Dodaj do ulubionych

Jak oceniacie Blue Line w TP SA ???

08.09.03, 18:28
Witam
Jak Wy oceniacie tę infolinię ? Może to ja jestem pechowcem i nic nie udajemi
się załatwić ... Może pójdę do Netii ?
Obserwuj wątek
    • mankut400 Re: Jak oceniacie Blue Line w TP SA ??? 09.09.03, 21:47
      NEGATYWNIE !!!
      A do tego beznadziejna informacja telefoniczna ("Biuro numerów"). Chciałem
      przez telefon dowiedzieć się, jaki numer ma firma z nazwą dwuczęściową
      (oczywiście znałem tylko drugi człon nazwy) i paniusia po drugiej stronie linii
      zaklinała się iż "takiej firmy nie ma, a może zrezygnowali z usług TP SA".
      W domu usiadłem przy komputerze i poprzez oficjalne strony www telekomunikacji
      BEZ PROBLEMU tę firmę znalazłem.
      No to ja się pytam: z jakiej bazy danych i jakiego algorytmu wyszukiwania
      korzystają te $&^%#&$#@ z Biura Numerów? I za co kasują dwa impulsy?
    • Gość: Ketu Re: Jak oceniacie Blue Line w TP SA ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.03, 13:31
      A ja byłem w telepunkcie w Selgrosie (godzinę tego adresu szukałem). Beznadziejny gościu tam siedzi. Chciałem pozbyć się dodatkowych usług (przysyłanie bilingu itp.). Zarządał ode mnie numeru umowy. Kretyn. Przecież oni powinni miec kopię umowy! W końcy debila przekonałem, że mu do nieczego nie jest potrzebny numer umowy, bo może sprawdzić moją tożsamość w dokumentach i sobie w komputerze znajdzie. I w ogóle wszyscy w Tepsie zwalają robotę na kogoś innego: "a to pani co drukuje zapomniała", "a to pan co odebrał telefon mi nie przekazał" itd. Brrr. :/
    • mankut400 Pamiętacie ten wątek? 10.09.03, 15:52
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=67&w=7486301
      O jego istnieniu została mailem poinformowana Pani Rzecznik TP SA.
      Miała niepowtarzalną szansę zadbać na forum o "image" firmy którą reprezentuje.
      Niestety, zachowała się dokładnie tak jak cała $%^@#&$%& Tepsa - schowała
      głowę w piasek.....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka