kixx 06.08.07, 19:57 OOOOOOOOOO to w Poznanskiem ten Kornik?? nie dziwi wiec ta oszczednosc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gotoxy A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 20:26 Dobre, naprawde się uśmiałem. Skąd ten burmistrz jest? Chyba nie od Kaczyńskiego który niema konta i w wieku krótko przed emerytalnym wciąż mieszka z mamusią. Znam różnych "nietypowych" osobników ale naszym dobrodzieją nawet nie dorastają do pięt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wawiak 7 pokolenie Kto myślał że chodzi o Katowice? Wpisujcie miasta! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 21:05 Warszawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QBA19 Sosnowiec też ją ma cały rok. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 20:28 Sosnowiec też nie jest gorszy i ma swoje całoroczne ozdoby świąteczne rozwieszone na ulicach miasta.To lepsze od klimatyzacji- na sam widok już jest chłodniej. Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Sosnowiec też ją ma cały rok. 07.08.07, 01:45 Bo to w ramach "taniego państwa" są takie oszczędności wprowadzane - i już odpadają koszty montażu oraz demontażu ozdób bożonarodzeniowych;) Odpowiedz Link Zgłoś
gosc_nie_dzielny Pod rzadami PiS i ojca dyrektora... 06.08.07, 20:37 ...gwiazdka nigdy sie nie konczy. O swiatecznej atmosferze przyjazni, przebaczenia, tolerancji, otwartosci i milosci blizniego nawet nie wspomne, bo to rzecz oczywista. Dziekujemy Ci Jarku i Tadku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ela A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.icpnet.pl 06.08.07, 20:51 A w Poznaniu przy skrzyżowaniu ul Reymonta i Hetmańskiej wisi plakat na bilbordzie zapraszający na Drogę Krzyżową na Cytadeli .I co to chyba lepsze! Odpowiedz Link Zgłoś
goodwater Re: A w Kórniku ciągle Gwiazdka! 06.08.07, 21:53 zgadzam się wisi, chociaż ostatnio trochę drzewka go zasłaniają :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł ciekawe, że jeszcze nikt ich nie ukradł... IP: *.ptim.net.pl 06.08.07, 20:58 Odpowiedz Link Zgłoś
herman305 A w Kórniku ciągle Gwiazdka! 06.08.07, 21:02 przy skrzyżowaniu ul.Hetmańskiej i Reymonta jest bilbord z plakatem zapraszającym na Drogę Krzyżową na Cytadeli w Poznaniu To chyba przebija ozdoby na choince w Kórniku który jest piękny mimo wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.streamcn.pl 06.08.07, 21:15 W Katowicach też ciągle wiszą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zosia A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.3s.pl 06.08.07, 21:39 Te gwiazdy na słupach, które widzial pan Owczarek to w Sosnowcu. Wiszą cały rok :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stachna Re: A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: 80.51.196.* 06.08.07, 21:51 W Lublinie na Unickiej też jeszcze w czerwcu na choince wisiały lampki. Czy wiszą nadal, nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wroclove Re: A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.wro.vectranet.pl 06.08.07, 22:53 Też mi news - na Korfu (wyspa w Grecji) przez cały rok wiszą ozdoby świąteczne (Bożonarodzeniowe) nie tylko na rynku ale nad większością ulic - z resztą na Krecie także... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafny A w Krakowie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 22:56 w Krakowie jest tak samo... Ale to jeszcze nic - we Lwowie w kwietniu takie lampki nie tylko wisiały, ale jeszcze świeciły w nocy :D Tam to się dopiero bawią - karnawał do maja :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Frenchman A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.aerostrada.pl 06.08.07, 23:02 A to dopiero początek :) Zobaczycie jak ładnie będzie jak przyozdobimy choinki bombkami i innymi ozdobami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.3-87-r.retail.telecomitalia.it 06.08.07, 23:08 Giertychy pochodza z Kurnika :-) mysle ze to nie jest dziwne z tymi lampkami... niechc zyje nam Roman Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mada Re: A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.07, 08:30 KÓRNIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bozy_wojownik Re: A w Kórniku ciągle Gwiazdka! 06.08.07, 23:11 uuuuuuuuuu a u nas zdjęli:( Odpowiedz Link Zgłoś
gwardzista Re: A w Kórniku ciągle Gwiazdka! 06.08.07, 23:37 Ciekawe kogo wcisną na czubek choinki ? Ja mam paru kandydatów i kandydatek, ale dyskrenie zamilczę na ten temat.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 23:37 w wielu miastach wiszą nie podłaczone światełka również w okresie pozaświątecznym lampki uliczne- w postaci siatki- wystrzeliwuje się, siatka opada na drzewo i raczej nie da rady ich zdjąc bez uszkodzenia tak, by za rok spowrotem załozyć. Pozostawianie na drzewach to oszczędność Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RAUBER Gwiazdora!!! Szuszfole! IP: *.spray.net.pl 06.08.07, 23:44 Co jest do cholery? Może jeszcze postawcie sobie Dieda Maroza będzie tak samo wiejsko jak z Mikołajem. Warszawizmy trzeba tępić. Odpowiedz Link Zgłoś
misiacz3k Gliwice 07.08.07, 00:14 W Gliwicach na Zwycięstwa święta też trwają cały rok. Ale czy nie przyjemnie jest świętować cały rok? No i jest tak wesoło, kolorowo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 01:10 Na Urzędzie miejskim w Szklarksiej ozdoby też wiszą cały rok. I to bardzo rzucają się w oczy, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Akumowitz Pylek widza w oku Katolika -debu nie widza w swoim IP: 74.12.100.* 07.08.07, 03:37 Panie Michnik, w nowym yorku, ktory jest rzadzony przez wasza elite religijna, lampki bozonarodzeniowe wisza na drzewach CALY ROK. Bo ich zdejmowanie i zakladanie jest drogie. Zasciankowych pismakow piszacych pod dyktando zasciankowych "redaktorow naczelnych" oczywiscie dziwia lampki bo niewiele swiatowego w swoim zyciu widzieli. Dodatkowo zaslepia ich nienawisc ze Polacy wybrali POLAKA na naczelny urzad a nie obcego agenta. Gdyby moja koza miala odpowiednie pochodzenie, tez by byla redaktorem naczelnym. Zwlaszcza ze sie nie jaka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Akumowitz Inne "osiagniecia" niePolakow w N. Yorku IP: 74.12.100.* 07.08.07, 03:44 Panie Michnik, wasi maja tez inne wybitne "osiagniecia" w nowym yorku. W miescie tym, podobnie jak w Waszyngtonie, liczba ochraniarzy przekroczyla liczbe nauczycieli. Prawda ze jestescie zdolni? Nie kazdemu takie "osiagniecia" sie przytrafia. Powinien pan wreszcie zrozumiec ze wielu z was, ma stanowiska nie dzieki zdolnosciom a dzieki POCHODZENIU. Na miejscu pana panie michnik tez bym sie do tej grupy zaliczyl. Gdyby pan nie mial POCHODZENIA, to takiego jakale NIKT BY NIE FINANSOWAL, nikt, nawet facet ktory ma tyle pieniedzy co Murdoch czy Rothchild. Rodacy ktorzy byliscie w USA, nie bojcie sie, powiedzcie jakajacemu sie naczelnemu i jego pismakom o swiatlach chionkowych w nowym yorku. Ciemnocie nalezy sie troche oglady. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Akumowitz Co razi Akumowitza IP: 74.12.100.* 07.08.07, 04:06 Panie michnik, na stronie internetowej w wyborczej, przed pseudonimem forumowiczow widnieje: przykladowy cytat: Autor: Gość: Akumowitz Panie michnik nie razi to pana? Czy nie wystarczy zatytulowac kogos "gosc" lub "autor" ? Po co gosc i autor? jak pan widzi w web design ma pan tyle samo swiatowosci i oglady co w sprawach swiatel choinkowych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Akumowitz Podsumowanie IP: 74.12.100.* 07.08.07, 04:56 Panie Michnik, nie umiejacego plywac, NIKT nie zatrudni na ratownika czy zatrudnilby pan nie posiadajacego prawa jazdy na swojego kierowce? A czy wasza Metropolitan Opera zatrudnilaby na tancerke wyzywiona na waszym McDonaldzie, tlusta 170 Kg "tancerke" ???????? A teraz niech pan popatrzy na swoja wade wymowy i zrobi odpowiednie konkluzje. I na nastepny raz, jesli juz zaatakuje pan Katolikow to niech pan to przynajmniej zrobi PROFESJONALNIE, tak zeby sie z pana nie smiali. Tora dzieli zydow na: Z synagogi Boga Z synagogi szatana. My Katolicy, uwazamy tych z Synagogi Boga za Narod Wybrany panie Michnik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mr A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: 209.82.81.* 07.08.07, 06:32 Mieszkam w Kanadzie, i musze powiedziec, ze w ten weekend w sieci sklepow Cosco rozpoczeto juz dekoracje halloween oraz bozonarodzeniowa, wiec Korkin po prostu podaza za wspolczesnymi trendami marketingowymi - why wait?! Pozdrowienia dla Korniczan :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koko A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.07, 08:23 Ciekawe komu to przeszkadza! Chyba starym dziadkom co siedzą pod drzewami na ławkach i piją wino.Niech się zajmą swoim wizerunkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: west ku.r.w.a a komu to przeszkadza??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.07, 10:26 ludzie nie macie nic do roboty???? pierdołami się zajmujecie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kórniczanin A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: 212.160.172.* 08.08.07, 13:50 W Kórnickim Urzędzie bardzo podobnie jest także i w innych kwestiach. Panowie urzędnicy wiedzą swoje i basta. A ty marny petencie tylko zawracasz urzędniczą głowę. Spróbujcie Np. wymienić dowód na nowy godziny otwarcia są tak dobrane, że bez brania urlopu może to zrobić tylko emeryt lub bezrobotny. A urzędnicy bronią się przed pracą w dogodniejszych godzinach piętrząc trudności i procedury. Nie dziwi mnie, więc wcale odpowiedź Pana Mirosława Stachowiaka to norma w tym urzędzie. A tak w ogóle to praca w Kórnickim Urzędzie była by super byle by tylko ci petenci nie przychodzili. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia Re: A w Kórniku ciągle Gwiazdka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 23:44 nie rozumiem po co pan podaje kogos nazwisko, taki pan madry moze swoje poda:0 takie sprawy to najlepeij zalatwiac miedzy soba a nie tak na forum Odpowiedz Link Zgłoś