Dodaj do ulubionych

biurowiec GTC i Orbisu

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 25.07.01, 00:56
nie wiem czy wiecie, przeczytałem gdzieś że przy ulicy Rooswelta ma powstać
biurowiec klasy A o powierzchni 13 tys m2, bedzie blisko MTP, powinno sie
wszystko razem dobrze komponować
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • couleur3 Re: biurowiec GTC i Orbisu 25.07.01, 01:01
      Chyba Ci chodzi o biurowiec przy Merkurym, na www.glos.com mozna zobaczyć nawet
      jak mniejwięcej będzie wyglądał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka