Dodaj do ulubionych

KOSZMAR na 5-ce

IP: *.icpnet.pl 20.09.03, 14:35
wczoraj ugrzęzłem w potwornym korku
trasę Komorniki - Stęszew (ok 9 km) jechałem 1,5 h
ponoć ten horror ciągnie się aż do Leszna

Proponuję unikać tej drogi jak ognia
Obserwuj wątek
    • Gość: jeremi Re: KOSZMAR na 5-ce IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 20.09.03, 15:52
      Tak na marginesie. Kiedyś czytałem, że Ponań z Wrocławiem ma połączyć droga
      ekspresowa. Ostatnio jednak plany rządy w ogóle nie wspominają o tej
      inwestycji, nawet w najbliższych 10 latach. Czy ktoś wie jak to wygląda?
    • mankut400 Re: KOSZMAR na 5-ce 22.09.03, 15:18
      Gość portalu: guerra napisał(a):

      > trasę Komorniki - Stęszew (ok 9 km) jechałem 1,5 h
      > ponoć ten horror ciągnie się aż do Leszna
      >
      Nie jest tak źle - tylko do rozwidlenia na Mosinę / Granowo.
      Ja na szczęście wjeżdżałem do Poznania późnym popołudniem. Byłem "nietypowy",
      bo wiekszość samochodów chciała się z Poznania wydostać. A to wszystko przez
      ciekawość, bo zamiast jechać jak zawsze przez Mosinę zachciało mi się spróbować
      nowej obwodnicy...
      • Gość: Marco8 Re: KOSZMAR na 5-ce IP: *.icpnet.pl / *.cache.icpnet.pl 22.09.03, 21:39
        Niestety ostatnie kilka kilometrow przed Lesznem tez remontuja. Jesli dopisze
        szczescie tam tez mozna postac gratisowe 30min dluzej. Zdarzylo mi sie jechac
        z Poznania do Leszna 1godz55min. Tragedia!!. Ostatnio jeden z robotnikow
        kierujacy ruchem pocieszyl mnie , ze remont zakonczy sie
        w .................... listopadzie
    • Gość: posener Re: KOSZMAR na 5-ce IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 22.09.03, 23:27
      wiara, przeciez to wszystko idzie objechac... obojetnie czy sie jedzie do
      kosciana, leszna czy wrocka

      pzdr
    • mantis1 Re: KOSZMAR na 5-ce 22.09.03, 23:35
      ja teraz jade autostrada na zjazd do mosiny i dalej przez mosine. dobry
      objazd jak ktos jedzie w kier. leszna, mozna ominac caly ten burdel.

      pzdr.
      mantis
      • Gość: guerra Re: KOSZMAR na 5-ce IP: *.icpnet.pl 23.09.03, 10:17
        pewnie że można
        ale jak się zjechało z obwodnicy w Komornikach chcąc się dostać do
        Stęszewa...to już trudniej- trzeba by polnymi jechać, a akurat tego dnia nie
        wziąłem mapnika z wojskowymi setkami:)
        • mankut400 Re: KOSZMAR na 5-ce 23.09.03, 15:30
          Gość portalu: guerra napisał(a):
          >akurat tego dnia nie
          > wziąłem mapnika z wojskowymi setkami:)

          Tylko pamiętaj, że do niedawna mapy były obarczone tak zwanymi "celowymi
          błędami" :-))
          Bez zdjęć satelitarnych i GPS-a trudno się poruszać ("przydatność" setek
          przećwiczyłem gdy pomiędzy Jarocinem a Cielczą była zablokowana "jedenastka".
          Zapuść się kiedyś w te dróżki na południe od drogi. Polecam - lepsze niż Camel
          Trophy)

          • Gość: Adam Re: KOSZMAR na 5-ce IP: 150.254.117.* 24.09.03, 11:24
            Piątka nie jest przewidywana do przebudowy. Jest tam ponizej 10 000 pojazdów na
            dobe przy wylocie z Poznania. Priorytet bedzie mieć 11-stka - 12-20000 pojazdów
            na dobę.
            Pozdrawiam.
            • Gość: El Comendante Re: KOSZMAR na 5-ce IP: 62.233.187.* 24.09.03, 12:22
              Gość portalu: Adam napisał(a):

              > Piątka nie jest przewidywana do przebudowy. Jest tam ponizej 10 000 pojazdów
              na
              >
              > dobe przy wylocie z Poznania. Priorytet bedzie mieć 11-stka - 12-20000
              pojazdów
              >
              > na dobę.
              > Pozdrawiam.

              W stronę Koszalina? Przecież tam nie ma miejsca na drugą nitkę...
              • Gość: LMB Re: KOSZMAR na 5-ce IP: *.icpnet.pl 24.09.03, 22:34
                Nie, pewnie w stronę Bytomia.
                • Gość: Adam Re: KOSZMAR na 5-ce IP: 150.254.117.* 25.09.03, 10:49
                  Docelowo 11-stka ma iść tak:
                  Kórnik-Krzesiny-Bypass autostradowy-Komorniki-zjazd na tzw. zachodnie obejście
                  Poznania-połączenie ze starą 11-stką w okolicach Chludowa.
                  • Gość: łuki Re: KOSZMAR na 5-ce IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 25.09.03, 19:29
                    W zeszłym roku taki koszmar panował na 11 aż do Pleszewa, ruch jest tam taki
                    jak na Warszawę, ale trasa nie ma nawet pobocza - cały ten remont mozna o
                    kant d..y roztrzasnąć
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka