Gość: guerra IP: *.icpnet.pl 20.09.03, 14:35 wczoraj ugrzęzłem w potwornym korku trasę Komorniki - Stęszew (ok 9 km) jechałem 1,5 h ponoć ten horror ciągnie się aż do Leszna Proponuję unikać tej drogi jak ognia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jeremi Re: KOSZMAR na 5-ce IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 20.09.03, 15:52 Tak na marginesie. Kiedyś czytałem, że Ponań z Wrocławiem ma połączyć droga ekspresowa. Ostatnio jednak plany rządy w ogóle nie wspominają o tej inwestycji, nawet w najbliższych 10 latach. Czy ktoś wie jak to wygląda? Odpowiedz Link Zgłoś
mankut400 Re: KOSZMAR na 5-ce 22.09.03, 15:18 Gość portalu: guerra napisał(a): > trasę Komorniki - Stęszew (ok 9 km) jechałem 1,5 h > ponoć ten horror ciągnie się aż do Leszna > Nie jest tak źle - tylko do rozwidlenia na Mosinę / Granowo. Ja na szczęście wjeżdżałem do Poznania późnym popołudniem. Byłem "nietypowy", bo wiekszość samochodów chciała się z Poznania wydostać. A to wszystko przez ciekawość, bo zamiast jechać jak zawsze przez Mosinę zachciało mi się spróbować nowej obwodnicy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marco8 Re: KOSZMAR na 5-ce IP: *.icpnet.pl / *.cache.icpnet.pl 22.09.03, 21:39 Niestety ostatnie kilka kilometrow przed Lesznem tez remontuja. Jesli dopisze szczescie tam tez mozna postac gratisowe 30min dluzej. Zdarzylo mi sie jechac z Poznania do Leszna 1godz55min. Tragedia!!. Ostatnio jeden z robotnikow kierujacy ruchem pocieszyl mnie , ze remont zakonczy sie w .................... listopadzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: posener Re: KOSZMAR na 5-ce IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 22.09.03, 23:27 wiara, przeciez to wszystko idzie objechac... obojetnie czy sie jedzie do kosciana, leszna czy wrocka pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
mantis1 Re: KOSZMAR na 5-ce 22.09.03, 23:35 ja teraz jade autostrada na zjazd do mosiny i dalej przez mosine. dobry objazd jak ktos jedzie w kier. leszna, mozna ominac caly ten burdel. pzdr. mantis Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guerra Re: KOSZMAR na 5-ce IP: *.icpnet.pl 23.09.03, 10:17 pewnie że można ale jak się zjechało z obwodnicy w Komornikach chcąc się dostać do Stęszewa...to już trudniej- trzeba by polnymi jechać, a akurat tego dnia nie wziąłem mapnika z wojskowymi setkami:) Odpowiedz Link Zgłoś
mankut400 Re: KOSZMAR na 5-ce 23.09.03, 15:30 Gość portalu: guerra napisał(a): >akurat tego dnia nie > wziąłem mapnika z wojskowymi setkami:) Tylko pamiętaj, że do niedawna mapy były obarczone tak zwanymi "celowymi błędami" :-)) Bez zdjęć satelitarnych i GPS-a trudno się poruszać ("przydatność" setek przećwiczyłem gdy pomiędzy Jarocinem a Cielczą była zablokowana "jedenastka". Zapuść się kiedyś w te dróżki na południe od drogi. Polecam - lepsze niż Camel Trophy) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: KOSZMAR na 5-ce IP: 150.254.117.* 24.09.03, 11:24 Piątka nie jest przewidywana do przebudowy. Jest tam ponizej 10 000 pojazdów na dobe przy wylocie z Poznania. Priorytet bedzie mieć 11-stka - 12-20000 pojazdów na dobę. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: El Comendante Re: KOSZMAR na 5-ce IP: 62.233.187.* 24.09.03, 12:22 Gość portalu: Adam napisał(a): > Piątka nie jest przewidywana do przebudowy. Jest tam ponizej 10 000 pojazdów na > > dobe przy wylocie z Poznania. Priorytet bedzie mieć 11-stka - 12-20000 pojazdów > > na dobę. > Pozdrawiam. W stronę Koszalina? Przecież tam nie ma miejsca na drugą nitkę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LMB Re: KOSZMAR na 5-ce IP: *.icpnet.pl 24.09.03, 22:34 Nie, pewnie w stronę Bytomia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: KOSZMAR na 5-ce IP: 150.254.117.* 25.09.03, 10:49 Docelowo 11-stka ma iść tak: Kórnik-Krzesiny-Bypass autostradowy-Komorniki-zjazd na tzw. zachodnie obejście Poznania-połączenie ze starą 11-stką w okolicach Chludowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łuki Re: KOSZMAR na 5-ce IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 25.09.03, 19:29 W zeszłym roku taki koszmar panował na 11 aż do Pleszewa, ruch jest tam taki jak na Warszawę, ale trasa nie ma nawet pobocza - cały ten remont mozna o kant d..y roztrzasnąć Odpowiedz Link Zgłoś