Dodaj do ulubionych

A w Kórniku ciągle Gwiazdka!

06.08.07, 19:57
OOOOOOOOOO
to w Poznanskiem ten Kornik??
nie dziwi wiec ta oszczednosc
Obserwuj wątek
    • Gość: gotoxy A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 20:26
      Dobre, naprawde się uśmiałem. Skąd ten burmistrz jest? Chyba nie od Kaczyńskiego
      który niema konta i w wieku krótko przed emerytalnym wciąż mieszka z mamusią.
      Znam różnych "nietypowych" osobników ale naszym dobrodzieją nawet nie dorastają
      do pięt.
      • Gość: Wawiak 7 pokolenie Kto myślał że chodzi o Katowice? Wpisujcie miasta! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 21:05
        Warszawa
    • Gość: QBA19 Sosnowiec też ją ma cały rok. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 20:28
      Sosnowiec też nie jest gorszy i ma swoje całoroczne ozdoby
      świąteczne rozwieszone na ulicach miasta.To lepsze od klimatyzacji-
      na sam widok już jest chłodniej.
      • konread Re: Sosnowiec też ją ma cały rok. 07.08.07, 01:45
        Bo to w ramach "taniego państwa" są takie oszczędności wprowadzane - i już
        odpadają koszty montażu oraz demontażu ozdób bożonarodzeniowych;)
    • gosc_nie_dzielny Pod rzadami PiS i ojca dyrektora... 06.08.07, 20:37
      ...gwiazdka nigdy sie nie konczy.

      O swiatecznej atmosferze przyjazni, przebaczenia, tolerancji, otwartosci i
      milosci blizniego nawet nie wspomne, bo to rzecz oczywista.

      Dziekujemy Ci Jarku i Tadku!
    • Gość: Ela A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.icpnet.pl 06.08.07, 20:51
      A w Poznaniu przy skrzyżowaniu ul Reymonta i Hetmańskiej wisi plakat na
      bilbordzie zapraszający na Drogę Krzyżową na Cytadeli .I co to chyba lepsze!
      • goodwater Re: A w Kórniku ciągle Gwiazdka! 06.08.07, 21:53
        zgadzam się wisi, chociaż ostatnio trochę drzewka go zasłaniają :)
    • Gość: Paweł ciekawe, że jeszcze nikt ich nie ukradł... IP: *.ptim.net.pl 06.08.07, 20:58
    • herman305 A w Kórniku ciągle Gwiazdka! 06.08.07, 21:02
      przy skrzyżowaniu ul.Hetmańskiej i Reymonta jest bilbord z plakatem
      zapraszającym na Drogę Krzyżową na Cytadeli w Poznaniu
      To chyba przebija ozdoby na choince w Kórniku który jest piękny mimo wszystko
    • Gość: Asia A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.streamcn.pl 06.08.07, 21:15
      W Katowicach też ciągle wiszą...
    • Gość: Zosia A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.3s.pl 06.08.07, 21:39
      Te gwiazdy na słupach, które widzial pan Owczarek to w Sosnowcu. Wiszą cały rok :))))
    • Gość: stachna Re: A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: 80.51.196.* 06.08.07, 21:51
      W Lublinie na Unickiej też jeszcze w czerwcu na choince wisiały lampki. Czy
      wiszą nadal, nie wiem.
      • Gość: wroclove Re: A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.wro.vectranet.pl 06.08.07, 22:53
        Też mi news - na Korfu (wyspa w Grecji) przez cały rok wiszą ozdoby
        świąteczne (Bożonarodzeniowe) nie tylko na rynku ale nad większością
        ulic - z resztą na Krecie także...
    • Gość: pafny A w Krakowie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 22:56
      w Krakowie jest tak samo... Ale to jeszcze nic - we Lwowie w kwietniu takie
      lampki nie tylko wisiały, ale jeszcze świeciły w nocy :D Tam to się dopiero
      bawią - karnawał do maja :P
    • Gość: Frenchman A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.aerostrada.pl 06.08.07, 23:02
      A to dopiero początek :)
      Zobaczycie jak ładnie będzie jak przyozdobimy choinki bombkami i innymi ozdobami!
    • Gość: adam A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.3-87-r.retail.telecomitalia.it 06.08.07, 23:08
      Giertychy pochodza z Kurnika :-) mysle ze to nie jest dziwne z tymi lampkami...
      niechc zyje nam Roman
      • Gość: mada Re: A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.07, 08:30
        KÓRNIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • bozy_wojownik Re: A w Kórniku ciągle Gwiazdka! 06.08.07, 23:11
      uuuuuuuuuu
      a u nas zdjęli:(
      • gwardzista Re: A w Kórniku ciągle Gwiazdka! 06.08.07, 23:37
        Ciekawe kogo wcisną na czubek choinki ? Ja mam paru kandydatów i
        kandydatek, ale dyskrenie zamilczę na ten temat....
    • Gość: gość A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 23:37
      w wielu miastach wiszą nie podłaczone światełka również w okresie
      pozaświątecznym

      lampki uliczne- w postaci siatki- wystrzeliwuje się, siatka opada na
      drzewo i raczej nie da rady ich zdjąc bez uszkodzenia tak, by za rok
      spowrotem załozyć. Pozostawianie na drzewach to oszczędność
    • Gość: RAUBER Gwiazdora!!! Szuszfole! IP: *.spray.net.pl 06.08.07, 23:44
      Co jest do cholery? Może jeszcze postawcie sobie Dieda Maroza będzie tak samo wiejsko jak z Mikołajem. Warszawizmy trzeba tępić.
    • misiacz3k Gliwice 07.08.07, 00:14
      W Gliwicach na Zwycięstwa święta też trwają cały rok. Ale czy nie przyjemnie
      jest świętować cały rok? No i jest tak wesoło, kolorowo.
    • Gość: lola A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 01:10
      Na Urzędzie miejskim w Szklarksiej ozdoby też wiszą cały rok. I to bardzo
      rzucają się w oczy,
      • Gość: Akumowitz Pylek widza w oku Katolika -debu nie widza w swoim IP: 74.12.100.* 07.08.07, 03:37
        Panie Michnik, w nowym yorku, ktory jest rzadzony przez wasza elite
        religijna, lampki bozonarodzeniowe wisza na drzewach CALY ROK. Bo
        ich zdejmowanie i zakladanie jest drogie.

        Zasciankowych pismakow piszacych pod dyktando
        zasciankowych "redaktorow naczelnych" oczywiscie dziwia lampki bo
        niewiele swiatowego w swoim zyciu widzieli. Dodatkowo zaslepia ich
        nienawisc ze Polacy wybrali POLAKA na naczelny urzad a nie obcego
        agenta.

        Gdyby moja koza miala odpowiednie pochodzenie, tez by byla
        redaktorem naczelnym. Zwlaszcza ze sie nie jaka.
        • Gość: Akumowitz Inne "osiagniecia" niePolakow w N. Yorku IP: 74.12.100.* 07.08.07, 03:44
          Panie Michnik, wasi maja tez inne wybitne "osiagniecia" w nowym
          yorku. W miescie tym, podobnie jak w Waszyngtonie, liczba
          ochraniarzy przekroczyla liczbe nauczycieli.

          Prawda ze jestescie zdolni? Nie kazdemu takie "osiagniecia" sie
          przytrafia. Powinien pan wreszcie zrozumiec ze wielu z was, ma
          stanowiska nie dzieki zdolnosciom a dzieki POCHODZENIU. Na miejscu
          pana panie michnik tez bym sie do tej grupy zaliczyl. Gdyby pan nie
          mial POCHODZENIA, to takiego jakale NIKT BY NIE FINANSOWAL, nikt,
          nawet facet ktory ma tyle pieniedzy co Murdoch czy Rothchild.

          Rodacy ktorzy byliscie w USA, nie bojcie sie, powiedzcie jakajacemu
          sie naczelnemu i jego pismakom o swiatlach chionkowych w nowym
          yorku. Ciemnocie nalezy sie troche oglady.
          • Gość: Akumowitz Co razi Akumowitza IP: 74.12.100.* 07.08.07, 04:06
            Panie michnik, na stronie internetowej w wyborczej, przed
            pseudonimem forumowiczow widnieje:

            przykladowy cytat:

            Autor: Gość: Akumowitz

            Panie michnik nie razi to pana? Czy nie wystarczy zatytulowac
            kogos "gosc" lub "autor" ?
            Po co gosc i autor? jak pan widzi w web design ma pan tyle samo
            swiatowosci i oglady co w sprawach swiatel choinkowych.
            • Gość: Akumowitz Podsumowanie IP: 74.12.100.* 07.08.07, 04:56
              Panie Michnik,
              nie umiejacego plywac, NIKT nie zatrudni na ratownika
              czy zatrudnilby pan nie posiadajacego prawa jazdy na swojego
              kierowce?
              A czy wasza Metropolitan Opera zatrudnilaby na tancerke wyzywiona na
              waszym McDonaldzie, tlusta 170 Kg "tancerke" ????????

              A teraz niech pan popatrzy na swoja wade wymowy i zrobi odpowiednie
              konkluzje. I na nastepny raz, jesli juz zaatakuje pan Katolikow to
              niech pan to przynajmniej zrobi PROFESJONALNIE, tak zeby sie z pana
              nie smiali.

              Tora dzieli zydow na:
              Z synagogi Boga
              Z synagogi szatana.
              My Katolicy, uwazamy tych z Synagogi Boga za Narod Wybrany panie
              Michnik.
    • Gość: mr A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: 209.82.81.* 07.08.07, 06:32
      Mieszkam w Kanadzie, i musze powiedziec, ze w ten weekend w sieci
      sklepow Cosco rozpoczeto juz dekoracje halloween oraz
      bozonarodzeniowa, wiec Korkin po prostu podaza za wspolczesnymi
      trendami marketingowymi - why wait?! Pozdrowienia dla Korniczan :)
    • Gość: koko A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.07, 08:23
      Ciekawe komu to przeszkadza! Chyba starym dziadkom co siedzą pod
      drzewami na ławkach i piją wino.Niech się zajmą swoim wizerunkiem.
    • Gość: west ku.r.w.a a komu to przeszkadza??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.07, 10:26
      ludzie nie macie nic do roboty???? pierdołami się zajmujecie!!!!
    • Gość: Kórniczanin A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: 212.160.172.* 08.08.07, 13:50
      W Kórnickim Urzędzie bardzo podobnie jest także i w innych kwestiach. Panowie
      urzędnicy wiedzą swoje i basta. A ty marny petencie tylko zawracasz urzędniczą
      głowę.
      Spróbujcie Np. wymienić dowód na nowy godziny otwarcia są tak dobrane, że bez
      brania urlopu może to zrobić tylko emeryt lub bezrobotny. A urzędnicy bronią
      się przed pracą w dogodniejszych godzinach piętrząc trudności i procedury. Nie
      dziwi mnie, więc wcale odpowiedź Pana Mirosława Stachowiaka to norma w tym
      urzędzie.

      A tak w ogóle to praca w Kórnickim Urzędzie była by super byle by tylko ci
      petenci nie przychodzili.
      • Gość: monia Re: A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 23:44
        nie rozumiem po co pan podaje kogos nazwisko, taki pan madry moze
        swoje poda:0 takie sprawy to najlepeij zalatwiac miedzy soba a nie
        tak na forum
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka