Gość: max IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 25.07.01, 00:56 nie wiem czy wiecie, przeczytałem gdzieś że przy ulicy Rooswelta ma powstać biurowiec klasy A o powierzchni 13 tys m2, bedzie blisko MTP, powinno sie wszystko razem dobrze komponować pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
couleur3 Re: biurowiec GTC i Orbisu 25.07.01, 01:01 Chyba Ci chodzi o biurowiec przy Merkurym, na www.glos.com mozna zobaczyć nawet jak mniejwięcej będzie wyglądał. Odpowiedz Link Zgłoś