jst w stanie przytyc odzywiajac sie zdrowo nawet jedzac te pedzone warzywa i owoce i inne rzeczy.. co innego jesli sie je za duzo.. zwlaszcza jedzenia nafaszerowanego chemia.. wiec dziewczyny dobra rada.. jesli nie ch...
  • Czy jezeli ktos nie pije alkoholu to czy wskazane jest napisanie informacji o tym w CV? Jak na to reaguja pracodawcy w Polsca a jak za granica? Jak byscie Wy zareagowali gdyby ubiegajacy sie o prace u Was zadeklarowal, ze jest abstynentem?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?