rejestr1
18.03.08, 07:03
Z Centralwings miałem dwa razy do czynienia i przyznam, że jakoś mocno nie
zmartwiło mnie ich znikanie z Ławicy. Dla mnie mogą zniknąć wogóle, bo te dwa
razy to już było o dwa za dużo. Może przyjdą inni lepsi i solidniejsi przewoźnicy.