gosia133
14.11.07, 21:08
Bardzo podobają mi się wypowiedzi Pani Zatorskiej. Nie można przenieść
Norwegii do Polski, ale można zmieniać Polską szkołę i ją zmieniamy
dostosowując się do rzeczywistości.Uczniowie gimnazjum są w trudnym okresie
rozwojowym jednocześnie są to ludzie o wielkim potencjale. Proponuję by media
( w tym GW) rozpoczęły kampanię , że młodzież jest twórcza i kreatywna, że
warto w nią inwestować, że trzeba być wobec modzieży autentycznym i
zaangażowanym i koniecznie trzeba umieć słuchać.
A jeśli uda się się uzyskać większe uposażenie dla nauczycieli to będzie to
wielki sukces, tym bardziej że właśnie Prezydent Poznania obcina budżet na
Oświatę. Cóż to może znaczyć?