Dodaj do ulubionych

MSZ - nowe otwarcie

04.12.07, 09:01
Powrót do normalnosci z nadania PO.
Szef MSZ idzie na wojnę z prezydentem w imię zasady Michnika:wasz prezydent ,
nasz premier".
Przed Niemcami i Rosją szefom PO uginają się kolana.
Lepiej więc zostać w domu.
Politykę zagraniczną beda uprawiać w kraju przeciwko prezydentowi
usprawiedliwiając w ten sposób brak sukcesów na arenie miedzynarodowej.
Obserwuj wątek
    • Gość: assur Re: MSZ - nowe otwarcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.07, 09:21
      powrot do normalnosci
      Fotyga pokieruje nieudolnym szefem MSZ
      w ogole powstanie drugi rzad kierujacy gabinetem Tuska
      tak bedzie bezpieczniej
      prezydent nie dopusci do zmiany kierunku polityki krajowej i zagranicznej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka